Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
406 postów 9722 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Fake news, czy fake "minister"?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wczoraj rano pojawiła się w prasie informacja o wypadku pana Macierewicza, wieczorem pan Macierewicz stwierdził kategorycznie, że on o żadnym wypadku nic nie wie, w żadnym wypadku nie uczestniczył.

Postanowiłem więc poszukać w Internecie kto mówi prawdę. Kolizję w Warszawie na skrzyżowaniu ul. Elbląskiej i Powązkowskiej, między samochodem Żandarmerii Wojskowej marki BMW prowadzonym przez st. chor. sztab. Krzysztofa K. i samochodem marki Citroen prowadzonym przez panią Agatę S. potwierdziła zarówno stołeczna policja jak i Żandarmeria Wojskowa, jednak ppłk Karpienko rzecznik prasowy komendanta głównego Straży Granicznej potwierdzający informację o zdarzeniu odmówił udzielenia informacji, czy w samochodzie był Antonii Macierewicz, zasłaniając się tajemnicą służbową.
 
Równocześnie obecności ministra w pojeździe biorącym udział w jakiejkolwiek kolizji na Twitterze zaprzeczył były młodociany doradca Antoniego Macierewicza, Edmund Jannieger, określając to FakeNews’em.
 
Minister Macierewicz był widziany i nagrany jak wsiadał do nieoznakowanej limuzyny ŻW marki BMW przed kościołem seminaryjnym na Krakowskim Przedmieściu ok. godziny 8:15. Kilkadziesiąt minut później w nieodległym miejscu na Żoliborzu doszło do kolizji takiego samego samochodu z samochodem prywatnym. Według reporterów RMF FM z miejsca zdarzenia były minister Antonii Macierewicz odjechał innym pojazdem Ż.W. Sytuacja ta wygląda jak powtórka z sytuacji, gdy kolumna z wtedy jeszcze ministrem Macierewiczem gdy w trakcie szaleńczej jeździe z Torunia do Warszawy na imprezę wręczenia Jarosławowi Kaczyńskiemu nagrody „człowieka wolności" gazetki braci Karnowskich, rozbito kilka samochodów czekających na światłach, a pan Macierewicz niezwłocznie oddalił się z miejsca zdarzenia by zdążyć na imprezę nie uszkodzonym samochodem Żandarmerii Wojskowej.
 
Czy w kolizji uczestniczył inny samochód, czy pan Macierewicz wysiadł z niego wcześniej a świadkowie źle widzieli? Biorąc pod uwagę wielokrotne kłamstwa smoleńskie tego człowieka teza, że i tym razem Antoni Macierewicz skłamał staje się bardzo wiarygodną. Czyli wiele wskazuje na to iż mamy do czynienia nie z FakeNewsem, co sugerował Edmund Jannieger a z Fake "Ministrem".

Czy Macierewiczowi przysługuje samochód służbowy i ochrona?
Okazuje się, że tak. Na podstawie decyzji Antoniego Macierewicza z dnia 09.02.2018 Antoniemu Macierewiczowi jako szefowi niesławnego zespołu Macierewicza przysługują czynności ochronne w formie ochrony bezpośredniej, a Mariusz Błaszczak tego nie odwołał. Dość modne w rządach PiS jest przyznawanie korzyści „sobie samemu” w uznaniu swoich własnych zasług. Beata Szydło przyznała sobie nagrodę, Antoni Macierewicz samochód i ochronę. Dojna zmiana w pełnej krasie i swym „uroku”.

********
prawa autorskie: Jestem autorem tekstu, zdjęcie Dawid Żuchowicz
 
 
 

KOMENTARZE

 • Ktokolwiek widział..... ktokolwiek wie....
  https://pbs.twimg.com/profile_images/948492090564018176/fp9Ye4MI_400x400.jpg


  Z potwierdzonych już źródeł wiadomo że ze szpitala we Wronkach uciekł mężczyzna podający się za inżyniera/dziennikarza/blogera.Takie trzy w jednym.
  Widziano go biegnącego środkiem jezdni,gdzie z pianą na ustach wykrzykiwał .......PIS to zło. PIS to oszuści. Rydzyk to złodziej. Precz z Kaczyńskim i Macierewiczem.Tusku wróć - ratuj

  Cechą charakterystyczną osobnika jest uzbrojony w hełm pusty czerep
  W/g ordynatora szpitala osobą jest dość niebezpieczna dla .... samego siebie.
  Cierpi na syndrom ....
  Ktokolwiek widział ktokolwiek wie , prosimy o szybki kontakt że szpitalem lub policja.
 • @Husky 07:08:31
  Huski, wbrew pozorom jesteście z Zawiszą bardzo podobni tyle , że stoicie po przeciwnych stronach barykady.
 • @Husky 07:08:31
  Husky, komentarz jest cholernie niemerytoryczny.
  Nic nie wnosi do poruszonego tematu.
  Jest ponadto uwagą ad personam względem autora podczas gdy sam napisałeś:

  "PIS to zło. PIS to oszuści"

  I masz rację. Bo PiS i PO to partie socjalistyczne. I na obydwie należy patrzeć tak samo. Bo socjalizm to oszustwo.

  A ponadto to mam wrażenie, że jak pisze Szanowny Autor, Macierewicz znów kłamał.
  I podobnie uważam, że kłamał w kwestii "Smoleńska".
  Różnica jest taka, że dla mnie i Szanownego Zawiszy są to po prostu inne kłamstwa.
  A już odwojowywanie Krymu dla Ukrainy... nie wiem czy łatwo da się znaleźć większy debilizm :-(

  Wniosek jest taki, że powinieneś wstawiać jakieś proste, mające negatywny wydźwięk, memy również na temat PiS.

  Dasz radę? ;-))))))
 • @ Autor, All !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Czy to kolejny fake news?
  Zamordowano Joannę Smacką?

  https://www.youtube.com/watch?v=69N_k1xMtb8&t=2s
 • @Jasiek 07:59:34
  To opis pod filmem:

  "Niedługo po tym wywiadzie Joannę Smacką, jej siostrę, matkę i babcię brutalnie zamordowano. Dla zatarcia śladów wysadzono cały budynek w Poznaniu.
  https://www.facebook.com/Nadzieja.w.O...
  Rozmowa z Joanną Smacką, dziennikarką śledczą oraz inicjatorką ruchu "Nadzieja w Odwadze". Anonimowy informator dostarcza jej nazwiska możliwych sprawców zbrodni. Czy Anna Milewska, o której mowa, jest córką znanego w komunie oficera LWP?
  Rozmawia Marek Podlecki. http://monitor-polski.pl"

  Oby to był fake nwes...
 • fakt!
  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/za-stluczki-wladzy-placimy-z-budzetu-samochody-sop-nadal-nie-maja-ac/rvgs12s

  Z drugiej strony, nie byłoby to zachęcające dla klientów @narodowego ubezpieczyciela@, gdyby ten wypłacał wielomilionowe odszkodowania, za ekscesy dojnej zmiany.

  Czy zatem lepiej będzie, że zapłacą „wszyscy” podatnicy?
 • @Jasiek 07:42:55
  Daj spokój temu kundlowi.
  Nie może się pozbierać po podpisaniu ustawy 447 przez prezydenta swojego ukochanego kraju.
  Ustawy której celem jest ostateczne dobicie naszego państwa.
  Dla niego to szok. No bo jak to wytłumaczyć sobie i innym?
  Że to dla naszego dobra?
 • @Jasiek 07:42:55
  https://pbs.twimg.com/profile_images/948492090564018176/fp9Ye4MI_400x400.jpg

  Ktokolwiek wie gdzie znajduje się w stanie szoku psina na załączonym poniżej zdjęciu proszę o pilny telefon pod numer: 71 045 678

  Uwaga:
  Nie podchodzić zbyt blisko - zarażony jest wścieklizną!!!

  http://i66.tinypic.com/maw9ci.jpg
 • Jedno co pewne
  Oto jajwaj ,syjonista i mordoklep.
 • jakby
  Jakby to było pięknie, jakby można było napisać, że to Antoni prowadził samochód, że to Antoni staranował citroena w którym były cztery ciężarne kobiety, że Antoni był oczywiście pijany i nie posiadał prawo jazdy. No i jechał samochodem BMW, który to samochód ukradł protestującemu w Sejmie niepełnosprawnemu.
  To byłby dopiero news i sensacja na miarę stulecia.
  A tak, wsiadł, nie wsiadł, był, nie był, zjadł kaszkę manną na śniadanie, nie zjadł kaszki.
 • @Oświat 12:34:44
  Czego by PiS nie zrobił, ilu samochodów by Macierewicz nie rozbił, czego by Rydzyk nie powiedział,to z taką opozycją można rządzić Polską i trzy kolejne kadencje.
  pzdr.

  ps.

  Fajnie popatrzeć na wpisy pod tym postem...
  To ta część mieszkańców "Ten kraju" uznana za elitę i inteligencję. Na szczęście wydawcy tego certyfikatu - "karaluchy czerskie" już potraktowano Getoxem.
 • @Robik 09:20:16
  Dziecko!!
  Wróć do podstaw, zacznij od klocków lego
  Napraw swoje dzieciństwo
 • @Jasiek 07:42:55
  //Dasz radę? ;-))))))//
  Mówisz i masz
  pzdr.


  https://pbs.twimg.com/media/Dc2eN2GXcAAzRw8.jpg
 • @reflexión 08:24:08
  Podatnik jako ubezpieczyciel to dobry ubezpieczyciel, on za wszystko zapłaci, tyle, że mogą być problemy z uzyskaniem określenia winnego, patrz manipulacje przy wypadku Szydło. A, że natłukli tych samochodów co nie miara, tansport samego Macierewicza to już z 10 rozbitych samochodów. A będzie więcej, bo wszyscy rozsądni i doświadczeni już dawno uciekli, z idiotami jeździć nie chcą. Zostali albo amatorzy szybkiej jazdy, albo nowicjusze. Jedni i drudzy gwarantują częste tego typu zdarzenia.

  Można by prorokować, że niedługo będziemy mieli kolejnego "bohatera narodowego co zginął w "zamachu samochodowym". Byle tylko bogu duha winnych Polaków nie pozabijali.
 • @Oświat 12:34:44
  Myślę, że jeszcze piękniejsze byłoby, gdyby pisać o naszych wybrańcach w samych superlatywach. Naród by się cieszył, jakże wspaniali ludzie nami rządzą. Ale przecież mamy takie media, w których niczego złego o rządzie i PIS nie usłuyszysz, mamy TVPiS "Naród głupi wszystko kupi".

  https://www.youtube.com/watch?v=0RoESGVCMzk
 • @Husky 14:19:29
  Husky, że tak zapytam, jak tam z tym odszczeliwaniem? Ława czeka, do odszczekania się tobie już wiele nazbierało, czas za szczekanie się brać.
 • @Zawisza Niebieski 15:11:05
  Petru odchodzi z Nowoczesnej.
  Nie skomentujesz?
  Takie wydarzenie, takie nieszczęście.
  Gdzie on teraz się podzieje?
  Co założy?
 • @Oświat 15:25:32
  Powiem ci szczerze że Nowoczesna a szczególnie Petru, czy też ten z kucykiem, co nawet nazwisko nie warte zapamiętania. nigdy mnie ani ziębiła ani parzyła :) Nowoczesna to rprezentant bankierów na teren Polski, a ja z bankami trzymuję kontakty ograniczone do niezbędnego minimum :)

  Ale czy czytałeś, że w najnowszym sondażu IBRiS koalicja PO-Nowoczesna pokonała PiS? 38,8 di 38,4. Husky nam się zapłacze i pewnie współpłaczących może być więcej :)

  A my cóż.
  https://www.youtube.com/watch?v=pV2ojAEPd1U

  :)
 • @Zawisza Niebieski 15:13:08
  Zauważ jedną rzecz; Husky nie pojawił się nawet z jednym z komentarzem pod artykułami dotyczącymi podpisania przez prezydenta Trumpa art. 447!
  No bo cóż mógł napisać?
  Że prezydent Trump dobrze zrobił podpisując tę ustawę?
  Źle!
  Potępić?
  Jeszcze gorzej.
  Najlepiej milczeć.
  Ale to milczenie jest bardzo wymowne!

  http://i65.tinypic.com/11k8lt2.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:36:54
  Oczywiście czytałem. Podejrzewam, że PiS aby się ratować przed klęską zdecyduje się jednak na to, na co ma od dawna ochotę. Pozamyka wszystkich złodziei ( no może z wyjątkiem tych z własnych szeregów)
 • @Zawisza Niebieski 15:11:05
  NO to piszmy w superlatywach:

  https://twitter.com/OklaDrewnowicz/status/994835722300542977/photo/1

  https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/poslanka-pis-ucieka-przed-protestujacymi-zdjecie-symbol,836262.html
 • @Oświat 15:43:06
  Kruk krukowi oka nie wykole. Zamkną może jedną może ze dwie płotki i wszystko. Wielka afera FOZZ i kto siedział?

  Ale z własnych szeregów to PiS na pewno nikogo nie ruszy, patrz senator Kogut, senator Biernacki... No ale jak twierdzi Husky, to przecież senatorowie PO wybronili Koguta :) Jasnowidz jakiś czy co? Głosowanie było tajne a on wie jak i kto głosował :)

  Dziś mamy przygotowania do wyborów. Macierewicz siedzi zamknięty w gabinecie ministra MON, Kaczyńskiego schowają w szpitalu, później na rekowalescencji w pilnie strzeżonym budynku będzie siedział i znów będą opowiadali, że PiS to teraz partia młodych, inteligentnych jak Duda i Szydło.
 • @reflexión 15:44:19
  Posłanka Krynicka widocznie jeszcze myśli. Żalek już znalazł ostatnią żyjącą komórkę w swym mózgu i z kwiatami przyszedł niepełnosprawnych i opiekunów przeprosić. Krynicka wyraźnie ma problemy z odszukaniem tej komórki, więc wieje gdzie pieprz rośnie. Ale to dobrze świadczy, za rok może dwa zrozumie, co "mądrego" uczyniła.
 • @reflexión 15:44:19
  Niedługo wszyscy będziemy mieli dosyć tych niepełnosprawnych łasych na państwową kasę.
  Na nich ani PO a ni inne partie elektoratu sobie nie zbudują.
  PiS gra cierpliwie i skutecznie.

  – Pani poseł, dzień dobry! Możemy zamienić słówko? Dlaczego pani mówi, że te dzieci są zmuszane, żeby tutaj być? Pani poseł! Prosimy panią o rozmowę. Proszę się odwrócić do nas – mówiła Iwona Hartwich. – Jesteśmy tu z własnej woli – dopowiedział jej syn Jakub.

  Po większą kasę, bym dodał.
 • @Robik 15:42:48
  No przecież, gdyby potępił prezydenta Trumpa to by wypłaty nie dostał, albo by mu jak posłom obniżyli o 20% i razem z Gowinem musieliby żebrać, by im do pierwszego starczyło.

  Wiesz, ostatnio trochę czasu spędziłem w Poznaniu, tam w pobliżu Starego Browaru siedział żebrak z suczką. Czasami w sklepie kupiłem dla niej karmę, a dla mężczyzny też coś pożywnego (ja z zasady nie daję pieniędzy). Fajna była z niej psina, otulona w koc czasami warknęła na przechodzącego psa, ale jak po drugiej stronie ulicy pojawili się strażnicy miejscy, to dostała szału :) Jak myślisz, Husky i Gowin nie tworzyliby podobnej pary?
 • @Zawisza Niebieski 16:04:06
  Przez chwilę się zastanawiałem czy ta para Husky-Gowin to ten żebrak z psem czy też dwaj strażnicy?
  Skoro psina była fajna to stawiam na strażników.
 • @Robik 15:42:48
  masz odpowiedz

  http://lawofficer.com/wp-content/uploads/2016/07/242510-god-bless-america.jpg
 • @Zawisza Niebieski 15:13:08
  wiesz
  w tym berecie ci do twarzy

  pamiętaj...... jutro jak zwykle , ale tą koszulę to byś już wyprał  http://www.radiownet.pl/system/post/media_posts/avatars/52794/preview_large/pucybut.jpg?1302631404
 • @Oświat 15:25:32
  Szkoda że odchodzi.
  Taki wykształcony inżynier, z dyplomem .....automatycznego idioty

  https://pbs.twimg.com/media/Dc6n_sYXcAAjfIl.jpg
 • @Husky 16:35:53
  Widzę Husky, że ci się poprawiło w tym Londynie. Ostatnio dom nam pokazywałeś, nie tęgo wyglądał, a teraz pracę znalazłeś. Ale widzisz z tym fachem to wracaj do kraju, tu cię ojczyzna i skarb narodowy potrzebują

  https://i.wpimg.pl/O/640x390/i.wp.pl/a/f/jpeg/28388/jaroslaw_kaczynski_buty.jpeg
 • @Zawisza Niebieski 16:47:31
  masz szanse sie wykazać, ale pamiętaj pastowanie od spodu też.
  Nie zabiorę ci tej fuchy.

  aleś ty żałosna PO....kraka
  pamiętaj o koszuli
 • @Husky 16:42:00
  Znów dostałeś fake newsa od swych zwierzchników. Oj oszukują cię a ty im wierzysz. No ale to wieści dla elektoratu podstawówka +. Oni wszystko kupią. Ty jak widać też.

  Petru jest ekonomistą po Szkole głównej Handlowej, a że jest automatycznym idiotą to sie mogę z tobą zgodzić.
 • @Oświat 16:04:46
  Przejrzałem trochę wpisów lemingów na temat protestu w sejmie i mam wrażenie, że to już są jedynie zagadnienia z dziedziny psychiatrii.

  Ludzie, którzy poparli formację przez 8 lat nie dającą niepełnosprawnym NIC, teraz atakują rząd który niemal podwoił świadczenia i dał 500+.
  DEBILE
 • @Husky 16:29:12
  To ty jesteś zwykłym zdrajcą skoro interes Ameryki znaczy dla ciebie więcej niż los Polski.
 • @Husky 16:42:00
  http://i68.tinypic.com/rszguq.jpg
 • @Husky 16:42:00
  http://i66.tinypic.com/34dh2es.jpg
 • @Robik 17:01:45
  Ta szokująca wiadomość własnie dotarła do ....

  https://img.joemonster.org/i/2017/02/kazamokorea02.jpg
 • @Robik 17:01:45
  Myślę, że Huskyemu od interesu Polski ważniejszy jest nie tylko interes Ameryki, ale i Izraela, bo to sprawy połączone. Ale jak widać ze zdjęcia które załączył również Korei Płn, bo z rysów twarzy tych płaczących pań wydaje mi się, że to koreanki.

  No cóż, przejmując prokuraturę, sądy, PiS szykuje nam drugą Koreę Płn.
 • @Zawisza Niebieski 17:24:30
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
  Hasky,Huskyemu.
 • @Husky 17:46:50
  Świat PiS jest piękny. Ile zrabia kierowca "skarba narodowego"? W ostatnim roku zarobił 169 209,22 zł Jak to się ma do zarobków posła RP? Może to i słuszne, ostatecznie co robi poseł PiS? Głosuje jak mu poseł prowadzący powie, a posłem prowadzącym steruje Jarosław K. Im bliżej prezesa tym większe koryto +.
 • @Zawisza Niebieski 18:47:31
  Ta szokująca wiadomość dotarła właśnie do Korei Północnej!
  https://pbs.twimg.com/media/Dc6l3wJXcAEmNeC.jpg
 • @Zawisza Niebieski 18:47:31
  Temu kierowcy to przysługuje dodatek za uciążliwe warunki pracy. Wyobraź sobie że co chwila słyszysz z tylnego siedzenia komendy typu:
  zwolnij dziadu,
  zmieścisz się dziadu,
  podrzuć kota do weterynarza dziadu,
  gazu dziadu,
  czy piłeś dziś dziadu?,
  a gdzie dziad, który wczoraj mnie woził, dziadu?
 • @Nibiru 19:02:21
  Masz rację, wozić upierdliwca to ciężka praca. Jak znam życie, to kaczyński lepiej wie jak się prowadzi samochód niż Robert Kubica. :)
 • @Oświat 12:34:44
  Najpierw informujesz o bombie i wywołujesz alarm w szpitalu, w którym leży Kaczyński, a potem puszczasz fake newsa, że do szpitala, w którym leży Kaczyński nie wpuszcza się normalnych pacjentów. Na miejscu jest już telewizja TVN i zaprzyjaźnieni..... dziennikarze.
  Skurwieni na maksa.

  https://pbs.twimg.com/media/Dc76AkMX4AIo7Q2.jpg
 • @Husky 20:28:19
  Mordy zdradzieckie czy współczujące?

  https://pbs.twimg.com/media/Dc5NJNxXUAIrjZA.jpg
 • @rabszak 21:18:49
  Jakby dziś Tusk był premierem to powiedział by: Niech głodni zjedzą niepełnosprawnych.
  Serio.
 • @rabszak 21:18:49
  Ta sama metoda "na rumuńskie dziecko". Z tego żyją obrośnięte tłuszczem maglary z żółtymi tipsami.

  https://pbs.twimg.com/media/Dc7pJ30XkAIA-CH.jpg

  Tylko z dziś Iwona Hartwich:

  1. O emerytach z 1000 zł "Tyle sobie wypracowali, trudno".
  2. O dzieciach z zespołem Downa: "Ale one są lekko upośledzone i tak nie potrzebują".

  Niepełnosprawny na oczach kamer dostaje ataku i wszyscy dookoła patrzą na tę makabrę, a najbardziej spokojna jest "mamusia". Potem Iwona zasuwa z Adrianem na wózku i drze japę do kamer DAJCIE 500 złotych.
  Po dzisiejszych występach Hartwich i reszty koleżanek, musiałem się wyrzygać.
  Niżej upaść człowiek nie może.
 • @Husky 21:29:06
  https://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/patryk-jaki-wie-pan-gdzie-leza-tatry-zwykle-obok-tyskiego.jpg
 • @Husky 21:29:06
  A skąd ty tak dobrze wiesz co by powiedział Donald Tusk? Jesteś jego spowiednikiem? Za rządów Donalda Tuska niepełnosprawni doszli z rządem do porozumienia w 17 dni. A dziś po bodajże 23 dniach ten babsztyl chce szukać paragrafów na opiekunów dorosłych niepełnosprawnych. Empatia w stylu PiS. Ważne, by Tadeusz R. swoją ratę za patriotyzm dostał, by PiSiewicze odpowiednie pieniążki przytulali, a niepełnosprawni, bujajcie się sami. Żalek miał przynajmniej tyle honoru, że przeprosił za swą głupotę. U Krynickiej nawet tego doszukać się nie można.
 • @Zawisza Niebieski 21:39:15
  Każdy zdrowy człowiek może zostać niepełnosprawnym w 1 sekundę
 • @Husky 21:33:37
  No to jest pięknie , jak to bywało .Salut . :))) Robieni jesteśmy jak bambusy .:))) https://www.google.pl/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiMlbDXuf7aAhVQ6qQKHUsQB3UQjRx6BAgBEAU&url=http%3A%2F%2Fwiadomosci.dziennik.pl%2Fhistoria%2Faktualnosci%2Fartykuly%2F513626%2Cjaroslaw-kaczynski-lech-walesa-rozmowy-magdalenka-porozumienie-teresa-toranska-ksiazka-wywiad.html&psig=AOvVaw1OZbPrcugklChhlj8ULD7Z&ust=1526155290067008
 • @Zawisza Niebieski 21:39:15
  // Empatia w stylu PiS. //

  PIS się kończy !!
  PIS jest zły !!
  Kaczyński umiera !!
  Zawisza na kwiaty zbiera !!

  PIS się kończy !!
  PIS jest zły !!
  Kaczyński umiera !!
  Zawisza na kwiaty zbiera !!

  PIS się kończy !!
  PIS jest zły !!
  Kaczyński umiera !!
  Zawisza na kwiaty zbiera !!

  PIS się kończy !!
  PIS jest zły !!
  Kaczyński umiera !!
  Zawisza na kwiaty zbiera !!

  PIS się kończy !!
  PIS jest zły !!
  Kaczyński umiera !!
  Zawisza na kwiaty zbiera !!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930