Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
406 postów 9722 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Biznes czy religia w świetle taśm Kaczyńskiego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Taśmy Kaczyńskiego, których pierwszą odsłonę mieliśmy niedawno, środowiska PiS próbują określić jako nic nie znaczące, jako sprawy ogólnie znane, wręcz dowód na czystość działań Jarosława Kaczyńskiego.

Mimo tego iż PO chce zgłosić poruszane na nich sprawy do prokuratury, na razie sprawę należy traktować w kategoriach wizerunkowych, moralnych i czystości biznesu. Bo jeśli ktoś komuś zleca wykonanie jakiegoś zadania, później każe wystawić fakturę na podmiot, który absolutnie nie jest wypłacalny, a po protest każe udać się do sądu, to z biznesowego punktu widzenia jest to całkowicie niemoralne. Jaki może być wynik działań na drodze sądowej? Upadek jednej z wielu spółek zależnych od PiS nie mającej wielkiego znaczenia biznesowego, majątkowego, a wykonawca prac zostanie z niczym.

Ważniejsze są jednak straty wizerunkowe i to nie tylko Kaczyńskiego i PIS. Mit ubogiego, altruistycznego człowieka jest dość popularny w środowiskach PiS. Nie tylko Tadeusz Rydzyk jest „ubogim” zakonnikiem mieszkającym w małej celi, posiadającym tylko to co mu niezbędne do życia. Przecież również do polityki dla pieniędzy nie szedł Jarosław Kaczyński, wręcz twierdził iż tych, którzy do polityki idą dla pieniędzy należy z tej polityki usuwać. Mit ten budowany przez samego zainteresowanego (na leczenie mamy musiał pożyczać pieniądze), usłużnych polityków PiS a także tysięczne głosy trolli pękł jak bańka mydlana pod naciskiem słów zarejestrowanych na „Taśmach Kaczyńskiego”. Nie ważne, że dla zbudowania PC a później PiS, posłużono się uwłaszczeniem na budynkach przedsiębiorstwa Prasa Książka Ruch, które dzięki działaniu różnych osób, w tym ustaw Glapińskiego, opłaceniu wynajmu pomieszczeń, które jeszcze wtedy do fundacji Kaczyńskiego nie należały, na 13 lat przez bank BPH.
Tym razem, jak wtedy, gdy fundacje powiązane z Kaczyńskimi przejmowały budynki przy ulicy Srebrnej, Jarosław Kaczyński chciał się posłużyć kolejnym bankiem, PKO S.A., w którym jak wiemy rządzi wieloletni przyjaciel i wspólnik Kaczyńskiego, Andrzej Glapiński. Jak twierdzi bank, prezes nie zasiada w komisji przydzielającej kredyty, a droga do jego uzyskania jest złożona, ale czyżby kolejny raz po aferze KNF, „aniołków Glapińskiego” bank ten kazał nam wierzyć iż prezes nie ma wpływu na jego działanie? To ten bank, jak twierdzi Gazeta Wyborcza, miał sfinansować budowę dwóch wieżowców. Na jakich warunkach? Czyżby znów płacąc z góry za 13 lat wynajmu pomieszczeń, które z jego pieniędzy powstały? Tego nie wiemy.

Jarosław Kaczyński w propagandzie uchodził za człowieka, któremu na pieniądzach nie zależy. Czego takiego się dorobił?... grzmiały media zależne od PiS i ich trolle, porównując domy innych polityków z domem Kaczyńskiego. Taśmy Kaczyńskiego wykazały iż słowa Kaczyńskiego, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy okazały się tyle samo warte, co słowa Beaty Szydło „Pokora, praca, umiar, roztropność w działaniu…”

Również z taśm tych dowiedzieliśmy się po co PiS tak zabiegał o Warszawę. Gdyż bez zdobycia Warszawy na zgodę na pobudowanie tych wieżowców marne widział szanse. Pytanie tylko, dlaczego w walce wyborczej o rządy w mieście wystawił tak słabego, nieznającego miasta, często ośmieszającego się prawniczo kandydata? Czy już innych kadr w PiS nie ma? A może po tylu porażkach, po dość nieudolnych rządach L.Kaczynskiego i jego następcy Marcinkiewicza żaden poważny i posiadający jakiś dorobek polityk nie chciał na kandydowanie się zgodzić? Wystawiono młodzika, z wątpiwymi kompetencjami, nie znającego miasta, jego problemów, bujającego w obłokach, co to on nie zrobi. Efekt dla PiS był porażający, bo Patryk Jaki już w pierwszym głosowaniu odpadł  z kretesem.

Przy okazji tych taśm opinia publiczna dowiedziała się iż Archidiecezja nie tylko inwestuje w miejsca kultu religijnego, w przybytki dobroczynności, co byłoby zupełnie normalne, ale również w przybytki kultu pieniądza, jakim są biurowce. W samej Warszawie Archidiecezja jest właścicielem lub współwłaścicielem trzech biurowców, w tym dwóch działających (Centrum Jasna i Roma Office Center i jednego w budowie (Roma Center). Biorąc również pod uwagę działalność inwestorską Tadeusza Rydzyka i międzynarodowego zakonu redemptorystów w ciepłownictwo, w działalność hotelarsko-gastronomiczną nasuwa się pytanie, czy Kościół nadal należy traktować jako organizację wyższej użyteczności publicznej, czy po prostu jako biznes zagraniczny? Zwróćmy uwagę na to, że Kościół na przestrzeni dziejów nie kupował ziemi, otrzymywał ją w drodze darowizn, nadań na cele kultu religijnego, dziś też ziemie jeśli nawet kupuje to z ogromnymi rabatami rzędu 90% od ceny określonej przez rzeczoznawcę. 

Jak widać pod względem karnym taśmy te są pudłem, ale pod względem wizerunkowym dla całej targowicy, czyli PiS, ePiSkopatu i Tadeusza Rydzyka (historyczna targowica to przecież związek Kościoła i polityków) straty mogą być duże.

A czy biznesmen z Austrii odzyska pieniądze? Myślę, że oddając te taśmy w ręce ludzi związanych z Gazetą Wyborczą ze stratą musiał się już pogodzić.

Przy okazji warto zwrócić uwagę na to jak w świetle tej afery rysują się dwie zbliżające się kampanie wyborcze. Zarówno PO jak i PiS szansę na przejęcie władzy upatruje w taśmach, brudna to polityka, ale z drugiej strony okazało się, że nawet tak chronionego i izolowanego od otoczenia polityka, jak Jarosław Kaczyński, można nagrać. 

 

foto: prześmiewczy mem wskazujący prawdomówność TVPiS.

 

 

KOMENTARZE

 • Ale ty szuja jesteś Zawisza...
  Wątpić w takiego człowieka? Przecież on kiedyś na ołtarze trafi. Sam własną piersią broni naszej umeczonej Ojczyzny. Żydowi nawet guzika nie odda! (patrz 447)
  Dobiera sobie tylko prawych i sprawiedliwych współpracowników (patrz Husky).
  Popraw się oj popraw, nie żyj w kłamstwie! I pamiętaj, że białe nie jest białe.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:46:37
  //Ale ty szuja jesteś Zawisza...//

  B I N G O !!!!
  Czy my zawsze się musimy zgadzać
  Pewnie nie tylko Waść tak sądzisz, wielu tu jest takich co maja podobną opinię
  Pozdrawiam
  ps.
  a za wpis oczywiście pała - za moim zdaniem ....cynizm,fałsz i obłudę

  Rekin biznesu.

  https://pbs.twimg.com/media/DyF807dXgAAvmnA.jpg
 • @AgnieszkaS 19:03:51
  jprdziele
  Trumną mafiosa się rozleciała to jedzie po Kaczorku
  A ten Kaczorek jak zwykle ma to w pięciu literach i jego kot też

  https://pbs.twimg.com/media/DyF2baJW0AAt9JL.jpg
 • @AgnieszkaS 19:03:51
  Ciekaw jestem czy napiszę (z płaczem w oczach) że to nagranie jak te
  U Sowy były przestępstwem.
  Przejdzie mu to przez gardło
  Myślę że wątpię
  Pozdrawiam Prawą Stronę Mocy
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:46:37
  Ależ oczywiście, szuja ze mnie. Jakże można tak krystalicznie czystego człowieka o cokolwiek oskarżać nawet jeśli to on sam powiedział. :)
 • @Zawisza Niebieski 19:41:41
  Taką samokrytykę..... to ja
  Szanuję
  szapo baa
 • @AgnieszkaS 19:03:51
  Przecież to nie żadne daleko idące wnioski. To tylko zestawienie faktów, zarówno faktów zawartych na taśmach jak i faktów ogólnie znanych.

  Jest takie mądre powiedzenie, nie rób drugiemu co tobie nie miłe. Najpierw PiS grillował taśmy PO a teraz PO grilluje PiS, były taśmy Morawieckiego, mamy taśmy Kaczyńskiego. Jakoś mi grillowanych polityków nie żal. Muszą mężnie smakować to, co sami innym uczynili. Zaś dla Polaków to czysty zysk. Poznajemy jak to żyje się "naszym wybrańcom". Pożyteczne dla Polski wnioski można wyciągnąć.
 • @
  Afera Kaczyńskiego - Rafał Ostrowski - moja analiza

  https://www.youtube.com/watch?v=FjZTtVIA1I8
 • @Husky 19:35:50
  Znów obrazki, naprawdę na więcej cię nie stać?

  "Ciekaw jestem czy napiszę (z płaczem w oczach) że to nagranie jak te
  U Sowy były przestępstwem.
  Przejdzie mu to przez gardło"

  Czy ty zawsze zaorać się musisz? Widzę, że poziom wiedzy prawniczej masz jak niejaki Jaki.
  Wolno nagrywać rozmowę której jesteś uczestnikiem, gdy urządzenie jest przy tobie, nie wolno pozostawić urządzenia nagrywającego by nagrywać rozmowę, której nie było się uczestnikiem. Tak było jak Czarnecki nagrał Chrzanowskiego tak mamy dziś, gdy ze słowami Kaczyńskiego się zapoznajemy. Na ten temat szeroko wypowiadali się prawnicy przy aferze KNF.

  Mówię ci, czytaj coś więcej niż wyprawkę dla młodego trolla, którą produkuje dział PiS PR.
 • @AgnieszkaS 19:48:37
  Z tego co znalazłem jest tylko stenogram.
 • @AgnieszkaS 19:48:37
  Ten tu chciał zaimponować notka "wszech czasów" tymczasem koledzy po fachu z jego biblijniej szczujni takie kwiatki:

  Eksperci od marketingu zabrali głos ws. taśm Kaczyńskiego. Nie mają złudzeń
  Dla fachowców w zakresie marketingu politycznego taśmy ujawnione przez "Gazetę Wyborczą" nie były medialną bombą, a "sztucznie nadmuchaną bańką". - Nie ujawniają nic kompromitującego, więc pozycja Jarosława Kaczyńskiego jest niezagrożona - podkreślają.

  To medialna bańka, którą sztucznie pompuje się dla sensacji, zbijania kapitału i rozgłosu. W taśmach nie ma nic, co mogłoby zachwiać pozycję lidera partii, przeciwnie. Jarosław Kaczyński nie rzuca mięsem, rozmowy prowadzone są na wysokim poziomie, w przeciwieństwie do taśm z poprzednich lat, jak choćby znanej chyba wszystkim w kraju warszawskiej restauracji - uważa Bartosz Czupryk, politolog i specjalista ds. wizerunku.

  https://wiadomosci.wp.pl/eksperci-od-marketingu-zabrali-glos-ws-tasm-kaczynskiego-nie-maja-zludzen-6344034957584513a
 • @ Autor - 5*
  Fortuna niech kołem się toczy.

  Z treści na pasku na zdjęciu z DTV wynika, że wieżowce miały być darem dla bezdomnych - i ja przyklaskuję wielkiemu miłosierdziu prezesa.

  Wiem także, że jeden bezdomny - niestety już zmarł - obdarował pana T.Rydzyka z Torunia, tego od bożych dzieł żydo-medialnych, dwoma Maybachami.
 • @Zawisza Niebieski 19:50:39
  Nie chcę mi się takim "dziennikarzem/cynikiem " dyskutować
  Da mnie nie ten poziom.
  Oranie zostawiam lemingowym gumofilcom
  Takie fake newsy mógłbyś u Urbana wklejać
  Kim ty dla mnie jesteś napisałem, ci tu:
  Zdania nigdy nie zmienię
  pa,pa

  http://zawisza.neon24.pl/post/146833,przeinaczanie-jezusa#comment_1512855
 • @Rzeczpospolita 19:58:53
  Miłość między bezdomnymi, szczególnie umierającymi a targowicą PiS, ePiSkopat, Tadeusz R. jest zadziwiająca i jak widać obopólna
 • @Husky 20:12:23
  Biedny Husky, cała trolla robota na nic, tak zasypywałeś, tak staz rozpaczy nie wiesz co zrobić, czyżby jutro michy nie było? Do konta Faral dostępu nie mam, zapytaj Agnieszki. Zresztą nawet jeśli, to czy ty żadnych komentarzy nie kasowałeś?

  Widzisz, służba nie drużba, psia robota, czasami po panu trzeba i brudy wynieść. Sypie się PiS, wyłażą różne przekręty, a wybory coraz bliżej, będzie trzeba znów w ławach opozycji zasiąść?

  A tu nowy temacik nie uznali Tadeusza R. jako człowieka któremu można wierzyć iż Misio będzie grzecznie się stawiał na przesłuchania, Miś wdział pasiasty garniturek. Jak to mawiasz? Tak mi przykro?
 • @Zawisza Niebieski 20:29:29
  Nawet gdybyś wykupił cały zapas papieru toaletowego w Warszawie to i tak ci do czasu wyborów braknie
  O korycie lemingi zapomnijcie raz na zawsze
  jak mi przykro
 • @Husky 19:29:25
  Problem w tym, Zawisza ma 100 % racji.
  Jest szuja ale taka delikatna szuja. Ja bym dużo więcej dołożyl. No ale ja nie jestem taki kulturalny jak on :))
 • @Zawisza Niebieski 19:50:39
  Pisior grillowac, dobra Pisiora.
  Pisiora grillowac - zła człowieka.
 • @Husky 19:55:56
  Pocieszajcie się pisiorki :)
  Już nawet niemiecka WP wam nie przeszkadza.
 • @Zawisza Niebieski 20:29:29
  //Do konta Faral dostępu nie mam, zapytaj Agnieszki. Zresztą nawet jeśli, to czy ty żadnych komentarzy nie kasowałeś? //


  Mnie twoje drugie konto nie interesuje.
  Wówczas chciałem ci udowodnić że takowe masz.
  Szedłeś w zaparte że nie.
  Gdy ci to udowodniłem zmieniłeś narracje, ale nadal twierdziłeś że konto masz ale nie korzystasz.
  Gdy i to ci udowodniłem do końca kłamałeś że tak nie było.
  Dziś nagle doznałeś olśnienia że jednak tak.
  Czy nie wychodzi tu z ciebie cynizm i obłuda
  Dla mnie osobiście jesteś prostackim kłamcą.
  Wiarygodność jako blogera, admina czy człowieka jest ZEROWA
  Przykre i prawdziwe
 • @Zawisza Niebieski 20:29:29
  Dżuma czy cholera ?. Albo złodzieje Po.ebani , albo niedorobieni Pisiewicze . Boże miej nas w opiece . Salute Amigo . :)
 • @AgnieszkaS 20:45:08
  Pani Agnieszko. Beata Mazurek jest rzecznikiem prasowym PiS, takim Urbanem dzisiejszych czasów, jej płacą za to, by tak kręciła, by PiS w mediach wybronić, to nie jest osoba u której można poszukiwać rzetelnej oceny sytuacji.

  Jak napisałem, nikogo za tę taśmę nie wsadzą, tak jak nie wsadzili za taśmy od Sowy, tu nie o program "cela+" chodzi a o wizerunek partii o poparcie itd.
  PiS ma ostatnio kiepską passę, afera goni aferę, KNF, Aniołki Glapińskiego, przekręty w KGHM, Miś & company, a tu jeszcze styczeń nie upłynął. Lada dzień wezmą się za Macierewicza. Miś & company to przecież rozgrywki wewnątrz PiS.

  Widzi Pani jak Husky włosy z głowy drze, ja w rozpacz popada, takie są nastroje w PiS. Opozycja wali w nich jak w kaczy kuper a oni są nieporadni jak dziecię. Jeśli taka sytuacja się utrzyma do wyborów, to o PE PiS będzie mógł tylko marzyć, a przecież tam wieją jak szczury z tonącego okrętu. Nakładają się walki wewnątrz PiS o miejsce na listach do PE, i między PO a PiS o podział miejsc.

  8 lat postu w PiS spowodowało iż dorwali się do koryta nie patrząc na nic. O tym, że tak będzie świadczyła zmiana prawa na samym początku, gdzie nepotyzm i kumoterstwo stało się prawnie dopuszczalne, teraz PiS za to płaci.
 • @Husky 20:52:09
  No cóż, o korycie w Warszawie lemingi już zapomniały, a prezes lemingów dwóch wież postawić nie może. Tobie nie jest przykro, ty z rozpaczy zaraz owłosienie stracisz, popatrz na swoje wpisy, rozpacz z nich wypływa jak woda z koryta rzeki w czasie powodzi.
 • @Husky 20:52:09
  Widzisz, że Wojtas coś organizuje. Odsuniemy od koryta Popis. Co ty na to?
  A Kaczelnik z Grześkiem do kamieniolomow...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:31:37
  :))) http://2.bp.blogspot.com/-cib7MCokB_E/VXObjNV1HCI/AAAAAAAAAJo/TuAi0YRTLtI/s1600/Konstytucja%2BIII%2BRP%2B-%2B%25C2%25A92015%2BDeS.jpg
 • @Repsol 21:33:33
  Zgadza się ale to dotyczy Popisu. My będziemy trzecią siłą i wszystkich pozamykamy :)
 • @Zawisza Niebieski 21:28:14
  Wiesz co? Mi go nawet trochę żal...
  Stara się Pisek, stara a tu wszystko o kant d... rozbić.
  Ja sobie nie przypominam, żeby PO paprancy przez pierwsze 3 lata mieli tyle wpadek.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:47:45
  Bo POpaprańcy 4 lata pościli, do tego mają naturę, że kraść kradną, ale w białych rękawiczkach, a PiSlamiści rzucili się do koryta jak od dawna poszczące "stworzenia boże zwane świnkami" Stąd tyle wpadek. Brudziński napocił się coś ponad 120 "afer" PO wynalazł, do afer zaliczał nawet "złośliwe niedofinansowanie Tadeusza R." Tu masz w miesiącu 5-6 grubszych afer, o drobiazgach nie wspominając. Oni stwarzają wrażenie, że co nakradną to ich. Tam nie ma wizji przyszłości, co dorwę to moje i w nogi.
  Weźmy Glapińskiego, ma zapewniony stołek na jeszcze kilka lat i ma w głębokim poważaniu czy PIS wygra, czy poleci. Kaczyński też przecież już prawie emeryt. Dla nich to byle do wyborów, a później to niech żrące się stado martwi. A młodzież skacze sobie do gardeł. Po co PiS była sprawa z Misiem? Udowodnią uczciwość? W Radomiu nie potrafili mafii zamknąć, choć sprawa była czysta, wejść ze skrzynką kajdanek i na furę. Chodzi o utrącenie Macierewicza a z nim Tadeusza R.
 • @Repsol 21:33:33
  Jak najbardziej, co najwyżej sobie kilka stołków podbiorą ale kruk krukowi oka nie wykole. Ileż to nieprawidłowości zaraz po wyborach w ministerstwach znaleźli. Ktoś siedzi? Taśmy od Sowy, ktoś siedzi? Dziś tylko kurier bankierów i Miś pasiaste garniturki mierzą. Nikt poważny szkody nie doznał.
 • @Husky 21:25:54
  Nie becz Pisku! Walcz!
  Może da się jeszcze coś uratować i twój prezio nie pójdzie na emeryturę do kamieniolomow :)
 • @Zawisza Niebieski 21:28:14
  https://zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1527735
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:31:37
  Mam nadzieje ze wraz ze sprzedawca kitu
  Popieram
  8-))))))
 • @Husky 22:29:25
  Czyli z tobą?
  Ty znajdziesz robotę gdzie indziej. Z twoim kwalifikacjami. Może nawet my cię zatrudnimy:)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:36:47
  :))))) Ave .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:47:45
  Nie ma wpadek ten, kto nic nie robi.
  Przykre, ale prawdziwe.
  Politycy są wszędzie tacy sami. Obiecują zbudować most nawet tam, gdzie nie ma rzeki. PO obiecywało i nic nie robiło, natomiast PiS obiecywał i.... robił to.
 • @SZS 22:43:51
  Cały problem jest taki , że niedojdy nie rozumieją że tam nigdy nic nie będzie . Mosty należy wybić sobie z głowy . Salut .
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:11:32
  Husky, jest tak pocieszny w samozaorywaniu się, w tym jak pracowicie z Kulą Lisem próbują każdą aferę PiS zakopać, przyklepać, polukrować. Jeden tekst, kilka faktów ogólnie znanych i rwanie włosów z głowy, płacz i zgrzytanie zębów.

  Zwykle jego teksty w ocenie osiągają 2* i to w porywach przy ok. 10 głosach ale on nadal jest pewien, że to wynika tego iż ja mu 2 x 1 daję. A jego wklejki mają samych wielbicieli :) poziom myślenia zgodny z normą PiS. Za głupi by zrozumieć jak głupi jest.
 • @SZS 22:43:51
  Mi tam PO-PiS lata i powiewa ale nie można powiedzieć, że PO nic nie zbudowała. Drogo bo drogo ale jednak.
 • @SZS 22:43:51
  Nie bardzo wiem co pan ma na myśli pisząc iż "natomiast PiS obiecywał i.... robił to".

  Ile jest rzeczy które PiS zreformowano? Wszystko za co się nie wzięli zostało rozwalone, po czym PiS się wycofał.
 • @Zawisza Niebieski 23:21:27
  Ja mam ze starych czasów jeszcze dwa konta.
  Legalne jakby co i niech pewnej admince nie przyjdzie nawet do głowy je ruszać.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:30:32
  A co takiego zbudowała ?
  Aaaaa...utostrady.
 • @SZS 23:56:26
  Nie wiem gdzie mieszkasz ale spytaj warszawiaków kto więcej zrobił w Warszawie.
  Zresztą nie mam zamiaru polemizować bo PiS PO to jedno zło.
 • @Zawisza Niebieski 23:33:06
  No nie bardzo.
  Mój kolega, mimo że nienawidził SLD, to za ich rządów poszedł na "zasłużony" urlop górniczy, z przejściem na emeryturę...
  A ja, pomimo że nie przepadam za PiS, to za ich panowania przeszedłem na emeryturę, zakontraktowaną na 65 lat w latach 70-tych.... więc nie mam na co narzekać.
  I ponieważ żyję w quasi-państwie, lotto mi, kto nim rządzi.
  Bo emerytury państwo mi nie daje. Zapracowałem na nią sam.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 00:03:38
  Mieszkam na Śląsku, i cieszę się, że nie mamy MŻP-Polin...
  A... i takiego dużego pola z macewami... za 100 000 000 PLN.
 • @Zawisza Niebieski 23:21:27
  // Za głupi by zrozumieć jak głupi jest.//  Głupi to sobie pajacu do lusterka powiedz a ono prawdę ci powie
  A tu wysoko oceniane wpisy blogera wszystkich blogerow


  http://zawisza.neon24.pl/post/66717,sladu-wybuchu-nie-stwierdzono
  http://zawisza.neon24.pl/post/79194,czego-chca-od-polski
  http://zawisza.neon24.pl/post/56378,to-skandal-tusk-tchorzliwie-zgadza-sie-z-rosjanami
  http://zawisza.neon24.pl/post/59272,powolac-komisje-miedzynarodowa-w-sprawie-smolenska
  http://zawisza.neon24.pl/post/54402,zwolennicy-teorii-spiskowych-uwierza-we-wszystko
  http://zawisza.neon24.pl/post/70187,zaplaciles-karta-biuro-upadlo-oddamy-pieniadze-lecz-nie-swoje-banki
  http://zawisza.neon24.pl/post/83510,to-nie-miasto-nie-bieda-a-sposob-myslenia


  Chcesz więcej?
  A teraz pokaz mi tu mój wpis gdzie są same jedynki.... tfurco tych arcydzieł
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 23:34:26
  I nic w tym zdrożnego.Pisać prawdę
  Przynajmniej się Waść nie zapierasz że tak nie jest
  Kłamstwo ma krótkie nogi i dlatego obnażyłem go do cna
  Wypierał się do końca.
  A tu lipa
  pzdr.
 • @Husky 00:16:43
  Człowieku miej litość nad sobą, czy ty nie widzisz jak się ośmieszasz? Wyciągasz jakieś teksty sprzed 6 lat z czasów gdzie ludzi otumanionych przez kłamcę smoleńskiego Macierewicza trzeba było przekonać, by durni z siebie nie dawali robić. Weź pierwszy tekst, czy do dziś jakikolwiek ślad wybuchu stwierdzono? A ja to wiedziałem i pisałem w roku 2012.

  Popatrz na swoje osiągnięcia.
  http://antykomunista.neon24.pl/post/147431,ja-cie-nie-moge
  13 głosów, 1.6
  http://antykomunista.neon24.pl/post/147434,zbrodnia-w-koniuchach
  8 głosów 2.0
  http://antykomunista.neon24.pl/post/147370,celui-ci-l-a-fait-qui-cela-profite
  9 głosów 2.3


  I w którym z tych tekstów widzisz same jedynki? Różnica między mną a tobą jest taka, że ja piszę teksty, ty kopiujesz cudze, ja piszę komentarze, ty wstawiasz fotki od czapy. A to jest przepaść między nami. Nie wiem czy dziś wypiłeś za dużo czy zjadłeś za mało, ale może lepiej idź spać, bo rano będziesz się wstydził sam siebie.
 • @Husky 00:49:43
  Nie było żadną tajemnicą iż miałem stary nick i nowy nick, pokazałem ci swój tekst w którym było zapisane iż poprzedni tekst pisałem pod nickiem farał. Nie wypierałem się tego pod swoim tekstem gdy popadłeś w szał węszenia.
  //Zawisza.neon24.pl/post/146833,przeinaczanie-jezusa#comment_1512680

  Tak się niestety kończą konfabulacje, kłamstwo jak kaczuszki ma rzeczywiście krótkie nóżki i tak się kończą węszenia Huskyego.
  Mówię ci, idź spać, może do rana ci przejdzie i więcej wstydu sobie nie narobisz.
 • @Zawisza Niebieski 01:21:59
  //. Nie wypierałem się tego pod swoim tekstem gdy popadłeś w szał węszenia. //

  Na koniec powiem ci tak
  Dla ciebie honor,wstyd,ambicja czy zwykła ludzka przyzwoitość to abstrakcja.
  Twoje ego wyprzedza cię o lata świetlne
 • @Husky 10:22:49
  Nie, Husky, ciebie wścieka prawda o PiS, bo chciałbyś by na całym poralu brzmiała tak jak głosi to Mazurek. Chcesz być tubą PiS i pogromcą PO na portalu, nie starcza ci pomysłów ani czasu by sam pisać, wrzucasz wklejki z innych portali, co daje ci ocenę jaką masz., PiSowskiego trolla.

  Ja raz po raz wykazuję wam (Ty i Kula Lis) kłamstwa, które niekiedy są waszymi kłamstwami niekiedy otrzymywanymi z działu PR, piS, jak ten ostatnio wrzucony obrazek, którym PiS chciał pocwałować na trumnie zabitego warszawskiego tramwająrza.

  To ci przeszkadza, bo musisz pisać prawdę, a jak wiesz prawda i PiS nie chodzą parami, stąd we wściekłości wypisujesz takie bzdury jak to "Dla ciebie honor,wstyd,ambicja czy zwykła ludzka przyzwoitość ...". Dlatego przyczepiasz się do każdego, kto napisze twoim zdaniem złe słowo na mnie, jak w dyskusji pod tym tekstem podczepiłeś się do Jarka Ruszkiewicza

  //Zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1527646

  //Zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1527662
  //Zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1527727

  Jedna odpowiedź Jarka i znów jesteś zaorany.

  A droga jest prosta, nie kłam, nie stosuj języka "PiSowskiej miłości", nie dzałaj jak PiSowski troll, pisz rzetenie oceniając sytuację to nie będę odkłamywał tego co napisałeś. Tu piszą osoby inteligentne, na PiSowski PR rodem z TVPiS się nie lapią.

  Ja zawsze na to, co napiszę mam podstawę co już nie raz ci udowodniłem. A jak sam widzisz, czy miałem dostęp do starego konta, czy też ocen twoich wklejek są na poziomie ok. 2*, czasami wyjdzie ci trochę wyżej, gdy wkleisz tekst ciekawy, jak ten o wyzwoleniu obozu zagłady.
 • @Zawisza Niebieski 13:30:58
  //kto napisze twoim zdaniem złe słowo na mnie//

  Mam tu ci wkleić
  Ile tego chcesz 20-30 a może więcej komentarzy skierowanych do ciebie
  Chcesz tego?

  W kłamstwach nie mam szans w konkurowaniu z tobą ,więc nie zamierzam rywalizować w tej dyscyplinie
  Obnażyłem cię dziesiątki razy stąd pozostaje ci już tylko pisanie na Berdyczów i ....wycie.
  Na dziś koniec, są tu ciekawsi interlokutorzy niż ty
  pa,p,pa

  ps.

  a waszego duetu opinie o mnie obchodzą mnie tyle co upały na ciemnej stronie księżyca, mam to w rzyci !!!!
 • @SZS 22:43:51
  "natomiast PiS obiecywał i.... robił to."
  ?????
  - chyba jeśli chodzi o zamykani układów to tak, tylko najpierw musiał sam je stworzyć
  - nikomu nie potrzebny dworzec we Włoszczowej chyba jest wśród tych "wiekopomnych dzieł"
  - no i droga do szałasu Szydłowej
  - a może mieszkanie + które nigdzie nie powstało i nie powstanie? - tzn. gdzieś powstało tylko że zostało jedynie na takowe przemianowane z bodajże TBS-ów gdzie plan zagospodarowania był gotowy, projekt gotowy, ziemia była już uzbrojona,... - tylko nazwę wystarczyło zmienić co zrobili i z czego ludzie dookoła pękają ze śmiechu
  Bez jaj. Ni eto żeby nic nie zrobili bo zrobili ale problem znaleźć co dobrego.
 • @AgnieszkaS 20:45:08
  "Jak mówiła podczas konferencji prasowej Beata Mazurek, opublikowane rozmowy pokazują, że Jarosław Kaczyński jest człowiekiem uczciwym, który gotów jest pokryć zobowiązania finansowe gdy jest ku temu podstawa prawna."
  I tym zdaniem sama zaorała i sprzedała Kalksteina:
  "...gotów jest pokryć zobowiązania..."
  Jak to ON JEST GOTÓW?
  Przecież ON to ponoć nie SREBRNA :))
  Sprzedała szefa potwierdzając: kto trzyma płetwę na kasie i kto decyduje kiedy, komu, za co i ile zapłacić
 • @Husky 13:48:39
  Ależ wklejaj Husky, z pewnością większość będzie od zaoranych przeze mnie orędowników PiS. Jak sam widzisz, by znaleźć moje słabiej ocenione teksty musiałeś sięgnąć do roku 2012, ale gdybyś przeczytał te teksty to stwierdzłbyś, że w świetle dzisiejszej wiedzy w znaczącej części miałem rację, dla mnie Macierewicz od samego początku był kłamcą smoleńskim i dziś nawet PIS i Kaczyński to twierdzą.

  I nie mów o "naszym duecie", bo z wyników ocen pod tekstem masz dość szerokie grono "tych których masz w rzyci".
 • @Hades 16:17:33
  Z tych wielkich PISdzielskich reform które tysiące osób odczuło na swoich 4-rech literach zapomniałem oczywiście dodać:
  - start CEPIK'u dzięki któremu w pierwszych dniach rejestracja aut była prawie niemożliwa - a ten syf tnie się do dziś dnia...
  - no i zobaczycie/zobaczymy mega akcję PISoimbecyli 9-go lutego w aptekach - bo to dopiero będzie płacz i rwanie włosów z głów (tylko chorych szkoda) - lepiej wykupować leki do 8-go bo od 9-go będzie szok i rozpacz
 • @Zawisza Niebieski 17:23:00
  Odpuść mu trochę... Widzisz, że ma już nerwy w strzępach. Jeszcze się na własnej smyczy obwiesi i będziesz go miał na sumieniu...
 • @Hades 17:34:42
  Ahhhaaa:
  No i jeszcze:
  - słynna "Ulga Meldunkowa" dobijająca tysiące nieświadomych ludzi
  - obecnie Pseudo Zablokowana kosmiczna podwyżka cen prądu
  - zamykane kolejne kopalnie (czego mieli niby nie robić)
  - jednocześnie kilkukrotnie zwiększony import węgla - tego złego i od tych "dobrych sąsiadów" (Ruskich)
  Dalej szkoda czasu na wymienianie
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:37:41
  "ma już nerwy w strzępach"
  Jak "zbity pies" :))
  Ale szacun dla sierściucha za wytrwałość.
  Teraz wiem skąd powiedzenie:
  "mierny, bierny ale wierny"
 • @Zawisza Niebieski 17:23:00
  http://zawisza.neon24.pl/post/147453,biznes-czy-religia-w-swietle-tasm-kaczynskiego#comment_1527979
 • @Zawisza Niebieski 17:23:00
  Tu masz na wieczorne wycie, coś o "bracie" Gawlowskiego
  Żal ci kolegi
  Popłakałeś się z bezsilności już
  Polecam, jest na top trójce i czeka na twój koment
  ha,ha,ha

  http://antykomunistą.neon24.pl/post/147470,niesiolowski-czyli-burdel-tata
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:37:41
  Widzisz jak odzyskał werwę, bo wczoraj był jak "zbity pies" bez nadziei na poranną miskę. Jemu się wydaje, że na wieść o tym, że na razie media oskarżają ja tak jak on nie będę nocy spał. A ja dziś przewiduję długi sen z ciekawymi snami, bo mam dzień wolny od pracy :)

  Ale skoro tak ładnie mnie zaprosił, to będę musiał coś po jego wypromowaną wklejką wpisać. Po prostu nie wypada inaczej się zachować. :)

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930