Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
366 postów 8760 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Moje komentarze

 • @AgnieszkaS 19:09:59
  Bardzo merytoryczne pytanie pani zadała, widać, że korupcja, nadużywanie władzy, nepotyzm i prawdę o PiS ciężko przeżywacie. Huskyemu już zupełnie na mózg się rzuciło. Nie wie biedak, co napisać, by aferę zamieść pod dywan. Wstawia zdjęcia przypominające obraz Krzyk Edvarda Muncha, nie wie nawet jak śmieszny jest w swej bezradności. Jednak przebywanie wśród trolli PiS daje poważne powikłania. Taka to podłą robota, bronić skorumpowanej Pychy i Szmalu. A opisany tu Zieliński już dawno powinien podążyć drogą Macierewicza.
  Jak PiS wtyczkami rządzi?
 • @kfakfa 12:38:12
  "Coście z tej Polski uczynili skur@syny"
  Pełna zgoda.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @kula Lis 67 10:52:03
  Przy twoim toku myślenia, to jakże dobrze sie stało, że za Bieruta na różne sposoby odbierano kamienice. Znałem panią (już nie żyje) co miała kamienicę czynszową wprowadzono jej lokatorów, narzucono nierealne stawki czynszów samą przeprowadzono do najgorszego lokalu po czym, gdy nie była w stanie opłacić remontow całego budynku wykonywali remonty za nią, obciążając hipotekę i za długi kamienicę odebrano. Bolszewickie metody, takie jak właśnie teraz stosuje skorumpowana PiS KNR.

  Ludzie mieli gdzie mieszkać, państwo uzyskało kamienicę, a potem ludzie Kaczyńskiego np. niejako Kochański mogli wydawać je w rece czyścicieli np. przy ul. Nabielaka w Warszawie. Niepokorni obywatele kamienic wydanych przez ludzi Kaczyńskiego ulegali samospaleniu np. Jolanta Brzeska. Pan Kochański za swe zasługi jest wysoki urzędnikiem w stukturach PiS.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 01:16:33
  Słyszałem, że w standardowej, co tygodniowej dostawie na Nowogrodzką wraz z dostawą wazeliny przyjechała nowa dostawa "win tuska". Podobneż tymi 40 mln mieli za nią zapłacić. Coś mi przemknęło przed oczami, że w badaniach IBRiS Przewodniczącemu Rady Europy Donaldowi Tuskowi ufa ok. 45% Polaków. Za to naszemu pierwszemu beneficjentowi programu cela + z Żoliborza nie ufa prawie 60%. Prezydent Kwaśniewski twierdzi, że Donald Tusk już podjął decyzję by kandydować na prezydenta, kogo wystawi PiS? Jakiego, który podobnież tak dobrze sobie radził w wyborach w Warszawie? A może Dudę? No dobrze, Jaki na razie uczy się nazw rzek w Polsce, by mu Dunajec przez Budapeszt nie płynął. Czy wygra Tusk, czy Duda? W obu przypadkach będzie ubaw. Wygra Tusk, to nasz "skarb narodowy" przechowywany przy calodobowej ochronie na Żoliborzu i nasze rodzime neonowe trolle zawyją się na śmierć. Wygra Duda? Dopiero w czasie drugiej kadencji pokaże PiS "co może Duda", oj pokaże.
  https://www.youtube.com/watch?v=paYG1hE0xLE
  Tym razem dla przechowywania "skarba narodowego" wynajmą przedpokój w Pałacu Namiestnikowskim. Będzie siedział w przedpokoju, jak dotychczas Adrian na Nowogrodzkiej. Tak czy tak, mają "przechlapane" jak w przysłowiowym "ruskim czołgu".
  Nasza kolekcjonerka broszek wybiera się do Unii, prezentować nową kolekcję garsonek w kolorze świątecznego kurczaka. Będą mieli folkloru pod dostatkiem. I dopiero wtedy dowiedzą się, co "im się należy".

  Tylko popatrz jak szybko zdążamy do monowładztwa grupy trzymającej władzę nad PO-PiSem. Kukiz'a15 już przecież prawie nie ma. Kto został? Jak powiedział nieodżałowany Jerzy Waldorff, tylko "ten zwierzyniec co się tam żre na Wiejskiej"
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @Casey 00:18:17
  Notki Huskyego nie czytałem, o sprawie wiem z innych mediów, ale z tego co widzę, ocena 2,9 przy 7 głosach jest jak dla zadaniowca Huskyego oceną dość wysoką. Zwykle jego notki mają ocenę na poziomie 2.1-2.3. Taki autor, takie oceny.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @AgnieszkaS 22:53:57
  Sądzę, że wypowiedzi Chrzanowskiego Pani nie czytała, bo gdyby Pani je czytała to nie napisałaby pani, to co napisała.
  Chrzanowski mówi wyraźnie, że Sokal torpeduje wszelkie próby pomocy tym bankom by je przekazać do innego banku za bezcen. Ten drugi bank chce wspomóc znaczącą sumą pieniędzy. Gdyby Chrzanowski nie mówił to co mówił, nie złożył propozycji korupcyjnej to Czarnecki nie miałby czym go szantażować. Chrzanowski popełnił przestępstwo i za to winien siedzieć, ale słłużby pod zarządem Ziobro pozwalają mu wejść do biura, usunąć niewygodne dokumenty, zanim same przystąpiły do przeszkukań. Ziobro chroni przestępcę Chrzanowskiego. Dziś Sejm przyjmuje ustawę na podstawie której KNF może przejmować banki na podstawie własnego uznania. To jest afera korupcyjna na miarę afery Rywina.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @reflexión 20:40:22
  Husky rano próbował zamieść sprawę pod dywan, zbagatelizować ją, efekt mu wyszedł mizerny. Rozwój wypadków jednaknie pozostawia złudzeń, stąd zajął się Agnieszką Radwańską :)
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @Repsol 21:14:39
  Wiele wskazuje na to, że kolejne wybory parlamentarne PiS już przerżnie. Choćby nerwowe domaganie się TadeuszaR. kolejnych rat za "patriotyzm", szykująca się "ucieczka szczurów" do PE (Szydło, Jaki i inni). Oczywiście, układ KO-PIS to sami swoi, PSL i SLD to jakby trochę równoległa rzeczywistość, tyle, że działająca ręka w rękę z KO-PiSem. Kukiz to będzie partia jednego parlamentu, jak kiedyś Partia Przyjaciół Piwa, nie daję im większych szans.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @Repsol 21:07:36
  Co do tego, że nikt nie pójdzie siedzieć nie ma wątpliwości, po PiS przyjdzie PO, obecnie OK, jedni drugich w najmniejszym stopniu nie rozliczą, bo wszyscy pracują dla jednejj grupy trzymającej władzę.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @reflexión 20:40:22
  Dziś dla mnie nie ma wątpliwości, że przyczyną ujawnienia tych nagrań jest trwające przejmowanie banków Czarneckiego przez grupę interesów której kurierem był Chrzanowski. Czarnecki nie zaplacił kwoty za "ochronę" stąd zmieniają prawo, co właśnie miało miejsce sejmie i w krótkim czasie przejmą te banki. Ta afera nie różni się wiele choćby od afery Rewina. Tyle, że dzisiejsza zorganizowana grupa przestępcza przy KNF czuje się na tyle silna, iż mimo wyjśca afery na światło dzienne oni dalej działają i realizują swój plan.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @finka 20:13:19
  Bardzo ciekawy materiał, przesłuchałem i nietety to tak działa. Dzisiejsza deforma sadownictwa, którą próbuje dokonać PIS jest tylko próbą przejęcia władzy nad sądami jednej grupy interesów przez inną grupę interesów. Dla Polaków nic to nie zmieni.
  PiS zaciera ślady afery KNF?
 • @zbig71 13:40:49
  Jakoś słyszałem dość niedawno, że zmienili na znającego realia tej części Europy, chyba w Czechach był ambasadorem, tam mi coś chodzi po głowie. Bo ta kobietka, co się o IPN awanturowała zbyt mało dyplomatyczna była. Ale przecież realizujemy testament Kaczyńskiego. Bez względu na to, kto będzie rządził w Polsce, interes Izraela będzie zabezpieczony.
  Dzień Sokala
 • @kfakfa 13:17:24
  Cała ta awantura jest o to, by jedni banksterzy wygryźli z rynku drugich, a kto za tym stoi? Cicho... bo jeszcze antysemitą zostanę okrzyknięty :)
  Dzień Sokala
 • @reflexión 13:22:41
  Przecież senatorowi PiS Biernackiemu lodów nie popsują, więc SKOK nie ruszą, będą dosinansowywać do upadłego albo do momentu, gdy my PiS wykopiemy zupełnie na śmietnik historii.
  Dzień Sokala
 • @reflexión 14:34:26
  Sparawa korupcyjna PiS się rozwija, Chrzanowski już podał się do dymisji. Ciekawe jak będą starali się zamieść pod dywan.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • @kula Lis 67 14:37:25
  Tak, tak... a Kowalska spod trójki me dziś ból głowy, z pewnością jest to związane ze ściganiem brata Michnika. :). Rzucili podpuchę dla narodu głupiego a ty się na to załapałeś. Ja w to uwierzę jak go ściągną do Polski i osądzą. I wydaje mi się, że będzie jak z Wolińską.

  Pod względem nepotyzmu PiS bije na głowę wszelkie dotychczasowe rządy. Tej sprawy nie rozsądzam, ale z tymi epitatami to się ogranicz, bo robisz z siebie idiotę. Nikt poważny nie czyta tekstów w których znajdują się takie epitety, od razu odrzuca z pieczątką "oszołom".

  Będą wybory, będziemy mieli nowe komisje miliony wyprowadzone przez Bierrnackiego ze Skok, Gt Back... Ciekawe czy Biernackiego wsadzą?

  Masz blog Huskyego, tam sobie obrazki, takie rewelacje wsadzajcie, nikt przecież tego na poważnie nie traktuje.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • @kula Lis 67 13:38:51
  Ależ sensację odkryłeś, czyż w swoim komentarzu o tym nie pisałem?

  Takie niestety są kadry PiSiewiczów, o niczym nie mają pojęcia, a jedyne uprawnienie to znajomość z kimś wyżej postawionym z soru PiS.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • @reflexión 12:13:04
  Nawet zastanawiałem się czy tego nie opisać, ale na razie jeszcze sprawa rozwojowa. Poczekajmy jak się sprawy wyjaśnią a nie lećmy na zasadzie sensacji. Przecież takich afer jest wiele. Wystarczy wspomnieć układy korupcyjno - polityczne w Radomiu z budową drogi, która miała kluczyć przez działki kolesiów z PiS. Radomiacy poszli po rozum do głowy, wykopali całe to szemrane towarzystwo. Tam gdzie miasta uniwersyteckie, gdzie mieszka inteligencja PiS z ich propagandą obrażającą inteligencję ludzką, przykład, obrazek który tu wkleił Kula Lis, nie ma co szukać.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • @kula Lis 67 13:36:42
  PO-PiSałeś się z tym zdjęciem jak nie przymierzając Husky. Jak mawiał mój nauczyciel od Przysposoobienia Obronnego w liceum gdy głupota rozum nam zjadła, jaja ogolić i do piaskownicy. Tylko na takie obrazki was stać. Przy dzisiejszej technologii takie obrazki zrobi dziecko w podstawówce, jeśli cię to bawi to rozumem od nich nie odstajesz. I co to PIS robi z wydwałoby się człowiekiem na poziomie. Spróbuj dociągnąć do poziomu dyskusji. Jak widzisz Husky nie dał rady, może tobie się uda?
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?
 • @morgan 20:56:43
  No cóż, z flagą UE mamy dość komiczną sytuację. Ktoś ją spalił w czasie Marszu Niepodległości, policja wyznaczyła nagrodę za wskazanie kto. Skarbnik Młodzieży Wszechpolskiej doniósł na policję iż zrobił to jego kolega. Policja po sprawdzeniu prawdziwości donosu będzie musiała wypłacić nagrodę, która ma wesprzeć kasę Modzieży Wszechpolskiej, przynajmniej tak deklaruje skarbnik.

  Flaga Unii a także hymn "Oda do radości" nie są prawnie w Polsce chonione. Ot takie niedopatrzenie.

  Pytanie, czy "jojo" jest aż tak głupi, że nie zna prawa zezwalając na wyznaczenie takiej nagrody, czy też jest to ukryta forma dofinansowania Młodzieży Wszechpolskiej? W kraju zarządzanym przez PiSiewiczów ciężko dojść, czy coś jest zrobione z głupoty, czy też jest "podstępnym działaniem". :)

  Na Węgrzech pewnie też flaga UE nie jest prawnie chroniona, bo w Unii na pewno nie jest. Więc nie musisz się bać o naszych "bratanków". Wszakże Polak - Węgier dwa bratanki, tyle, że za rządów naszych dyplomatołków, nawet "te bratanki" jaja sobie z nas robią. W donośnym zwycięstwie 27:1 jednym golem z tych 27 był gol Węgierski.
  Czy Marsz Niepodległości był sukcesem?

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930