Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
306 postów 6807 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Moje komentarze

 • @kula Lis 67 12:56:30
  Oczywiście jak każdy zawodowy kłamca posługujesz się wyzwiskami,

  Pytasz "Długo się takich debili umysłowych szuka?" Idź szukaj wśród takich jak ty, tu ich nie znalazłeś a tylko na durnia wyszedłeś po analizie tylko jednego twojego wpisu. Za wysokie progi na taką idiotyczną propagandę.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @kula Lis 67 12:47:40
  Czy ty mógłbyś choć przez chwilę nie być jak polityk PiS, który nie kłamie tylko wtedy, gdy śpi? Rozmawiasz a Polakami nie z wyborcami PiS, a to zobowiązuje.

  Wczoraj pokazywałeś "Majbacha Rydzyka" czyli Mustanga dr. Pikulskiej, dziś kolejny kwiatek.

  Napisałeś "Ogółem jest to od ponad 3100 do prawie 3900 zł. netto. " Na oficjalnej stronie Porozumienia Rezydentów http://www.rezydenci.org.pl/ masz podane "netto 2200-2570zł." sprawdź sobie. Czy tam kłamią? Jak wierzyć jakiejkolwiek twojej informacji, gdy co chwilę się ciebie na nieprawdzie łapie?
  Co znaczy, że rezydenci pracują na lewo? Czy rezydent ma gabinety lekarskie? To mają lekarze z doświadczeniem a nie rezydenci. Jeśli pracują, to oficjalnie na dyżurach, w przychodniach i też oficjalnie. Jeśli pracują więcej niż obejmuje etat, to chyba wynagrodzenie się im należy. Z twoich notatek aż wieje kłamstwem. My nie jesteśmy narodem głupim, co wszystko kupi.

  Żeby ci odpowiadać to trzeba by każdą informację sprawdzać, gdzie nakłamałeś a gdzie mniej więcej zbliżasz się do prawdy.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @goodness 00:37:42
  Czytałem jakąś krótką wzmiankę o zmianach, o ile kamery, przezroczyste urny to OK, nie ma mojego sprzeciwu, jeśli chodzi o skasowanie jednomandatowych okręgów to krok w złą stronę.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @puuuq 23:11:23
  Widzisz, ja widzę kilka osób działających w sposób w mojej ocenie znacząco destrukcyjny dla Polski. Mogę mieć takie zdanie i je w państwie "demokratycznym" głosić, szczególnie, że podpieram swe tezy faktami, prawda? Do nich należy reprezentant lobbystów amerykańskich, "zaprzaniec", (ten co nie szanował polskich żołnierzy z Nanger Khel), kłamca smoleński, Antoni Macierewicz, autor "sukcesu" naszej dyplomacji 27:1 i korzystnej współpracy z San Escobar, niejaki Waszczykowski, szkodnik lasów Polskich Szyszko, notoryczny kłamca Błaszczak, a także najdroższy patriota, którego patriotyzm dla podatnika (oczywiście w mojej prywatnej ocenie) jest horrendalnie drogi i kilku innych. Czy jeszcze PiSdemokracja na to pozwala? Oczywiście Polacy zadecydują podczas wyborów a ja zaakceptuję ich wybór, nie będę jak Kaczyński ośmieszał się krzycząc, wybory mi sfałszowano.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @goodness 22:48:26
  No cóż, mam nadzieję, że chińska demokracja placu Niebiańskiego Spokoju w Polsce nie jest, przynajmniej na razie, możliwa. PO-PiS to dwie strony tego samego kija. Stańmy obok, gdzie ten kij nas nie dosięgnie. Niech zajmie się miejscem, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę u naszych elit. Demokratycznie, po równo raz PiS, raz PO. Widzieliśmy jak radzili sobie PO-PSL z Radziwiłłem i jego Porozumieniem Zielonogórskim, zobaczymy teraz jak lider Porozumienia Zielonogórskiego poradzi sobie z występującym pod podobnymi hasłami Porozumieniem Rezydentów. Lud zawsze żądał chleba i igrzysk, dziś ośmiorniczki tańsze niż masło, więc zobaczmy jak smakują ośmiorniczki i igrzyska :)
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Repsol 22:08:50
  Piękny blues, lubię takie tematy. Kiedyś mi się bardzo podobała
  https://www.youtube.com/watch?v=fpAr4Xd8sbo

  A z używającymi mnie, jakoś sobie poradzę :) Ich problem, jeśli nie widzą innej drogi w dyskusji, niż ucieczkę za cenzurę (ostatnio RAM tam zwiał). To tylko obnaża miałkość ich myślenia i ich strach. Sono Caesar (My name is Cezary), Ave Caesar morituri te salutant. :)
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @puuuq 22:07:28
  PAD w roku 2012 tak ocenił sondaże CBOS "O ile pamiętam CBOS jest instytucją podległą rządowi" :) Tego się trzymajmy. A jakie jest poparcie, sprawdzimy w wyborach. W ostatnich trzeba było Kaczyńskiego i Macierewicza (Ministrem Obrony Narodowej będzie Gowin) schować, by wygrać. Jak pamiętasz, w 2007 Kaczyński postanowił wykończyć przystawki, bo uwierzył w sondaże. Przed wyborami prezydenckimi Komorowski miał 70% poparcie. Więc ja czekam, aż PiS osiągnie tę magiczną 70% granicę, wtedy będę pewien, że Polska ma szansę.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @roux 22:11:34
  Dzięki, długo szukałem, przyznam, że Polski nie był moją domeną, wolałem przyziemną matematykę i fizykę :) No ale maturę napisałem za pierwszym razem.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Repsol 20:36:27
  Moje dzięki, z kapeluszem do ziemi :) Jako wiesz, dla mnie czy Chyży rój, czy kaczor samozwaniec jedno to szambo.

  Był kiedyś w szkole ciekawy wiersz ze słowami, które utkwiły mi w głowie "klaskaniem mając obolałe ręce". Dziś nawet wujek Google go nie zna. Jaka by nie była władza, to miernoty u koryta się trzymają, muszą tylko beczkę wazeliny za sobą ciągnąć.

  Zagoniony dwojga jakże szlachetnych imion Ziemowit, Piast w swojej wiernopoddańczej ślepocie zrobił panu złą robotę. Ośmieszył go. Ale nic, mierny ale wierny zawsze pożądany, złoży komsomolską samokrytykę, i znów zacznie działać. Ostatecznie to nie Misiewicz, co ośmieszył PiS do końca a i tak już wraca do telewizji, by głosić doświadczenie i potrzebę frontowego wykorzystania "oddziałów moździerzy aptekarskich".

  Podobnież przekleństwem jest, "obyś żył w ciekawych czasach". Mnie się wydaje, że żyję w śmiesznych czasach, a czy ciekawych? Nie wiem.

  Macierewicz głosi znalezienie dowodów na wybuch we wcześniej ogłoszonych przez niego jako sfałszowanych zapisach rejestratorów parametrach lotów. Lekarze strajkują, a tu lekarza pilnie potrzeba, specjalność psychiatra, psycholog chyba już nie wydoli. Śmiać się, czy bać? Sam już nie wiem.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:29:32
  Panie Krzysztofie, domagać się a zgodzić się, to dwie różne wartości. Jako tłumacz nie raz brałem udział w negocjacjach handlowych, coś o tym wiem. Oni w tej chwili negocjują.
  Sanatorium od jędzowatości
 • @zadziwiony 16:56:09
  Czy ja bronię Lisa? Ale jeśli już mówimy o giermkach, to lista ich długa. Macierewicz giermek lobbystów. Lis, Lisica, z pewnością postacie kiepskiego sortu, no ale przy Ziemkiewiczach, przy Kurskich, wart Pac Pałaca.
  Ekskluzywny wywiad z Thomasem Lüßem naTemat KODu
 • @Mariusz G. 20:10:47
  No cóż, nie będę przekonywał, że nie jest to papieros, szczególnie, że mamy do czynienia z ludźmi dorosłymi, nie raz palących wśród lekarzy widziałem, mnie wystarczy to, że nie ma śladów palenia. To ludzie dorośli, nikt im tego zabronić nie może.

  Nikt nie mówi, że jest to osoba idealna istna Matka Teresa. Faktem jest, że została niecnie zaatakowana zaś ten atak wpisuje się w politykę informacyjną TVPiS, którą stosują w wielu sprawach. Również w tym przypadku widać schizofreniczną politykę mamienia PiS, zewsząd otaczają ich wrogowie a tylko oni są "samym dobrem".

  Czy jest to początek kariery w polityce? Tego nie wiem, często tak bywa. No cóż, przecież Minister Radziwiłł wyrósł też na strajkach lekarskich, Porozumienie Zielonogórskie, więc nawet jeśli by tak było to wart Pac Pałaca. Kompromitująca jest zaś schizofrenia Radziwiłła. Kiedyś tak strajkował jak ci młodzi, w styczniu placówki medyczne były zamknięte, i tłumaczył to dobrem pacjentów, dziś te strajki są złem dla pacjenta. Tłumaczy, że należy podawać sumę brutto, a nie to co się na rękę dostaje. I to pokazuje, jak wiele lekarze zarabiają. Jak mówi stary dowcip chce mierzyć długość penisa od czubka, do końca kości ogonowej :) Polityka jest pełna takich ludzi.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Casey 19:53:12
  Tak zastanawiam się, co tak może mocno kodować. Musiały to być fale z Torunia, te mocno na rozum wpływają, no może też fala termobaryczna, jej destrukcyjne działanie widzimy po Macierewiczu. ponad 7 lat a człowiek nadal bredzi.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Casey 19:50:04
  Widzę, że pana mocno zakodowało, po pierwsze tekst nie jest o tym, jak rozwiązać problemy przynależne ministrowi zdrowia, a o rzetelności dziennikarskiej.

  Warto zwrócić tu uwagę, że pan Radziwiłł był we władzach Porozumienia Zielonogórskiego i wtedy dokładnie wiedział, jak problemy rozwiązać tylko ten zły rząd nie chciał, teraz gdy rezydenci występują z podobnymi postulatami jak on wtedy, już zapomniał jak to rozwiązać. On był jednym z autorów tego, że 1 stycznia część gabinetów nie była otwarta, a teraz okazuje się, że ci co robią tak jak on, to samo zło. Typowa schizofrenia.

  Jak na razie o politycznej stronie tego protestu mówią tylko "otoczeni przez niewidzialnych wrogów" politycy PiS.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Oświat 19:27:58
  No cóż, wszyscy produkujmy kostkę brukową albo też armaturę sanitarną, a jak ktoś zachoruje, to powiemy, Bóg dał, Bóg wziął, prawda? Po co czekać w kolejkach do lekarzy, przyjdzie dzień choroby, to połóżmy się w trumnie i poczekajmy aż umrzemy. Po co nam szpitale, po co apteki, po co lekarstwa.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @Mariusz G. 19:13:25
  Zaintrygował mnie Pan tym papierosem, sprawdziłem na większym powiększeniu na moje oko jest to przedmiot zbyt długi, by był papierosem, na żadnej krawędzi nie ma śladu spalania charakterystycznego dla papierosa.

  Teraz o historii tych zdjęć. Zdjęcia rzeczywiście zrobiono w czasie misji, ale nie po to, by wrzucić sobie na fejsa, zdjęcie na fejsie pojawiło się dopiero po bezpardonowym ataku na lekarkę, jako dowód, co na tym "urlopie" robiła. Tak więc było to zdjęcie pamiątkowe dla użytku własnego. Zdjęcia do facebooka, to te, do których dotarł nierzetelny dziennikarz i spowodowały, że uznał iż była ona na urlopie. Gdyby takie zdjęcia z pracy były na fejsie to może by stuknął się w pustą głowę i takiej głupoty nie zrobił. Oczywiście, że to tylko nadzieja, bo ten dziennikarz to zadaniowy, jeśli poszukać inne jego prace.

  Dziś mamy taki czas, że ludzie robią sobie wiele zdjęć, w różnych miejscach, również w pracy, a to ludzie młodzi. Nigdy nie zrobił pan zdjęcia swojej partnerce np. w kuchni? Dla lekarzy krew nie jest niczym obcym.

  Co do białego fartucha, lekarze na co dzień nie chodzą w ubraniach jak fartuch rzeźnika. Nie wiemy jaka była to sytuacja, dla mnie to wstępna selekcja, ocena, niech pan zobaczy, że rękawice też nie są jeszcze zakrwawione. No cóż, można powiedzieć, że sobie zrobili zdjęcia z użyciem keczupu, gdyby nie fakt iż obecność tej lekarki potwierdzają materiały nakręcone przez TVP, a także dokumenty państwowe, świadczące iż rzeczywiście tam była.
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @puuuq 18:40:54
  Aleś ty radykalny. Prezesa Kurskiego z pewnością bym odwołał, nie raz na to zasłużył ale strzelać do prezesa? Zawsze byłem za tym, by miał długie życie, na emeryturze. Wybory przedterminowe nic nie zmienią, bo kogo byśmy wybrali?
  Kłamstwo jak u kaczuszki, nawet w "TVPiS" ma krótkie nóżki
 • @zadziwiony 17:30:13
  Pytanie jest z pewnością kłopotliwe. Bo tak naprawdę oferta jaką dają nam partie jest bardzo słaba. Nie ma takiej partii. Jeśli będziemy chcieli porównać PO z PiS, to są to partie na takim samym poziomie, kupa złodziei, karierowiczów. U mnie PiS zawsze miało bardzo niskie notowania, za względu na cechy które bardzo mi nie odpowiadają. Wazeliniarstwo, traktowanie Polaków jako bandę idiotów, butę, z obecnych działań PiS w moich oczach pogrążyła ustawa kolesiowska, gdzie z przestępstwa kumoterstwa zrobili prawo. To ich dołuje. Jednak gdy przychodzi do wyborów ja zawsze głosuję na człowieka, nie na partię. Chyba nigdy w historii moich głosowań nie głosowałem na jedynkę. Staram się dowiedzieć coś o kandydatach, preferuję ludzi, którzy mają jakieś osiągnięcia gospodarcze, skreślam z listy rozpatrywanych wszystkich politologów, socjologów itp.
  Sanatorium od jędzowatości
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:54:01
  No cóż panie Krzysztofie, czy w obliczu kłamstw TVPiS, zmasowanego hejtu, które niedawno wyszły na jaw, nie zmienił Pan trochę zdania o tych rezydentach? Czy uważa Pan, że chcą te 9 tys złotych pensji?
  Sanatorium od jędzowatości
 • @kula Lis 67 12:52:03
  Ma takiego samego Maybacha jak rezydentka mustanga. Mój wypis odnosił się właśnie do tej "fake newsa" jakiego tu zamieściłeś.

  Widzisz filozofię Kalego" Jak uderzyć kłamstwem w osobę sprzeciwiającą się PiS to dobry uczynek, jak uderzyć w osobę związaną z PiS to zły uczynek.

  W ramach "fake newsów" podobnych do twoich, to podobnież rezydenci jedzą ośmiorniczki, bo na masło ich nie stać".

  Ty potrzebujesz idioty, który będzie wierzył w to co piszesz. Dobrze to ujął Kurski, narodu głupiego, co wszystko kupi. Więc pleć, pleć pleciugo, byle nie za długo.
  Solidarność

MOJE POSTY

więcej

MOJE KOMENTARZE

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031