Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
511 postów 11491 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Żegnamy komentatorów Kmieć oraz Uchoigielne

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W ostatnim okresie portal nasz pożegnał się z dwoma komentatorami Kmieć i Uchoigielne, przyczyną było posługiwanie się przez tych komentatorów dialektem rynsztokowym.

Być Polakiem to brzmi dumnie, ostatecznie nasz naród może się wieloma sukcesami pochwalić, ale jedną z naszych cech narodowych jest wielorakość poglądów. "Tam gdzie dwóch Polaków, tam trzy partie...", mawiamy. Nie jesteśmy narodem, który łatwo poddaje się przywódcom i forsowanym przez nich ideom. Stąd polski portal nie powinien reprezentować poglądów ani jednej partii, ani jednej linii myślenia. Każda idea jest cenna a jej wartość oceniają czytelnicy w nie raz wielu komentarzach. Słuszność tego podejścia na naszym portalu pokazuje fakt iż nie jest niczym wyjątkowym tekst pod którym znajdziemy dyskusję z liczbą komentarzy zbliżającą się do 100. Aby jednak być uczestnikiem takich dyskusji wymagane jest stosowanie przez uczestników kulturalnego języka polskiego, nie zaś dialektu rynsztokowego, którym posługują się niziny społeczne Niestety czasami zdarzają się ludzie, dla których ten próg dopuszczający do dyskusji między Polakami jest zbyt wysoki. Tych dwóch komentatorów to nie pierwszy przypadek gdy musieliśmy rozstać się z blogerem/komentatorem gdyż ten nie był w stanie wspiąć się na wyżyny kulturalnej dyskusji. Ludzie ci często lądują na pewnym portalu, gdzie każdy może zauważyć ich ból wynikający z faktu, że dyskusję na naszym portalu mogą już tylko oglądać jak łakome dziecko ciastko, przez szybę witryny cukierni. Czy dziwne to, że ich to złości? Czy dziwne, że plotą co im ślina na język przyniesie, jakże często w dialekcie rynsztokowym wypowiadana? Przez wiele miesięcy po tym jak zostali wyproszeni na tamtym portalu analizują teksty u nas się pojawiające, co czyni z portalu Neon24 portal opiniotwórczy. Bo właśnie portalem opiniotwórczym jest ten portal, którego teksty są na innych portalach omawiane.
Co więcej, niektórzy wyproszeni drzwiami, próbują dostać się oknem, Było w historii portalu kilku takich, choćby pewien „bohater mitologii greckiej”, co chciał powrócić jako młode dziewczę o imieniu i nazwisku znanej nieżyjącej już wokalistki jazzowej.
 
Teraz żegnamy się z dwoma kolejnymi komentatorami, co kulturze języka polskiego sprostać nie potrafili, przypominając iż na tym portalu tolerujemy dowolne poglądy Polaków, jeśli tylko są zgodne z prawem i wyrażane w sposób kulturalny, bez obrażania innych użytkowników portalu Neon24. Szanujmy różnorodność poglądów, wypowiadając się w poruszanych tematach kulturalnie i za pomocą twardych argumentów, a nie "twardych słów".
 

KOMENTARZE

 • @Dlaczego?
  "Żegnamy komentatorów Kmieć oraz Uchoigielne"

  Fakt, że często nie przebierali w słowach
  ale pod względem merytorycznym
  często ich komentarze były całkiem ciekawe.

  Nie wiem jak to wygląda z tamtej (adminowskiej) strony ale przecież
  chamskie komentarze może kasować każdy gospodarz bloga.

  A jeśli gospodarz bloga toleruje takie chamskie komentarze -nie ma obowiązku odwiedzania takiego bloga.

  A jeśli gospodarz bloga nie radzi sobie z chamskimi komentarzami ( bo np. brakuje mu czasu) - zawsze ma możliwość zbanowania danego gościa (i pewnie odbanowania za jakiś czas-nie wiem, nie znam się na banowaniu).

  Większy problem stanowią "kulturalne" trolle, które nie używając rynsztokowego języka potrafią napsuć sporo nerwów i doprowadzić do desperacji.
 • wybitny admin
  Ciekawe,ciekawe. A jak takie tuzy neonowe jak niejaki Repsol albo Kula lis albo i inni bluzgają to co? Ruki po szwam i morda w kubeł? Obrońca kulturalnego języka się znalazł.Wywal jeszcze z dziesięciu i wrócicie do czasów kiedy sami admini blogowali i komentowali u siebie. No chyba, że konkurencja nie wskazana. Podobnoż to portal wszystkich Polaków ale chyba nie do końca bo bez certyfikatu Zawiszowego polakiem nie jesteś.
  Osobiście czytam tylko tych komentatorów którzy mają coś do powiedzenia nawet jak piszą to jężykiem dosadnym.
  Pała za głupotę, kolejny k.. rwa który będzie nam mówił co mamy mówić, myśleć i jak się zachowywać. Wzorzec z d..y wzięty.
 • @d.jaś 08:44:03
  trudno sie z tym nie zgodzic co piszesz - forma przekazu jest istotna ale czesto tresc bardziej -
 • Popieram dwa powyższe komentarze
  Więcej złego wyważonym językiem robi taki zadaniowiec jak ogłupiający Polaków interesariusz niż wymienieni komentatorzy jego złotych, płatnych wypocin zniechęcających ludzi do oporu przeciwko totalitarnym działaniom mafii w garniturach.
 • Doopa czy Dupa ?
  A co to jest dialekt rynsztokowy ?
  Pamiętam, w latach 70-tych zwrot z "Misia", gdzie przedstawiony był jako bardzo brzydkie przekleństwo zwrot "Motyla noga"
  "Motyla noga, poszła gdzieś, ale torbę z LOT-u zostawiła."
  Podobnie szpetnie przeklinał Książę Pan w serialu o Rumcajsie - słynne "Sacrebleu !
  Uważam, że każdy purysta powinien pójść do szkoły podstawowej, i posłuchać jakim językiem posługują się nasi milusińscy. I zapewniam, że nie jest to Sacrebleu, bądź Motyla noga...
  Doopa czy Dupa ? Qrva czy Kurwa ? Niby to samo, ale jak wygląda...
  Polecam autorowi uważne obejrzenie filmu "Drogówka", lub serial "Pitbull"
  Skoro dialekt rynsztokowy wspiął się na wyżyny sztuki, to walka z nim jest donkiszoterią.
 • pała!
  !Nie zgadzam się z tą decyzją!

  Komentarze Uchoigielne wielokrotnie były i obszerne, i treściwe, i celne!
  Panowie po prostu mają cojones czego wielu komentatorom w starszym wieku brak. Czy to nie zazdrość przez admina przemawia, że podjął taką złą decyzję. Kształcące są bany tygodniowe, dłuższe w ogóle nie mają sensu! i! nie odpowiadają idei tego portalu, być może żadnego.

  Stop! wylewaniu dziecka z kąpielą!
 • @Aga-Jaga 10:11:15
  Tiaa, bo to zapewne przez tych komentatorów GIPSOWI zablokowali konto na fejsie... a inni nie chcą się przyznać, że im też; no i dlatego wylecieli z pejsa i dlatego nikt nie protestuje, i dlatego wszyscy udają, że nie kumają...

  To nie jest śmieszne!

  PS. Dlaczego ten post nie zbierze ponad sto komentów? Bo nie dotyczy wrażego PIS'u, złowrogiego Prezesa, Białorusi ani LGBT. Kogo interesuje "jakiś tam komentator/bloger" i jego zdanie?! Dużo się zmieniło przez 10 lat, oj dużo. MAsz rację Aga-JAga.
 • @JimA 13:42:28
  https://youtu.be/fCP2-Bfhy04
 • @rowszan 15:06:04
  :) ta jest, wkładam słuchi na uchi :)
 • @rowszan 15:06:04
  https://www.youtube.com/watch?v=H-QSYeQnmwQ
 • @rowszan 15:06:04
  https://www.youtube.com/watch?v=HG7I4oniOyA
 • Żeby było jasne o co chodzi, to ja napiszę.
  Chodzi o ostrzeżenie jakie Uchoigielne zostawił u mnie.

  "Nadchodzą czasy,które bez litości zniszczą takie kurwy jak ty, mizaden człowiek nie jest w stanie nic zrbić, ale takie gówno jak ty zostanie zniszczone w w twojej męce i bólu, będziesz żałować kurwo, że się urodziłaś!!!"

  Rozumiem, że została wypowiedziana wojna, osobiście mojej osobie. A na wojnie jak to na wojnie, są ofiary i są zwycięzcy.

  Nie zamierzam komentować, uzasadniać, ani się usprawiedliwiać, każdy może wyciągnąć własne, absolutnie indywidualne i niezależne wnioski z tego zdarzenia.   
 • wolę rynsztokowy język polski
  od polorykańskiego, który lansują celebryci, starając się przypodobać zarówno jankeskim okupantom, jak i gawiedzi, jacy to z nich światowcy, inne języki znają.

  Ja ścierpiałem ich wulgaryzm, i muszę zaznaczyć, iż między wyzwiskami w uwagach obu, zwłaszcza Kmiecia, pojawiało się trochę nieszablonowych myśli, których mi szkoda.

  Bo co mi z adwersarzy, erudytów piśmiennictwa, którzy powtarzają banialuki? Liczy się myśl, i to, czy chwyci, czy odmieni nasze durne umysły, zmieni nasze działanie, a nie kultura owijania w bawełnę dyskusji o nieistotnych sprawach.
 • @zadziwiony 08:59:52
  dziękuję za docenienie mojej "twórczości",

  natomiast niewyszukane ubliżanie świadczy o pewnych niedostatkach twego umysłu.
 • @Anna-PK 15:31:20
  " Nie zamierzam komentować, uzasadniać, ani się usprawiedliwiać, każdy może wyciągnąć własne, absolutnie indywidualne i niezależne wnioski z tego zdarzenia. "

  No to trzeba było taki chamski post wykasować (i najlepiej publicznie wyjaśnić z jakiego powodu się go usunęło, ku przestrodze)
  a gościa zbanować i basta!
  (@adevo kiedyś podawał jak się banuje, ale nie mam linku).

  Po co od razu cenzura na całego?

  Kmieć i Uchoigielne też mają wolność słowa.
 • @interesariusz z PL 15:40:48
  "wolę rynsztokowy język polski
  od polorykańskiego"

  Tu nie chodzi o wulgarny język, tylko o niebezpieczne osobiste groźby.
 • @Aga-Jaga 09:28:49
  Tak, a głupota ludzka, która niweczy rozsądne działania, wszędzie króluje.

  Musiałem wreszcie pójść do przychodni. Mierzenie temperatury przy wejściu, obowiązek założenia maseczki, jednorazowej, a jakże,

  którą trzeba zdejmować, nakładać, zdejmować, tak tak, wchodzicie do gabinetu, zdjąć maseczkę, rozebrać się, ubrać maseczkę, zdjąć maseczkę, ubrać się, ubrać maseczkę, proszę na badanie - i to samo od nowa.

  Odkażanie rąk tylko w holu, jak kto sobie życzy. Za to wszędzie zamknięte drzwi, korytarze podzielone drzwiami na odcinki, i wszędzie łap na klamkę, a potem tymi łapami zdejmuj maseczkę.

  To już lepiej, gdyby tych maseczek nie było.

  Ale są potrzebne! Tylko głupota ludzka czyni je bezużytecznymi.
 • @kowalskijan584 15:44:55
  "No to trzeba było taki chamski post wykasować (i najlepiej publicznie wyjaśnić z jakiego powodu się go usunęło, ku przestrodze)
  a gościa zbanować i basta!
  (@adevo kiedyś podawał jak się banuje, ale nie mam linku).
  Po co od razu cenzura na całego?"

  Po co cenzurować. Lepiej zgłaszać na prokuraturę. Takie groźby mogą być realizowane.

  To że Pan coś takiego jest chętny tolerować, Pana dyskwalifikuje.
 • @Anna-PK 15:31:20
  Dla mnie ów tekst jest niezrozumiały, z powodu błędów, ja bym go zignorował,

  gdyby był zrozumiały, też bym go zignorował. Jest jak pytanie retoryczne. Nie wymaga odpowiedzi.
 • @Anna-PK 15:31:20
  Ale zbanowałaś Pani uczciwie (czyli dożywotnio i post mortem) "wrażego i złowrogiego napastnika"?

  "Rozumiem, że została wypowiedziana wojna, osobiście mojej osobie."-
  - NIE! To projekcja.

  Takie rzeczy w necie zdarzają się /są wpisane w sieć/, o Pani, na porządku dziennym i tzreba być dzielnym! Tu nie ma miękkiej gry. Ja widzę, że PAni sobie daje radę na codzień to i z tym powinna.

  Czy czuje Pani, żeby jakaś klątwa... lub coś?


  mimo wszytko pozdrawiam.

  PS. Czymżeś sobie, o Pani, zasłużyła na taki cios?
 • @Pedant 15:46:02
  nie żartuj, groźby w fikcyjnym świecie sieci mają być niebezpieczne?

  Jedno, co winno budzić zainteresowanie, to skuteczne zapewnienie ochrony danych osobistych.
 • @Pedant 15:46:02
  Acha!!! KUMAM! To ta REGUŁA, O SŁOWIE CO TO ZABIJAĆ UMI?!!!

  Aaaa no to fszysko jasne... fszysko jasne.
  Dzięki za komentarz; chwalebne, chwalebne.
 • @Pedant 15:50:23
  A czy ktoś zabronił zgłaszać "na... prokuraturę"???!!! czy z Kanady trudniej? W ciom dieło?!
 • @Pedant 15:50:23
  " To że Pan coś takiego jest chętny tolerować, Pana dyskwalifikuje."

  Sam wielokrotnie zostałem obrażony na tym portalu ale nie robię z tego powodu afer. Dziwnym trafem nadal żyję.

  Taki to ci czar internetu.

  Jak komuś to przeszkadza to niech nie pisze w sieci.

  Jak ktoś musi pisać - może banować, usuwać komentarze (przynajmniej na tym portalu ma taką możliwość).

  Wolność słowa to podstawa.

  Kto na swoim blogu toleruje komentarze z wulgaryzmami- jego sprawa,
  nie ma obowiązku czytać czy komentować tego bloga, można omijać go szerokim łukiem.

  Jego blog-jego sprawa.
 • @Anna-PK 15:31:20
  A możeś Pani jest prowokatorką i manipulantką, i wyprowadzasz Pani uczciwych ludzi na manowce językowo-emocjonalne całkowicie świadomie, czyli z premedytacją, żeby ich potem pozywać i żądać odszkodowań? Przyznaj się lepiej. Lepiej późno niż wcale. Hę?
  Tu Jim -Dżin spojrzał prosto w oczy Annie- PK. Szerlock notował. Bestia i Demon stali po dwóch stronach kominka i nie spuszczali z Anny- PK badawczego wzroku. Szef Ochrony Kłaczek odebrał esa na urlopie... odpisał: w r ó c ę k i e d y w r ó c ę. stop. b a w c i e s i ę d o b r z e. stop. p o r a d z i c i e s o b i e. stop. Podpisano Kłaczek, Jałta, dzisiaj.
 • Moje zdanie i odpowiedź dla wszystkich zainteresowanych.
  Tak na wojnie, tak w powstaniu, w polityce, w ekonomii, w rozgrywkach meczowych i nawet w naszych dyskusjach, są ogólnie rzecz biorą, dwie strony. Każda strona chce wygrać.

  Wszędzie są także takie czy inne zasady gry, istnieje prawo, nawet na wojnie. W naszych dyskusjach też obowiązują zasady.

  A jeżeli takie zasady są, to trzeba o nich pamiętać i wziąć je pod uwagę.
  Uchoigielne nie chciał uznać naszego wewnętrznego prawa, a tym samym poległ i jeżeli ktoś odczuwa żal z tego powodu, to proszę pamiętać, że to może dotknąć każdego z Was. A jak to będzie dotyczyła kogoś z szanownych Państwa, to postąpicie według własnych reguł; zbanować, albo się użerać, decyzja zależy od Was.

  Ja podjęłam taką decyzję, bo ja też mam prawo i ...wolność słowa.
  //Kmieć i Uchoigielne też mają wolność słowa.//
 • ...
  ech, nie ma to jak burza w klamce wody i do tego w maglu.

  * wszelkie prawa zastrzeżone!!! pod groźbą kary śmierci! Jeśli jej nie ma to się ją wprowadzi! i ahoj przygodo....

  PS. Szerlock wytarł nos, zbierało mu się na płacz, zawsze gdy chciało mu się śmiać. Ale jaja, ale jaja! Internetowa, neonowa! klątwa. Ale jaja. Ale za co?! Na to pytanie nie ma, póki co, odpowiedzi, poinformowało CCB i NNC. Wszyscy, po obu stronach Atlantyku wstrzymali oddech i czekają na odpowiedź.!
 • @interesariusz z PL 15:55:07
  "nie żartuj, groźby w fikcyjnym świecie sieci mają być niebezpieczne?"

  Mogą być i bywają. Są maniacy i zboki, co najpierw grożą wirtualnie a potem robią to w realu. Z tym nie ma żartów.
 • @kowalskijan584 16:05:27
  Karalne groźby to nie wolność słowa.
 • @Anna-PK 16:19:06
  Wyłażą męty, jak robaki spod kamienia.
 • @Anna-PK 16:19:06
  "... tak w powstaniu..." Oj tam, oj tam, wielkie słowa, Pani żeś w Powstaniu nie brała udziału, to primo po pirsze.

  Zasady obowiązują... ale tylko dla niektórych, znaczy Pani do nich należy, tak? Bo normalnie to nie obowiązują żadne zasady dziecinko. C'est la vie!

  MAsz prawo, o Pani, zbanować WSZYSTKICH, którzy się z Panią nie zgadzają, wtedy ... najlepiej weź się za pisanie pamiętników i przestań ludziom zawracać ... głowę. OK?

  Pozdrawiam. Mam nadzieją, że do jutra dorośniesz, Alicjo. :)
 • @Pedant 16:22:29
  Zdarzają się też Pedanty, z tym to dopiero nie ma żartów!
  Podjudzaj, podjudzaj! Widzimy.
 • @JimA 16:26:57
  "Podjudzaj, podjudzaj! Widzimy."

  Spadaj trollu.
 • @Pedant 16:23:35
  "Karalne groźby to nie wolność słowa."

  Zatem zgłoś to na policję. Po co zaśmiecasz ten temat próbując zastraszać ludzi?

  Wolność słowa to podstawa a jak ktoś nie potrafi z tego korzystać to niech nie terroryzuje innych.
 • nooo
  powiem tak: szczwany plan z tą Anną- PK!
  Projekt Anna-PK... dobre, dobre!
  A Pan Opara wie? :)))))))))))))))))
 • @Pedant 16:29:03
  Acha :) chciałbyś, bardzo byś chciał, wiem.
 • @kowalskijan584 16:29:09
  Przecież dla lewych zawsze demokracja oznaczała jednomyślność- po tym ich poznasz. :) aaallleee ściema i kisiel.... buuuuuu://///
 • @interesariusz z PL 15:42:48
  Popieranie mafii okupacyjnej w jej opresyjnych dzialaniach wobec podstawowych wolności ludzi w Polsce co ty czynisz, o jakim stanie umysłu świadczy? Wg mnie to dywersja wobec narodu , zniechęcanie go do oporu i wałki o własną wolność. Za takie działanie tobie należy się ban, albowiem propagujesz tchórzostwo i zdradę w czasie wojny.
 • @kowalskijan584 16:29:09
  "Zatem zgłoś to na policję. Po co zaśmiecasz ten temat próbując zastraszać ludzi?"

  Po pierwsze to nie mnie grożono. Po drugie doświadczenie życiowe mnie nauczyło, że jesli męt najpierw się spoufala, a zaraz potem grozi i robi się agresywny bez powodu, należy albo uciekać albo uderzyć pierwszy (jeśli policja jest za daleko aby pomóc)

  To nie ma nic wspólnego z wolnością słowa.
 • O ooo
  Bajka o tym: Jak Neon-24 po raz kolejny chciał się wykończyć sam za pomocą fals Ani-PK ale znowu mu nie wyszło.

  No płyńcie łzy moje
 • A ja się nie dziwię, ze
  Zostały wypowiedziane te słowa wobec anny-pk.
  Wielokrotnie wykazała się zupełną nieznajomością rzeczywistości w jakiej żyjemy. Mamy wojnę
  na śmierć i życie wypowiedzianą przez władców pieniądza wszystkim ludziom na Ziemi, ich podstawowym wolnościom i wartościom. Jesteśmy wszyscy zagrożeni w stopniu nieistniejącymi w historii naszej cywilizacji. W takiej sytuacji Anna, interesariusz i podobni wykazując się niesłychaną ignorancją , brakiem wiedzy i tchórzostwem po prostu wku- ją ludzi zdających sobie sprawę z zagrożenia dla ich życia i ich rodzin. Po prostu tacy ludzie są dywersantami i odpowiednio do tego faktu powinni być potraktowani.
 • @Anna-PK 15:31:20
  Nie znałem tego komentarza bo niestety nie mam czasu wszystkiego czytać.
  No ale jeśli tak było to Administracja zrobiła dobrze.
  Można się spierać, nawet ostro ale są granice, których nie wolno przekraczać.

  Usunięcie użytkownika to zawsze duży dylemat, coś o tym wiem... Ale ktoś musi to robić, żeby NEon prezentował poziom.
 • Wszyscy wstać!
  Ogłaszam sprawę Anny-PK przeciwko Uchoigielne i Kmieć za zakończoną.
  Sąd oczekuje, że Administracja przywróci prawa w/w blogerom najdalej w terminie do siedmiu dni od dnia ogłoszenia wyroku, czyli od dziś, a Anna-PK będzie dochodzić swoich praw na drodze cywilnej.
  Sąd dziękuje za czynne uczestnictwo wszystkim zainteresowanym zarówno po stronie oskarżycielki jak i po stronie obwinionych.
  Sąd uznaje Administrację za winną nadużycia stanowiska i skazuje na trzydniowy zakaz pisania artykułów i wtykania nosa gdzie nie trzeba.
  Od wyroku przysługuje apelacja w terminie do trzech dni od dnia ogłoszenia wyroku, do właściciela portalu, Pana Ryszarda Opary, za pośrednictwem portalu i przy udziale blogerów i komentatorów, czyli w sposób oficjalny.

  Uzasadnienie wyroku.
  W związku z zaistniałą............................................................................................................... w komentarzach................................................................................................................oraz biorąc pod uwagę, że powódka nie podała bezpośredniej przyczyny napaści......................................................................................................................................................................................................... Sąd uznał jak w sentencji.

  Podpisano: starszy komentator i sędzia Szerlock
  Bestia i Demon przy udziale sędziego posiłkowego Jim -Dżina ... z Alaski albo Kaliforni, kto go tam wie...
 • @kowalskijan584 15:44:55
  Mam nadzieję, że ban jest czasowy.
  Każdy ma prawo do drugiej szansy.
 • @JimA 16:09:18
  Lordzik... Jeszcze ci daleko do dawnej formy :)))
 • @JimA 16:29:45
  //powiem tak: szczwany plan z tą Anną- PK!
  Projekt Anna-PK... dobre, dobre!//

  A czyj to niby "plan"?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:02:42
  Każdy się starzeje! Pamiętaj, jak zaczniesz weź niepierdol. Polecam :)

  https://www.youtube.com/watch?v=M6wRnouGZFQ
 • @zadziwiony 16:50:08
  //W takiej sytuacji Anna, interesariusz i podobni wykazując się niesłychaną ignorancją , brakiem wiedzy i tchórzostwem po prostu wku- ją ludzi //

  Nawet jeśli?
  Ich notki to zawsze świetny przyczynek do dyskusji. Tak funkcjonuje NEon i dlatego żyje.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:23
  No... ale gdy już ktoś się w tę dyskusję "wczuje" i powie/napisze co myśli to się go wywala z Neon-24???!!! No to masz odpowiedź na swoje pytanie:

  @JimA 16:29:45
  //powiem tak: szczwany plan z tą Anną- PK!
  Projekt Anna-PK... dobre, dobre!//

  A czyj to niby "plan"?
  nadużycie link skomentuj
  Jarek Ruszkiewicz SL 18.08.2020 17:05:34
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:23
  "Nawet jeśli?
  Ich notki to zawsze świetny przyczynek do dyskusji. Tak funkcjonuje NEon i dlatego żyje."

  "nawet jeśli wkurzają" ... Świetnie :). No i tym sposobem poznaliśmy mechanikę Neon24... w tym: projekt Anna-PK. Stąd było moje pytanie: czy p. Opara wie? :)

  Ale spoko. :)))))))))))))))))))))))))))))
 • @Aga-Jaga 17:19:07
  Prosiłem Annę- PK, żeby wyjaśniła okoliczności zdarzenia. W normalnych warunkach śledztwa jeśli strona odmawia, to znaczy, że manipuluje. Proste.
  Pozdrawiam
 • @JimA 17:12:38
  //wczuje" i powie/napisze co myśli to się go wywala z Neon-24???!!!//

  Sam doskonale wiesz, że za to się nie wylatuje. Trzeba więcej.

  Ty np wyleciałeś (ze 3x) za uporczywe trollowanie. Ale jesteś inteligentna bestia i teraz z pewnością dasz se radę :))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:23
  Problem, niuniu, i przekaż Pedantowi, zaczyna się wtedy: kiedy wy zaczynacie ścigać nas. Nie ma pewności, że nie będzie odwrotnie. A raczej jest 100 pro pewności, że będzie. A pzrecież, jak sam napisałeś, to jest / TO JEST!/ główne założenie portalu. Więc trzymajcie się swojej bandy, my będziemy się trzymać swojej... Sąd proponuje ugodę a Anna-PK, jak chce niech wali z pozwem cywilnym do organów...!!! Pasi?
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:24:35
  Nie jestem trollem i Ty i wszyscy o tym wiedzą! Nie naciągaj definicji trolla jak WHO definicję pandemii. Tak, dam sobie radę. A co chcesz mnie wywalić? :) Wywal.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:24:35
  Chcesz powiedzieć, że Twoja wersja "więcej" oznacza: WIĘCEJ RAZY NIŻ RAZ SIĘ WKURWIĆ?! Tak? No ale po to są właśnie projekty takie jak Anna-PK, żeby się wkurwiać bezustannie i dostać łatę trolla i ... ponieważ nie spełnia się wymogu demokratycznej jednogłośności wypaść z dyskusyjnej knajpy pod wezwaniem En24. No... powiem Ci, kombinujesz jak Ziemkiewicz tylko w odwrotnym kierunku. :)
 • @JimA 17:15:03
  //No i tym sposobem poznaliśmy mechanikę Neon24..//

  To akurat nigdy nie było żadną tajemnicą :)
  NEon to nie jest kółko wzajemnej adoracji. Tu mają się ścierać poglądy.

  Pani Anna nie jest żadnym "projektem". To osoba, która sama zdecydowała się tu pisać i bardzo dobrze sobie radzi. Potrafi bronić swoich racji, nie banuje i nie kasuje. Tu jest pełno "blogerów" którzy mogą "dyskutować" jedynie sami z sobą bo pobanowali niewygodnych dla siebie komentatorów. Zdziwił byś się u ilu mam bana :)))) No ale to są cieniasy grafomany.
  To taki "gorszy sort" NEonu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:33:23
  "Pani Anna nie jest żadnym "projektem". To osoba, która sama zdecydowała się tu pisać i bardzo dobrze sobie radzi. Potrafi bronić swoich racji, nie banuje i nie kasuje." JAk tam sobie chcesz. Dementujesz usilnie czyli coś jest na rzeczy; nie moja brocha! co do banowania- owszem potrafi, zatem dziwię się, że jej tak "popuściło" w tym rzeczonym przypadku. Przesądna jest? Siakieś błędy w tej AI!!!

  Ciekawy jestem jak to będzie gdy na Neon trafią Narodowcy ( w ramach drugiej i ostatniej fali) ( bo na walce z PIS'em jużeście zęby zjedli i każdemu się nudzi), nie pozbieracie się w tym waszym homosowietikus geriatria libero-chritiaensis w wykonaniu ZN. :)

  Tak, Anna-PK to nic innego jak projekt. Uwierz. :) Sam bym taki stworzył, gdybym się tym zajmował.
 • @Aga-Jaga 10:11:15
  Ja dałam 5* i na mój wniosek Admini 3x usuwali obelżywe komentarze pod moim adresem, bo blogerka nie chciała tego zrobić. Ostatnio ten osobnik wyrzygał się do mnie na blogu Pani Lotnej następującym tekstem: (oryginalny komentarz został usunięty) "...Zrozumiałaś PRESSTYTUTKO?! Mam nadzieję, że los nie będzie dla ciebie łaskawy!
  Więcej nie będę odpowiadał na twoje ataki, ten jeden raz z bezgraniczną pogardą, odpisałem na twój paszkwil, żegnam! "
  Moja ówczesna wypowiedź nie była nawet żadnym atakiem na "Uchoigielne", tylko stwierdzeniem, że podał link do nieprofesjonalnej medycznie, ideologicznej oceny badań nad szczepionką. Uważam, podobnie jak Pan Zawisza Niebieski, że Portal ten zawiera wyrobioną politycznie i dziennikarsko społeczność (niektórzy są nawet autentycznymi dziennikarzami prasy papierowej), która na ogół, jeśli się nawet z oponentem nie zgadza, daje temu wyraz w przyjętej przez erystykę formie. Absolutnie nie leżą w niej argumenty ad persona i ordynarne lżenie dyskutantów, ponieważ sprowadzają poziom dyskusji do patologii socjalistycznych meneli spod budki z piwem. Odnośnie "Kmiecia" za krótko tu jestem, żeby się wypowiadać na temat zasadności usunięcia, ale jeśli do kogokolwiek z Dyskutantów zwrócił się tak, jak "Uchoigielne" do mnie, należało mu się.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:33:23
  "NEon to nie jest kółko wzajemnej adoracji. Tu mają się ścierać poglądy."-

  - no to trzymajcie się "doktryny" i jak w sentencji: oczekuję przywrócenia blogerów Kmieć i Uchoigielne. Proste? Proste.

  Pozdrawiam :)
 • @viridiana 17:49:20
  A ta dalej o tym samym. Kochana, to się nazywa: obsesja. To się leczy... czasem polopiryna pomaga a czasem cząber... i jałowiec.
 • @Pedant 16:22:29
  Tak, świat jest pełen wariatów, a i nienawiść do adwersarza może być większa, niż do prezydenta,

  dlatego jednak powinno się nie ujawniać swojej tożsamości.

  Niestety, są tacy, co mają za złe występowanie pod pseudonimem.
 • @Pedant 16:23:35
  Polski Niezawisły Sąd Karny w imieniu RP orzekł, iż grożenie pobiciem na posiedzeniu rady nadzorczej w związku z różnicą poglądów nie jest groźbą karalną.
 • @viridiana 17:49:20
  Idź na Salon i tam pieprz, może ci wyjdzie. Pa.
 • @kowalskijan584 16:29:09 przykład wolności słowa
  @interesariusz z PL 18:49:54
  //pisz sobie nadal dużymi literami, ale ja takich tekstów nie czytam.

  pisanie dużymi literami jest przejawem chamstwa.//

  OJEJ, JAKIŚ TY BIEDNY - RZYGAM TĘCZĄ !- Z TAKIM CHAMSTWEM PRZYSZŁO CI SIĘ ZMIERZYĆ :)

  A może styl czcionki przeszkadzał Ci w dyskusji ?
  Pizduś plastuś ciotowatus mięczakus miękką fają robiony jesteś Wasza Wrażliwość
  (=-O)
  ...co się boi wszystkiego wokół ...
  fuuuj...

  pucuj się frajerze !
  :D
  nadużycie link skomentuj usuń
  Paulus Aquarius 13.08.2020 19:46:12
 • @zadziwiony 16:36:36
  Pomawiasz mnie bezpodstawnie, masz urojenia.
 • @zadziwiony 16:50:08
  Tak, to pisz do siebie, to Ty wykazujesz się ignorancją w swoim bezrozumnym zacietrzewieniu.
 • H i p o k r y z j a !!!!!
  Działają tu przecież od lat na Neonie conajmniej 2 osoby, które dopuszczały się w przeszłości nie mniej chamskich wpisów i pogróżek i jakoś administacja ich tolerowała i toleruje. Dodam, że zapewne przez przypadek, są oni głęboko prokremlowscy. Pozytywny wpływ innych blogerów i komentatorów sprawił, że nieco się ostatnio ucywilizowali i mniej podskakują. Czyli zadziałał ten aspekt wychowawczy (dawanie dobrego przykładu). Chyba właściwie ocenili na tle ogółu swą mizerię intelektualną i środki jej ekspesji.
  Oczywiście komentarz Uchaigielnego jest nie do zaakceptowania i jako taki powinien być napiętnowany i pozostawiony aby jemu i innym podobnym przypominał o tym jak nisko można upaść.
  Uchoigielne powinien ochłonąć i przeprosić Koleżankę Annę-PK (której nie znoszę jak psa bo mi usunęła komentarz :-)). A Koleżanka Anna ma możliwość zablokowania Kolegi Uchoigielne jeśli jej nie przeprosił.
  Internet ma swoje prawa. Jednym z nich jest szorstkość i bezpośredniość wypowiedzi. Do tego trzeba się przyzwyczaić, albo pisać na blogach, gdzie nie ma możliwości komentowania. Nie da się bowiem okiełznać około połowy wkurzonych sytuacją światową uczestników tej wymiany opinii, którzy tu znajdują pewien komfort i ujście dla swych frustracji.
  Oto słowo moje, OzyRyśkowi niech będą dzięki :-)
 • @Aga-Jaga 17:03:40
  Jestem w stanie uwierzyć, co dzień widzę wielu takich "bezmyślnych chojraków bez szmat, które tylko muzułmanka może nosić".

  https://interesariusz.neon24.pl/post/156964,800-190-590
 • @interesariusz z PL 18:06:32
  pomyłka, odsyłacz miał być do
  https://interesariusz.neon24.pl/post/157054,spiritolibero-i-inni
 • @Aga-Jaga 18:02:07
  Dzienks, ale nie cierpię muzyki... jestem dzieckiem kompozytora. :/ no sori, jak mówią rosjanie w Paryżu ;)
  a w życiu jestem malarzem /artystą/ i hodowcą kóz, tak że jak pisze SL, dam sobie radę:), ale dzięki!, dzięki :) naprawdę, dzięki za troskę, to cenne będę pamiętał, :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:23
  przełknę, że nazywają mnie tchórzem,
  byle nie nazywali "tchórzem intelektualnym",

  a brak wiedzy, ignorancja, u mnie są raczej bardzo przeciętne.
 • @Aga-Jaga 17:19:07
  Pisuje Pani z cwaniaczka, że bez polskich ogonków?
 • @Nibiru 18:06:24
  Też proponowałem pudelka albo kulinarne.
  Pozdrawiam i spadam bo mam obowiązki Polskie. Muszę podnieść PKB. Duszę En24 już podnosiłem cały dzień i chwatit.
  Pozdro
 • @interesariusz z PL 15:40:48
  Może więc będzie Pan uprzejmy napisać, jaką to światłą, ważną społecznie , moralnie czy politycznie myśl zawierają słowa, którymi ten osobnik zwrócił się do Pani Anny P-K ? Oczywiście, gdy ktoś na Pana pluje, może Pan zawsze mówić, że deszcz pada, ale ja do takiego traktowania nie przywykłam, ani nie myślę przywyknąć. Wiele się tutaj pisze o godności Polaków. Pan jej nie ma ani dla siebie, ani dla innych?
 • @viridiana 17:49:20
  No cóż, ja ten termin spolszczam, i piszę prastytutka. Termin bardzo popularny, używany między innymi przez PCR.
 • @Nibiru 18:06:24
  Jestem ciekaw, ilu pisze z cwaniaczka na przystanku, w tramwaju, czy żrąc ciepłego pieska?
 • @kowalskijan584 15:44:55
  "Po co od razu cenzura na całego? Kmieć i Uchoigielne też mają wolność słowa"


  Myli Pan wolność słowa z przestępstwem personalnej zniewagi, zaskarżalnej i karalnej sądownie z paragrafu 216 kk. oraz z elementarną kulturą wypowiedzi. "Uchoigielne" miał chyba 8 komentarzy wykasowanych i 2 ostrzeżenia od Adminów. Nie wystarczy? Ale pocieszę Pana - jeśli ten osobnik nie dostał blokady IP, rychło tu wróci pod innym nickiem.
 • @JimA 18:12:12
  Pozdrawiam wzajemnie.
  Chciałoby się powiedzieć: A teraz spadajcie, ofiara odbębniona. :-)
 • @viridiana 18:14:16
  A gdzie ja pochwaliłem słowa, które padły, albo, że one padły ?

  (tak niepoprawnie napisane, że aż nieczytelne),

  Chyba też nigdy nie stwierdziłem, że deszcz pada.

  Nie jest godne bRZydackie łganie w żywe oczy, posługiwanie się intelektualnymi oszustwami, sofizmatami, itd.

  Zarzut, iż ja "nie mam godności dla siebie, ani dla innych" nie wydaje mi się ani trafny, ani obojętny.
 • @viridiana 18:22:34
  Jeśli chodzi o polskie prawo dotyczące głoszenia prawdy, to jest nadmiernie restrykcyjne,

  przypominam, że w Polsce nie wolno wołać "łapcie złodzieja", bo to jest zniesławienie. Nie może również Pani nawet po skazaniu złodzieja mówić "uważajcie na złodzieja".
 • @Aga-Jaga
  Dobre wieści chyba z samej góry. Wydaje się, że będzie tak, iż wielu zahipnotyzowanych nawet nie zauważy tej potwornej walki jaka toczy się pomiędzy patriotami i gadami, także o ich przyszłość. Nigdy nie będzie świadoma jakie głupoty wypisywali i poprzez to jaką wredną działalność prowadzili wpisujac się w gadzią narrację.Jest zaledwie kilka osób na portalu obejmujących świadomością rzeczywistość nas otaczającą.
  Jednym ze zwiastunów dobrego jest chyba wypieprzenie na zbity pysk szachraja szumowinskiego.
  https://youtu.be/fgK4b8uSiNg
  Pod koniec filmu znajdziemy okoliczności łagodzące dla interesariusza i spółki. Pod warunkiem ,że nie brali za tą dywersje srebrników
 • @interesariusz z PL 18:18:06
  Z "cwaniaczka", czyli ze "smark z coolpfona" ? :-)
 • @JimA 17:48:49
  Ja się nie zajmuję już neonem więc mogę czegoś nie wiedzieć :)
 • @viridiana 18:14:16
  "... jaką to światłą,..." - jacy wy jesteście rozpoznawalni, aż żal doopę ściska. a dalsze to już "tolka izza sławaria piriedwiżnikow rewalucyji" :))))

  ech.
 • @Nibiru 18:23:38
  ?! :/ Nie, zwierzętami, gadami, żywiną, muszę się zająć!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:28:48
  :) no to nie dementuj skoro nie wiesz. :)
  Podro
 • @JimA 17:50:29
  //oczekuję przywrócenia blogerów Kmieć i Uchoigielne. Proste? Proste.//

  A to już nie do mnie, Lordzie...
  Ja tu sobie hasam luzem jak przystało na SpiritoLibero :)
 • hi
  a jednak może przekroczy setkę...
 • @Nibiru 18:06:24
  //Działają tu przecież od lat na Neonie conajmniej 2 osoby, które dopuszczały się w przeszłości nie mniej chamskich wpisów i pogróżek//

  A kto to taki?!
 • @Nibiru 18:28:46
  oj, uśmiałem się szczerze do łez,

  podoba mi się też "smyrfon"
 • @interesariusz z PL 18:10:06
  Nigdy nie nazwałem Cię tchórzem.
  Z tchórzem bym tak namiętnie nie dyskutował :))
 • @kowalskijan584 16:29:09
  Raczej to nie Pan "Pedant" zaśmieca wątek. O czymś takim jak netykieta i regulamin portalu Pan słyszał? No i po to dyżurują tutaj Admini, żeby dbać o poziom Neonu zamiast, żeby dbała o to prokuratura a my tracili czas i zarobki na włóczenie się z głupkowatym facetem po sądach z oskarżenia prywatnego. Kto chce sprowadzić dyskusję do poziomu rynsztoka, lepiej tam będzie się czuł, niż tutaj.
 • @JimA 16:40:03
  Pan jeszcze długo zamierza tak bić tą pianę?
 • @Aga-Jaga 18:24:57
  To Ty on jesteś?
  Muszę zapamiętać.
  Komentatora "Stara Baba" też zawsze biorą za kobietę... :)))
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:34:36
  No proszę, nożyce we własnej osobie się odezwały :-)
 • @viridiana 18:38:45
  oburza mnie to wraże obce słowo "netykieta".

  Nie zamierzam nawet zastanawiać się, co to takiego.

  podstawą zachowań jest wygoda, w początkach sieci, gdy tylko pojawiły się małe litery, pisano wyłącznie małymi. włącznie z imionami. Nikt nie zamierzał się trudzić naciskaniem podnośnika.

  Ja przestrzegam tylko tego, aby nie pisać dużymi literami, bo wtedy tekst jest mniej czytelny. Oczywiście, pojedyncze słowa piszę.
 • @interesariusz z PL 18:42:54
  //oburza mnie to wraże obce słowo "netykieta".//

  Ale ty męczybuła jesteś...
  Gdyby wszyscy byli jak Ty, to do dziś byśmy tylko chrząkali jak nasi antenaci co dopiero zeszli z drzewa. Język to żywa materia.

  Cały czas nie wiem co wg Ciebie jest ten "cwaniaczek"...
 • @interesariusz z PL 18:42:54
  cyt." Ja przestrzegam tylko tego, aby nie pisać dużymi literami, bo wtedy tekst jest mniej czytelny. Oczywiście, pojedyncze słowa piszę."

  I słusznie, bowiem w rozumieniu blogerskim tekst pisany dużymi literami oznacza krzyk. R O Z U M I E S Z ? :-)
 • @Aga-Jaga 18:45:50
  Zmyliło mnie to:
  //w życiu jestem malarzem /artystą/ i hodowcą kóz, //

  Wszystko w rodzaju męskim.
  No ale super, na neonie jest deficyt Pań :)
 • Co ?!?
  Jakim prawem wywalacie Kmiecia ?!? Ja protestuje !!!
  Jest kilku innych, ktorzy wala z grubej rury i jakos Wam to nie przeszkadza.
  Osobiscie uwazam, ze jesli ktos nawet klnie, ale z wdziekiem, mozna mu darowac.
 • @zadziwiony 16:50:08
  "W takiej sytuacji Anna, interesariusz i podobni wykazując się niesłychaną ignorancją , brakiem wiedzy i tchórzostwem po prostu wku- ją ludzi "


  A w jakiej dziedzinie wiedzy z Pana taki znawca? Pani Anna opublikowała tutaj mnóstwo ciekawych artykułów politycznych, zapoczątkowujących równie ciekawe dyskusje, a Pan ani jednego. No i jak już Pan coś pisze, to może tylko za siebie, bo np. ja nie czuję ani tej urojonej przez Pana "wojny" ani zagrożenia. Owszem, covidioci utrudniają mi życie, i to wszystko.
 • @Nibiru 18:41:46
  //No proszę, nożyce we własnej osobie się odezwały //

  Udaję, że nie widziałem :)
  Ale ty akurat nie możesz na mnie narzekać, prawda?
  Ty jesteś taki malutki syjonek :))
  Dla tych większych nie mam litości...
 • @Aga-Jaga 18:24:57
  on woli takie , prawda wasza milosc : ))))) Lordzie

  https://youtu.be/SVDC6kPCkWA
 • Szanowni bolgerzy i komentatorzy Neon24
  Sprawę można było załatwić po cichu, osoby, które naruszyły zasady portalu zostaną zablokowani na dłużej lub krócej i tak naprawdę mało kto zauważy. Ja jednak sprawę tę ogłosiłem po to, by przypomnieć iż Neon24 jest portalem którego celem jest wymiana poglądów często kontrowersyjnych, wysuwanie różnych argumentów nie raz na bardzo kontrowersyjne tematy ale nigdy nie będzie zgody na posługiwanie się językiem rynsztokowym, na wyzywanie adwersarzy. Jak wiem z korespondencji wewnątrzredakcyjnej takie zdanie ma zarówno właściciel jak i administratorzy. Rozmowa "nie przedszkolna" jak nazywają to jedni, twarda męska rozmowa może odbyć się bez stosowania wulgaryzmów.

  Są portale partyjne, zezwalające na obrażanie tych, co wyrażają poglądy inne niż linia portalu, na Neon tego nie ma, liczy się dobry tekst zawierający dobrą argumentację, dający nadzieję na ciekawą dyskusję a nie poglądy autora. Dlatego póki będę administratorem na tym portalu język rynsztokowy będzie tu bezwzględnie tępiony.

  Osoby te, jak i inne, z którymi portal się pożegnał mogą zawsze napisać na pocztę redakcyjną, jeśli obiecają i wytrwają w obietnicy prowadzenia kulturalnej rozmowy, a także przeproszą tych, których obrazili zawsze mogą liczyć na przywrócenie im konta. To nie jest akt nieodwracalny.
 • @kowalskijan584 07:40:40
  Jakos Adminom nie wadza popisy talbotowych durnot, bo grzecznie napisane, choc sensu trudno sie doszukac.
 • @d.jaś 08:44:03
  Zgadzam sie z kazdym zdaniem.
  Ps. Podoba mi sie Twoj nick.
  Na granicy polsko-rosyjskiej pyta Grisza Jana: Kak pa polski "zopa" ?
  Jan: D.pa
  Grisza: Toze krasiwo !
 • @morgan 18:54:49
  cyt, "Osobiscie uwazam, ze jesli ktos nawet klnie, ale z wdziekiem, mozna mu darowac."

  No a jeśli ktoś nauczy się z wdziękiem, kraść, gwałcić i zabijać to też ewentualnie można by mu darować ? :-)
 • @JimA 09:22:28
  To strzal Willhelma Tella !
 • @Nibiru 19:01:10
  //z wdziękiem, kraść, gwałcić i zabijać//

  Nie da się więc się nie wysilaj.
 • @viridiana 18:40:14
  A co?
 • @Pedant 15:46:02
  Tak jest. Anna-PK nazywa to ostrzezeniem a to ewidentne grozby wyrazone w "wyszukanym" slownictwie.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:08:04
  Skoro tak twierdzisz to pewnie próbowałeś i wiesz. Wierzę profesjonalistom w ich fachu. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:08:23
  Nie zgadzam się z taką interpretacją. Chyba masz świadomość, że jesteśmy w stanie wojny z gadami które chcą nas pozbawić człowieczeństwa, zdrowia, a w końcu życia. W swoich gadzich łapach mają wszelką oręż. Pieniądze, technologie, najnowocześniejszą broń, media, broń pogodową , przesył informacji, broń elektromagnetyczną, inżynierię społeczną. Wszystko co dzisiejsza nauka może zaoferować. To wszystko przeciwko nam. Co my mamy by się bronić? Tylko świadomość. I właśnie na tym polu pracują agenci zła, tutaj na tym portalu, by ta świadomość została skierowana na manowce, na trzecio i czwartorzędne sprawy, jak np zagrożenie wirusem, który faktycznie jest tylko narzędziem zniewolenia, a nie istotnym zagrożeniem życia. Robią więc dywersyjna robotę , za którą na prawdziwym polu walki była kula w potylicę.
  Zgadzam się, że fizyczne groźby były przesadą, ale rozumiem, że czując swoją bezsilność wobec
  potwornie silnego przeciwnika zagrazajacego naszemu życiu, człowiek traci panowanie czytając taką dywersję.
  No chyba , że potraktujemy wszystko co się wokół nas dzieje jako grę komputerową, to wtedy ok. odzywka wobec Anny była żałosna. Ale czy to jest portal na którym małolaty mają po kilkadziesiąt żyć i mogą bezkarnie się zabijać w nieskończoność, czy miejsce, gdzie szerząc świadomość chcemy wygrać w rzeczywistej nierównej wojnie o nasze życie z władcami pieniądza?
 • @rowszan 18:56:34
  uuuu ale się porobiło!!! :)))

  nie to już zaczyna zakrawać na

  https://www.youtube.com/watch?v=GN_fu__3n2E
 • @Aga-Jaga 19:06:49
  a moze to ???

  https://youtu.be/Z8qU0GdW88Q
 • @zadziwiony 19:21:55
  eee ja bym nie był poetą w tej kwestii.
 • @Aga-Jaga 19:24:13
  "Prowokator rowniez powinien przeprosic"-
  - a co jeśli to prowokacja autora/właściciela kręgielni? To jak ma przprosić? Ja bym wysłał Anie na "urlop", a po miesiącu nikt by już nie pamiętał, że w ogóle była, ale to ja... co zrobi włatca, tego nie wie nikt. :)
  Dobranoc.
 • @Aga-Jaga 19:24:13
  prawdopodobnie celowo sprowokowane - w celu eliminacji . Czuwaj wiaro pracujac za dwoch .
 • @JimA 19:27:44
  a ty Lordzie gdzie ( dopiero mi Jarek podsunal Jim ) wszystkie rece na poklad i jedziemy .
 • podsumowanie;
  Sytuacja w skórcie wygląda następująco.
  Znaleźliśmy się na rampie oczekując na ostateczne rozwiązanie kwestii gojowskiej poprzez selekcję a następnie szczepionkę depopulacyjną, a tu kierownik komitetu kolejkowego Zawisza ogłasza: kto będzie przeklinał ten nie dostanie budyniu. Prawda, że komiczne.
 • Brednie,
  Skoro uważacie, że ktoś przekroczył regulamin to powinien otrzymać ostrzeżenie a ostatecznie terminowy zakaz komentowania aż do całkowitego bana.
  Tu nic takiego nie nastąpiło a dodatkowo, co uważam za qrestwo, wykasowano wszystkie wcześniejsze komentarze.
  Komentarze Kmiecia były wyjątkowe i często do nich wracałem teraz mi to zlikwidowano - jakim prawem - czy Wy możecie sobie dowolnie dysponować cudzą własnością - bo co, takie Wasze widzimisię?
 • @Anna-PK 15:31:20
  Do wszystkich obrońców "łaciny":

  Chodzi tu tylko i wyłącznie o chamskie i wulgarne, osobiste napaści na autorów lub współdyskutantów w komentarzach.

  Nie może być na to przyzwolenia na żadnym przyzwoitym blogu.

  Dlatego ja dałem 5*
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:56:22
  cyt.: "Ty jesteś taki malutki syjonek :))"

  Sprawdzona metoda na: łapaj złodzieja :-)
 • @Nibiru 19:45:42
  Ja nie łapię złodziei. Wyłapuję jedynie wraże, chazarskie elementy na NEon.
  I muszę ci powiedzieć, że mam spore osiągnięcia :))))
 • @rowszan 19:34:17
  A gdzie wyście kolego byli prze cały dzień? co? Gdzie były te słynne: wszystkie ręce na pokład? hę? No. :)
 • @Nibiru 19:36:55
  :)))) dobre!
 • @Casey 19:38:13
  na blogu nie musi ale na portalu są i piszą ludzie dorośli, którzy na dodatek znają kontekst.!!! Do tej pory nie udało mi się od powódki wyciągnąć w jakim kontekście ją tak bezczelnie i chamsko zrugano, więc sądzę, że to jakaś wstydliwa i zagmatwana sprawa jest. ... kolego.
 • @JimA 20:12:55
  na froncie walki z klasa robotnicza miast i wsi bylem , hę , no . Ktos musi na to jeszcze pracowac i podatki placic , he , no kolego >
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:55:58
  Pokaż listę, pokaż, pokaż...
 • @rowszan 20:16:41
  No i podnosić PKB! Też podnosiłem dzisiaj, ale ja mam tricepsy za czterech i podzielną uwagę. :)

  aaa miałem coś

  https://www.youtube.com/watch?v=fPO76Jlnz6c
 • @Casey 19:38:13
  "Do wszystkich obrońców "łaciny"

  Ci "obrońcy łaciny", lubią jak się robi chamska awantura. Wreszcie czują się u siebie, jak chuligani i żuliki przy meczu. To ich rajcuje, na blogach też tacy są.
 • @JimA 20:15:54
  "sądzę, że to jakaś wstydliwa i zagmatwana sprawa jest."

  Spadaj trollu.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 19:55:58
  cyt.: "Ja nie łapię złodziei. Wyłapuję jedynie wraże, chazarskie elementy na NEon."

  Ależ Яrku !
  Wyrażeń idiomatycznych nie bierze się dosłownie.
 • @Pedant 20:21:38
  Nudny jesteś. Chciałbyś, wiem. I nie nazywaj mnie trollem trollu.
 • @JimA 20:13:14
  Dziękuję. :-)
 • @Pedant 20:21:38
  Naucz swojej betonowatości AI Anna-PK- życzę powodzenia, he he.
 • @Nibiru 19:01:10
  Zaraz, zaraz. Przeklinaniem trudno komukolwiek wyrzadzic fizyczna krzywde, jak pobiciem, gwaltem itp. Porownanie posuniete zbyt daleko.
  Nie mniej mialam nadzieje, ze moje zdanie mozna potraktowac z przymrozeniem oka.
  Pozsrawiam, mimo niezgodnosci opinii.
 • @interesariusz z PL 17:57:33
  "@interesariusz z PL 18:49:54
  //pisz sobie nadal dużymi literami, ale ja takich tekstów nie czytam.

  pisanie dużymi literami jest przejawem chamstwa.//

  OJEJ, JAKIŚ TY BIEDNY - RZYGAM TĘCZĄ !- Z TAKIM CHAMSTWEM PRZYSZŁO CI SIĘ ZMIERZYĆ :)

  A może styl czcionki przeszkadzał Ci w dyskusji ?
  Pizduś plastuś ciotowatus mięczakus miękką fają robiony jesteś Wasza Wrażliwość
  (=-O)
  ...co się boi wszystkiego wokół ...
  fuuuj...

  pucuj się frajerze !
  :D
  nadużycie link skomentuj usuń
  Paulus Aquarius 13.08.2020 19:46:12"

  O czym ty do mnie piszesz? Ćpałeś- nie pisz!

  Jesteś żywym dowodem, że ciągłe noszenie namordnika naprawdę obniża poziom O2 w mózgu... nawet tak mało wymagającym jak twój.

  Sam podałeś, że to słowa Paulus-a Aquarius-a, a wciskasz je mi.
 • @JimA 20:24:38
  https://youtu.be/i00fmNRE-w0
  dla wszystkich jeszcze wolnych
 • @Aga-Jaga 20:31:01
  faktycznie o to nie tak łatwo ale dobra muza zawsze się obroni
  Jesli nie znasz Leningrada i rudej proponuje na oddech od tej dziwnej sytuacji - posluchaj koncertu z Sziget 2013 r
  Jest ogien
 • @viridiana 18:22:34
  " Myli Pan wolność słowa z przestępstwem personalnej zniewagi, zaskarżalnej i karalnej sądownie z paragrafu 216 kk. oraz z elementarną kulturą wypowiedzi. "Uchoigielne" miał chyba 8 komentarzy wykasowanych i 2 ostrzeżenia od Adminów. Nie wystarczy? Ale pocieszę Pana - jeśli ten osobnik nie dostał blokady IP, rychło tu wróci pod innym nickiem."

  Jak ktoś się boi internetowych gróźb
  to powinien odstawić internet a nie zabraniać wolności słowa.

  Netykieta jest ważna ale w sieci jest wiele przewrażliwionych adminów,moderatorów którzy za byle co gotowi są banować i kasować osoby pod płaszczykiem "mowy nienawiści", "braku kultury" itp. przez złośliwośc albo dlatego, że sami nie potrafią znaleźć kontrargumentów.

  Mój blog- moje zasady. Proste.

  Więc jeśli Kmieć czy Uchoigielne umieści u mnie mało cenzuralny komentarz
  to JA oceniam czy on zostaje czy nie.

  Innym może się to nie podobać takie moje podejście.

  Cóż, inni nie muszą czytać mojego bloga.
 • @JimA 20:24:38
  gdzie jest Anna ??????????

  https://youtu.be/RUqpY7gXbpk
 • @JimA 20:16:57
  Zapewniam cię, że jest długa... :)

  Niektórzy, wyrzuceni przez drzwi włażą przez okno...
  Wiesz co mam na myśli :)))
 • @JimA 19:24:29
  Kilka osób na portalu ogarnia rzeczywistość. Dwóch z nich Zawisza zbanował. Reszta ustawia babki w piaskownicy. Jest Ok.
 • @Nibiru 20:22:58
  No widzisz?
  Taki tępy i "głęboko prokremlowski" jestem, że chyba mam prawo nie rozumieć "wyrażeń idiomatycznych", nie?

  Nie wysilaj się...
  Jesteś jeszcze tutaj tylko dlatego, że my Polacy lubimy się czasami pośmiać :)))

  //Skoro tak twierdzisz to pewnie próbowałeś i wiesz. Wierzę profesjonalistom w ich fachu//

  Tu już trochę przegiąłeś...
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 20:56:59
  Sam kiedyś wyleciałeś oknem a wróciłeś na kolanach w worze pokutnym z listem żelaznym od Sanhedrynu. :-)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 21:11:02
  cyt.: "Jesteś jeszcze tutaj tylko dlatego, że my Polacy lubimy się czasami pośmiać :)))"

  Prawdziwi Polacy nie muszą o sobie mówić "my Polacy", bo to widać słychać i czuć. :-)
 • @Aga-Jaga 21:21:49
  myslisz , ze Kazik spiewa o uchu i kmieciu , ze to niby napletli tych bzdur o tej dzeiwczynie ???? :)))
  ja jednak przyjme leningrad
 • @Nibiru 21:18:33
  "Prawdziwi Polacy nie muszą o sobie mówić "my Polacy", bo to widać słychać i czuć. "

  Czuć czosnkiem? ;)
 • @
  Chciałabym poznać więcej szczegółów w kwestii wywalenia Kmiecia. Czy komuś groził? Czy kogoś prześladował na Portalu?Czy trollował czyjeś wpisy? To wszystko jest bardzo ważne. Mamy tu sąd bez obrońców i oskarżycieli. Tak się w rzymskim prawie nie godzi!
  Proszę o wyjaśnienia Szanownej Administracji.
  Pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031