Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
384 posty 9441 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Wycieczka A. Dudy, czyli po co nam to było

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezydent Andrzej Duda zakończył wizytę w USA. Pięć dni to czas w którym wiele dla Polski można załatwić, z wieloma się spotkać, a osobiste kontakty wiele w dyplomacji znaczą.

Kilka miesięcy wcześniej wyciekła do prasy notatka, sporządzona przez ambasadę Polski w USA, w której stwierdzono, że w obecnej sytuacji Polska nie może liczyć na osobiste kontakty z żadnym wyżej postawionym urzędnikiem administracji USA. Informacja została niezwłocznie zdementowana zarówno przez stronę Polską jak i Amerykańską. Dziś wszystko wskazuje na to, że mimo dementi informacja ta była prawdziwa.

 
Andrzej Duda udał się do USA by uczcić rozpoczęcie prezydentury Polski w Radzie Bezpieczeństwa w której Polska jest obecnie członkiem niestałym. Sama Rada Bezpieczeństwa w obecnym układzie utraciła znaczenie, sam układ głosowania, czyli aby odrzucić rezolucję wystarczy veto jednego z członków stałych lub 7 innych państw, czyni z tej organizacji marionetkę w rękach członków stałych. Zgodnie z tym podjęcie jakiejkolwiek rezolucji względem państwa mającego sojusznika wśród stałych członków graniczy z cudem. Co oznacza, że w dzisiejszej sytuacji tak dla przykładu, gdyby Rada Bezpieczeństwa podejmowała uchwałę względem Polski, uchwała ta by przeszła, podczas gdyby uchwała dotyczyła przykładowo Izraela to zostanie odrzucona. Co nie jest gołosłownym stwierdzeniem. Takie jest znaczenie tej rady.

Prezydent Andrzej Duda pojechał do USA, by uczcić rozpoczęcie prezydentury Polski w tej radzie, tyle, że ta prezydentura jest rotacyjna i będzie trwała raptem 1 miesiąc. Czy jest to podniosłe wyrażenie rangi światowej? Czy jak za miesiąc prezydenturę przejmie inny kraj prezydent tego kraju przyjedzie by to uczcić?  
 
Zwykle gdy głowa państwa przyjeżdża do jakiegoś kraju to witana jest przynajmniej przez wysokiego rangą urzędnika, jeśli nie przez osobę odpowiadającą jej rangą w danym kraju. A. Duda przywitany został jak zwykły turysta, no może pozwolili mu przejść przez bramkę dla VIP, paszportu nie sprawdzali i nie musiał czekać aż bagaże pojawią się na taśmociągu.
 
Pamiętamy, że pierwsza wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Europie rozpoczynała się w Polsce, gdzie nie szczędził pochlebnych słów. Tym razem nie znalazł chwili, by się z Andrzejem Dudą spotkać, choć z honorami witał prezydenta Uzbekistanu.
 
Tu w pewnym stopniu zawinił również Andrzej Duda. Nie wyjaśnione do końca, gdyż strona prezydenta odmawiała odpowiedzi jest nieodebrana rozmowa telefoniczna od sekretarza stanu USA Rexa Tillersona, który miał dzwonić do Andrzeja Dudy przed podpisaniem ustawy o IPN. Tłumaczono to nierównym poziomem stanowisk. Było to w okresie, gdy Amerykanie byli na nas wściekli za ustawę o IPN, o której nie raz wypowiadali się negatywnie.
 
Jednym z ważniejszych elementów tej wizyty było złożenie kwiatów pod pomnikiem katyńskim w Jersey City a najważniejszą osobą z administracji z jaką się spotkał był burmistrz tego miasta, pod względem wielkości w USA, Jersey odpowiada polskiemu Będzinowi.

Ale i tu pojawił się zgrzyt, którego miejscowa Polonia długo nie zapomni prezydentowi Dudze. Jak relacjonuje Witold Rosowski zakazano rozwijania flagi polskiej a osoby reprezentujące Polonię, w tym ludzie, którzy od wielu lat opiekowali się pomnikiem zostali spod pomnika wyrzuceni. No cóż prezydent Polski przyjechał, Polonia won.
W wyniku negocjacji, pomnik zostanie przeniesiony w pobliskie miejsce, zaś Polska, choć pomnik stał tam od wielu lat za darmo, dziś zapłaci za dzierżawę działki i to nie małe pieniądze.
 
Andrzej Duda spotkał się również z przedstawicielami organizacji żydowskich. O czym rozmawiali? Relacje są enigmatyczne, to o sprawach polsko-żydowskich, o atmosferze wokół tych spraw, Szczerski twierdzi, że nie rozmawiano o sprawach majątkowych, całość kwituje wyświechtane w dyplomacji stwierdzenie, iż odbyły się w miłej atmosferze zrozumienia. Pewnym dysonansem kontrastującym z tymi opisami był fakt, że jeden z przedstawicieli przyszedł na te rozmowy w wyraźnie odcinających się od koloru garnituru, białych adidasach, co na zdjęciach szybko wychwycili internauci. Na tym szczeblu trudno przypuszczać, że był to fakt przypadkowy.
 
Smutne to w czasie, gdy Antonii Macierewicz zdemontował naszą armię kładąc nacisk na rozwój pospolitego ruszenia, dzisiejszego ORMO, zwanego Obroną Terytorialną, na którą nakłady finansowe są równe nakładom na tak drogie jednostki jak lotnictwo. W czasie, gdy na dwa lata zatrzymane zostały zakupy bardziej nowoczesnego sprzętu wojskowego, wojska amerykańskie stacjonują na terenie Polski, w USA dopatrujemy się sojusznika w przypadku ewentualnego konfliktu zbrojnego, prezydent naszego kraju traktowany jest jak zwykły turysta.
 
Można bić w dzwony obrazy, „prezydent Andrzej Duda poniżony w USA”, a można z ze smutkiem skwitować parafrazą słów komedii Miś , "oto sukces na miarę naszych dzisiejszych możliwości". Zakres realizacji programu „Polska w ruinie” chyba najlepiej widać patrząc na „sukcesy” naszej dyplomacji.
 
 
prawa autorskie: jestem autorem tekstu, fot. twister.com/MSakowska
 

 

KOMENTARZE

 • UJ-owy dał kolejny POPiS...tfuuu...
  Dał się potraktować jak polski kacap w kolkhozie... tfuu...
 • @Seth 17:23:53
  A sam nie lepiej potraktował Polonię
  https://youtu.be/gfPewJ3jei8

  O czym to świadczy?
 • @Lotna 17:41:47
  Potraktowanie Polonii to kolejny dowód na to, jak PO-PiS traktuje Polaków. Dobrzy są tylko wtedy, gdy zbliżają się wybory. Później, wszyscy won. Różnica między PO a PIS jest taka, że PO robi to w białych rękawiczkach a PiS po chamsku, z grubej rury, ci bawią się w dyplomację tak jak realizują dyplomację międzynarodową a efekty wdać. Na arenie międzynarodowej na łapówkę 500+ nas nie stać.
 • @Lotna 17:41:47
  Polonii USA zabrało polskie emerytury, prezydenta Polski to nie obchodzi, oczywiście ambasada też to ma w nosie. Polacy nadal muszą uzyskiwać wizy, aby wjechać do USA. Teraz, ustawowo, USA ma dopilnowywać żydo-syjonistycznej grabieży Polski.

  Po co nam taki "sojusznik"?

  A Duda, jak zwykle, pojechał do żydów po instrukcje. Na dodatek został przytrzymany, bo samolot nie działał.
  (Dziwne są te awarie i wypadki pojazdów, którymi porusza się Polska ekipa rządowa i nie mam tu na myśli pędzącej na złamanie karku Maciory.)
 • @Lotna 17:51:25
  Raczej Żydzi potraktowali go jak uczniaka, co po łapach linijką zasłużył. Trudno przypuszczać, że człowiek reprezentujący organizację żydowską nie wie, iż do garnituru adidasów się nie nosi, nawet w USA. Z pewnością pojechał się wytłumaczyć za ustawę o IPN, ale sukcesu z czasu spotkania wyjazdowego Knesetu w Krakowie to nie wróżę.

  Co do wypadków, po "dojnej zmianie" z BOR odeszli wszyscy albo prawie wszyscy ludzie z doświadczeniem, zostali amatorzy szybkiej jazdy i nowicjusze. Tam rzeczywiście VIP nie bardzo jest komu wozić. Stąd i wypadki i to śmieszne wypadki, gdy jedna limuzyna stoczyła się na drugą. W stajni rządowej to chyba nie ma już żadnego samochodu bez liftingu "to się wyklepie i zaszpachluje".
 • @Zawisza Niebieski
  Ciekawe czy to niedojda , czy szkodnik?. 5*.
 • @Repsol 18:12:33
  Ja od samego początku zakładałem, że to skodnik. Nietety większość wtedy piała z zachwytu. Dziś ma sytuację ciężką, jak chce się podlizać wyborcom PiS to dostaje po łapach od tych co go nam wybrali i na odwrót. W którą stronę d... nie wystawić i tak w nią biją.
 • Da du di da du da;
  Polska jest upokarzana już samym faktem podstawiania szubrawych szabesgojów na najważniejsze stanowiska. Niejako wtórnym zjawiskiem jest następnie poniżanie tych drani. Czyli upokarza się Polskę ponownie, gdyż technicznie to oni reprezentują kraj. Osobnicy typu Dudy nawet chyba nie zdają sobie sprawy ze swego zeszmacenia i pogardy jaką żywią dla nich zarówno cyniczni chańbiący jak również współobywatele.
 • @Lotna 17:41:47
  ...że jest polskim,amatorskim, kacapem.
  W Rosji takich kacapów trzymają na prowincji... kolejny Bul w ***.
 • @Nibiru 18:46:21
  ...co racja,to racja.
  Polska z głodu nie umiera,jak po wojnie Piłsudskiego z Leninem i nie musi wyciągać ręki do U.S.A. po chleb.
 • @Seth 18:56:01
  Ale w sumie to mogliby przysyłać Polakom grzebiącym po śmietnikach nadmiar żarcia, gdyż sami są społeczeństwem z nadwagą - tłuszczą :-).
 • Zawisza
  dzisiaj pracujesz na same piątki. Rzadki to widok, a u Ciebie chyba niespotykany w ogóle. Też swoją dołożyłem.
 • !!!
  większych szmat to chyba tylko w afrykańskich krajach trzeba by szukać.
 • Proszę więc w prymitywny sposób nie manipulować.
  Wyjazd Andrzeja Dudy do USA związany jest z obradami Rady Bezpieczeństwa ONZ. Polska jest jednym z dziesięciu niestałych członków Rady Bezpieczeństwa. W maju polskiemu prezydentowi przypadła rola przewodniczącego posiedzenia RB (ustalenie porządku obrad i przewodniczenie posiedzeniu). W kwietniu przewodniczyło obradom Peru, w czerwcu będzie przewodniczyła Rosja.


  Prezydent Uzbekistanu przybył do USA z wizytą państwową wcześniej przygotowaną przez dyplomatów uzbekistańskich i amerykańskich.Proszę więc w prymitywny sposób nie manipulować.  http://antykomunista.neon24.pl/post/143846,veni-vidi-vici#comment_1463454  Pała dla prymitywnego manipulanta i to z dziką satysfakcją !!!!!!!!!!
 • Husky
  daj głos!!!!
 • @zadziwiony 20:34:07
  Jak widzisz, znalazł się jeden co popadł w rozpacz, no ale to człowiek, który potrafi publicznie pomawiać ludzi o rzeczy których nie zrobili i to wiedząc, że jest to kłamstwo. Takich ludzi należy traktować jak nasi przodkowe, płazem szabli, bo na więcej nie zasłużyli.

  Jak napisałeś, dał głos i było to skowyt rozpaczy.
 • @zadziwiony 20:34:53
  http://46bah7dkfu-flywheel.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2017/08/andrzej-duda-victoria.jpg
 • @Zawisza Niebieski 20:41:52
  Trzeba przyznać, że z Huskyego niezły propagandysta. Z gówna bat potrafi ukręcić.
 • @Husky 20:59:37
  Zgadza się. To znak wysłany w kierunku "krewnych" swojej żony!!! A nie Polaków.
 • @zadziwiony 21:01:33
  Polish President Andrzej Duda and thousands of Polish Americans in Chicago!
  Tu jest Polska!

  https://pbs.twimg.com/media/DdmF7PHVAAAp1MR.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DdmF7PFUQAA3SGj.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DdmF7QHUwAA_Jcj.jpg

  https://pbs.twimg.com/media/DdmF7QKU0AAOnSV.jpg

  Dwa zdjęcia z Chicago.
  Polonia za PAD-em i Polonia przeciw PAD.
  Tej siły już nie powstrzymacie

  https://pbs.twimg.com/media/DdqFL_PV4AAJ7t8.jpg
 • @Husky 21:06:25
  Kumatych ze świecą trzeba szukać, bo jest ich tyle co ziarna w wymłóconym zbożu.
 • @Husky 21:06:25
  Zlituj się waść :))) https://static.prsa.pl/images/b71a7bac-6ff5-4e06-9bae-a32f9ea61417.jpg Polecam : https://www.youtube.com/watch?v=87aMzl3qnM0
 • @Husky 20:34:44
  ...już widzę Putina w U.S.A. w ONZ bez spotkania z Trumpem... hehehehe ...
 • @Husky 20:34:44
  Zamknij się Husky i choć raz sobie wstydu oszczędź.
  Ty byś zjadł nawet gówno kaczora i popił sikami (po ang. pis) Dudhauzera.
  Zaczynasz mnie męczyć.
 • @Husky 20:34:44
  Prymitywy NEon'u nawet nie wzięli pod uwagę, że każda wizyta państwowa odbywa się wg protokołu spisanego dla poziomu tej wizyty i niezależnie od poglądow politycznych gościa. W innych słowach, głowa państwa, taki jak Duda, nie mógł zachowywac się, ani być potraktowany jak turysta, gdyż turystą nie jest. Każdy jego krok i gest był uprzednio zaplanowany wg Protokołu i odpowiednie służby ochronne przygotowane. Ponieważ nie była to wizyta państwowa, ale głowy państwa, więc czerwonych dywanów nie było, a Duda nie miał w planie spotkania z Prezydentem USA, ani tego się niespodziewał.

  PS: Na pocieszenie durniom, natępnym prezydentem PRL'u BIS będzie Radosław Sikorski-Applebaum. Już go przygotowują.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:59:51
  To był komentarz Pani AgnieszkaS
  http://antykomunista.neon24.pl/post/143846,veni-vidi-vici#comment_1463454

  Coś przekazać
  pzdr.
 • @Zdzich 22:07:55
  //Prymitywy NEon'u nawet nie wzięli pod uwagę, że każda wizyta państwowa odbywa się wg protokołu spisanego dla poziomu tej wizyty i niezależnie od poglądow politycznych gościa. //


  Reszta samo się komentuje
  Bingo
  Pozdrawiam

  Polacy ocenili Andrzeja Dudę. Najnowszy sondaż
  Andrzej Duda może spać spokojnie. Zdecydowana większość, bo 62 proc., Polaków pozytywnie ocenia jego działalność
  https://wiadomosci.wp.pl/polacy-ocenili-andrzeja-dude-najnowszy-sondaz-6254530383808641a?src01=6a4c8&src02=facebook_wpopinie
 • @Husky 22:12:00
  A co mnie obchodzi jakaś Agnieszka? Ty to wkleiłeś jako swoje, źródła nie podałeś.
  Ona widocznie też ma jakieś problemy.
 • Pojechał dobić targu
  Tylko jakiego to jeszcze nie wiemy, Żydzi harcują po Polsce jak chcą od handlowców po agentów służb. Ostatnio red. Gadowski mówił o izraelskiej firmie deweloperskiej, która ma budować pod Wawelem apartamentowce i dziś trafiłam na potwierdzenie https://niezlomni.com/tysiac-szkieletow-i-cenne-zabytki-nie-wstrzymaja-inwestycji-powstaje-kontrowersyjny-apartamentowiec-przy-wawelu-ostre-slowa-historyka/
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:21:50
  //źródła nie podałeś.//
  Jak dotąd jeszcze jest tam podane źródło
  Wzrok mam idealny

  http://zawisza.neon24.pl/post/143864,wycieczka-a-dudy-czyli-po-co-nam-to-bylo#comment_1463653
 • @Husky 22:25:29
  Masz rację, podałeś. Ale skoro to wkleiłeś (ze swoim dopiskiem) to jakby był twój. Mnie jakaś "Agnieszka" nie interesuje. Mam złe skojarzenia z tą osobą.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:38:14
  I mnie Pani Agnieszka często sprowadza na ziemie, ale złych skojarzeń nie mam
  a wręcz przeciwnie
  pzdr.
 • @Husky 22:42:04
  Ciebie ciężko sprowadzić na ziemię. Ja próbuję, Pan Zawisza próbuje i nic. Bujasz w pisowskich, zgniłych oparach absurdu :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:49:35
  //Pan Zawisza próbuje i nic//
  nic lepszego już dziś nie przeczytam 8-)))
  Dobranoc
 • @Zdzich 22:07:55
  Szef MSZ Jacek Czaputowicz powiedział dziś, że może dojść do wizyty prezydenta Andrzeja Dudy w Białym Domu. "Zaproszenie jest otwarte" - dodał. Jego zdaniem taka wizyta może odbyć się we wrześniu lub w innym terminie.
  Minister pytany w rozmowie z TVN, czy dojdzie do wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, odparł: "myślę, że dojdzie, tak, bo zaproszenie jest otwarte".
  Czaputowicz zaznaczył, że jest to kwestia ustalenia terminu i dopasowania kalendarzy prezydenta RP i prezydenta USA Donalda Trumpa. - Zobaczymy, być może we wrześniu, a może w innym terminie - powiedział.

  - W każdym razie zostałem zapewniony, że Stany Zjednoczone są zainteresowane tą wizytą i będzie ona zrealizowana - dodał szef MSZ.

  https://wiadomosci.onet.pl/kraj/jacek-czaputowicz-wizyta-prezydenta-w-bialym-domu-byc-moze-we-wrzesniu/lj2n0be
 • @Husky 22:12:00
  Wielki kurz! Rada bezpieczeństwa, której Polska będzie przewodniczyła przez miesiąc! Co to, prezydent jest chłopcem na posyłki, nie ma dyplomatów, a od czego jest ambasador? No chyba, że chciał sobie zrobić wycieczkę na koszt polskiego podatnika. To sobie zrobił. A na Polonię i tak się wypiął.
 • @finka 22:23:14
  Oczywiście że tak. Nie został przyjęty przez Trumpa, nie spotkał się z Polonią, a spotkał się z żydostwem. Kpina po prostu.
 • @Husky 23:00:32
  //czy dojdzie do wizyty Andrzeja Dudy w Białym Domu, odparł: "myślę, że dojdzie, tak, bo zaproszenie jest otwarte".//

  Idź ty lepiej zbójnicki spać :)))))
  Takie koszałki opałki to możesz opowiadać babci na Helu albo właśnie Zdzichowi.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:59:51
  Dostali rozkaz jak tłumaczyć tę porażkę dla "narodu głupiego co wszystko kupi" więc tak tłumaczą. Wszystko zostało wyjaśnione w tekście, również to dlaczego tłumaczenie jest bzdurne.

  Ja z ludźmi co pomawiają innych mimo że wiedzą iż to kłamstwo czyli z Huskym nie rozmawiam. To s...syństwo nawet na standardy trolla PiS.
 • @Lotna 23:07:37
  Dlaczego kpina? Przecież musiał się pokłonić swoim szefom i zdać relację jak się posuwają sprawy z wydymaniem Polaków. To był bardzo ważny wyjazd.
 • @Seth 21:34:38
  No jakże, za miesiąc prezydenturę przejmie Rosja, więc Putin w myśleniu trolli PiS na pewno przyjedzie by uczcić miesięczną prezydenturę. Duda koniecznie musiał wyjechać, może by przed środowiskami żydowskimi się wytłumaczyć i trzeba było dopisać do tego jeszcze dodatkowe czynności, by się "naród głupi" nie połapał.
 • @Zdzich 22:07:55
  Oczywiście, że turysta to przenośnia, z pewnością Dudę na lotnisku powitał ambasador, zastępca, sekretarka a sekretarz marsz honorowy na grzebieniu odegrał :). Wszystko było zaplanowane od dawna. Przecież ujawniona notatka, pokazuje, że już wtedy myślano z kim Duda może się spotkać i wyszło na, że nikt z administracji z nim gadać nie będzie chciał. A mimo to przyjechał, bo musiał mieć ważne cele do zrealizowania, mniej oficjalne niż to co wiemy.
 • @AgnieszkaS 23:20:58
  Ale czy my mówimy o spotkaniu z przedstawicielami tych krajów czy też o wizycie prezydenta RP? Normalnym jest, że prezydent USA nie wita, nie spotyka się z choćby 1 miesięcznym prezydentem Rady.

  Co do protokołu i dlaczego tak było odpowiedziałem Zdzichowi. Miał Duda do zrealizowania inne plany, zaś przemówienie przed Radą to tylko zasłona dymna.
 • @AgnieszkaS 23:20:58
  A ja nie słyszałem, żeby w tym czasie był w USA prezydent z jakiegokolwiek wymienionego kraju. Polski prezydent był a Polska to przecież "najlepszy sojusznik " USA.
  Tak że nie pindol głupot dla POPiSowych idiotów. Tutaj większość to jednak Polacy.
 • @Zawisza Niebieski 23:18:07
  puacze
 • @Zawisza Niebieski 23:18:07
  //To s...syństwo nawet na standardy trolla PiS.//

  tak s...syństwo to restauracja "uGawła" w Szczecinie
  tu cie boli ????
  To ci powtarzam
  Gawłowski to jedyny alfons który siedzi za co innego niż sutenerstwo
  i nie zmienisz tu nic, nawet obrażając się na samego siebie.
  Sorry taki mamy klimat.
  Wiedz że wali mnie to czy ty że mną będzie rozmawiał czy nie.Na komentowanie twoich prymitywnych wypocin też mi szkoda czasu.Ty to jak dziecko zakochane w sobie - czyli typowy narcyz.
  Pa,pa,pa
 • @Zawisza Niebieski 23:25:01
  Tak na prawdę, to szkoda mi czasu na sprowadzanie na zimię NEonowych głupoli, ale ze względu na Twoje utorstwo tego artykulu uhonoruję Ciebie odpowiedzią.

  Po pierwsze, ja nie jestem ani PiS'owcem, ani zwolennikiem Dudy. Jak wszyscy wiedzą, moim faworytem na Prezydenta Polski był Grzegorz Braun, którego znam osobiście i wiem kim on jest. (Nie Żydem, bynajmniej.)

  Po drugie, duma Ciebie rozpiera ze znajmości szczegółów wyjazdu Dudy. Widze, ze wiesz więcej na ten temat niż sam Duda, podczas gdy "naród głupi i się nie połapał”. - Zawisza Niebieski 22.05.2018 23:20:33
  „Sekretarz marsz honorowy na grzebieniu odegrał :). Wszystko było zaplanowane od dawna.” o czym tylko Ty wiedziałes.
  „Już wtedy myślano z kim Duda może się spotkać i wyszło na, że nikt z administracji z nim gadać nie będzie chciał. A mimo to przyjechał, bo musiał mieć ważne cele do zrealizowania, mniej oficjalne niż to co wiemy.” - Zawisza Niebieski 22.05.2018 23:25:01
  “Miał Duda do zrealizowania inne plany, zaś przemówienie przed Radą to tylko zasłona dymna." - Zawisza Niebieski 22.05.2018 23:31:26

  Brawo Zawisza Niebieski! Zaczynam podejrzewać, że Twoje prawdziwe nazwisko to Kornhauser. Tylko w tej rodzinie wszystkie tajemnice są znane.

  Po trzecie, napisałeś: “Ja z ludźmi co pomawiają innych mimo że wiedzą iż to kłamstwo czyli z Huskym nie rozmawiam. To s...syństwo nawet na standardy trolla PiS.” - Zawisza Niebieski 22.05.2018 23:18:07
  A jednak rozmawiasz z takimi ludźmi jak Ruszkiewicz, który napisał takie kłamstwa:
  1. „żydowski gnojek Zdzich” - Jarek Ruszkiewicz SL 03.10.2017 10:39:06
  2. „Polakom obrzezano mózgi.” - Jarek Ruszkiewicz SL 15.02.2018 22:36:04
  3. „Przecież musiał się pokłonić swoim szefom i zdać relację jak się posuwają sprawy z wydymaniem Polaków.” - Jarek Ruszkiewicz SL 22.05.2018 23:20:02
  4. “Bujasz w pisowskich, zgniłych oparach absurdu.” - Jarek Ruszkiewicz SL 22.05.2018 22:49:35

  Zastanow się z kim nie rozmawiasz, Zawisza, zanim ponownie strzelisz jak gołąb na parapet.
 • @AgnieszkaS 00:01:35
  Przyjeżdża głowa państwa do innego państwa i nie spotyka się z głową owego innego państwa.
  To po co tam jedzie?
  Jest przyjęte, że prezydent przyjmuje prezydenta, premier premiera a burmistrz burmistrza.
  A tu, burmistrz przyjął głowę państwa a nie prezydent.
  No ale to oczywiście w celu dyplomacji w tajemnicy, bo inaczej projekty by nie wyszły. Subtelne plany. KPISZ???
 • @Zdzich 01:56:01
  Zdzichu
  Krótko, to jest ich poziom....
  Poziom nie do pobicia.
  Półtora metra pod dnem
  pzdr
 • @Husky 02:26:49
  A tu Cię mam podwójny agencie!
  Rosyjska marynarka czeka na „Husky” piątej generacji
  https://pl.sputniknews.com/swiat/201805228013823-sputnik-rosja-okret-podwodny-piatej-generacji-Husky/
 • @AgnieszkaS 23:20:58
  Kluczowe słowo: przedstawiciele. Nie prezydent.
  Duda, po pierwsze, nie powinien jechać w takiej sprawie, od tego są właśnie przedstawiciele rządu, dyplomaci, nie prezydent.
  Ale mu się widocznie do USA spieszyło, bo miał ważne sprawy do obgadania z żydami, a o czym się z pewnością nie dowiemy.
  Zwyczajem jest natomiast, że kraj goszczący przedstawicieli innego rządu wysyła na spotkanie przedstawicieli swojego rządu równych rangą gościa. Burmistrz New Jersey mógłby przyjąć burmistrza np. Myszkowa, a nie prezydenta Polski.
 • @lorenco 02:12:48
  Najwidoczniej Trump nie miał nic do powiedzenia prezydentowi najbardziej sprzyjającego Stanom sojusznika w Europie. A może nawet mu nie doniesiono, że jakiś tam prezydencina jeździ po jego kraju; miał ważniejsze sprawy na głowie.
 • @Zdzich 01:56:01
  Ja dokładnie wiem z kim nie rozmawiam. Z zerem moralnym, bo jeśli ktoś drugiego pomawia i pomawia wielokrotnie wiedząc, że pomówienie to jest kłamstwem to takie zero należy traktować jak zepsute powietrze. Wywietrzyć i spokoj. Z trollem PiS można rozmawiać, szczególnie, że trolle nie za wysoką inteligencją się szczycą, ale z zerem moralnym czowiek nie rozmawia. Husky swym zachowaniem osiągnął poziom zera moralnego.

  Nie trzeba być w rodzinie Dudy, by pewne sprawy z poszlak wywnioskować. Jeśli masz notatkę, która stwierdza, że nikt z wyższych rangą urzędników USA z Dudą nie życzy sobie rozmawiać, a potem Duda jedzie i rozmawia z burmistrzem mieściny, jako najwyższym rangą urzędnikiem administracji USA to naprawdę nie trzeba jasnowidza, by wiedzieć co się stało.
 • Dobra rada
  Panowie Zawisza i Ruszkiewicz, podobno Mark Twain powiedział, że łatwiej jest ogłupić ludzi, niż wytłumaczyć im, że są ogłupiani. Przekonywanie pewnych osób, nawet za pomocą nie wiem jak mocnych argumentów nic nie da. One przekręcą sens wypowiedzi tak , żeby pasowało to ich poglądów.
 • Dupa
  Zdaje się, że w połowie Marca pojawiła się na O necie plota. że Dudłaj i cała ferajna nie ma szans na widzenie z kimkolwiek od Wielkiego Braciaka. Potem "nasz" MSZ I Departament stanu to zdementowali.
  Chyba jednak jest coś na rzeczy......
  Gdyby Duda od tego czasu spotkał się na Kremlu z Putinem, a potem jeszcze w Chinach i Teheranie z tamtymi głowami państw, to jestem przekonany, że Trump znalazłby czas na spotkanie z Dudą.
  Tylko jest jeden warunek: trzeba stać na własnych nogach!!!
 • @zbig71 12:50:26
  O! I to jest bardzo sensowne podsumowanie. 100/100!
 • @zbig71 12:50:26
  Mniej więcej podobne podsumowanie wynika z mojego tekstu. Tak więc zgadzam się z tym podsumowaniem. Po dwóch latach bycia marionetką trudno nagle zmienić swój obraz na obraz człowieka niezależnego, jakim winien być prezydent.
 • @Jabo 11:54:50
  Bezsprzecznie człowiekowi trudno jest się przyznać, że politycy wystrychnęli go a dudka, nawet jeśli zaczyna to rozumieć. Ale bez tłumaczenia nie ma szans na refleksję i skorygowanie swych poglądów.
 • @AgnieszkaS 09:16:56
  To była oficjalna wizyta prezydenta naszego państwa, o tym, że od dawna szukali możliwości spotkania się z kim z administracji amerykańskiej świadczy ujawniona notatka. Duda nie pojechal tam jako urlopowicz, na narty a jako przedstawiciel naszego kraju.
 • @AgnieszkaS 09:07:50
  Prawda, płachta na prymitywów i opozycję.

  https://pbs.twimg.com/media/Dd5x2MWVQAA_S-2.jpg

  Pozdrawiam
 • @Husky 20:59:11
  Jajcarz ?.
 • @Repsol 21:10:33
  Nie
  to tylko Cyprian Kamil Norwid
  pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 20:15:16
  Zresztą gdyby Dudek wykonał takie wizyty, o jakich pisałem, to nie jest ważne, czy jego pobyt w USA miał być w ONZ, u Polonia, czy tylko pod pomnikiem katyńskim. Trump po prostu sam by go zaprosił do Białego Domu. Zakładam, że Duda i Szczerski liczyli na takie spotkanie, ale jankesi wiedzą , że mają do czynienia z chłopakami z małymi fiutkami.
  Niestety. ..
 • @zbig71 21:39:00
  Wielkoduszny jesteś. Podobno rozmiar nie ma znaczenia. Znaczenie mają jaja. A to, jest dla naszych plenipotentów - impotentów pojęcie abstrakcyjne...
 • @SZS 10:10:38
  W 2014 roku mieliśmy do czynienia ze straszliwym spiskiem kelnerów.
  Czyli CIA postanowiła zmienić nam wadze. I zmieniła.
  Jesli po 3 latach jeszcze ktoś tego nie widzi, to ma spore kłopoty ze spostrzegawczością.
  O Dudzie to nawet szkoda pisać , przecież to jawna zdrada. Ten facet zachowuje się, tak. jakby chciał specjalnie na Polskę i Polaków napluć

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031