Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 9875 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Kurski musi odejść? Czy PiS zdobędzie się na ten krok?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każda bezsensowna śmierć, jak śmierć prezydenta Adamowicza nie może być daremną. Taka śmierć powinna przynieść pewne przemyślenia i decyzje, by sprawa się nie powtórzyła. Dziś politycy zdają się rozumieć, że może nie być to zbrodnia jednostkowa.

Mimo iż politycy i ich usłużne trolle starają się zrzucić winę za to morderstwo na rzekomą chorobę psychiczną sprawcy, dwa elementy wskazują iż jest to tylko zabieg prawniczy, który w przyszłości może dać potrójny efekt. Po pierwsze sprawca pójdzie nie do więzienia a na leczenie, po drugie można uzyskać skrócenie kary, bo po stwierdzeniu wyleczenia nie będzie powodu, by sprawcę dalej przetrzymywać, a po trzecie stwierdzenie niepoczytalności pozwoli uniknąć procesu, na którym mogą pojawić się niewygodne dla naszych polityków wątki. Choroba psychiczna sprawcy jest wątpliwa z dwóch głównych powodów, po pierwsze zbrodnia ta była „profesjonalnie” zaplanowana: zdobycie plakietki prasy, zajęcie miejsca w pobliżu VIP, „idealny” dobór momentu, gdy wszyscy, w tym ochrona skupili się na „światełku do nieba” co dało mordercy swobodę działania, dzisiejszy brak komunikacji z mordercą i dość przemyślana linia obrony. Po drugie, morderca jest osobą skazaną za napady i wtedy sądy nie dopatrzyły się choroby psychicznej. Jak wiadomo i jak to było szeroko stosowane w czasach słusznie ubiegłych najzdrowszemu psychicznie można jakąś chorobę przypisać, wystarczy tylko dobrze poszukać, szczególnie, gdy „choremu” i „lekarzom” na stwierdzeniu takiej choroby zależy.

 
Co dobrego ta ofiara życia może dać Polsce?
Mimo, że klasa polityczna za wszelką cenę chce z siebie zrzucić odpowiedzialność, głośno wykrzykując, „nie była to zbrodnia polityczna, choć dokonana na polityku”, winę w sensie politycznym i moralnym ponosi nasza klasa polityczna i sterowane przez nią media.

 
Swego czasu Kurski określił się jako „bulterier Kaczyńskich”, wtedy sprawa skończyła się dla PiS dość nieprzyjemnie, ośmieszeniem działań Kurskiego a dla niego samego wyrokiem za kłamstwa polityczne. Dziś media popularnie określane jako TVPiS, by nie stosować bardziej dosadnych określeń, realizowane są zgodnie z ówczesną ideą „bulteriera”. Nie są to media Polskie, narodowe ani krajowe. To zwykła tuba propagandowa nastawiona na głoszenie „chwały rządu” i obrzydzanie pozostałych opcji politycznych. To „kultura” najniższego lotu, jak głupawe plastelinowe animacje, jak dobór wypowiedzi tak, by opozycję postawić w jak najgorszym świetle, to wyszukiwanie zdjęć lekarki, by udowodnić jak to się po świecie rozbijała a nie brała udział w misji ratowania życia…. Do historii parodii politycznej przeszły już słynne paski pojawiające się w wiadomościach, wyśmiewane przez Polaków na portalach humorystycznych za prymitywizm propagandy. Kilkukrotnie dochodziło do sytuacji, po których trzeba było usłużnych redaktorów i dziennikarzy zwalniać, chować i gęsto się za nich tłumaczyć. Niską oglądalność Kurski wspiera głoszeniem iż pomiary oglądalności są niesprawiedliwe, stronnicze oraz transmisjami z popularnych wydarzeń sportowych. Nie ma wątpliwości iż media prowadzone przez Kurskiego zeszły na „bulteriery”.

 
Dziś mamy sprawę niesławnych Wiadomości, którymi zajmuje się KRRiT, w czasie których rozprawiano tylko i wyłącznie nad „ekspresyjnymi wypowiedziami” polityków opozycji zupełnie zapominając o „zdradzieckich mordach” Kaczyńskiego, o długim katalogu wypowiedzi pani Pawłowicz i innych „ekspresyjnych” politykach PiS. Było to na tyle niesmaczne, prymitywnie iż podniosły się głosy sprzeciwu nie tylko opozycji ale również w PiS, zaś członek Rady Mediów Narodowych z ramienia Kukiz15 złożył wniosek o zwolnienie Kurskiego z zajmowanego stanowiska, a wraz z nim pozostałych „bulterierów”. Dziś mamy wyrzucanie innych „redaktorów”, tyle, że to ruchy doraźne, ledwie przez społeczeństwo zauważalne. W TVPiS przebudowa powinna być gruntowna.
 
„Bulterier” Kurski staje się również niewygodny dla PIS
Standardową praktyką PiS przed każdymi wyborami jest usunięcie w cień PiSowskiej politycznego folkloru PiS. PiS tradycyjnie staje się partią „miłości, spokoju i zrównoważenia”. Stąd taka obrażająca inteligencję Polaków propaganda Kurskiego staje się również niewygodna PiS. Do tego w świetle zbrodni dokonanej na prezydencie Gdańska, TVPiS obciąża niewybredna kampania, negatywna i po części kłamliwa propaganda przeciw niemu, co w oczach społeczeństwa może zostać odebrane jako przyczyna iż zabójca wybrał właśnie tego polityka, choć ze sceny głosił nienawiść do PO.

Czy PiS zdecyduje się na usunięcie Kurskiego będącego jakby twarzą tej mowy nienawiści płynącej z ekranów TVPiS, czy też tak jak innych członków PiS o podejrzanej reputacji obroni swego wiernego „bulteriera”, a także jaka będzie tego cena polityczna, zobaczymy przy najbliższych wyborach. 

Prawa autorskie: Jestem autorem tekstu

Zdjęcie: demotywatory

 Zdjęcie redakcyjne: Wojciech Czuchnowski, Jacek Kurski, Jarosław Kurski. / foto: YouTube

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Kurski musi zostać!

  Musi zostać do chwili, gdy ludzie zrozumieją że właśnie tak zawsze będzie wyglądała każda państwowa telewizja! Do chwili gdy zrozumieją że trzeba państwową telewizję sprywatyzować.
 • Odczep się Zawisza od Kurskiego!
  Robi świetną robotę. Skutecznie ośmiesza PiS i "dobrą zmianę". Polacy, jak mało który naród jest uczulony na chamska propagandę.
 • Niebieski to o twoich idolach..
  https://niezaleznacdn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/15476201041d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b37248f6c48b9f1694208ce98df26a671d82.jpg
  Toaleta za 600 tys. zł dla prezesa za rządów PO. Odsłaniamy szokujące fakty. Toaleta za 600 tys. zł dla prezesa, spotkania biznesowe w klubach go-go, zegarek dla „osobistości politycznej” za 50 tys. zł – zarząd grupy Azoty Police odsłania kulisy kierowania przedsiębiorstwem przez poprzednią ekipę w czasach PO-PSL. Do dziś Grupa Azoty ponosi największe konsekwencje z tytułu nietrafionej inwestycji poprzedniego zarządu w Senegalu. https://niezalezna.pl/254620-toaleta-za-600-tys-zl-dla-prezesa-za-rzadow-po-odslaniamy-szokujace-fakty
 • @programista 14:46:30
  Sprywatyzowac? Nigdy!
  Musi być pod kontrolą społeczeństwa, nie mylić z kontrolą partyjna.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:24
  Jest stara zasada, jak bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbierze. Nie liczę na to, że Kurski pójdzie na zieloną trawkę, bo w PiS aż takich przebłysków myślenia nie ma.
  Problem w tym, że do inteligencji, Polaków myślących Kurski i jego bulteriery nie trafią. Ale jest przecież cały twardy elektorat PiS, a jak statystyki mówią, inteligencja w narodzie to niestety mniejszość.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:54:20
  "Musi być pod kontrolą społeczeństwa"

  Czyli jaką? Jak ma technicznie taka kontrola być wykonywana?
  Może pora wreszcie zejść z obłoków marzeń do realnego świata.
 • @kula Lis 68 14:53:28
  I zaczyna się śmietnik kulawego lisa.
  Co ten kibel ma wspólnego z tematem TVPIS?
  Dotarłeś już może do dokumentacji pełnych zarobków przydupasek Glapy?
  Dawaj to - nie w temacie ale lepsze niż "kibel"
 • @Zawisza Niebieski 14:55:45
  Bullterier schował zęby i nie rzucił się medialnie na zamordowanego i to boli, bo niektórzy myśleli, że będzie jatka, a tu zonk!
 • @kula Lis 68 14:53:28
  Trollujesz Kula.
  Notka nie jest o kiblach PO tylko o kurwizji.
 • Ciężka decyzja dla kaczelnika
  Ciężko jest podjąć decyzję dla karakana. Dobrze wie że kureski jest już zbyt dużym obciążeniem. Tyle tylko że
  - nikt inny nie wykona tak wiernie rozkazów jak on - baaa z górką nawet
  - tym bardziej że ludzie zaczynają przejrzewać na oczy a ten rok jest być albo nie być, koryto bądź micha i pasiaki
  - a z drugiej strony już raz kureski będący na uboczu szczekał i gryzł swojego Pana, więc mógłby i bruździć teraz (a nie wiadomo co ma - jakie nagrania do Sowy ma jeszcze)
  kaczysław ma dylemat jak cholera - ale to dobrze, bo im bardziej go sagan boli tym bardziej mam lepszy humor
 • @programista 15:03:24
  Nie wiem jak to technicznie miałoby wyglądać ale jedno jest pewne - partie polityczne nie mogą rządzić mediami publicznymi.
 • @kula Lis 68 14:53:28
  No popatrz, jakie niewydarzone te chłopaki z PO, by kawałek kobiecego ciała zobaczyć musieli chodzić na go-go. PiSowski prezes Azotów, ma asystentkę za 30 tys miesięcznie, o kompetencjach nikt nic nie mówi, ale zostaje z nim po konferencjach i na go-go chodzić nie musi.
  https://www.money.pl/gospodarka/asystentka-prezesa-grupy-azoty-superdyrektorem-z-superpensja-kobieta-zarabia-30-tys-zl-6335228903626369a.html
  Mamy "aniołki Glapińskiego", dobrze jest, chłopaki ustawili nie muszą jak Pięta po Krakowskim Przedmieściu, po mszach się uganiać.
 • @Hades 15:15:36
  A może Husky na prezia TVPiS?
  Byłby jeszcze lepszy niż Kurski :))
 • @tadman 15:09:28
  Bulterier usłyszał "do budy" na razie ogon podtulił i grzecznie siedzi, bo micha zagrożona, a wtedy każdy piesek nagłego przypływu rozumu dostaje.
 • @Zawisza Niebieski 14:55:45
  " a jak statystyki mówią, inteligencja w narodzie to niestety mniejszość."

  No jakby taka inteligencja jaką Szanowny się wykazał, była w większości - to tu nie dałoby się żyć.
  Byłoby gorzej niż Korei Płn.
 • @Zawisza Niebieski 15:26:40
  Anooo. Jak Husky :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:25:22
  Ale z budą na łbie, czy bez?
  Bo nie wiem jak by na selfie, czy rozkładówce GPC wyglądał
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:16:24
  " partie polityczne nie mogą rządzić mediami publicznymi."

  Nie tylko partie.
  Media powinny być pod kontrolą społeczną, a nie grup kapitałowych o interesach sprzecznych z PRS.

  Na razie Kurski tworzy przeciwwagę dla takich i ma rację. Być może ugryzł je mocno i stąd krzyk gryzionego kundla.
  Co jest powodem, że tu ten głos daje Zawisza?Gdzie go ugryziono?

  Po znajomości - trzeba by oglądnąć go dokładnie sprawdzając czego mu brakuje po tych kąsaniach. Bo może brakować....
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:46:57
  Jaka by nie była to większa niż wać pana - specjalisty o cenzury zapobiegawczej (bo pewnie dlatego nie mogłem dziś skomentować pana wymiocin tzn wypocin)
 • @programista 14:46:30
  Czy lepiej to wszystko będzie wyglądało w TVN 1, TVN 2, TVN Info ? Jak ma wyglądać prywatyzacja tego molocha i za czyje pieniądze ? Wierzysz w bezstronność mediów, tak jak i w ich jakakolwiek misję ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:52:54
  "Na razie Kurski tworzy przeciwwagę dla takich i ma rację."
  1- g..no a nie ma rację
  2- to Tv publiczna (za pieniądze Polaków) a nie prywatna (utrzymywana z kasy Srebrnej czy Skoków)
  Jak chcą mieć przeciwwagę/własną propagandę to niech to robią za swoje pieniądze a nie budżetowe PISowski trollu
 • @Hades 15:54:08
  Ban był obiecany. Z Panem nie chcę wymieniać uwag - nie miałoby to żadnego sensu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:05:22
  Wiem, bo nie dam się zakrzyczeć oszołomom.
  A pan cienki bolec tzn. bolek co tylko banami swe z mchu i paproci debilizmy wyssane bronić potrafi - idź pan lepiej dalej karmić te swoje łabędzie (nie wiem czy nie za późno -pewnie tak- ale świeże powietrze może choć trochę przewietrzy tą zatyczkę na karku będąca u normalnych ludzi głową)
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:52:54
  Mnie zawsze gryzie klamstwo, zaś Kurski to dyplomowany kłamca z sądownie wydanym certyfikatem. Więc z tym panem na pewno mi nie po drodze.

  Ciekawi mnie, do czego przeciwwagą jest Kurski, na pewno do prawdy, na pewno do kultury, na pewno do wartości polskich, czego jeszcze? Oni wszyscy tacy katoliccy, świętsi od papieża a kady z 2, 3 modelem lata, albo na kocią łapę asystentkę podszczypuje.
 • @programista 14:46:30
  Tak, sprywatyzować. Prymitywny sposób na wszystko, co okazuje się po 1989 roku!
  Masz stacje prywatne do wyboru do koloru.
  Po co jeszcze jedna?
  Wiadome jest, że tv publiczna to łup partii, która wygra wybory, tak jest w Polsce i na tzw. Zachodzie.
  Jeśli tv publiczna zostanie sprywatyzowana a kupi ją np. bogaty tvn, to jak rząd np. narodowy będzie informował społeczeństwo? Przez YT?
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:52:54
  Niczym nie uzasadniona złośliwość.
 • @kula Lis 68 14:53:28
  Takie toalety na pewno posłużą przedsiębiorstwu bardzo długo.
  Chińskie, taniocha, psują się szybko.
 • @programista 14:46:30
  To może potrwać. To, że ludzie zrozumieją. Baaaardzo długo, nie wiadomo, czy dożyjemy do pełnej ludzkiej świadomości w tym zakresie.
  Co do prywatyzacji pełna zgoda. Ale jest jeszcze system koncesyjny, który warto poznać w diabły
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:54:20
  Jarek, nigdy nie będzie pod kontrolą społeczeństwa, to mrzonki. Zawsze politycy i ich przydupasy będą chciały umoczyć swoje ryje w melasie , kłamać i doić ile się da
 • @lorenco 17:06:15
  Dlatego trzeba skasować koncesję jakie wydaje KRRiT
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:52:54
  Czy mógłby pan wyjaśnić, jak miałaby wyglądać ta ,, kontrola społeczna,,? Z góry dziękuję.
 • @zbig71 17:26:10
  To trzeba najpierw wyjść z UE.
 • @Zawisza Niebieski 16:19:55
  Fałszuje Pan prawdę, kulturę, wartości polskie.
  I chce Pan na tym opierać swe racje?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:09:37
  Też zostałeś pogryziony?
 • @zbig71 17:27:58
  Najpierw okreslić Polską Rację Stanu.
  Dopiero wtedy mówić o tym, czy media dostosowują przekaz do tych zasad.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:46:26
  Tylko jak 2ch mówi to samo, to nie zawsze jest to samo. Obecny(jak i poprzednie) układ władzy nie stanowi PRS. Widać to choćby po ,, interwencjach,, ambasadora USA. Wcześniej był to ambasador NRF. Tylko subtelniej to załatwiał. Także co w/g pana jest PRS?
 • @autor
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  "Każda bezsensowna śmierć, jak śmierć prezydenta Adamowicza nie może być daremną. Taka śmierć powinna przynieść pewne przemyślenia i decyzje, by sprawa się nie powtórzyła."

  Jak mniemam, śmierć na drodze jest sensowna, bo jakoś nie ma żadnych poważnych przymyśleń i rozsądnych decyzji, bo rozsądne nie są mnożące się ograniczenia.
 • @zbig71 18:00:09
  A czy ja kiedykolwiek twierdziłem, że PiS kształtuje PRS?
  Natomiast na pewno Zawisza nie przedstawia wartości polskich.
 • @programista 14:46:30
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  No tak, prywatne szczekaczki i szczujnie są w porządku, państwowa, wspierająca działalność państwa, czyli organizacji społecznej z wyboru narodu, jest do kitu. Każdy, kto jakąś chałastrę potrafi skrzynąć, jest Panem.

  Może by tak sprywatyzować państwo? A może ono jest prywatne co do zasady ? Jak sądzisz ?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 14:47:24
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Jak mniemam, Ty nie popierasz zmian na lepsze, tylko na gorsze. Ze złego nikt nie ma odwagi wyśmiewać się. Co innego, z dobrego. Takiego to pokazują palcami.
 • @Zawisza Niebieski 14:55:45
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Pytanie: kto jest inteligentny, czy ci, którzy łykają nachalną propagandę opartą na prawdzie, czy ci, którzy prawdę lekceważą?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:25:22
  Oczywiście
  Szukam już dziennikarzy do biura prasowego
  Najlepiej jakiegoś słoja z W-wy
  8-))))
 • @Krzysztof J. Wojtas 15:46:57
  Bingo !!!
 • @Hades 15:49:01
  Masz paste do butow
 • @interesariusz z PL 18:13:33
  Widzisz jakieś zmiany na lepsze?
  No chyba, że masz 10 dzieci...
 • @Husky 18:19:22
  Masz już kogoś na myśli?
 • @Zawisza Niebieski 16:19:55
  //Mnie zawsze gryzie kłamstwo,//
  Już wcześniej pisałem że sezon na idiotyzmy roku jest otwarty
  Jak narazie trwa zażarta walka Zawiszy z ....Niebieskim

  A tak generalnie i jak zwykle zresztą PAŁA za całokształt
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:21:42
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  Tak, widzę zmiany na lepsze, i na gorsze. Byłem przeciwnikiem PiSu do czasu, gdy wywali z rządu mordercę.

  Kto mu załatwił wcześniej uniewinnienie ?
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:10:59
  Niczego takiego nie sugerowałem. Pytam tylko, co pan uważa za PRS. Bo zdania w tej materii są bardzo różne.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:21:42
  "Widzisz jakieś zmiany na lepsze?
  No chyba, że masz 10 dzieci..."

  Aż tyle nie mam, ale jeszcze mogę mieć. Tylko musisz stosowne kandydatki na mamusie inteligentnych dzieci załatwić...
 • @Husky 18:19:22
  Weź Hadesa, Zawiszę, Kosiura, Spiryta.
  I przyszłego noblistę Owsiaka.
 • @Husky 18:20:26
  A co chcesz się szuwaksem przefarbować - jak w samych swoich?
  I tak każdy Cię rozpozna - wystarczy że zaszczekasz: PIS PIS
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:23:17
  No on w realu potrzebuje kogokolwiek. Mocny w gębie jest tylko jako anonim w wirtualnym świecie - w realu po prostu kolokwialnie: "brak mu jaj"
  .
  "HUSKY - Wady: Brak prawidłowo wykształconych obu jąder w mosznie, oraz wszystko co odbiega od oficjalnego wzorca"
  Źródło:
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Husky_syberyjski
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:32:30
  "Aż tyle nie mam, ale jeszcze mogę mieć. Tylko musisz stosowne kandydatki na mamusie inteligentnych dzieci załatwić..."
  .
  Pawłowicz
  .
  - singielka (chyba)
  - z odpowiedniej mafii - tzn. Partii
  - wyznawczyni karakana
  - w posagu może karakan coś sypnie (aby ją tylko zabrać)
  - a kto wie może zgodzi się być starszym albo chrzestnym
  - i na "zdrową" też wygląda (jakby co to i popchnie auto a i nieduży pług pociągnie)
 • @Zawisza Niebieski 14:55:45
  A za jakie grzechy ciebie Bóg ukarał?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:16:24
  W Stanach mamy publiczną telewizję bez przerwy żebrzącą o pieniądze, ale wyraźnie popierającą "deep state" przeciwko Trumpowi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:32:30
  Hades już Ci znalazł. Będzie w sam raz dla ciebie :)))
 • @zbig71 18:30:10
  Są notki - niech Pan czyta.
 • @Hades 18:37:31
  wystarczy że zaszczekasz: PO,KOD i apjat
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:23:17
  Wszyscy wiedza kto kto?
  8-))))))
 • @zbig71 18:34:53
  Bez ciebie Zbyniu nie idę :))
 • @Husky 18:57:58
  Ale ja nie wiem. No nie wstydź się, londyński słoju :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:55:52
  Czy to wcielenie Lotnej, że mi go suponujesz? Ta kanadyjska foczka może chociaż futerko ma miłe w dotyku....
 • @Husky 18:57:08
  Po pierwsze nie szczekam, a po drugie mógłbym tak wyczytywać wszystkich po kolei gdybym przydzielał mandżury za takim wysokim płotem z drutami kolczastymi na szczycie.
  Ale najpierw całe "towarzystwo" z Nowogrozdzkiej - kolejność wedle poczynań
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:55:52
  Ew Grodzka - tutaj ten plus że ile by nie "działał" to nawet bez "ochraniacza" nie wpadnie :D
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:59:43
  Ok. Tylko też chcę mieć asystentki jak Glapiak.
 • @Hades 19:09:18
  Nie ma to jak bezpieczny sex :))
 • @Casey 18:46:42
  Mnie Bóg za nic nie pokarał, ale trolle PiS Bóg pokarał mną, gdybym nie ja, to można by kłamać ile wlezie, Polaków traktować jako naród głupi. Pogruchać sobie, jak to za PiS jest wspaniale patriotycznie i pięknie. A tu masz ci babo placek, taki znok, znów wychodzi, że białe to jednak jest białe.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:06:19
  Mowa o pewnej pani "profesor" z Pislamu. Lotna to bardzo miła i inteligentna kobieta, chociaż trochę pyskata. Ale ty na taką nie zasługujesz.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:17:48
  Nie do końca taki bezpieczny - w tym drugim przypadku lepiej żeby pan wojtas nie odwracał się tyłem, bo później będzie bardziej piekło niż głosowanie na PIS :D :))
 • @zbig71 19:17:00
  No nie wiem - Glapa płaci im z Naszej kasy a Ty dawałbyś im tyle samo ze swojej?
  Co by nie "umiały" - nie są aż tyle warte.
 • @Zawisza Niebieski 19:19:12
  Białe myszki?
 • @Hades 16:14:54
  Jak czytam te BZDETY, to ubolewam nad stanem umysłów niektórych"blogerów"!!!Najlepiej przytoczyć FAKTY:w 2005 r różne tuby wieszczyły , że wybory wygra ryży i PO!!! Były też bilboardy "Prezydent Tusk"!!!Jak się okazało, wygrał PIS i ś.w.p Lech Kaczyński. Na zamkniętej naradzie, ryży poprzysiągł zemstę i nienawiść PIS i Prezydentowi!!! Od tego czasu zaczęła się "mowa nienawiści" i brutalne ataki na PIS!!! Niech sobie niektórzy"blogerzy" to zapamiętają i nich nie piszą BZDUR, że to PIS jest autorem tej mowy i ją propaguje!Reformy PIS naruszyły wiele różnych "szemranych" interesów i dlatego jest taki atak!Odwracanie kota ogonem pokazuje zakłamanie tych, którzy głoszą nieprawdę!Red. Ziemiec pokazał na na antenie TVP chamskie wypowiedzi tzw"polityków"PO w odpowiedzi na sugestie, że to mowa nienawiści PIS doprowadziła do tragedii!!!Rozwścieczyło to tzw "szalon" , bo prawda w oczy i uszy kole!!!
 • @Hades 19:08:15
  Ci z Nowogrodzkiej czekają na ciebie.
  Pora wyczyścić im buty .....od spodu
 • @Zawisza Niebieski 19:19:12
  Tyle tylko że dzięki nam jesteś obnażony z twoimi fake newsami
  do gołej doopy.Nie ma nic gorszego jak oszukiwać samego siebie.
  Ale ośmieszaj się dalej, mamy niezły darmowy ubaw z twojego profesjonalnego dziennikarstwa....inaczej
  Tak trzymaj, a powrotu do koryta i tak nie budiet.
  Więc zarabiaj,zarabiaj.
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:10:59
  Spokojnie, ja reprezentuję wartości nie tylko polskie, ale staropolskie. Moi przodkowie przed 966 rokiem nie byli ślepi jak Mieszko.

  Ja nie popieram partii reprezntującej interesy założycieli Izraela, jak by nie było Dawid Ben Gurion pierwszy premier Izraela to nasz rodak z Płońska.
 • @Husky 19:34:01
  Na polu dostarczania rozrywki to ciebie nikt nie przebije. Tak jak Kulę w kolportażu kłamstw.
 • @Hades 18:46:09
  Hades, to, że niektórzy nie mają szacunku do niewiast, jednak my Polacy powinniśmy go mieć, taka jest nasza tradycja.
 • @Zawisza Niebieski 19:39:03
  To twoi przodkowie nie siedzieli na drzewach jak reszta Polan?
 • @Casey 18:52:02
  USA to nie państwo tylko mega korporacja.
 • @zbig71 19:17:00
  Usmiechniesz się do pieska i ci załatwi!
 • @zibi 19:25:30
  O proszę i już na ten front rzucili kolejnego usłużnego PISdzielczego trolla zibiego vel "wpisz w google zamach Warszawski" (jeśli dobrze pamiętam)
  Synku... PISdzielcy rządzą od lat trzech a szczują ludzi na ludzi (od kiedy pamiętam) ale najwięcej od 3+8=11
  11 lat szczucia, pierniczenia debilizmów, kłamstw, pomówień i efekt jest taki jaki jest: teraz Gdańsk a poprzednio Łódź.
  To efekt kurestwa karakana i jego UBeckich metod którymi do cna jest przesiąknięty. Zresztą gdyby nie to i on, to jego brat pewnie nadal by żył:
  ani nie byłoby oddzielnej delegacji, ani Lech nie byłby prezydentem - bo po prostu nie to było jego ambicją - został tam niejako wepchnięty perswazją przez kaczelnika.
  Ni ebyło chyba w historii Polski większej mendy niż karakan - nawet maciora mu nie dorównuje bo przynajmniej maciora bierze wszystko na "klatę" (chociaż z jego stanem "umysłowym" to pojęcie względne) a nie chowa się jak ten kaczan:
  - a to za komuny spał do południa
  - a to dziś też niby "zaspał"
  To prymitywny, zakompleksiony, zacietrzewiony, stary zniewieściały,.... dupek napuszczający ludzi na siebie i czerpiący z tego "energię"
  Widziałeś to słynne zdjęcie jak spierniczał z sejmu lymuzynom gdy Palycjanty pałowały ludzi? Widziałeś ten "uśmiech"?
  100% uśmiech psychopaty.
  Szkoda że tutką leciał Lech a nie on - Polska byłaby dziś zupełnie inną (pomimo wad Lecha - ale większość z nich to wypadkowa poczynań i wymagań brata)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:42:25
  Hehehe, tu mi przypomniałeś mem, jak od 966 roku misjonarze strząsali z drzew Słowian krzyżami:)
 • @Husky 19:28:07
  Nie każdy ma twoje upodobania - zresztą nie ma czemu ci się dziwić:
  - pies liże nogi pana
  - szczególnie gdy pan płaci
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:41:05
  Generalnie jest dobrze.Bardzo dobrze
  Jak słychać tu lemingów wycie, to jest więcej niż znakomiecie.
  Przed PIS-em to na kolana.

  ps.
  to nie osobista wycieczka lecz adresatem są tutejsi "eksperci" z totalnej
 • @lorenco 19:45:56
  Takimi co jedno z ramion jest bardzo długie i naostrzone z obydwu stron :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:42:25
  Nie, moi przodkowie uprawiali piękną mazowiecką ziemię, a gdy wici przyszły, to na Piastów, co grody rodowe palili chadzali. :) Bywali tu tacy, których przodkowie przed 966 po lasach bezrozumnie się błąkali, ale nie byli to moi. :)
 • @Hades 19:46:17
  A może postaraj się o podwyżkę
  Padniesz nam tu z głodu i znów wina PIS-u
  Znow kolejny meczennik?
  Styrosz się
 • @Husky 19:34:01
  Dowcipniś z ciebie Husky, a ile to razy zaorany byłeś na całego, ile to razy Kula Lis zbierał swoje kłamstewka po kawałeczku, skrupulatnie by je wynieść. Fakenewsy to wasza specjalność, tyle, że one takie lotne, że po chwili smród wyczujesz. Po prostu wasza trollownia PiS, dla narodu głupiego papkę polityczną przygotowuje, stąd takie "sukcesy" Kurski odnosi.
 • @Hades 19:45:13
  http://thefad.pl/wp-content/uploads/2016/12/Jaros%C5%82aw-Kaczy%C5%84ski.jpg
 • @Husky 19:48:57
  "Przed PIS-em to na kolana."
  Co fakt to fakt.
  Tylko że tacy jak ty, kulawy lis, czy wojtas robicie to z uniżenia.
  A inni: ze śmiechu, bądź rozpaczy.
 • @Hades 19:22:41
  Że swojej to nic , co innego z publicznej:))
  A ile, to by się okazało, jakie znają sztuczki
 • Jest kultura Polska, jest i "kultura" PiSowska
  Już się właśnie Mazurek gęsto tłumaczy z tego, że w czasie minuty ciszy i modlitwy o Adamowicza kilku posłów, w tym Kaczelnik im się zapodział. Wzięło nieborzątko i idąc na salę sejmową zabłądziło. Nie ma w tym, żadnego drugiego dna, stwierdziła Mazurek. Rzeczywiście nie ma drugiego dna, bo jest jedno a pod nim kupa mułu.

  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-pawel-adamowicz-nie-zyje/aktualnosci/news-sejm-uczcil-pamiec-adamowicza-na-sali-zabraklo-prezesa-pis,nId,2786398
 • @Zawisza Niebieski 19:55:41
  Po raz kolejny ci przypominam
  Nie licz na koryto
  Never
  To se ne vrati
  Do roboty!!!!
 • @zbig71 20:04:13
  Nie to żebym się chwalił - ale widziałem sporo.
  Lecz za taaaaaką kasę to pasuję - moja wyobraźnia aż tak daleko nie sięga.
 • @zibi 19:25:30
  Kup sobie solidny termometr i użyj zgodnie z przeznaczeniem tego instrumentu.
  Wybory w 2005 roku wygrał PiS, bo tak zdecydowali mocodawcy ,, słupów,, PiS owskich.
  Także wtedy wybory na Ukrainie też wygrały odpowiednie słupy żydoamerykańskie. To samo było w 2015, a wcześniej był Majdan i właściciele Jarozbawa i całej tej bandy leszczy zdecydowali o przejęciu naszego regionu i budowy Polin. Czego tylko ślepiec nie widzi
 • @Zawisza Niebieski 20:09:04
  ojjj zaspał. A bo to pierwszy raz?
  - jak internowali = zaspał
  - Wajda = wyszedł pewnie pospać
  - Adamowicz = zaspał
  Jak się całe życie nie miało obowiązków i żyło się z cudzego koryta to i wstaje się kiedy się chce - szczególnie będąc małostkowym gówniarzem
 • @Husky 20:09:52
  A czy to ja na miskę od PiS liczyłem? 8 lat postu i Husky do królowej się udał. Ja w Polsce całe życie pracowałem i dobrze mi się wiodło, czy to za SLD, za PO czy za PiS. Po obcych z miską w zębach nie latałem. Więc nie straszny mi będzie upadek PiS, czy też PO. Jak kto ma głowę na karku jakoś wyżyje, jak nie, to z pustą miską po prośbie do obcych lata.
 • @Husky 19:48:57
  Ja tu nie widzę żadnych zwolenników totalnej. Widzę za to paru Pisdzielcow :)
 • @Hades 19:45:13
  To chamstwo musi dawać ci dużo satysfakcji.
 • @Zawisza Niebieski 19:55:41
  Jednak Husky nadaje się na prezia TVPiS. Jest świetny w kreowaniu rzeczywistości równoleglej.
  Białe nie jest białe!
 • @Zawisza Niebieski 20:17:43
  Słusznie i naukowo, panie inżynierze!
 • @Zawisza Niebieski 20:17:43
  5*
 • @Zawisza Niebieski 20:17:43
  Ja sam piszesz wiodło ci się.
  Nie dziwię ci się.
  Teraz upadek koryto szlag trafił
  Przykre co z inrzynjera zostało
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:40:50
  Sam Husky wszystkiemu nie sprosta. Jeszcze jakiś zarząd jest potrzebny.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:35:39
  Okulista o tej porze nie udzieli pomocy
  8-))))0
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:40:50
  Nie do końca:
  - bo dla śpiocha jest czarne
  - a dla pieska śpioch sraczkowate - albo ryże
 • @zbig71 21:02:50
  Sezon transferowy uwazam za otwarty
  Piszesz sie?
  8-)))))
  kontrakt na dwie kolejne kadencje
 • @Casey 20:40:27
  Tak. W przypadku łapania kłamców na kłamstwie i próbie robienia ludziom PISdzielczej papki z mózgu tak, owszem, zawsze i wszędzie.
  Zaraz mogę jeszcze dołożyć do pieca.
  To wspaniały pokaz prawdziwej Polskości a karakan może tylko o takim szacunku pomarzyć (choć i tego nie może i dlatego "takie chwile" przesypia - ze zgryzoty)
  Oto prawdziwi Polacy:
  https://www.youtube.com/watch?v=qWfF7oTZqe8
 • @Husky 21:05:58
  Chyba w Tworkach :))
 • @zbig71 21:02:50
  kulawy lis, pawłowicz, piotrowicz, kryże............
 • @Husky 21:05:58
  Tylko chcę lepsze blondyny niż miał Glapiński. I konkret służbową furę.
 • @Hades 21:10:55
  Dla ciebie tez mam fuche
  szatniarz/kierownik WC
 • @zbig71 21:12:29
  spoko
  mam laski w twoim typie
  A i fura tez
 • @Husky 21:30:38
  Raczej kuchcińskiemu - on lubi pokazywać że jak ma jakieś stanowisko to potrafi na nim zrobić co tylko mu można :)
  Ja nie jestem pasożytem - jestem tym okradanym a nie kradnącym (czyli ten znienawidzony przez was prywaciarz)
 • @Hades 19:45:13
  Tobie to nawet Bóg nie pomoże, bo taki mózg może pisać tylko bzdury! Szkoda czasu na komentowanie wypocin!!!
 • @programista 15:03:24
  Media publiczne sprywatyzować!!! Pewnie Agora zaciera ręce, axel, cnn, bbc, jp morgan, Bank off NY, bezosobowe światowe fundusze inwstycyjne itp. Przecież Polacy nie mają dostępu do pieniądza by kupić np; TVP.
  To nie problem czy prywatna czy państwowo - społeczna, problem w zarządzaniu, odpowiedzialności za zarządzanie majątkiem.
  Kurski to odzwierciedlenie kaczelnika i pisu, pomijając role polityczną tych dwóch orłów, to żaden z nich nie rozumie interesu społecznego, narodowego, interesuje ich dzielenie ludzi, by utrzymać się przy władzy.
  Trafnie opisuje to Zawisza Niebieski.
 • @zbig71 20:11:49
  Pisz dalej bajki, to zarobisz na życie!
 • @zibi 22:54:08
  Tylko ostrożnie z tym termometrem, żebyś nie zepsuł.
 • @Husky 21:02:13
  Wiesz, dziś też nie narzekam. Problemy mają ci, co mają dziwne zawody, w których muszą pańskiej łaski szukać. Twój też wygląda na nietęgi, skoro z miską do królowej pojechałeś.
  Z pewnością jeden punkt za ślepą wierność byś w konkurencji dostał. Patrząc na PiSiewiczów dziś robiących kariery, "nie matura a prezesa wola zrobi z ciebie dyrektora". Trochę byś kapciuszki ponosił, to byś dostał stołek dyrektora, tak na 3-5 miesięcy, później sowita odprawa i byłbyś ustawiony do końca swych dni. Tak dziś działa karuzela stanowisk PiSiewiczów. Kilka miesięcy, niewiele napsuje, odprawa go ustawi do końca życia a na stołek czeka już następna d....
 • @programista 15:03:24
  No to przyjedz Pan do Kanady, a dowiesz sie jak funkcjonuje telewizja panstwowa nie bedaca tuba rzadu ani opozycji.
 • @zibi 22:53:03
  http://ewinia-nowyekran-pl.neon24.pl/post/147208,juz-wiemy-kim-byl-adamowicz#comment_1521743
 • @zibi 22:53:03
  "Tobie to nawet Bóg nie pomoże,"
  Tak sądzisz? A może masz rację że ze mną jest coś nie tak - i jeśli tak jest to chciałbym się poprawić:
  Dawaj mi namiary na tego Boga to podskoczę do niego na sesję - porozmawiamy zobaczymy.
  Możesz podać adres i jakiś kontakt aby się umówić?
 • WPS
  Naród może przetrwać swoich głupców….
  ale nie może przetrwać zdrady od wewnątrz.
  Wydaje się, że zdrajca nie jest zdrajcą,
  mówi językiem znanym swoim ofiarom,
  wyglada jak oni i używa podobnych argumentów,
  odwołuje się do podstaw, które leżą głęboko
  w sercach wszystkich ludzi. Powoduje obumieranie
  istoty narodu, pracuje potajemnie i podstępnie,
  aby podważyć filary państwa. Infekuje naród, tak
  aby nie mógł się już dłużej opierać.
  Morderstwo przy tym to mniej obaw.
  CYCERO, 42 B.C.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031