Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 9875 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Czyżby „seryjny samobójca” podążał za aferą podkarpacką?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W podkarpackiej aferze obyczajowo – politycznej dzieją się różne dziwne rzeczy, świadkowie popełniają samobójstwa, nikną dowody w tej sprawie i innych aferach PIS a upartyjniona prokuratura sterowana przez Z. Ziobro twierdzi „nic się nie stało”.

Określenie „seryjny samobójca” ukuto w Polsce dla określenia śmierci świadków wydarzeń powiązanych z polityką, które zdarzyły się w dziwnych w ocenie społecznej sytuacjach, zaś prokuratura zakwalifikowała to jako samobójstwo. Przykładem takiego samobójstwa może być „samobójstwo” polityka Andrzeja Leppera, po tym jak wkręcony przez koalicjanta, czyli PiS w różne afery, (przykład afera gruntowa) ogłosił z trybuny sejmowej iż ujawni fakty i dowody obciążające różnych polityków. Zanim coś ujawnił popełnił „samobójstwo”.
 
Afera podkarpacka to efekt ujawnienia pijacko – używkowo – seksualnych imprez odbywających się w agencjach prowadzonych przez dwóch braci R. z Ukrainy, gdzie miało dochodzić do spotkań seksualnych nie tylko z dorosłymi prostytutkami z Polski i Ukrainy ale również nieletnimi, a „zabawy” te miały być potajemnie nagrywane. Agencje pochodzących z Ukrainy braci R. chronili oficerowie CBŚ. Powiązania między policjantami i właścicielami agencji towarzyskich, podobnież w zemście za aresztowanie, które uniemożliwiło mu walkę bokserską, ujawnił w roku 2012 na facebooku bokser Dawid Kostecki. W listopadzie 2015 Dawid Kostecki trafił do szpitala na oddział intensywnej terapii w stanie ciężkim, kilkudniowej śpiączki . Zdarzenie wyjaśniano na dwa sposoby, próba samobójcza albo ciężkie pobicie.
 
Do rozpracowania tej sprawy w roku 2016 szef CBA Ernest Bejda kieruje agenta Biura Wojciecha J. Otrzymuje on nadzwyczajne uprawnienia służbowe. Zadania jakie mu postawiono to oficjalnie: rozpracowanie afery seksualnej z udziałem prominentnych polityków, nieoficjalnie: to szukanie „haków” na byłego szefa CBA Pawła Wojtunika i jego podwładnych. Wojciech J. poprzez informatora (jednego z funkcjonariuszy służb na Podkarpaciu dociera do nagrań, w tym nagrania zgodnie z doniesieniem do prokuratury obecnego marszałka sejmu z ramienia PiS, wtedy posła, który w roku 2014 miał uprawiać seks z nieletnią ukraińską prostytutką (zgodnie z zawiadomieniem złożonym do prokuratury generalnej  przez pełnomocnika Wojciecha J). Agent Wojciech J. zostaje zwolniony z pracy, płyty z nagraniami (zgodnie z oświadczeniem Wojciecha J.) giną z pancernej kasy.
 
Afera podkarpacka została udowodniona, w 2016 ABW zatrzymuje Daniela Ś i Krzysztofa B. szefa CBSP w Rzeszowie. Daniel Ś podejrzany jest m.in. o branie łapówek za ułatwianie czerpania korzyści z prostytucji. Zatrzymani zostają również bracia R. Zostali skazani za handel ludźmi, czerpanie korzyści z prostytucji, wręczanie łapówek a czynili to w warunkach jak by nie było recydywy.
Jak ustalił były poseł Zbigniew Nowak za analogiczne czyny w Rzeszowie, Stalowej Woli i Jaśle od nieustalonego okresu do 2 listopada 2004, (w tym czerpanie korzyści z prostytucji ok. 30 kobiet) w roku 2005 otrzymali wyrok rok i dwa miesiące. Oskarżała wtedy prokurator Anna H, później skazana za korupcję. Trzeba przyznać łagodny wyrok.
 
I tym razem wyrok również był bardzo łagodny. Opiewa on okres działalności od listopada 2004 do stycznia 2017, co dowodzi iż bracia nie zaprzestali swej działalności mimo wcześniejszego wyroku, sąd w Tarnowie skazał braci na rok i półtora roku więzienia, przy czym Aleksiej został przedterminowo zwolniony (darowano mu cztery miesiące kary), bo „dawał pozytywną prognozę”, m.in. płacił alimenty i pracował.  Brak uwzględnienia recydywy sąd tłumaczy zatarciem poprzedniego wyroku, choć okresy działalności bezsprzecznie wskazują na jej ciągłość.
 
Z porównania dwóch spraw M. Falenty i braci R. nasuwa się jeden wniosek. Trzeba znać zasadę, miej haki na polityków, ale ich nimi nie szantażuj. Ten błąd popełnił Marek Falenta i zamiast jak Alejsiej R. cieszyć się przywilejami „dobrze rokującego więźnia” nadal słoneczko ogląda przez kratki.
 
Niskie są kary za przestępstwa popełniane w imieniu i dla dobra „prawa i sprawiedliwości” w rozumieniu naszej kasty „wybrańców”.. Jak widać, tym razem nie trzeba było czekać na ułaskawienie Andrzeja Dudy. Można poradzić sobie inaczej. Trzeba tylko wiedzieć, komu „odpoczynek od ciężkich obowiązków polityka” zapewnić i wiedzieć, który polityk i co lubi.
 
Prokuratura, CBA twierdzą, nie ma dowodów, więc sprawy nie było, a wszystko co w tej sprawie powiedziano, to „pomówienia”. Komu więc wierzyć, upartyjnionej sterowanej przez Zbigniewa Ziobro prokuraturze, czy też zeznaniom świadków i poszlakom?
 
Prawda, nie ma dowodów, albo dowody zniknęły w urzędach powołanych do pilnowania prawa, ale są poszlaki. Ostatnio w prokuraturze, czy też sądach jakoś często giną dowody w aferach, w które zamieszani są politycy obozu władzy. Giną dowody w sprawie fałszowania podpisów na listach wyborczych, które miał dokonywać dzisiejszy wiceminister cyfryzacji, uszkodzeniu ulegają płyty z zapisem przejazdu kolumny z B. Szydło przez Oświęcim, gdy miała wypadek. Teraz nie można znaleźć list pasażerów towarzyszących marszałkowi Kuchcińskiemu w ok. 100 lotach. Jak by nie patrzeć, „seryjny samobójca” nie tylko świadków ale i dowody obciążające PiS atakuje. Czy takim nieprawdopodobnym jest, że w tak działających urzędach zginęły płyty z burdelowymi uniesieniami naszych prominentnych kacyków?
 
Ale przecież te płyty nie zdobył sam Wojciech J. Jego Osobowym Źródłem Informacji był jeden z funkcjonariuszy służb pracujących na Podkarpaciu. To on mu dostarczył płyty. Według zawiadomienia pełnomocnika Wojciecha J. do prokuratury generalnej na nagraniu był poseł PiS Marek Kuchciński z ukraińską prostytutką. Jednak kancelaria sejmu zaprzecza tym informacjom i składa zawiadomienie do prokuratury. Tak więc przynajmniej wiemy iż jakieś płyty z nagraniami faktycznie istniały. Dziś CBA mówi o tym że Wojciech J. ma problemy psychiczne. Na dowód podaje iż kiedyś korzystał z porad psychologa. Czy człowiekowi z problemami psychicznymi daje się zadania ze specjalnymi pełnomocnictwami? A może te problemy psychiczne polegają na tym, że okazał się uczciwy i zamiast szukać haków na polityków opozycji wykazał prawdziwą zgniliznę, jaka w Rzeszowie się zalęgła? Coraz więcej wskazuje, że dla PiS uczciwość, prawdomówność to oznaki szaleństwa. Pamiętamy, że w czasach PRL opozycjoniści w dużej grupie „leczeni” byli w szpitalach dla psychicznie chorych. Czyżby nasi wybrańcy te „piękne” czasy chcieli przywrócić?
 
Działalność upartyjnionej prokuratury sterowanej przez Ziobro ostatnio w swym raporcie podsumowała Lex Super Omnia. Wskazują iż promowana jest tam służalczość i wykonywanie poleceń z góry. Osoby spolegliwe szybko awansują. Na szybkie awanse mogą liczyć młodzi o „odpowiednim światopoglądzie”. Za przykład podano prokurator Martę Choromańską, która po odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie fałszywych zeznań posłów PIS, w związku z głosowaniem w Sali Kongresowej, nagle awansowała z prokuratury rejonowej w Grodzisku Mazowieckim do Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Czy też prokurator Katarzynę Salwę, która prowadziła sprawy śmierci Igora Stachowiaka oraz przelewów bankowych w oddziale PCK na konto b. minister edukacji Anny Zalewskiej. Ta z prokuratury rejonowej awansowała do prokuratury okręgowej, stając się z czasem naczelnikiem wydziału a dziś pracownikiem Ministerstwa Sprawiedliwości.
 
Zupełnie inną drogą podążają ci, co ujawnili fakty w tej sprawie. Dawid Kostecki, człowiek, który ujawnił aferę popełnia „samobójstwo” w więzieniu, choć była szansa iż za dwa lata wyjdzie na wolność, ale przecież nie tylko on. Kolejnym świadkiem, który w tej sprawie ujawnił fakty był Grzegorz W. W wywiadzie w G.W. mówił „Tam była jazda. Zapraszano ludzi ze świecznika. Bogatych, ustosunkowanych i takich, od których wiele zależało np. w wymiarze sprawiedliwości czy w polityce. Tam się rozsypywali po alkoholu i innych używkach. Wszystkie ich wyczyny były nagrywane. To, że do agencji braci R. policja nie weszła, to nie tylko efekt ochrony ze strony niektórych policjantów, ale też obawy o swój wizerunek ważnych ludzi. Nagrań może być tysiące.” On też spotkał się z „seryjnym samobójcą”, czyli zmarł tragicznie a znajomi mówią o „samobójstwie”. Podobnego spotkania nie uniknął znany rzeszowski właściciel agencji Maciej G. Jak widać „wyrzuty sumienia” z powodu oskarżenia dziś rządzących nam polityków są tak ogromne, że jedynym wyjściem „wiedźmina, czyli tego co wie za dużo i gada za dużo” jest samobójstwo, a może spotkanie z „seryjnym samobójcą”?.
 
Piękną mamy naszą klasę polityczną. Wiele wskazuje na to, iż politycy PO, po „kilku głębszych” opowiadają o państwie teoretycznym, politycy jakże „patriotycznej i katolickiej PiS” po „kilku głębszych” podszczypują panienki z agencji? Można mówić z obrzydzeniem o podtatusiałym polityku co nieletniej prostytutce „korepetycje z seksu udziela”, ale nie w tym jest problem. Nawet jeśli upartyjniona prokuratura Ziobro i inne służby przejęli płyty Wojciecha J. to przejęły tylko kopie. „Tysiące nagrań”, jak to określił Grzegorz W., nagrań burdelowych uniesień prominentnych naszych polityków leżą w kasach pancernych obcych służb. Czy mając taką wiedzę można się dziwić, że nagle „patriotyczny” polityk będzie głosował zgodnie z interesem obcych mocarstw?
 

Kto nami rządzi? Czyżby „prawo i srawiedliwość”? Nie, wiele wskazuje na to, że rządzą nami „przestępcy i szmal” a upartyjniona prokuratura i inne służby służą do tuszowania afer. Tak, panie Kaczyński, jak powiedział klasyk, szambo to nie jest perfumeria. 

KOMENTARZE

 • „Piękne czasy”
  „Pamiętamy, że w czasach PRL opozycjoniści w dużej grupie „leczeni” byli w szpitalach dla psychicznie chorych. Czyżby nasi wybrańcy te „piękne” czasy chcieli przywrócić?

  Nie tylko opozycjoniści, ale porównanie jak najbardziej się nasuwa.
 • Powiesił się ?.... jak mi przykro
  Dawid Kostecki
  Brylant boksu i wymiaru sprawiedliwości
  Czterokrotnie karany
  Pobicia,pranie pieniędzy,handel amfetamina,kradzieże samochodów,czerpanie korzyści z nierządu
  Brylant bokserski skazany na 2 letnia dyskwalifikacje za sterydy i anaboliki
  Cygan o wiarygodności ...Roma
  To teraz PIS ma porobione.Wielki problem
  Szans na kilka nawet mandatów już nie ma.
  Kaczynskiemu nie dał rady Sebik,kornik z puszczy,Ciamajdan 2.0 ,Marsz Szmat,KOD,UB-ywatele, a dał radę .....trup Kosteckiego

  Nieprawdopodobna to historia
  Jak żyć

  ps.
  liczę że i inni bandyci pójdą w jego ślady.
  Tanie państwo to jest to !!!!
 • Ja mam taką uwagę.
  Czy prawdą jest, iż prezydent Duda nadał braciom R. polskie obywatelstwo?
 • @Husky 15:38:53
  A ja, ze Kuchiński nie będzie chodził po burdelach i zacznie płacić za rodzinę. A właściwie, kto tego głupka zrobił marszałkiem? Tanie państwo? Im głupszy, tym tańszy? Ciekawa logika.
  Cygan akurat honor miał, nie to co łamacz prawa Kuchciński. Pewnie nawet prawa nie zna, bo uczelnię wyższą to tylko z murów zna. Za głupi na studia.
 • @Husky 15:38:53
  A PiS miał być lepszy niż inni? Ale się miotasz. Wychodzisz na zwykłego sekciarza i hipokrytę.
  Ale skoro taki bankster-doradca Tuska-może robić za premiera? A lewus Gliński (lewackie skrzydło UDecji) za minstra? Inny UWol Dudaprezydentem został? To znaczy, ze u Kaczora sami kretyni, ze strach im funkcje powierzać
 • Ja tam nie mam nic przeciwko, aby marszałek
  od czasu do czasu pochlał i pochędożył.

  Ważna jest przyzwoitość w tym, co robi jako marszałek. W tym do niej daleko, ale przecież zdania są podzielone, to i sponiewierać go trudno.

  No to wyciąga się sprawy prywatne.
 • @Wican 15:49:04
  Powiesił się "chonorowo"
  Wieki szacun
  R.I.P

  ps.
  Wican na marszałka
  a co
 • @Wican 15:41:58
  Ciekawe pytanie. Poszukałem w Google, kancelaria w tej sprawie nabrała wody w usta.
 • @Wican 15:51:55
  Pisałem ci wiele razy....zawyjesz się na śmierć
  Chopie oszczędzaj się, to jeszcze 8-12 lat waszego wycia ....do księżyca
  Styrosz się chopie, styrosz

  8-)))))
  Czy liczysz te afery
  Mnie wyszło już to 189 w ciągu 4 lat.... i to nie koniec
  ja żyć
 • @Wican 15:49:04
  Czy chodzenie po burdelach to coś złego?
  Po co są burdele?
  Ekskluzywne burdele
  Zapytaj Gawłowskiego on wie
  Ja tam chodzę co sobota i nic mi nie jest
  No i Viagry jeszcze nigdy nie "zastosowałem"
  8-))))
 • @Husky 16:18:08
  Ty sobie lepiej poczytaj i pooglądaj artykuł Ewinii, zobacz jak PO-PiSowe złodzieje obrabiają Polskę. Oczywiście, dla każdego katolika punktem honory powinno być odwiedzenie burdelu w każdą niedzielę. Ale po co mam pytać Gawłowsiego? Ja się zapytam Karczewskiego, jaka jest wyszość seksu z nastolatką nad seksem z dorosłą kobietą. A jeszcze jak skorzystać z samolotu wojskowego by do Rzeszowa na panienki wyskoczyć. Ta sama trasa, Warszawa - Rzeszów a przecież i tak samolot leci, moja osoba kosztów nie zrobi, nieprawdaż?
 • @Husky
  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRX07a9FCWTzBCZLSocIOMRu3heWnr1mO-PPKsbOgiUjbhUhSB3 Salut :)))
 • @Zawisza Niebieski 16:50:57
  No i widać, że nasz Zawisza bardzo jest zbulwersowany, że teraz go nie zabierają na wycieczki do burdeli.
  Strasznie to musi być irytujące. Przecież się nadaje i jeszcze może.
  A tu żadnego zaproszenia.
  To musi być straszne dla opozycji, że jest tak pomiatana.
  Jeszcze tylko na takie notki go stać, ale na jak długo?
  Inwencja się kończy, a nowych impulsów brak.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:16:27
  Panie Krzysztofie, współpracuję teraz z pewną firmą zachodnią, konkretnie szwajcarską, najwyższe standardy europejskie. Burdel to mam na codzień w pracy i to mi zupełnie wystarczy.

  A panienkę po Karczewskim??? Daj Pan spokój.
 • @Husky 16:31:46
  A feeee, Pane Husky ! A gdzie wartości ?
 • @Repsol 17:10:32
  Mówi się o 4 tys nagrań, nawet odejmując biznesmenów, to tylu aż w PIS nie ma. Trzeba zmienić konstytucję, a może tylko preambyłę. My nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych ale bawimy się razem. Salute
 • @maricus 17:31:49
  Jak to gdzie?
  Nie widać na zdjęciu wprowadzającym
  Brylant ...bezcenny
  8-)))))

  i takie są te moje wartości...piatkowo-sobotnio-niedzielne

  ps.
  a taki głupek się wzion i uwiesił
  no gupek panie,gupek
 • @Zawisza Niebieski 16:50:57
  Popieram Karczewskiego
  Raz się żyje
  Kiedy będzie chodził na panienki
  Tylko czy widziałeś te nastolatki, czy byłeś tam materacem ile w cm i jak wielki ma ten penis Karczewski... czy tylko łżesz jak TVN24
  Bo ja cię widziałem z nastoletnimi panienkami, mam świadka .Ciekaw jetem czy go nie odwiedzi pan SS.
  Żenada
 • @Husky 16:12:36
  Ty honoru nie masz, oddajesz Polskę za nic, bo taki twój zdradziecki charakter. Gdyby Kuchciński miał honor to dymisję by złożył. Same przygłupy i krętacze w tym PiSIe (niemal same). Ja wiem dlaczego nie chcą składać dymisji. Bo to półimbecyle. COś między robotnikiem niewykwalifikowanym a nie nadającym się do żadnej pracy. I Kuchciński trzyma się stolka
 • @Husky 16:31:46
  CHodzenie po burdelach dla partii epatującej klerykalizmem jest po prostu hipokryzją. I jest głupie. Zwlaszcza jak osoba publiczna ma żonę.Ale Kuchiński to kmiot. Bez suflera nic nie potrafi powiedzieć.
 • @Zawisza Niebieski 16:16:13
  Takie coś gdzieś wyczytałem, a teraz nie mogę znaleźć. Ale to w końcu wyjdzie. Kuchciński to głupek i gdy będzie trzeba to głupka wyrzucą za burtę, razem z tymi alfonsami. Gorzej, ze druga osoba w państwie może podlegać szantażowi
 • @Husky 16:18:08
  Do Polski nie wrócisz zdrajco. Bo nie będziesz miał po co. A po Kaczorze, te twoje gamonie się pozagryzają. Poakuzjesz teraz arogancję, a potem się okaże że znowu z 8 wyborów w plecy będzie.
  Ale pisz dalej. Dzięki tam zaprzańcom antypolskim i PiSiakom, ludzie wahający się, na PiS nie zagłosują. Wychodzi arogancją, nie podpartą wiedzą. Ot, arogancja połączona z ignorancją.
 • @Wican 18:23:08
  Mnie też często odwiedza żona.......dalszego znajomego
  Fajna dupa..... doświadczona

  8-))))
 • @Wican 18:21:56
  Jaki ja radziecki
  Co ty
  8-)))
 • Gdyby prostytucja była w Polsce legalna nie byłoby afery i trupów!!!
  "Prostytucja to jak wiadomo najstarszy zawód świata i w Holandii istniała od wieków. Największe skupisko publicznych domów oferujących tego rodzaju uciechy mieści się w Amsterdamie.

  W Holandii do 1988 roku nie było stosownych przepisów prawnych odnośnie tej profesji. To właśnie tamtego roku zalegalizowano ją jako zawód. Od tego czasu prostytutki to sex workers, które posiadają nawet związki zawodowe. W Holandii zawód prostytutki jest traktowany jak każdy inny, co pokazuje niezwykłą tolerancję i otwartość tego narodu. Od 1996 roku sex workers płacą podatki a od 2000 roku legalnie działają także wszelkie domy publiczne (brothels), tym samym prostytutki mogą legalnie podejmować w nich pracę lub działać na własny rachunek. Nielegalna jest nadal prostytucja uliczna. Dzięki zalegalizowaniu zawodu prostytutki i działalności domów publicznych w Holandii, ta dzisiaj kojarzy się już nie tylko z tulipanami czy wiatrakami, ale właśnie z nimi(...)"
  https://www.fakty.nl/zycie-w-holandii-65/4318-domy-publiczne-w-holandii
 • @Wican 18:26:14
  Jak mam wrócić jak Polski już ......ni ma

  ps.
  wisz... czytuję tu takich proroków jak Ty, piszą tak od wyborów do wyborów jakie to PIS łomoty zbierze.Setki wpisów, prognoz lemingowych portalowych jasnowidzów.Ekspertów i dziennikarzy.
  Ostatni łomot PIS zebrał w maju br.
  Od tego czasu pozbierać się nie mogą
  Przykre

  i tylko wycia wszego mi żal
  tak po ...katolicku

  8-)))))
 • @Husky 18:28:15
  Wiesz co Husky, miałem na uczelni takiego kolegę, co po każdym pójściu na robotę z "Plastusia" - studencka spółódzielnia pracy, opowiadał, że ledwo wszedł do firmy to już wszystkie sekretarki na biurkach leżały gotowe go przyjąć. Był to czas, gdy większość z nas miała dziewczyny i mniej więcej wiedzieliśmy czym się różni chłopczyk od dziewczynki. Ale jeden miał żonę i ten mu powiedział, "wiesz co chłopie, śpij ty z rękoma na kołdrze. Z waszych dyskusji z zawiedzonym wnoszę, że u was problem różnic między płciami jeszcze wzbudza kontrowersje, zaś w chwilach gdy hormony buszują, to na dworzec Warszawa Wschodnia, czy na Saską Kępę się udajecie, tam dużo krzaków, sekretne miejsce można znaleźć. Więc nie opowiadaj nam o żonach znajomego. Znajdź sobie dziewczynę, wystarczy wykazać się, że nie jest się kompletnym ćwokiem a ona swych tajemnic z pewnością ci uchyli. A jak cię stać na pierścionek może i dzieci ci któregoś dnia da? Wiesz, taki bobas lecący do ciebie z radosnym krzykiem Tatusiu, to naprawdę wspaniałe przeżycie.
 • @Zawisza Niebieski 18:46:26
  // czy na Saską Kępę się udajecie, tam dużo krzaków, sekretne miejsce można znaleźć.//

  Daj mi namiary
  Skoro polecasz, to wiesz co piszesz i na 100% sprawdzałeś to na sobie i wpadki nie zaliczyliście.
  Tylko gwarantuj że i tam nie będzie....ciebie w tym czasie
 • @Tomasz M.Wandala 18:37:15
  Prostytucja w Polsce jest legalna. Nielegalne jest tylko czerpanie korzyści z cudzego prostytuowania się. Problem jest w mentalności. Człowiek głoszący wartości katolickie i korzystający z płatnego seksu jest mało wiarygodny. A tu mamy partię przykładnych katolików, co na miesięcznicę chodzą, by panienkę do przygodnego seksu znaleźć (Pięta), co zmieniają mężów/żony gdy tylko nowy model dostarczą. Taka pierwsza córka to już nawet 3 mężów miałą. Albo zamiast spłodzić dzieci przykładnie wychować, partnera sobie znaleźć nie potrafią, bo kto by z takim .... chciał życie dzielić. A jak już ma żonę, to z przybytków braci R. korzysta. Czy w PiS jest choć jeden, kto wie jakie wartości w zakresie związków małżeńskich Kościół wyznacza? Jak widzisz Husky nie widzi problemów pójść do burdelu.

  Nikt by nie miał by za złe posłowi Pięcie, marszałkowi, licznym z drugimi żonami (np. Kurski) gdyby ci nie chcieli innym do łóżek zaglądać. No dobrze, gdyby prawdą było, że Kuchciński nastolatkę seksu uczył, to jednak to będę miał przeciw niemu. No ale cóż wymagać od takiego co niepełnosprawnym toalety zamykał, co woził się samolotami jak prywatnym samochodem. Po prostu marszałek zgodnie z normami wyznawców Przekrętów i Szmalu.
 • @Husky 18:56:02
  Przepraszam ciebie, namiary na Dworzec Wschodni w Warszawie to razemz zawiedzonym podawaliścia, a sam pokazywałeś wasze zdjęcia z imprezki na Saskiej Kępie. Więc nie udawaj, że miejsc nie znasz. Ja znam dzielnicę, to dzielnica z dużą ilością zieleni, więc ustronne miejsce łatwo znaleźć. Tylko, że partnera trzeba mieć, co to spokojna dzielnica. By nie wzbudzać obrzydzenia nie będę pokazywał jak się zabawialiście.

  Widzisz Husky, pisząc coś publicznie trzeba myśleć. A ty jak wpadniesz w tamto towarzystwo rozum tracisz. I robisz z siebie ... po prostu Huskyego o poziomie zawiedzonego.
 • @Zawisza Niebieski 19:00:03
  Wygracie se wybory będziecie mieć marszałka co na piechotę chodzi
  Nie wiem czy słyszałeś że w TVN24 mówili że w ramach solidarności z opozycja żona Trumpa ma na piechotę we wrześniu przyjść
  na rocznicę Września.
  Już wyszła.

  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/donald-tusk-wylatal-w-weekend-mercedesa-ile-kosztuja-loty-donalda-tuska-podroze/5be332w
  https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/senat-bogdan-borusewicz-latal-wyprowadzac-psa/rvgcw44
  https://wpolityce.pl/polityka/329377-borusewicz-od-lat-traktuje-samoloty-jak-darmowe-taxi-w-ciagu-ostatnich-14-miesiecy-latal-az-137-razy-co-kosztowalo-podatnikow-prawie-80-tys-zl
  https://www.se.pl/wiadomosci/polska/donald-tusk-wylata-do-domu-6-milionow-aa-9RfT-CCrA-7inV.html
 • @Zawisza Niebieski 19:06:43
  Obawiam się że do blogera Zawiedzionego to ci dużo brakuje
  Bardzo dużo
  Ora cię tam równo,jak chcę i kiedy chcę
  I nawet petycję do Gawriona nie mają znaczenia
  8-)))
 • @Husky 18:37:25 jak myślisz,
  po wyborach zbiorą się na odwagę i wypowiedzą konkordat?
 • @roux 20:16:05
  Tego to na 100% nie wiem
  Wiem więcej niż na 100% że biorą się na poważnie za sekty i sekciarzy.
  Siedziby wszelkiej patologii i pedofili, że o psycholach nie wspomnę
  Myślę że poradzą sobie
  Tak uważam

  8-)))
 • @Husky 16:31:46
  "Czy chodzenie po burdelach to coś złego?"

  Ależ biegajcie sobie do burdelu, tylko nie udawajcie cnotliweo katolika.
 • @Zawisza Niebieski 19:00:03
  //Prostytucja w Polsce jest legalna. Nielegalne jest tylko czerpanie korzyści z cudzego prostytuowania się. Problem jest w mentalności...Czy w PiS jest choć jeden, kto wie jakie wartości w zakresie związków małżeńskich Kościół wyznacza?//

  Żyjemy w chorym systemie WSPAKULTURY a owe "wartości" KRK czynią z ludzi kaleki i takie talenty jak "Cygan" przedwcześnie wysyłają na "drugą stronę". Kogo to jednak obchodzi?
 • @Pedant 21:09:25
  :))))) Salute .
 • @Tomasz M.Wandala 22:11:35
  Tu nic nikogo nie obchodzi , taki dziwny kraj ten Polin .Salute :)))
 • @Zawisza Niebieski 16:50:57
  Spytasz Karczewskiego czy Kuchcińskiego?
 • @Zawisza Niebieski 19:00:03
  Dokładnie. A oni śmią moralizować. Pięta był idolem fanatyków z fondelka
 • @Tomasz M.Wandala 22:11:35
  To za śmierć Cygana odpowiada KK? Znaczy wartości KK? A co na to lekarze?
 • @Wican 10:18:27
  "Żyjemy w chorym systemie WSPAKULTURY a owe "wartości" KRK czynią z ludzi kaleki i takie talenty jak "Cygan" przedwcześnie wysyłają na "drugą stronę". Kogo to jednak obchodzi?"
  Tomasz M.Wandala 07.08.2019 22:11:35

  "Wspakultura – pojęcie występujące w filozofii kulturalizmu Jana Stachniuka, oznaczające przeciwieństwo kultury ujętej jako kolejna po ładzie naturalnym płaszczyzna rozwoju Wszechświata. Wspakultura jest równoznaczna z ustaniem bądź cofnięciem się w rozwoju procesu kulturowego.

  Wspakultura posiada sześć cech. Wyrastają one z tzw. kikutów, czyli izolowanych członów, składających się w całości na człowieka. Są to:

  z kikuta biologii ludzkiej:
  Personalizm (osobniactwo) – stawianie interesów jednostki ponad wspólnotę, do której należy;
  Wszechmiłość – solidarność ze wszystkim, co żyje, kochanie wszystkich oznaczające wszak nieważność czegokolwiek;
  z kikuta woli tworzycielskiej:"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wspakultura

  Jan Stachniuk
  Droga rewolucji kulturowej w Polsce
  Studium rekonstrukcji psychiki narodowej
  http://toporzel.pl/teksty/drogaf.html

  Wartości KRK są fundamentem-matrycą dla WSPAKULURY.
 • To jeden z nich?
  https://www.oferteo.pl/alex-przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-rysicz-aleksiej/firma/2300038

  zakres działalniości obejmuje m.in.:

  "Świadczenie usług nietypowych" - m.in. dla marszałków Sejmu?
 • @Tomasz M.Wandala 14:19:34
  STachniukiem mi nie zaimponujesz. Zaczynał od klasycznego ateizmu, a potem zaczął mieszać.
  I akurat chyba nawet nie zrozumiałeś. A na pewno nie znasz katolicyzmu. Samobójstwo jest zakazane.
 • @Wican 16:04:41
  OK! Znam kilka Pana wpisów...a jednak...nie będziemy rozmawiać Drogi Panie!Pzdr.
 • @Zawisza Niebieski 17:50:27
  "Mówi się o 4 tys nagrań, nawet odejmując biznesmenów, to tylu aż w PIS nie ma"

  Bo nie musi tylu być - widocznie tak często się to powtarzało że wyszła taka ilość nagrań
  A licząć absolutne minimum 0,5h na każde daje pi razy drzwi 2000 GODZIN PIS'porno
 • @Wican 18:24:19
  "Gorzej, ze druga osoba w państwie może podlegać szantażowi"

  Przepraszam a kto powiedział że TYLKO druga?
  Nie chodzi o rangę tylko o ILOŚĆ, gdyż nie sadzę aby bywał tam tylko kuchciński
 • @Husky 18:28:15
  "Mnie też często odwiedza żona.......dalszego znajomego
  Fajna dupa..... doświadczona"

  I pomaga Ci zmywać w twojej budzie z kebabami, czy klepać propagandę z kaczOLGINO
  Dzielisz się chociaż z nią kasą z tej propagandy?
  Powiedziałeś że to nie żarty tylko zwykłe sprzedajne kurestwo?
 • @Zawisza Niebieski 18:46:26
  "taki bobas lecący do ciebie z radosnym krzykiem Tatusiu, to naprawdę wspaniałe przeżycie"

  Dla huskyego - bo na pewno nie dla dziecka gdy podrośnie i dowie się że tatuś zarabiał jako sprzedajna q....... (siał propagandę za kasę)
 • @MacGregor 14:30:18
  "https://www.oferteo.pl/alex-przedsiebiorstwo-handlowo-uslugowe-rysicz-aleksiej/firma/2300038"

  A ogłaszali się że DOLATUJĄ na miejsce bądź ZAPEWNIAJĄ TRANSPORT (z lotniczym włącznie) I OCHRONĘ ? :))
 • @Hades 19:38:29
  //Dla huskyego - bo na pewno nie dla dziecka gdy podrośnie i dowie się że tatuś zarabiał jako sprzedajna q....... (siał propagandę za kasę)//

  Dla Hadesa - bo na pewno nie dla dziecka gdy podrośnie i dowie się że tatuś zarabiał jako sprzedajna q....... (siał propagandę za kasę)
 • @Husky 19:45:48
  Zabolało? Prawda BOLI :))

  A tak przy okazji: moje dzieci mniej więcej wiedzą jak zarabiam bo zdarza im się że w jednej z prac czasami trochę sobie ze mną "popracują" (bardziej: poprzeszkadzają :)) ) - i nie jest to jak u ciebie płatne kurestwo czyli sprzedajność...
 • @Husky 19:45:48
  A twoje "dzieci" póki co nic nie wiedzą - bo co może wiedzieć słaby, ledwo ruszający się pojedynczy plemnik spływający kanałem ściekowym w listku jakiegoś taniego ręcznika papierowego czy papieru toaletowego? :)) :))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031