Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
384 posty 9441 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Znamy wyniki sekcji zwłok. Czy potwierdziły wybuch?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prokuratura wojskowa podała iż posiada już komplet badań zwłok trzech ofiar katastrofy pod Smoleńskiem Z.Wassermana, P.Gosiewskiego i J.Kurtyki.

Prokuratura potwierdziła, że jest w posiadaniu kompletnych wyników przeprowadzonych w Polsce badań oraz że te trzy ofiary katastrofy pod Smoleńskiem nie noszą śladów obrażeń powybuchowych a wyłączenie obrażeń powstałych na skutek katastrofy komunikacyjnej. Nie ma śladów opalenia włosów, rzęs, poparzeń skóry ani popękanych bębenków usznych. A tego typu obrażenia występują u osób przebywających w pobliżu miejsca wybuchu. Obrażenia te są wynikiem działania fali uderzeniowej (ciśnieniowej) która niszczy bębenki słuchowe oraz cieplnej powstającej w przypadku wybuchu ładunku, wywołującej nadpalenia włosów a także poparzenia.
 
Jest to kolejny dowód, poza tym, że badania zapisu rejestratora głosu w kokpicie nie wykazały odgłosu wybuchu, choć znajdują się tam słowa wypowiedziane już po tym jak piloci utracili kontrolę nad samolotem zaprzeczający lansowanej przez Antoniego Macierewicza oraz Jarosława Kaczyńskiego teorii wybuchu.
 
Czy możemy zatem wykluczyć teorię wybuchu. Z pewnością jeszcze nie. Brak odgłosów wybuchu można próbować tłumaczyć manipulacją w zapisie, choć nie sądzę, by instytut badawczy zajmujący się odczytem zapisu z rejestratora nie wykrył takiej manipulacji. Dźwięk zapisu poza słowami zawiera również odgłosy tła, które mają charakter ciągły i wszelkie usunięcia stanowią wyraźny skok widoczny na wykresie, badający nie potrafili by tego wykryć?
 
Dziś pan Ryszard Czarnecki w swoim wpisie „Milczenie o Smoleńsku też kłamstwo” mówi o braku odzewu medialnego na działania prokuratury. W tej sprawie prokuratura działa profesjonalnie, zgodnie z od dawna wypracowanymi zasadami. Profesjonalizm zakłada nie chwalenie się każdym podejmowanym krokiem, każdą stawianą tezą. Profesjonalne podejście to rozeznanie sytuacji, zlecenie odpowiednim uprawnionym jednostkom wykonanie badań, postawienie tez i ich krytyczna ocena w oparciu o wyniki badań a wreszcie przedstawienie wyników i wniosków. Tak działa profesjonalny badacz. Zaprzeczeniem tego są badania Macierewicza, który najpierw stawia wnioski końcowe, następnie dobiera pod nie dane i później... No cóż, wiemy z ilu to tez musiał wycofać się Antonii Macierewicz. A co potrafi PiS widzieliśmy po artykule w Rzeczypospolitej. Artykuł w gazecie codziennej był podstawą ogłoszenia triumfu tezy wybuchu i postawienia daleko idących wniosków, z odrzuceniem innych faktów, jak właśnie badania zwłok ofiar. Znane były już wyniki badań Zbigniewa Wassermanna. Nieoficjalne wyniki badań pozostałych ofiar też były PiS wiadome. Przy badaniach zwłok Anny Walentynowicz były obecne osoby mające zaufanie PiS. Czyżby kierownictwo PiS tych informacji nie miała? Czy tylko wybiórczo je odrzuciła, bo nie pasują do tezy wybuchu.
 
Nieprzemyślana decyzja Jarosława Kaczyńskiego o ogłoszeniu triumfu teorii wybuchu zniweczyła całą pracę jesienną, jaką podjęli Tadeusz Rydzyk, Jarosław Kaczyński i Piotr Duda oraz sztab ludzi z nimi współpracującymi. Jarosław Kaczyński znowu wrócił do wizerunku polityka zbyt porywczego, by móc bezpiecznie rządzić krajem a jak wskazują sondaże wróciliśmy do sytuacji sprzed wakacji, gdzie różnica poparcia dla obu partii wynosiła ok. 10%.
 
Dziś pan Ryszard Czarnecki w swym tekście stwierdził, że „rozpada się fala kłamstw”. Czyżby rzeczywiście się rozpadała? Czyżby teoria wybuchu podążyła drogą wcześniej formułowanych przez Antoniego Macierewicza tez na półkę z teoriami obalonymi?
 
Trwają badania, pojawiają się nowe wyniki parafowane podpisami osób, które mają odpowiednie kwalifikacje do ich wystawiania. Trudno obronić tezę setek wspólników zbrodni i zespołu jedynych uczciwych, którzy mając bardzo ograniczony dostęp do możliwości badawczych jako jedyni głoszą prawdę.
 

Czekaliśmy tyle czasu, poczekamy dalej. Zaś działania polityczne rozliczymy przy najbliższych wyborach. Jak? Każdy zdecyduje sam. 

KOMENTARZE

 • A ZAWIESZA SWOJE - MANIAK? :)
  RE: Zaprzeczeniem tego są badania Macierewicza, który najpierw stawia wnioski końcowe, następnie dobiera pod nie dane i później...

  --- Podaj przyklady tych badan Macierewicza, gdzie on rzekomo najpierw stawia wnioski koncowe, nastepnie dobiera pod nie dane "i pozniej." Potrafisz?

  RE: No cóż, wiemy z ilu to tez musiał wycofać się Antonii Macierewicz.

  --- Z ilu? :)

  RE: Czy możemy zatem wykluczyć teorię wybuchu. Z pewnością jeszcze nie.

  --- Nawet takiemu kompulsywnemu lgarzowi jak ty zdarzy sie czasem napisac prawde. To tak mimowolnie?

  RE: Dziś pan Ryszard Czarnecki w swym tekście stwierdził, że „rozpada się fala kłamstw”. Czyżby rzeczywiście się rozpadała? Czyżby teoria wybuchu podążyła drogą wcześniej formułowanych przez Antoniego Macierewicza tez na półkę z teoriami obalonymi?

  --- Aha, a teraz jednak twierdzisz, ze teoria wybuchu jest klamliwa? Sklonnosc do lgania silniejsza?

  Zawiesza, czy nadal twierdzisz, ze upadek samolotu nastapil z powodu brzozy i bledu pilotow? Czy nadal twierdzisz, ze trotyl to nie wysokoenergetyczny zwiazek organiczny?
  :)
 • a ja tak tylko przy okazji...
  HITLER gdy wybuchła bomba w trakcie zamachu na niego w wilczym szańcu STAŁ OD NIEJ 2 METRY,to był ładunek 1kg hexagonu ,I CO ??? ano zdarło z niego ubranie i powaliło na podłogę ,ale ani mu rzęs ,ani włosów nie spaliło,i bębenki też nie popękały...a w TUPOLEWIE bomba mogła wybuchnąc w przedziale bagażowym i rozerwała cały samolot już w powietrzu....
 • ZAWIESZA, A SKAD WZIALES WIADOMOSC W RZEKOMYCH WYNIKACH SEKCJI?
  RE: Prokuratura potwierdziła, że jest w posiadaniu kompletnych wyników przeprowadzonych w Polsce badań oraz że te trzy ofiary katastrofy pod Smoleńskiem nie noszą śladów obrażeń powybuchowych a wyłączenie obrażeń powstałych na skutek katastrofy komunikacyjnej.

  --- Skad wziales te wiadomosc? Podaj jej zrodlo.
 • Jeżeli tak w rzeczywistości jest, to....
  Potwierdza teorię o wybuchu w skrzydle, a nie w kabinie!! Obrażenia po wybuchowe mogą posiadać jedynie osoby siedzące przy tym skrzydle, ale nie w postaci uszkodzenia bębenków usznych, czy poparzeń, gdyż wybuch nie nastąpił w kabinie.
 • czy robiła to ta sama prokuratura, która zaniedbała sekcji zaraz po katastrofie
  ?
 • Jak to dobrze, że
  bębenki uszne 'zachowały się' odpowiednio, przez 2,5 roku nie ulegając rozkładowi by nasza bohaterska prokuratura mogła stwierdzić to, co stwierdziła .
 • @jaDOCENT 11:32:37
  Teorii wybuchu w skrzydle nie da się wykluczyć, przynajmniej na tej podstawie. Dlatego zakładam ją jako możliwą, choć Macierewicz mówi o dwóch wybuchach, bo na wykresie znalazł dwa przeciążenia. Niedawno czytałem dość przekonujące, przynajmniej mnie wyjaśnienia, że te przeciążenia wynikają z drgań masy samolotu a nie wybuchu. Jeśli by tak było, to teoria wybuchu trzyma się tylko na ocenie ze zdjęć jednego z "ekspertów Macierewicza". Jeśli więc wybuch w kabinie pasażerskiej jest bzdurą, dlaczego ma być prawdą wybuch w skrzydle?

  Również ta teza obala teorię, że rozpad samolotu na wiele elementów nie jest możliwy na na skutek uderzenia o ziemię. Bo jeśli wybuchu w kabinie nie było, nie ma innego wyjaśnienia rozkawałkowania samolotu.
 • @Zawisza 12:03:20
  Trzydzieści godzin po prawdopodobnym zamachu , zaledwie trzy sekcje
  to kompromitacja, trzydzieści miesięcy to .....co ???? Mataczenie ?
 • @Zawisza
  Autorze jestes medialna prostytutka, grasujace na NE ( wlasciwie medialna k.... byloby trafniej ).
 • @
  Zawisza już Ci mówiłem że WYBUCHU w kabinie nie było ! A Ty swoje.
  Zostało to Ustalone już z góry że nie było "Kabiny" więc nie mogło być i wybuchu w kabinie. I tyle!
  Dali Ci Wyniki Sekcji ? Nie ? Chcesz udowodnić ,że sekcji zwłok nie było? Skąd wiadomo że nie było " Okopcone" ? Twierdzisz: wybuchu nie było bo się nie "Nagrało". Jak się miało nagrać jak wybuchło? Gdyby nie
  wybuchło to mogłoby się nagrać , co by wybuchło . Zgadza się?
  Cmentarz otoczony podwójnym kordonem wojsk, policji ,czołgi w bramie ,pogaszone światła , postawione siatki maskujące.....Wiadomo że nie dopuścili do sekcji prof.Badena - Czemu to takie "tajne"? A TY masz wszystkie wyniki z "bębenkami", płucami ..itd. SKĄD?

  Wiesz co to jest "ROSOMAK"?. Arabscy chłopcy robią sobie w domu takie Bomby które zakopują w piasku. Jak najedzie na to ten Rosomak , to BUUUM !!!. Rosomak cały a w środku mogiła i to czarna!
  Nie osmalone ,nie opalone,nie rozerwane i Klops! jak mówią terroryści.
  Otóż zdradzę Ci tajemnicę; to nie ogień, nie dym ,nie huk Zabija.
  Zabija Energia.Jak wiesz te 22 ofiary odnalezione i Rozpoznane były całe.
  Nawet tam gdzie piszesz; "urwana głowa" - to nieprawda.To zamazane i zamaskowane ze względów oczywistych.Gdzie reszta? Podobno reszta była "rozkawałkowana" jak to nazwała p.Kopaczka ,prawie 400kG. Prawie!!!??? - 400kg to 5-6 dorosłych ofiar. GDZIE RESZTA? jak wybuchu nie było? cali WYPAROWALI ?
  Stan zwłok przed był lepszy niż po "ruskiej sekcji". Tak że Ty nie powołuj się na zwłoki jak grabarz na łopatę.
  Pamiętaj I Zasadę Sapera:
  " Jak Były ODŁAMKI to był wybuch jak cholera"
 • @hamburg 12:49:26
  Zdaję sobie sprawę z kim rozmawiam. Wczoraj na filmie z Czeladzi oglądaliśmy kilku takich, co wyzwiskami sypali. U zwolenników Macierewicza widać to norma.
  Pozdrawiam serdecznie
 • @Autor
  Nie rozumie pan jeszcze, ze na temat katastrofy nie mozna miec innego zdania niz klika?
 • @Pan Marky 11:20:52
  Zawisza wzial info z lonetu! pozdrawiam
 • sugestywne sekcje
  Ja, już w kilku swoich komentarzach, twierdzę, że dotychczasowe ekshumacje, są w bardzo widoczny sposób sugerowane tzn. prowokowane, jako wykonywanie precyzyjnie przygotowanego planu działania po zamachu??? Bardzo wyraźnie od początku dostarczania wyników sekcji z Rosji, wykazano niezgodności z rzeczywistością, co w istniejącej dezinformacji, dawało powody do podejrzeń iż jest to działanie celowe, ponieważ badanie ekshumacyjne były przewidziane, jak nieuniknione, przez zamachowców. Dlatego pomysłem, było mieć to pod kontrolą??? I tak się dzieje, do ekshumacji oddawane są osoby, które prawdopodobnie siedziały w miejscach, które były poza zasięgiem bezpośrednich skótków powybuchowych??? Jak wiemy samolot nie jest jedną wielką rurą, jest podzielona ścianami działowymi na sektory, a podczas remontu w Samarze ścianki te mogły być w specjalny sposób przygotowane tak, że na ciała ofiar nie przedostały się bezpośrednie skutki wybuchu tzn podciśnienie i resztki trotylu??? SKutki te, w istotny sposób wykazane będą w sektorze w którym dokonano eksplozji, oczywiście miejsce umieszczenia ładunków i eksplozja miała kluczowe zanaczenia dla destrukcji i całkowitego rozpadu samolotu??? Więc najważniejszę sprawą, jest wykazanie miejsc, gdzie ekshumowane do tej pory osoby, znajdowały się w momencie eksplazji oraz kluczowa decyzja w sprawie ekshumacji wszystkich ofiar zamachu??? Ewidentnie widzimy, że to co dotychczas dzieje się w dziedzinie ekshumacji, tzn. niezgodności w sekcjach, zamiany ciał, co wywoływało oburzenie, było i jest celowe dla odwrócenia uwagi od meritum??? Wiele by jeszcze pisać na temat tej kłamliwej interpretacji faktów, ale szkoda czasu??? Dla narmalnie myślących i rozumiejących, wszystko jest już wyjaśnione, oprócz bezpośrednich dowodów, co do sprawców, bo dowodów poszlakowych jest tyle, że akt oskarżenia na podstawie posiadanej już wiedzy procesowej, według mnie jest już wystarczająca, a Trybunał w Hadze czeka na ludobójców??? Bo, nie narody mordują, to ludzie bestie???
 • @lju 12:02:18
  Ufam tym co mają odpowiedni sprzęt i wykształcenie do wykonywania badań.
  Mówisz, pałować dzieci? Ja się zapytam, kto posyła 10 letnie dzieci same w tłum w miejsce w którym przy minimum inteligencji było wiadomo, że będzie ustawka? Do bycia tatusiem i mamusią trzeba dorosnąć. Dzieci się pilnuje, szczególnie w tłumie.

  Za opiekę nad dzieckiem odpowiedzialni są rodzice lub opiekunowie. Tu mamy wyraźny przypadek braku opieki nad dzieckiem.

  A co do reszty działania policji, jest mi naprawdę przykro, że nasze święta kończą się bijatyką między łobuzami prawicowymi i lewackimi. Za to powinno być wstyd każdemu Polakowi. A w inteligencję policjanta to niestety osobiście nie wierzę.
 • @Pan Marky 11:20:52
  Nie wiem dlaczego Zawiesza ci nie odpowiada. Ja z pewnością bym ci odpowiedział.
 • @cyborg59 12:45:15
  Zastanawiam się nad Twoją informacją. 30 godzin, mówisz o sekcjach przeprowadzonych w Rosji? Myślę, że nie byli przygotowani na to, że samolot się rozbije. Nie wiem, czy 30 godzin na prace organizacyjne to dużo czy mało. Pewnie się nie śpieszyli zbytnio. Wyobraź sobie, dla nas zginął nasz prezydent i towarzysząca mu delegacja, dla Rosjan była to katastrofa samolotu z innego kraju. A że mącą i starają się nas dzielić? Wystarczy zapytać kto udostępnił zdjęcia wykonywane przez osoby mające swobodny dostęp do miejsca katastrofy, czytaj mający pozwolenie tam być, do publikacji w internecie? Zawsze w historii było tak, że im Polska słabsza tym Niemcy i Rosja silniejsze.
 • @Zawisza 13:47:09
  " Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy." - mawiał o Polakach Józef Piłsudski
 • @jaDOCENT 11:32:37
  "Jeżeli tak w rzeczywistości jest, to....
  Potwierdza teorię o wybuchu w skrzydle,"

  Ostatnie wielkie niby niusy ujawnione szczątkowo i zakłamanie przez Gmyza a później szczegółowo na konferencji całkowicie temu zaprzeczają.

  Skrzydła to zbiorniki paliwa...
  Bomba rozrywająca skrzydło jednocześnie doprowadza do zapłonu paliwa (tym bardziej iż byłby to ponoć wybuch W ZBIORNIKU - ale to bez znaczenia)...
  Ubrania przesiąknięte paliwem ZAPRZECZAJĄ więc wybuchowi paliwa...
  Nie zapalone paliwo ZAPRZECZA więc wybuchowi skrzydła...

  I do tego nie potrzeba konferencji ze stoma pseudo uczonymi.
  Natomiast trzeba aby próbować wcisnąć do głów fanatyków wnioski przeciwne a wręcz kuriozalne
 • @Zawisza 12:03:20
  ZAWISZA ! To były bardzo duże przeciążenia, rzędu 4-6 g jak wyliczał nam Ś.p. AKWEDUKT ,a on był lotnikiem i na tych sprawach się znał,
  musisz przyznać. I nie były to drgania a nawet drgawki jakbyś to nie nazwał.
  Dwa wybuchy zostały odczytane z wykresu Anodiny-MAK -Miller a nie z wykresu p.Macierewicza bo nie robił On żadnych wykresów. Samolot ważył 80 -100t , jeśli chodziłeś do szkoły to łatwo obliczysz jakie Energie potrzebne są do drgań takiej masy z takim przyśpieszeniem.Kto cię uczył podstaw fizyki ? Miałeś " pod górkę" do szkoły?
  Kilkudziesięciu naocznych świadków potwierdza fakt wybuchu/wybuchów
  w tym zeznanie ś.p. Pilota Musia.( odsyłam .Komisja Sejmowa d/s )
  Naogół SPECJALIŚCI spojrzą-wiedzą czy wybuch czy "się stłukło" a jeśli
  to potwierdzają świadkowie i "Komputer" to Nikt oprócz ZAWISZY nie ma wątpliwości a On kręci jak szewc butem.
  ZAWISZA,twierdzą że podważasz swoje prawa do tego "Nick'a" i że jesteś ........ i się podszywasz.Za takie przywłaszczenie Nazwiska , herbu i klejnotu było do niedawna (200 lat temu) karane - łeb, pieniek -topór i uważane za B.Ciężkie przestępstwo to wiesz bo jesteś podobno "Staropolszczanin"
  ale Pisz Dalej!
 • @koniecPOLSKI 14:08:53
  "Kilkudziesięciu naocznych świadków potwierdza fakt wybuchu/wybuchów
  w tym zeznanie ś.p. Pilota Musia."

  Swego czasu byłem czy też starałem się być z tym tematem na bieżąco lecz NIKT takiej wersji nie potwierdzał a nawet o takiej nie wspominał.
  Natomiast rzeczywiście było kilku naocznych świadków którzy opowiadali bardzo podobny przebieg katastrofy - lecz"niestety" nie ten o którym mówi maciora.

  O zeznaniach Musia wiem tyle że twierdził iż nie widział katastrofy a tylko słyszał nadlatujący samolot, zwiększone obroty silników i.....................
  iiiiiiiiiii no właśnie ja słyszałem że słyszał nie wybuchy lecz odgłosy katastrofy.

  Ale jeśli masz źródło jego zeznań (wiarygodne czyli nagranie bądź podpisany protokół a nie opowieści wytrzepane z tyłka hoFFFFFmaNNNNa przez maciore na prikaz jarka) to podaj je a chętnie się z tym zapoznam.
 • @Zawisza 13:39:51
  Banda w "kirysach " biła się z " przebierańcami" którzy mieli pełne kieszenie kostki brukowej Obie strony obrzucały się ognistymi flarami a policjantki grzały z rusznic aż dymiło .Taki teatrzyk "łotrzyków" . Tłum początkowo zdezorientowany,potem bił brawa walczącym i pochód ruszył dalej .Jeden chłopaczek zgubił się jak banda drabów rzuciła się nań z pałami a Red.Nacz.NE zgubił laptopa.NIGDZIE nie widziałem ani jednego Policjanta ani nawet Milicjanta w Mundurze świętującego Dzień Niepodległości. Może to nie Ich Święto?
 • @Tatarka 13:55:22
  I miał świętą rację.
 • @ALIK 14:21:54
  Komisja Sejmowa d/s Katastrofy smoleńskiej jak wolisz (bez Macierewicza) to jedyne żródła oprócz Komisji Mak i Komisji Millera. Proszę się zapoznawać. Reszta to spekulacje w rodzaju Zawiszy, Wszystkie sąWiarygodne,jedna mniej druga więcej bo podparta autorytetami Naukowców lub badaniami i eksperymentami Naukowymi
  WSZYSTKIE dowody materialne są w Rosji. Nawet próbki pobierane przez Specjalistów Plskich też. Po co zadajesz takie pytania "z głupia frant" przecież dobrze wiesz !
 • @Zawiesza 13:41:05 WIEC POTRAFISZ UDOWODNIC, ZE PISZESZ PRAWDE CZY NIE?
  Zawiesza, wiec potrafisz udowodnic prawdziwosc twego twierdzenia, ze Macierewicz najpierw stawia wnioski koncowe, nastepnie dobiera pod nie dane "i pozniej"? Zawiesza, a potrafisz powiedziec z ilu to tez musial wycofac sie Macierewicz i jakich? Zawiesza, a skad wziales te informacje, ze "prokuratura potwierdziła, że jest w posiadaniu kompletnych wyników przeprowadzonych w Polsce badań oraz że te trzy ofiary katastrofy pod Smoleńskiem nie noszą śladów obrażeń powybuchowych a wyłączenie obrażeń powstałych na skutek katastrofy komunikacyjnej"?

  Zawiesza, wiec nadal twierdzisz, ze upadek samolotu nastapil z powodu brzozy i bledu pilotow? Czy nadal twierdzisz, ze trotyl to nie wysokoenergetyczny zwiazek organiczny?

  :)
 • @koniecPOLSKI 14:33:11
  Nie byłem, sprawy rodzinne ale bijatyk ulicznych z policją, przepraszam milicją to się naogladałem, żadna mi to atrakcja. Tyle, że wtedy miałem 20 lat a teraz ... A pewnie, że to również święto policji, tyle, że służba, wiesz co to służba. Ksiądz też by chciał w święta w łóżeczku się pobyczyć, ale służba nie drużba.
 • @lju 13:39:54 ZAWIESZA BIJE NA GLOWE SAMEGO LEMA :)
  RE: ale ciekawi mnie właśnie jeden szczegół, jak ten samolot tam doleciał bez kokpitu? Ekspertem nie jestem, więc nie wiem jak to możliwe, czy to był dron?

  --- Mozliwe, ze wedlug Zawieszy byl on dronem. U faceta, ktory twierdzi, ze trotyl NIE JEST wysokoenergetycznym zwiazkiem organicznym, sa mozliwe sajens fikszeny, o ktorych nawet Lemowi sie nie snilo.
  :)
 • @grawojmil 13:28:34
  RE: Zawisza wzial info z lonetu!

  --- Bardzo "wiarygodne," lobiektywne "zrodlo" - w sam raz dla Zawieszy.

  A prokuratura tez, och, jakaz obiektywna.
  :)
 • @Logic 13:17:35 BIDNA OFIARA PISOWSKIEJ CENZURY :)
  RE: Nie rozumie pan jeszcze, ze na temat katastrofy nie mozna miec innego zdania niz klika?

  --- Czemu nie mozna miec innego zdania? Czy ktos zabrania je miec - kto? A kto to konkretnie ta twoja "klika"? Czy pelo w Krakowie?

  Nie podoba sie, ze twojego i tobie podobnych zdania, ze nie bylo wybuchu, nie przyjmuje sie jako prawdy objawionej, ale sie je kwestionuje? Wolalbys, zeby nie kwestionowac? Czy twoje oswiadczenie, ze "na temat katastrofy nie mozna miec innego zdania niz klika," nie odnosi sie do ciebie i takich jak ty?
 • @Zawiesza 13:39:51 SLUSZNIE SPALOWALI KONRADA, KAZE ZAWIESZA?
  re: Mówisz, pałować dzieci? Ja się zapytam, kto posyła 10 letnie dzieci same w tłum w miejsce w którym przy minimum inteligencji było wiadomo, że będzie ustawka?

  --- Wiec ktos poslal 10-letnie dzieci same w tlum, wiedzac, ze bedzie tam "ustawka"? Kto?

  Znaczy, ze twierdzisz, ze maly Konrad slusznie zostal spalowany?

  A zeby tak ciebie spalowano, albo twoje bachory, jesli je masz, tez by bylo slusznie?
 • @Zawisza 14:57:42
  Nie przypuszczałem żeś taki "Stary koń" , piszesz a i myślisz czasem jak dziecko. Ja rozumiem ,służba" . Też chodziłem w służbach ale innych -
  J.W.29xx Spec. dlatego swojaka po zapachu onuc rozpoznaje nawet przez telefon i to z dokładnością do dwóch miejsc od kaprala. Współczuje, Mam to zgłowy. Ty Musisz do emeryturki!
  Co innego Myślisz i co innego Piszesz ,ale nieźle Ci to Idzie , z wdziękiem Idioty - Nikt w to nie wierzy i śmieją się, Cholera .Przecież o to idzie.
  Złóż do raportu aby odstawili tych Alików i Reksów bo to totalna kompromitacja.Ludzie uwierzą w kazdą Głupotę ale bez Chamstwa i Agresji. Agresja jest Kompromitująca bo jak nam mówiono to Niewiedza i Głupota, to taka reakcja Lęk przed Nieznanym. Straszne .Durniów Trzeba Izolować wtedy zapanuje Spokój i ład Społeczny jak zaczynał odprawy Mietek .
  Trzymaj się nie Daj się. Gryź,
  Pzdr.
 • @Zawiesza 13:39:51 MW i ONR TAK SAMO ZLE JAK ANTIFA, KAZE ZAWIESZA? :)
  RE: A co do reszty działania policji, jest mi naprawdę przykro, że nasze święta kończą się bijatyką między łobuzami prawicowymi i lewackimi. Za to powinno być wstyd każdemu Polakowi. A w inteligencję policjanta to niestety osobiście nie wierzę.

  --- Znaczy, ze twierdzisz, ze "nasze" swieta narodowe koncza sie bijatyka pomiedzy lewakami i prawicowcami, i ze kazda z tych grup jest tak samo winna w tej sprawie?

  Zawiesza, a w jakim charakterze ty niby widziales wiele manifestacji w latach 80-ych - zomowca, czy szpicla SB?
 • @ALIK 14:06:33
  Paliwo lotnicze ,nafta i benzyna są NIE PALNE! to wie każdy kto w tym gasił zapałkę.Psyka i ogień znika. Taka sztuka magika!
  A Trotylu nie BYŁO ! To Jasne.
  Znaleziono tylko i wyłącznie " Wysokoenergetyczne cząstki organicznych substancji chemicznych".
  Co oczywiście oznacza ślady proszku do prania,szminki i pasty do zębów.

  "I do tego nie potrzeba konferencji ze stoma pseudo uczonymi.
  Natomiast trzeba aby próbować wcisnąć do głów fanatyków wnioski przeciwne a wręcz kuriozalne"
  Co to są te "Wysokoenergetyczne cząstki " - wyjaśnia ZAWISZA w specjalnym wykładzie o materiałach wybuchowych
  Pzdr.
 • Autor.
  Ty powinienieś zmienić nick, bo obrazasz rycerza!!! Badanie zwłok ś.p. Gosiewskiego mialo być dokonane w Zakładzie Medycyny Sądowej w Krakowie. We wrocławiu jest też taki zakład i jedo szefowa jest oddana władzy i dlatego tam przeniesiono badania, co stało się jeszcze w kilku przypadkach!!! Prof. Świątek odmówiła podpisania protokołu badań, bo wykryto ślady materiałów wybuchowych na ciele zamordowanego posła i poszła na bezterminowy urlop zdrowotny!!! Bez jej podpisu, protokół jest niewazny!!! Czy to wystarczy NIEDOWIARKOM??????
  WSZYSCY, KTÓRZY MIELI COŚ WSPÓLNEGO Z TĄ TRAGEDIĄ, MAJĄ PEŁNE PORY G Ó W N A , I DLATEGO BOJĄ SIĘ COKOLWIEK ZROBIĆ LUB POWIEDZIEĆ!!! DOBRZE , ŻE MŁODZI SIĘ BUDZĄ I ZAPOWIEDZIELI POWSTANIE NARODOWEGO RUCHU, BO TO ONI BĘDĄ ZYLI W POLSCE I CHCĄ ZYĆ W NORMALNYM KRAJU A NIE W REPUBLICE OKRĄGŁEGO MEBLA!!!
 • @ALIK 14:21:54
  a TY , CHAMIE, dlaczego obrażasz ludzi, pisząc w ten sposób ich nazwiska??? Idż , gnoju do rodziców i spytaj, dlaczego nie nauczyli cię SZCUNKU DLA ZMARŁYCH I TEŻ DAL STARSZYCH!!!
 • @zibi 16:26:33 SWIETNY DOWOD PRZECIWKO BELKOTOWI ZAWIESZY
  Dobra robota, zibi.

  Pozdrowienia.

  :)
 • Rok temu stwierdzono obecnosc materialow wybuchowych na ciele Z Wassermana
  Jest wiec nieprawdziwe oglaszanie dzis, ze materialow wybuchowych nie bylo. Przez przeszlo rok czasu prokuratura, ani nikt inny, nie podwazyl opinii specjalistow z wroclawskiego Zakładu Medycyny Sądowej. Dzis osmielaja sie klamac i wmawiac to klamstwo prokuratorskie w mediach.


  Przypomnijmy. W prasie sprzed roku czytalismy:

  "Mój informator z Akademii Medycznej z Wrocławia tak tłumaczy zwłokę związaną z podpisaniem (albo i nie) opinii sądowo-lekarskiej z sekcji zwłok Zbigniewa Wassermanna: - Na ciele były śladowe ilości materiałów wybuchowych."
 • @koniecPOLSKI 14:53:15
  Czyli poza źródłem PISowskim innych dowodów brak.
  WYSTARCZY.

  I tak ku ścisłości:
  "komisja" "sejmowa" nie jest ani KOMISJĄ ani SEJMOWĄ

  "KOMISJĄ" nie jest boi to tylko grono paranoików i osób "wyznaczonych do sprowokowania zamieszek" a dokładnie wyszukiwania jakichkolwiek śladów czy znaków które można by połączyć bądź wmówić sekciarzom że mają źródło w zamachu.

  "SEJMOWĄ" również nie bo składa się tylko z fanatyków i sług PISu więc jest to coś tam PISowskie a nie sejmowe.
  Sejmowe tylko dlatego że przewijają się w tym pOSŁOWIE opłacani z pieniędzy sejmowych czyli podatników i wciągają co się da w koszty sejmowe co wydatkują na jakiekolwiek potwierdzenie wersji zamachowej
 • @koniecPOLSKI 15:43:50
  "Paliwo lotnicze ,nafta i benzyna są NIE PALNE! to wie każdy kto w tym gasił zapałkę.Psyka i ogień znika. Taka sztuka magika!"

  Nie musisz mi tego tłumaczyć.
  Pali się nie paliwo lecz jego "opary"

  Tylko że kolego przy wybuchu paliwo się rozbryzguje i odparowuje a inicjatora zapłonu masz pod dostatkiem.

  Dalej tego tematu ciągnąć nie ma sensu bo dobrze wiesz o czym mówię i wiesz że mam rację - inna może być wersja tylko PISowska
 • @zibi 16:32:47
  Gnoja pajacu od "wpisz w gogle zamach warszawski" to poszukaj sobie w rozporku i podaj mu rękę boście na takim samym poziomie.

  A poza tym żeś jełop i wymiana z tobą sekciarski cieciu jakiejś większej ilości słów jest dla mnie zbyt wielkim niesmakiem więc za dużo do takich debili jak ty pisał nie będę
 • @koniecPOLSKI 15:43:50
  "A Trotylu nie BYŁO ! To Jasne.
  Znaleziono tylko i wyłącznie " Wysokoenergetyczne cząstki organicznych substancji chemicznych"."

  Cząstki to wykazały tylko wstępne pomiary.
  Natomiast późniejsze badania laboratoryjne wykazały na pasie śladowe ilości trotylu TYLKO ŻE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Tylko że:
  - zaniechano zbadania z jakiego okresu one pochodzą oraz z jaką ilością trotylu pas miał styczność
  - na ubraniu śladu trotylu NIE ODNALEZIONO !!! co daje jasny dowód iż żadnego wybuchu trotylu tam nie było gdyż jego śladowe ilości osiadłyby tez i ta wszystkim innym a nie tylko pasie!!!!

  I tej części wyników się nie uwypukla a skrzętnie przemilcza co zrobił właśnie świadomie m. inn. Gmyz.

  Lecz wiem że do debili z sekty i tak to nie dotrze.
  Te same badania przez tych samych "uczonych" zaprzeczające wybuchowi są dla nich niewiarygodne w porównaniu do ich innej części bardziej pasującej do z góry założonej tezy.
  Taka już natura ślepego bądź debila
 • @koniecPOLSKI 15:43:50
  Ech, koniecPOLSKi ja to się z tobą mam. Pleciesz bzdury, rozumiem płacą ci za to. Dostałeś do pilnowania mnie. No cóż służba, a wiedzy brak. Paliwo lotnicze jest palne, pod warunkiem, że osiągnie temperaturę ok. 38 stopni. Mam nadzieję, że widziałeś film, który pokazywałem gdzie samolot rozleciał się w powietrzu, bo właśnie od drobnej iskry zapaliło się paliwo.

  Agentów sobie podobnych szukaj gdzie indziej. Popatrz, jest tu taki jeden, co po kilka tekstów dziennie płodzi. Musi mieć chłopak duże potrzeby finansowe. Masz tu Pana Marky, co do jakiegoś Zawieszy wypisuje, musi, szef mu nie zapłaci.
 • @Skad my to znamy 16:47:22
  "Przypomnijmy. W prasie sprzed roku czytalismy:

  "Mój informator z Akademii Medycznej z Wrocławia tak tłumaczy zwłokę związaną z podpisaniem (albo i nie) opinii sądowo-lekarskiej z sekcji zwłok Zbigniewa Wassermanna: - Na ciele były śladowe ilości materiałów wybuchowych."

  No tak napisane w prasie że ktoś coś słyszał od tajemniczego informator ana co nie ma żadnych udokumentowanych potwierdzeń jest teraz głównym dowodem w sprawie.............

  Rany julek....... masakra.
  Bardzo mocny dowód.
 • @ALIK 17:14:40
  Wprost przeciwnie bo Twoje uwagi są wyjątkowo Cenne i potwierdzające "teorię" wybuchu, tłumacząc zniknięcie 12 ton paliwa.
  Zakładając iż część paliwa wylała się z ułamanego skrzydła w którym były zbiorniki to pozostałe musiało być ROZPYLONE. I Wybuchnięte , który to wybuch zużytkował tlen otoczenia zapobiegając pożarowi tak, że Strażacy mogli spokojnie popalać sobie papierosa na pobojowisku ?!
  "Żadne racje mnie nie interesują prócz Prawdy".

  Pzdr.
 • @ALIK 14:21:54
  Alik do nogi! Tak wołam do Alika. Mój Alik to dobry i mądry pies. A ty?
 • @Zawisza
  "... ale bijatyk ulicznych z policją, przepraszam milicją to się naogladałem, żadna mi to atrakcja"

  ---> I się nasłuchałeś i naoglądałeś, jak już byłeś większy. Czy tfuj 62-u letni tatuś nadal z rozrzewnieniem wspomina, jak lał bandytów z "Solidarności"?

  Nawet nie stać ciebie - mimo setek relacji, zdjęć, filmów i nie budzących żadnych wątpliwości scen z Marszu Niepodległości - napisać przynajmniej:
  ... bijatyk ulicznych policji z policją ...

  Ale do tego trzeba mieć w sobie, w genach, choć minimum przyzwoitości! Niby jakim cudem, te geny miałyby trafić do ciebie ... no chyba że ... połowa ... przypadkowo ... :)
 • @koniecPOLSKI 15:43:50
  "Paliwo lotnicze ,nafta i benzyna są NIE PALNE! to wie każdy kto w tym gasił zapałkę.Psyka i ogień znika. Taka sztuka magika!"

  Takie bzdety da się pisać tylko za pieniądze więc jeśli tylko cyferki do Ciebie przemawiają to odpiszę Ci cyferkami:

  - zbiorniki paliwa TU154M to około 40 ton (nie pamiętam czy aby ta Tutka nie miała powiększonych)
  - na podejściu do lądowania mieli w tych zbiornikach około bodajże 14 ton
  - czyli do Fulla brakowało około 26 ton paliwa
  - czyli tak po chłopsku około 26 m3 oparów - do tego TYLKO wrzuć zapałkę :D :D
 • @Adam syn Brunona 17:45:11
  "Alik do nogi! Tak wołam do Alika. Mój Alik to dobry i mądry pies. A ty?"

  A ja:
  - ani pies
  - ani nie wykonuję niczyich rozkazów

  Więc pudło TOWARZYSZU
 • @koniecPOLSKI 17:43:52
  "potwierdzające "teorię" wybuchu, tłumacząc zniknięcie 12 ton paliwa.
  Zakładając iż część paliwa wylała się z ułamanego skrzydła w którym były zbiorniki to pozostałe musiało być ROZPYLONE. "

  O nie nie nie.
  a- ponoć wybuch oderwał skrzydło
  b- ten sam wybuch byłby inicjatorem zapłonu i wybuchu paliwa
  c- taki wybuch bomb i 14 ton paliwa rozerwałby samolot na strzępy lecz:
  - odnaleziono by kokpit który by bardziej spadł niż wbił się/roztrzaskał w drobny mak pędem i masą samolotu w glebę
  - wszystkie ciała byłyby mocno opalone jeśli nie zwęglone - nie znam się
  - na szczątkach samolotu i wyposażenia również byłyby inne ślady po wybuchu niż po pożarze
  - byłyby ślady po rozerwaniu - a tak jest jeden kontrowersyjny kawałeczek aluminium
  - ciała i odzież nie byłaby nasączona paliwem gdyż by się ono doszczętnie wypaliło
  - itd. itp.

  Może Ciebie to nie przekonuje...
  Ale mnie wizja zamachowo wybuchowa absolutnie NIE.
 • @ALIK
  "- czyli tak po chłopsku około 26 m3 oparów - do tego TYLKO wrzuć zapałkę :D :D"

  Jak ty to robisz, że raz chcesz myśleć po chłopsku a za chwilę myślisz po anodińsku ...
  Czy zamiast zapałki nie wystarczyłyby malutkie ładunki wybuchowe, umieszczone w skrzydłach, których wybuch nie tylko nie powoduje "uszkodzenia błony bębenkowej, opalenia włosów, rzęs, poparzeń skóry" ... ale i cząsteczki materiału wybuchowego, tylko w śladowej ilości mogłyby się przedostać do kabin ...
  To takie trudne do wyobrażenia?
 • @1normalnyczlowiek 17:52:59
  " Marszu Niepodległości - napisać przynajmniej:
  ... bijatyk ulicznych policji z policją ...'

  Przepraszam ale pozwolę sobie na sprostowanie:

  To nie były walki Policji z Policją
  To była medialna zaczepka tajnej (słabo zamaskowanej) Policji oficjalnej Policji a później łomot tej samej Policji umundurowanej oficjalnie i zakamuflowanej dla ludzi uczestniczących czy też tylko oglądających marsz

  Mówiąc krótko Policja "walczyła" ze swoimi pracodawcami za pieniądze tych pracodawców
 • @ALIK 17:25:08
  Alik to wiadomo , pisałem że Trotyl jest Wszędzie .To powszechnie występujący związek organiczny szczególnie tam gdzie toczy się wojna
  a Polska wieś ,bezpieczna ,Polska wieś ,spokojna.
  Skądże więc tylu do tego Trotylu ? Może gdzieś trolle składują w stodole?
  ZAWISZA nie powinien rozpowszechniać takich pogłosek z tymi Trollami .
  To Myli i wprowadza w błąd .I ten Trotyl to stąd.
  Pzdr.
 • @1normalnyczlowiek 18:02:55
  Nie zrozumiałeś przekazu.
  To co napisałem było odpowiedzią na sugestię że paliwo miało prawo NIE WYBUCHNĄĆ !!!
 • @zibi 16:26:33
  I ty w to wszystko wierzysz?
  Latem na NE było bardzo głośno o pewnej sprawie w Warszawie na budowie metra. Dwóch panów, podobnież doktorów i szanowanych szlachciców, o czym mnie przekonywano opowiadał o kościach ludzkich wywożonych ciężarówkami z budowy metra. Opowiadali, że niezbędne są długotrwałe i drogie badania. IPN podobnież siedzibę na pokrycie kosztów tych badań miał sprzedać. P. Mirosław Dakowski nawet opowiadał o ciałach w różnym stopniu rozkładu. Łatwowierni zwolennicy teorii spiskowych uwierzyli, gromy leciały na władze Warszawy. I co, cokolwiek udowodnili, jakieś kości znaleźli? Sprawa umarła śmiercią naturalną zaś zwolennicy teorii spiskowych pewnie nadal sobie opowiadają, jak to ciężarówkami na śmietnisko wywożone są kości i tylko nie wiedzą, czy to kości powstańców czy też wojów Chrobrego.
  Popatrz ile niestworzonych rzeczy opowiadają sobie zwolennicy teorii spiskowych. Samolot miał nie wylecieć z Warszawy a ofiary dowożono do Smoleńska torpedowymi furmankami. W każdej sprawie trzeba zachować umiar, by nie wyjść jak Rogalski na helu, czy Kaczyński na trotylu.
 • @koniecPOLSKI 18:06:53
  A ja napisałem to co było podane na konferencji maciory.

  1 - ślady trotylu na pasie są
  2 - śladów trotylu wokół pasów BRAK

  Czyli wynik badań jest jasny:
  1- trotylu w tym dniu w samolocie nie było
  2- styczność z trotylem miał TYLKO pas - i tutaj dalej jest manipulacja bo zaprzestano badań na stwierdzeni ew jakiej ilości był ten trotyl jak też i kiedy pas miał z nim styczność.

  Lecz dlaczego ich zaniechano jest jasne jak słońce i proste jak drut:
  1- badania potwierdziłyby znikome ilości trotylu nie pasujące do wersji a raczej wizji zamachowej
  2- data styczności pasa z trotylem nie pasowałaby do daty katastrofy.

  To proste wnioski lecz nie przebijają się przez moherowe nakrycia głowy.
 • @Zawisza 18:11:53
  "W każdej sprawie trzeba zachować umiar, by nie wyjść jak Rogalski na helu, czy Kaczyński na trotylu."

  Bądź maciorewicz i reszta sekty z pod znaku kaczki na obiedzie zamiast akcji ratunkowej po katastrofie
 • @ALIK
  "... paliwo miało prawo NIE WYBUCHNĄĆ !!!"

  To zależy tylko od tego czy to był samolot wojskowy czy cywilny i jaka konwencja międzynarodowa decydowała o kierunku badań i wniosków ... Jak wszyscy wiemy, PRemier Donald Tusk wybrał konwencję, która zobowiązywała wszystkich zainteresowanych, czyli jego, Arabskiego, Grasia, Klicha, Sikorskiego ... oraz kagiebistów od Putina do ściśle określonej kolejności prowadzenia śledztwa: najpierw wskazanie winnych, potem podanie wniosków ze śledztwa, następnie rozpoczęcie śledztwa i ustalenie, jakie będą potrzebne dowody, a na końcu odszukanie dowodów i dopasowanie ich do poszczególnych wersji wydarzeń ... - nawet polską wódkę dowieźli, by dostarczyć materialny dowód obecności alkoholu we krwi generała!
 • @ALIK 17:53:29
  Masz Głowę .To jest To. Nie doceniałem twej wiedzy. Sugerujesz że:
  - na ubraniu śladu trotylu NIE ODNALEZIONO !!! co daje jasny dowód iż żadnego wybuchu trotylu tam nie było gdyż jego śladowe ilości osiadłyby tez i ta wszystkim innym a nie tylko pasie!!!! Masz RACJĘ.
  Wynika z tego że trupy ułożone były na SIEDZENIACH PO wybuchu!
  to dlatego tylko ok 20 i Jarosław musiał czekać by dowieźli brata z chłodni
  stąd wstrzymywali .....
  BINGO! trafiłeś ! Widzisz jak wspólnie mozna do czegoś dojść.
  Pzdr.
 • @1normalnyczlowiek 18:34:06
  "do ściśle określonej kolejności prowadzenia śledztwa: najpierw wskazanie winnych, potem podanie wniosków ze śledztwa, następnie rozpoczęcie śledztwa i ustalenie, jakie będą potrzebne dowody, a na końcu odszukanie dowodów i dopasowanie ich do poszczególnych wersji wydarzeń ."

  Ależ dokładnie tak działa PIS i jego sekta oraz ludzie wyznaczeni do udowodnienia za wszelką cenę wersji zamachowo wybuchowo spiskowej.

  Najpierw była z góry założona a w zasadzie ustalona teza: ZAMACH
  a później wymyślano i dopasowywano do niej pseudo dowody i przesłanki:
  - magnes
  - hel
  - zamachowiec samobójca
  - oślepiające lasery
  - pociski samonaprowadzające
  - ...................................................
  - teraz na topie są bomby

  Jedne dane ze skrzynek są wiarygodne inne rzekomo podrobione - chociaż są na tych samych trzech skrzynkach......

  Itd. itp.
  Najpierw teza a później próba uprawdopodobnienia jej na siłę
 • @Zawisza 18:11:53
  Jeśli to Prawda to mogli to być żydzi rozstrzeliwani w ruinach getta ,chowani
  w przypadkowych miejscach. Dla żydów miejsce pochówku rzecz święta ,
  Słyszałeś co się działo na Powazkowskiej , stawiali tam wieżowiec KARENU, wstrzymali budowęna trzy lata .
  Gronkiewicz -Walcowa by siędowiedziała to Nici z Metra. Trza by zasypywać.
  Nie rozgłaszaj .Licho nie śpi.
  Nasi Powstańcy byli chowani po chrześciańsku.Krzyżyk z listewek i butelka z
  dokumentami.Czasami sięnie dało ,to koledzy zaznaczali ,pamiętali...
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 18:44:30
  " Sugerujesz że:
  - na ubraniu śladu trotylu NIE ODNALEZIONO !!! co daje jasny dowód iż żadnego wybuchu trotylu tam nie było gdyż jego śladowe ilości osiadłyby tez i ta wszystkim innym a nie tylko pasie!!!! Masz RACJĘ."


  O nie nie nie.....
  Ja nic nie sugerowałem i nie sugeruję.
  Przytoczyłem pełną wersję/wyniki testów na które powoływał się Gmyz.
  Ich pełne wyniki były omawiane na konferencji z udziałem maciory i są w necie.
  Ja tylko przytaczam je w całości a nie wyrwany kawałek z nich składający się z kilku wyrazów gdzie kluczem jest trotyl na pasie bezpieczeństwa.

  Ten kawałek pasa został pobrany z kawałka ubrania i na pasie ślady trotylu są a na tym ubraniu NIE !!!
  Więc nie wnętrze samolotu miało kontakt z tym trotylem a SAM PAS BEZPIECZEŃSTWA.!!!!!!!!!!!!!!!

  Do tego jakże ważnego "SZCZEGÓŁU" wyników testów nie da się nawet dopasować durnoty o wersji materiałów wybuchowych trotylopodobnych/pochodnych zamontowanych w pasach bezpieczeństwa

  Także sarkazm sarkazmem ale nic nie udowodniłeś - bo się nie da
 • @ALIK - Nie wstyd ci, tak się ośmieszać?
  "Ależ dokładnie tak działa PIS i jego sekta oraz ludzie wyznaczeni do udowodnienia za wszelką cenę wersji zamachowo wybuchowo spiskowej."

  ---> Przecież to "Sekta Pancernej Brzozy" w składzie: Tusk, Komorowski, Kopacz, Sikorski, Palikot, Arabski, Graś ... wspomagana - jak zwykle zresztą - kagiebistami, już w dniu tragedii ogłosiła jak doszło do zdarzenia, kto jest winny, że zamachu nie było ... no i materiałów wybuchowych TOŻIE NIET!
  W oparciu o te założenia obie strony, kagiebowska i esbecka, poprowadziły śledztwo od pierwszego dnia ... na manowce!
  A później PR-owcy wspomagani WSZYSTKIMI GWnianymi mediami - takimi jak TVN, Polsat, TVP, TOK FM, RMF, PR ... i wiele wiele innych stacji radiowych i telewizyjnych oraz zespołów redakcyjnych - ułożyli dokładnie taką narrację, jaką tu przedstawiłeś (z PiSem w roli głównej). No i matołki uwierzyły ... w kłamstwa generał Anodiny i ministra Millera :)))
 • @1normalnyczlowiek 18:02:55
  Widzisz jakie to Normalnie proste. Paliwo mogło się dostawać do kadłuba
  rozpylone NIECZYNNĄ instalacją wentylacyjną. Samolot wyleciał z Okęcia z usterką której nie mógł usunąć SERWIS fabryczny. Instalacja wentylacyjna zaczyna sięw ogonie tam gdzie wlot powietrza i wtryskiwacze Paliwa do
  silników a kończy w miejscu "rozerwania " skrzydła. ,Lewy silnik Padł i dodawanie Gazu powodowało dziwny ryk który zagasł,silnik stanął ,paliwo miast trafiać do silnika wtrtyskiwan było w wentylację.to BYŁA KATASTROFA spowodowana Awariąsilnika.
  Dlatego Komisja Anodiny Ukrywała wiele Faktów aby nie Ujawnić że Była to Wina Samolotu i Remontu Rosujskich Specjalistów.
  Dzięki ALIKOWI I ZAWISZY mgła Smoleńska OPADA!
 • @koniecPOLSKI
  "to BYŁA KATASTROFA spowodowana Awarią silnika."

  Jeżeli, to: ... planową awarią silnika!
  Zbyt wiele rzeczy wskazuje, że moment "awarii" był ściśle określony co do czasu i miejsca - by się wszystko "zgadzało" ...
  Wcześniejsza obecność rozpylonego paliwa w "atmosferze" samolotu - nawet w bardzo małej ilości - zostałaby natychmiast zauważona i przynajmniej zasygnalizowana albo przez załogę albo przez pasażerów.

  Pozdrawiam
 • Zawisza to takie dziwo
  które wierzy w ustalenia organów państwowych kłamiących jak z nut od 2,5 roku. Trzeba być głuchym ślepcem by wierzyć, że jakikolwiek prokurator powie coś co mogło by spowodować spotkanie z seryjnym samobójcą.
 • @1normalnyczlowiek 19:17:07
  Wcześniej samolot leciał spokojnie a nawet bracia sobie przez satelitę
  pogadali. Precyzyjniej to Jarek sobie pogadał bo Prezydent zadzwonił i podobno tylko spytał "Cześć ,co u mamy?" no i jarek sobie pogadał i mu opowiadał...i sięrozłączyło .Potem do Brzozy I był jaki taki spokój ,dopiero
  po wybuchu ,jak "posypały sięte blachy z ogona" ,właściwiej jak zaczepił tym ogonem. Wybuchu NIE BYŁO! Wybychu NIE BYŁO! Wybuchu NIE
  BYŁO !( trzy razy dla pewności) to dopiero ..krzyk na pokładzie .I włączali te komórki jeden przez drugiego .Podobno 20.Mogli już i kichać od tego paliwa . Trzeba by zapytać ZAWISZE. On powinien wiedzić. Jest ze służb.
 • @1normalnyczlowiek 19:17:07
  .
  1normalnyczlowiek:
  "@koniecPOLSKI
  "to BYŁA KATASTROFA spowodowana Awarią silnika."
  Jeżeli, to: ... planową awarią silnika!
  Zbyt wiele rzeczy wskazuje, że moment "awarii" był ściśle
  określony co do czasu i miejsca - by się wszystko "zgadzało" ...

  Wcześniejsza obecność rozpylonego paliwa w "atmosferze" samolotu -
  nawet w bardzo małej ilości - zostałaby natychmiast zauważona i
  przynajmniej zasygnalizowana albo przez załogę albo przez pasażerów...."
  ====================================================

  Leminga albo Wsiowca nie przekonasz :)) On wie na 100 % tak jak

  POdaje moskiewska centrala :))

  i tak jak wiedzą Anodina z Millerem i Matoł i Bulem :)), że

  paliwem tego samolotu była nitrogliceryna z dodatkami trotylu :)),

  i że pijani polscy piloci rozpylili to paliwo a następnie POdpalili :)))
 • @zadziwiony 19:35:09
  Jak wykazują badania 56% Polaków nie wierzy w zamach, zaś 36 w niego wierzy. Precyzyjniej można powiedzieć, że takie dziwo co w zamach wierzy.

  Kłamstw i sprzecznych informacji otrzymaliśmy wystarczająco dużo, by nie wierzyć nikomu. Stąd ponad 60% Polaków chciałoby niezależnego śledztwa. Seryjnym kłamcą smoleńskim jest Nasz Dziennik, to co oni wypisywali to przechodziło ludzkie pojęcie. Przykład, podobnież znaleziono na miejscu katastrofy skrzydło innego samolotu, który po kolizji odleciał i gdzieś tam bezpiecznie wylądował. Ilość wątpliwej prawdy ocen, które do nas docierają powinno nas uczulić na to, by nie wierzyć w nic, co nie jest potwierdzone w wielu źródłach. Katastrofa smoleńska jest dziś bazą skłócania społeczeństwa. Robią to Rosjanie, bo czymże są zdjęcia ofiar które musiały wyciec ze służb rosyjskich, czymże jest nie zwracanie nam wraku. Gdyby Rosjanie współpracowali z Tuskiem, to już dawno wrak byłby w Polsce, a jeszcze gratis by go nam dokładnie wyglansowali, odkurzyli, byłby jak nowy. Do sprawy trzeba podchodzić z głową, mysleć logicznie. Rosji zależy na skłóconej, słabej Polsce, bo słaba Polska nie mąci w interesach Rosji. Kaczyński działa wręcz idealnie na ich korzyść.
 • @Zawisza 20:52:25
  ZAWISZA powiedziałem Jesteś WIELKI, nie tam jakiś szary ,czarny ciemniak jak próbowali ....Wyjąłeś mi to z ust.
  "Tylko Komisja Międzynarodowa może ten problem Rozstrzygnąć przy udziale Światowej klasy Naukowców i Specjalistów od Katastrof lotniczych".
  I tyle !
  -----------------------------------------------------------------------------------------
  Walnij temat Prezydenckiego Marszu do Wolności, widziałem w TVNie !
  Pokręciło Wszystkich .Pod Dmowskim śpiewali : "Boże Cara chrani.....
  ,choć może raczej : " Boże coś Polskę...... .racz Nam Wrócić Panie!"
  chyba tak, muszę jeszcze Sprawdzić, bo wyciszyli dźwięk i ruszali ustami
  a jak Ci mówiłem miałem kolegę jubilera głuchoniemego...........
  To tak jakby Polska nie była niepodległa ? Co Ty na to?

  Dobrze sobie radziłeś z Lemingami. Nie daj się . Pamiętaj ! Gryź.

  Pzdr.
 • @Skad my to znamy 16:47:22
  trutu tutu trąbka z drutu! bo mój informator z tej samej akademii twierdzi, że we łbie Wassermanna patolodzy znaleźli zamiast mózgu taką żyłkę, po której przecięciu uszy mu odpadły.
  ...a inny informator twierdzi, że pierdzi.
  Bo to jest g*wno, a nie dowód na cokolwiek, takie plotkowanie i zmyślanie.
  A kto powtarza plotki i zmyślenia, ten jest "domestenes" :P
 • @Zawisza - Uparty jesteś, bolszewicki POmiocie!
  "Jak wykazują badania 56% Polaków nie wierzy w zamach, zaś 36 w niego wierzy ..."

  ---> Nie rozumiesz kretynie, że ten bolszewicki "rząd" wraz bolszewickim PR-emierem i PR_ezydentem NIE RZĄDZĄ państwem, czyli nie zarządzają państwem, ale zajmują się TYLKO i WYŁĄCZNIE swoim PR-em, swoimi notowaniami w sondażach. I przez takich jak ty, bolszewickich matołków, wychowanych na Gazecie Wyborczej, większość społeczeństwa polskiego ledwo łączy koniec z końcem szukając gdzie tu zdobyć środki na jedzenie, mieszkanie i leczenie. Czy widok tych tysięcy ludzi CHORYCH, stojących nocami w kolejkach, tylko po to, by się zapisać ZA ROK do lekarza, choć choroba JUŻ ich wykańcza, nie przemawia do twojej wyobraźni. A oni to olewają!!! Przecież ci bandyci z PO, z Tuskiem i Rostowskim na czele, mają dla nich gotową odpowiedź:
  Co z tego, że sobie poczekacie. Jeśli dożyjecie, to będziecie przez czas oczekiwania cieszyli się, że żyjecie w Kraju, który osiągnął kosmiczny sukces, polegający na WZROŚCIE DYNAMICZNEGO spadku wskaźnika OPTYMISTYCZNEGO postrzegania rzeczywistości!!! Cóż Wam więcej do szczęścia potrzeba oprócz wzrostu tego wskaźnika! I nie mów szmaciarzu, że przecież mamy sukces za sukcesem, bo co rusz są otwierane z udziałem przedstawicieli Partii i Rządu, odcinki wyrobów drogopodobnych, bardzodrogopodobnych i autostradopodobnych. Co tam operacja za pięć lat ... Przecież mamy Dreamlinera, JEDNEGO Dreamlinera!!! Cieszmy się, bo PRZECIEŻ mogliśmy nie mieć ŻADNEGO! I czym wtedy byśmy latali, a Ty nie dostąpiłbyś szczęścia popatrzenia jak wsiadamy do tego samolotu i lecimy, lecimy, odlatujemy wręcz ... Cóż za piękny widok! Prawda? Widzisz jak się dla Ciebie poświęcamy! Dostarczmy Ci tak pięknych widoków. Głowa do góry. Nie przejmuj się i nie miej pretensji do nikogo, że Ty nigdy nie polecisz - przecież małostkowość, to obżydliwa cecha. Jak już wrócimy a Ciebie niestety nie będzie, to bądź pewny, że idąc na nocny koncert Rachmaninova, położymy kwiatek na Twoim grobie ...
  Kiedy zrozumiesz, że WIĘKSZOŚĆ pieniędzy idzie na POZOROWANE działania - zamiast na potrzeby ludzi, którzy te pieniądze wypracowują! A ty w tym, całym sercem swoim, im pomagasz! Choć oni mają ciebie tam, gdzie nie tylko u Murzyna jest ciemno ...
 • @ALIK 18:18:51
  hehe, pancerne mohery - ale w dębową twardość brzozy nie chcą uwierzyć.... zwłaszcza że impet tego statku powietrznego był na dolnej krawędzi dopuszczalnej prędkości lotu która dla tutki wynosi coś około 240 km/h... ...a poniżej której każda tego typu tutka robi niekontrolowaną półbeczkę i rypie w glebę....
 • --------- podsłuchana rozmowa
  ---Panie - Smoleńsk to jak nic ! zamach - ale ! cieszę się że szlag trafił tam -tą kanalię Karpiniuka
 • Autor
  "W tej sprawie prokuratura działa profesjonalnie, zgodnie z od dawna wypracowanymi zasadami. Profesjonalizm zakłada nie chwalenie się każdym podejmowanym krokiem, każdą stawianą tezą. Profesjonalne podejście to rozeznanie sytuacji, zlecenie odpowiednim uprawnionym jednostkom wykonanie badań, postawienie tez i ich krytyczna ocena w oparciu o wyniki badań a wreszcie przedstawienie wyników i wniosków. Tak działa profesjonalny badacz."

  Te kilka zdan dyskwalifikuje autora jako rzetelnego i wartego czytania blogera. Nie wiem czy jest chory "na glowe", naiwny,ograniczony umyslowo, czy prowokator i PR owiec rzadzacych - wiem ze bez wzgledu na to co jest przyczyna "jakosci" tych wypocin sa one niestrawialne.
 • Poważne zaniedbanie w rozumowaniu logicznym
  Trzy sekcje na 96 śmierci to ok.3%. Jeżeli poszukując Kazachów w obejściu zajdę do 3% lokali, to czy mogę stwierdzić, że ich obecność w obejściu jest wykluczona? Autor popełnia podstawowy błąd logiczny argumentum ad ignorantiam w ogóle rozważając pytanie o moc dowodową tych 3 sekcji. I pomijam tu miłosiernym milczeniem wiarygodność tychże sekcji w tej czasoludzioprzestrzeni. I tyle w tym temacie bo reszta jest już milczeniem.
 • @ender 05:23:34
  Jak pewnie wiesz, przeprowadzono więcej sekcji zwłok ofiar tej katastrofy. Prokuratura mówiła o 3 stąd chcąc być rzetelnym nie mogę mówić o większej liczbie. Nieoficjalnie wiadomo, że również w przypadku kolejnych dwóch również nic nie znaleziono, czyli już masz 5%, albo mówiąc językiem rachunku prawdopodobieństwa na 5 prób wszystkie identyczne, co trochę więcej znaczy ale ja w odróżnieniu od twórców teorii spiskowych staram sie opierać o rzeczy potwierdzone i podawać źródła. W swoim tekście nie rozstrzygam czy był to zamach, katastrofa itd. bo byłbym nierzetelny jak Kaczyński w swoim wystąpieniu, czy też gdy mówi, że na 99% był to zamach.

  Jak pewnie wiesz, przeprowadzono badania drugiego TU i uzyskano podobne wskazania przyrządów jak przy pierwszej. To mówi prokuratura, podpisały się pod tym instytucje mające odpowiednie certyfikaty. Znowu nie rozstrzyga to pytania czy to zamach czy katastrofa. Jakie dowody na zamach ma Macierewicz, poza czystym gdybaniem? Czy można uznać za rzetelnego człowieka, który tyle razy mówił nieprawdę, co Macierewicz?
 • @faxe 01:03:13
  Nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi, a może ja niezbyt precyzyjnie to wyjaśniłem. O profesjonalizmie prokuratury mówię tylko w zakresie metodologii badań. Profesjonalizm wymaga postawienia tezy, zebrania wyników badań, analizy porównawczej i krytycznej wyników badań uzyskanych różnymi metodami i wreszcie ogłoszenie wyników. To są badania profesjonalne i w tym zakresie prokuratura wydaje się działać profesjonalnie. Do niczego więcej z działań prokuratury ja się w tym zdaniu nie odnoszę. Podejście Macierewicza chocby jego pierwsze zdanie jakie w tej sprawie wypowiedział "To była zbrodnia i ja to udowodnię" świadczy o braku profesjonalizmu. Oznacza to jedno, że będzie dobierał dowody pod z góry ustaloną tezę, co później wielokrotnie udowodnił, choćby sprawą sztucznej mgły. Więc czy moje podejście do sprawy jest to rzetelne ?
 • @Zawisza - Twoje kłamstwa, nawet 1000 razy powtórzone, w prawdę się nie zmienią!
  "Oznacza to jedno, że będzie dobierał dowody pod z góry ustaloną tezę, co później wielokrotnie udowodnił, choćby sprawą sztucznej mgły. Więc czy moje podejście do sprawy jest to rzetelne ?"

  ---> Przypisywanie Macierewiczowi tego, co od pierwszych minut robił Tusk, Sikorski, Komorowski, Parulski, Klichy ... to nawet nie bezczelność, to bezdenna głupota, rozgłaszana wbrew faktom.
  A w ogóle w czym ci przeszkadzać może "sprawa sztucznej mgły"? Wiadomo, że mgła może pojawić się nie tylko z przyczyn naturalnych, ale może być sztucznie wywołana lub sztucznie wytworzona. Każdy kto zamierza rzetelnie zajmować się tragedią smoleńską MUSI przeanalizować TAKŻE i te ewentualności. To nie wyklucza - i NIE MOŻE wykluczać - badania wszystkich innych wersji ...
 • @1normalnyczlowiek 22:37:17
  No i zachowujesz się jak ci w Czeladzi. Bez wyzwisk nie potrafisz skonstruować wypowiedzi. Z psychologicznego punktu widzenia dowodzi to temu, że moje wypowiedzi cię przekonują tyle, że obalają to, w co byś chciał wierzyć. Gdybym napisał, że prokuratura znalazła na wszystkich ciałach ślady trotylu a ja w pełni wierzę w opowiadania Macierewicza nie byłbym bolszewickim pomiotem a swoim. I wcale by ci to nie przeszkadzało, że wtedy byłbym kłamcą. Moją ocenę twojej wypowiedzi potwierdza również fakt, że przypisujesz mi słowa, których nigdy nie wypowiedziałem, myśli których nigdy nie wyartykułowałem. Co do dróg cieszę się, że powstają, bo wcześniej był całkowity zastój, w pełni z nich nie jestem zadowolony. Zdaję sobie sprawę, że widoczny rozwój infrastruktury wynika z pieniędzy unijnych a nie jest zasługą rządu. Za to nie jestem naiwny by wierzyć, że z Kaczyńskiego drogi byłyby lepsze. Za ich jakość odpowiada ustawa o przetargach, kto ją lansował? Wybiera się najtańszą ofertę, a biednego na tanie nie stać. A jak masz najtańsze to i masz najgorsze i się dziwisz? Przed Kaczyńskim za Kaczyńskiego, Tuska i po Tusku urzędnicy są tacy sami. Zmiana rządu to zmiana na swoich tylko na samej górze, a o wszystkim decyduje armia urzędników średniego szczebla. Ci są niezmienni. Mówię, pomyśl, to naprawdę nie boli, choć bolesne jest wyrywanie zakodowanych w mózgu PR-owskich tez, co właśnie doświadczasz i rozpaczliwie przed tym bronisz, stosujący wyzwiska.
 • @ninanonimowa
  "... ale ! cieszę się że szlag trafił tam -tą kanalię Karpiniuka"

  ---> Radość ta była nie na miejscu. Platforma Obywatelska ma niezmierzone zasoby tego typu ludzi. Przecież za chwilę wystawili komunistycznego Wunderkindusia Pawła Olszewskiego, który w kłamstwie, chamstwie, pluciu ..., przebija prawie wszystkich w Platformie ... Dorównać jemu, kiedyś próbował Sławomir Nowak a teraz - Adam Szejnfeld, Andrzej Halicki, Jacek Protasiewicz ... No a obżydliwym zakłamaniem, przebija ich Rafał GRU_piński.
  http://normalny.nowyekran.pl/post/17681,zaklamana-bolszewicka-twarz-pawla-olszewskiego-twarza-platformy-obywatelskiej
 • @1normalnyczlowiek 08:35:37
  Widzę, że też jesteś przy komputerze, więc witam. Z tego co wiem to po katastrofie dla Macierewicza najważniejszy był obiad. No ale cóż, każdy ma swoje potrzeby. Ale zaraz, kto przypisuje Macierewiczowi to, co robił Tusk, Sikorski i inni? Nie mówię, że Macierewicz zawalił identyfikację, bo za to odpowiada jak najbardziej rząd. Ja wyraźnie rozdzielam odpowiedzialności. Za listę pasażerów odpowiada PiS a personalnie Lech Kaczyński, za wszelkie nieudacznictwo po katastrofie odpowiada rząd. Macierewicz odpowiada za jego kłamstwa. MAK za jego, choćby pijany generał, czy generał w kokpicie. Błaski jako dowódca wojsk odpowiadał za tragiczny stan 36 pułku znacznie bardziej niż minister Miller, ale nie za to, że był w kokpicie.
  Zgadzam się, trzeba przeanalizować wszystkie tezy tyle, że najpierw przeanalizować, ocenić krytycznie a nie lecieć do mediów i głosić jako prawdę, co robi Macierewicz. Macierewicz jest czystej wody agitatorem a nie osobą rzetelnie badającą katastrofę i o to mam do niego pretensję.
 • @Zawisza
  " Z psychologicznego punktu widzenia dowodzi to temu, że moje wypowiedzi cię przekonują tyle, że obalają to, w co byś chciał wierzyć."

  ---> Dowodzi wprost czegoś przeciwnego. Ty stosujesz bolszewickie zasady propagandowe (o tysiąckrotnym powtarzaniu kłamstw ...) Dlatego powtarzasz bzdury, choć ktoś ci pod nos kładzie jasne argumenty ...

  "Co do dróg cieszę się, że powstają, bo wcześniej był całkowity zastój, w pełni z nich nie jestem zadowolony."

  ---> To nawet nie jest podejście minimalisty, to jest podejście strusia - i to stojącego na betonie! Przecież widać jak na dłoni co budują, jak budują i za ile budują. Nie chcesz zauważyć - choć fakty krzyczą - że ludzie zaangażowani w te i inne tzw. inwestycje po stronie rządowej, nie budują po to by coś wybudować aby służyło państwu i obywatelom PO WYBUDOWANIU! Oni to robią - tylko po to! - by zarabiać a właściwie, wyprowadzać pieniądze W TRAKCIE takich inwestycji. Nawet nie potrafisz policzyć, ile nas kosztowała wycieczka życia do Chin Józefa Bąka i jego tam nauka 'tiltingu" - a to jest ponad 700 mln. Na razie nie wiadomo jeszcze, ile miliardów złotych będzie kosztowała nas podróż marzeń do Szanghaju Donalda Tuska - a sytuacja jest bardzo groźna, gdyż po tej podróży "nagle" Szanghaj ( a może i całe Chiny) dostrzegły "ogromny" talent siostry Józefa Bąka, zapraszając ją do Szanghaju. Po wycieczce Józefa Bąka, mieliśmy na głowie firmę COVEC ... jakie firmy będziemy mieli teraz - i na pewno z takim samym skutkiem - aż strach pomyśleć ...
 • @1normalnyczlowiek 09:07:57
  To co ty stosujesz to odwieczne zasady stosowane przez KK, później bolszewików obniżenia wartości rozmówcy poprzez nazwanie go obrażającym epitetem. Na tej zasadzie "Dziady" to nie przodkowie, poganin to nie człowiek wierzący w wielu bogów, wiedźma to nie kobieta posiadająca wiedzę z zakresu medycyny, ziołolecznictwa itp a stara baba na miotle. Bolszewicy też stosowali tę zasadę, mieliśmy pełzającą kontrrewolucję, kapitalistów co piją krew robotnika itd. Zwolennicy PiS, jak również ty dokładnie przejęli tę metodę. Mają swoje słowa bolszewik POmiot i wiele innych. WIdzisz jak bliskie ci są ideały i metody bolszewików. Jak widzisz ja nie zniżam się do tego poziomu by ciebie bolszewikiem określać, choć widzisz to jak na dłoni.

  Wracając do dróg, nie widzisz że podstawową naszą bolączką jest ustawa o zamówieniach publicznych preferująca najtańszą ofertę. Widziałem takie ogłoszenia przetargowe gdzie w kryteriach oceny było wpisane 100% cena. Zwycięzca takiego przetargu później robi wszystko by mimo nierealnej ceny wyjść na swoje, oszczędzając na wszystkim, na ludziach na materiałach na wykonawstwie itd. Więc zdejmij antenkę powtarzającą do znudzenia "Tusk jest zły" a popatrz, że pod rządami tej ustawi "Kaczyński byłby zły", bo urzędnicy dla świętego spokoju wybierają najtańsze oferty a najtańszy oznacza najgorszy. Właśnie ta antenka zakłóca ci możliwość zrozumienia gdzie leży problem. Najłatwiej powiedzieć, że wszędzie stoją "Wina Tuska", tyle, że do niczego to nie prowadzi. Jak mówię, zacznij myśleć, szukaj przyczyn a nie objawów.
 • @Zawisza
  "To co ty stosujesz to odwieczne zasady stosowane przez KK, później bolszewików obniżenia wartości rozmówcy poprzez nazwanie go obrażającym epitetem."

  ---> Ne odwracaj kota ogonem i nie pluj bezpodstawnie! No i nie nazywaj "obrażającymi epitetami" nazywania kogoś tym kim jest naprawdę. Nie przeszkadza ci, że u NAPRAWDĘ chorych z nienawiści do normalnej Polski i do normalnych Polaków, takich jak Waldemar Kuczyński, Stefan Niesiołowski, poprzez Pawła Olszewskiego a kończąc na Normanie Davisie i Zbigniewie Brzezińskim, jako główny a często jako JEDYNY "argument", występuje zarzut choroby psychicznej u przeciwników politycznych??? I oni w swojej łaskawości wysyłają ich do psychiatry ...
  Natomiast "epitet" a właściwie etykietkę - by każdy od razu wiedział, gdy się na takich jak ty natknie, z kim ma do czynienia - otrzymujecie po wcześniejszych "stu" próbach wytłumaczenia wam w inny sposób, łopatologicznie, jak się dane sprawy naprawdę mają. Bo waszą, również dobrze znaną bolszewicką sztuczką socjotechniczną jest zagadanie na śmierć interlokutora - by wciskać dalej głupoty. Tak jak z tobą, miałem z innymi na Forum Kraj i Katastrofa w Smoleńsku. Tam był taki jeden kretyn ("zapijaczony ryj"), który w KAŻDYM temacie miał TO SAMO wytłumaczenie: Kaczyński nie potrafił nałożyć słuchawki! Ale jak się jego, tak jak i ciebie zapytało, ile z powodu tej słuchawki czy reklamówki, straciło państwo polskie, to już nie wiedział, co odpowiedzieć. Podobnie nie wie - też jak i ty - co powiedzieć, mimo że obaj widzicie miliardy złotych topione w błoto, świadome niszczenie tysięcy polskich przedsiębiorców ... Wam nie przeszkadza, że taki Tusk wraz ze swoją bolszewicką Partią wykończył setki firm transportowych, chroniąc mafię paliwową. Nie przeszkadza wam, że Donald Tusk wraz z innymi komuchami, udając że buduje drogi i autostrady, wykończył setki polskich firm budowlanych i tysiącom ludzi złamał życie ... - nie pieprz, że to głównie wina złych przetargów! Uważasz, że tysiące polskich przedsiębiorców mają skłonności samobójcze??? Kompletnie nie znasz się na ekonomii, finansach, biznesie, zarządzaniu (także ryzykiem) ... a usiłujesz usprawiedliwiać nieudaczników a właściwie pazernych Prymitywnych Oszustów!
  Zacznij myśleć i szukaj rzeczywistych przyczyn a nie tych podanych w GWnianych mediach, także w reklamach!
 • @koniecPOLSKI
  "Zatrudniłby Budarczyka nie Grabarczyka "

  Tego Tuskowi nie wolno zrobić!

  I dlatego wciąż:
  gra.siem toczy ...
  Grasiem tuczy ...
  Kuźniar z Koziejem NAŁĘCZówkę popijają za zdrowie Jaruzelskiego, Kiszczaka, Urbana, Putina ...
  a Łaszkiewicz drze łacha, bo chwilowo nie ma Kałacha ...

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 11:06:08
  Chciałem ci przypomnieć, że nas jest jeden. Tak się mówiło za mojego dzieciństwa do tych towarzyszy, co im w krew weszło mówienie w drugiej osobie liczby mnogiej do pojedynczej osoby. Czyż nie mówiłem, że co chwila z ciebie bolszewickie przyzwyczajenia wychodzą. Pobić człowieka, gdy ma inne zdanie, wyzwać go od bolszewików, zaraz, jakiego to słowa w Czeladzi zwolennicy PiS używali? Pederasta czy coś takiego? Ot taka kultura.

  Z Niesiołowskim, Kuczyńskim na pewno mi nie po drodze, z Macierewiczem zresztą też. Jakoś bardzo nie lubię ludzi którzy nie argumentami a etykietkami, wyzwiskami operują.

  Przepisów wykańczających polskie firmy jest wiele, podam choć jeden z brzegu, zasada płacenia podatków w momencie wystawienia faktury a nie nie otrzymania pieniędzy, i znów nie rząd Tuska ją wymyślił. A to głównie wykańczało firmy. Wykonali robotę, ponieśli koszty, pieniędzy nie otrzymali a podatki musieli zapłacić. W Polsce było wiele afer, rozkradających nasz majątek. Pamiętasz przepisy Glapińskiego? Na ich podstawie mielismy aferę paliwową o czym wielu wie, ale również bezprzykładne rozkradanie terenów pod zabudowę na której wyrosły majątki deweloperów. Wiesz czyim przyjacielem był Glapiński?
  Masz chyba największą aferę post PRL, aferę komisji majątkowej, znowu bezprzykładne rozkradanie majątków, której nikt nie odważył się rozliczyć, Rozdano ogromny majątek i nawet nie wiemy ile i komu. Kolejna afera, zwolnienia z podatków dla wielkich sieci handlowych, niszczących małe sklepy. Wiesz, że te biedne sieci prawie że dochodu nie przynoszą? Polskę jest jak ta czerwona szmata Bogusława Radziwiłła z Potopu. Za jej brzegi ciągną PiS, PO, PSL, Kościół, swego czasu SLD. Dlaczego nie przechodzą okręgi jednomandatowe? Bo dzis nam sejm wybiera Kaczyński, Miller, Palikot, Pawlak, Rydzyk, Tusk. I po co mamy płacić tylu posłom? Nie wystarczyło by 6 z procentowym udziałem głosów, zgodnie z wynikami wyborów?
  I mówię ci, mnie nie ruszają epitety, wiem że rozmawiam z ludźmi, którzy gdy brakuje argumentów chwytają się za wyzwiska przechodzą do rozmów rękami. A później w kosciele do samego ołtarza się pcha, by wszyscy widzieli jaki to z niego katolik. Ot taka subkultura.

  Ja jestem dość odporny na indoktrynację. Nie udało się tego za dzieciństwa komunistom, nie zrobił tego Kościół, choć jestem wierzącym katolikiem, nie zrobi też ani PiS ani PO. Nie chodzę w stadzie, czy to lemingów, czy też moherowych baranków.
 • @Zawisza 07:55:56
  Witaj ZAWISZA!
  -"Jak pewnie wiesz, przeprowadzono badania drugiego TU i uzyskano podobne wskazania przyrządów jak przy pierwszej. To mówi prokuratura, podpisały się pod tym instytucje mające odpowiednie certyfikaty. Znowu nie rozstrzyga to pytania czy to zamach czy katastrofa."
  Gorzej! Zawisza zbadali tego Dreamlinera co zakupili ,wszędzie trotyl ,na całym lotnisku.Trzeba zamknąć kogo trzeba. I TU potrzeba . Musisz sprawę ratowąć bo nie wykryli że to Binienda ten od Macierewicza "robił" cały kadłub a jak wiesz on jest "specjalista" od rozwalanie kadłuba. Skandal! Kto teraz tam wsiądzie i usiądzie ,jeszcze ten cholerny Trotyl?
  Ratuj sprawę.Walnij jakąś Głupotę ale KOSMICZNĄ aby się zleciało więcej Normalnych ludzi bo inaczej im nie wytłumaczy.Tylko w kółko ten ZAMACH,ZAMACH,ZAMACH ....,cholera , leżymy . Kwiczymy!
  Pamiętaj weź się za Lemingi ! To zakała społeczna i wszystko przez to.
  I Pisz! albo co..
 • @koniecPOLSKI 13:23:47
  Od walenia głupot są tu lepsi specjaliści, np. ci od maskirowki, co im będę chleb odbierał. Wystarczy że biorę się za tych w moherowym ubranku. Roboty po uszy. A mnie nie płacą jak wydaje się co niektórym, nie mam czasu pisać po kilka tekstów dziennie, muszę na chlebuś zarobić.
  A co do Binendy to naprawdę wspaniały gość, całego Dreamlinera skonstruować, jestem pod wrażeniem zdolności tego człowieka ... do autoreklamy.

  Czytaj, może z czasem coś zrozumiesz, bo jak widzisz czytanie wymysłów zwolenników teorii spiskowych powoduje, że coraz bezsensowniejsze wpisy piszesz. No i jak z tym paliwem, jak rozwalić trotylem zbiornik paliwa, to się zapali czy też nie?
 • @Zawiesza 14:00:39 A TERAZ ZAWIESZA KLAMIE O PROF. BINIENDZIE?
  RE: A co do Binendy to naprawdę wspaniały gość, całego Dreamlinera skonstruować, jestem pod wrażeniem zdolności tego człowieka ... do autoreklamy.

  --- Zawiesza, czy twierdzisz, ze prof. Binienda gdzies twierdzil, ze calego Dreamlinera skonstruowal, i ze twierdzil tak dla "autoreklamy"? Udowodnij, ze on tak twierdzil.

  Potrafisz?

  Bez lgania nie wytrzymasz, co?
 • @Zawisza 14:00:39
  Zawisza kończymy z głupotami. Masz nowy temat .Grzej:
  http://bombardier.nowyekran.pl/post/80135,doladowanie-specjalne
  To nie żarty z tym trotylem , bo Samobójczo zamordowali pirotechnika
  od Tupolewów. Dzwoń .Sprawdź ,żeby nie było jak z tym Gmyzem.
  Sprawdzaj .
  I Pisz!
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI
  "A w ogóle co ty Robisz? W sobotę Masz Robotę?
  Pamiętaj ! Kto W "Szabes" robi się nie dorobi !"

  Musisz trochę uważać jak piszesz, bo mało nie umarłem ... ze śmiechu - i przed kim wtedy "broniłbyś" Zawiszę? :)))

  Pozdrawiam
 • @Zawisza
  "Od walenia głupot są tu lepsi specjaliści, np. ci od maskirowki, co im będę chleb odbierał."


  ---> Widzisz! Nawet w tym temacie nie potrafisz nic powiedzieć ... mądrego. A mówię o tym dlatego, że na tym przykładzie bardzo dobrze widać różnicę pomiędzy normalnymi ludźmi a takimi jak ty.
  Otóż normalny człowiek - gdy coś się stanie takiego jak choćby pod Smoleńskiem - bierze pod uwagę WSZYSTKIE wersje wydarzeń. Żadnego normalnego człowieka nie powinno dziwić a tym bardziej odpychać, stawianie (wymyślanie) najróżniejszych tez - łącznie z tymi najmniej prawdopodobnymi. A przecież teorie maskirowki lub zamachu wcale nie należą do tych najmniej prawdopodobnych. To właśnie wersja zakładająca, że nie najazd milionowej armii, nie niespodziewany atak z powietrza rakietowy, atomowy ... a rosnąca sobie od dziesięcioleci jakaś jedna brzoza - w tym wypadku "pancerna brzoza" - mogła unieszkodliwić najważniejszych ludzi w państwie, cywilów i wojskowych wraz z Prezydentem państwa, należy do tych najmniej prawdopodobnych - a nie choćby tamte wersje!
  Dodatkowo tu powinieneś wiedzieć, że w takiej sytuacji, normalni ludzie NAJWIĘCEJ czasu poświęcają tym wersjom najmniej prawdopodobnym a najmniej - ale to nie znaczy, że mało - tym wersjom najbardziej prawdopodobnym, gdyż, teoretycznie, wersja najbardziej oczywista powinna być najłatwiejsza do udowodnienia!
  A tymczasem co zrobili oszuści z MAK-u, z komisji Anodiny, z komisji Millera? Oni na samym początku wykluczyli (odrzucili) wersje najbardziej prawdopodobne a "zajęli się" tymi najmniej prawdopodobnymi i właśnie im poświęcili swoją uwagę - choć również tylko "po łebkach", przyjmując nowo odkrytą prawdę: Jak walnęło to urwało" ... i co tu sprawdzać!
  Poza tym powinieneś jeszcze wiedzieć, jak cenne dla wyjaśnienia przyczyn zdarzenia jest badanie także surrealistycznych tez. Wiedza, jaka jest zgromadzona podczas takich badań, pozwala pewne elementy innych wersji potwierdzić lub wykluczyć - a to jest ogromnie ważna sprawa. Dlatego, choćby zajmowanie się wersją maskirowki - tak jak to robił FYM - również dostarcza wiele wniosków. Inna sprawa, że trzeba chcieć i umieć z takich wniosków skorzystać. Odrzucanie ich, już na samym początku dowodzi - oprócz nędzy intelektualnej - złej woli ludzi, którzy wyznaczeni zostali do wyjaśniania sprawy, robią coś wręcz odwrotnego. Jak taką ich postawę nazwać, wie każdy normalny człowiek, ale nie ty i podobnie do ciebie "myślący" ludzie.

  PS.
  "No i jak z tym paliwem, jak rozwalić trotylem zbiornik paliwa, to się zapali czy też nie?"

  ---> Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, choć jest duża szansa, że mogły się zapalić (wybuchnąć) opary paliwa - i to niekoniecznie z powodu trotylu, ale z powodu papierosów, które niewątpliwie palili licznie zgromadzeni tam ruscy sołdaci, CzeKający na Tupolewa, PRZED pasem startowym lotniska Siewiernyj, wokół terenu przyszłej katastrofy ...
  No i zrozum, że niekoniecznie jakiś wielki wybuch musiał dokonać destrukcji całego samolotu wraz z ludźmi, lecz można było to załatwić wybuchem w jednym ze skrzydeł, urywając je i jednoczesnym zablokowaniem steru wysokości. W tym przypadku fala uderzeniowa z wybuchu nie musiała dotrzeć do części pasażerskiej.
 • @Zawisza 14:00:39
  "No i jak z tym paliwem, jak rozwalić trotylem zbiornik paliwa, to się zapali czy też nie?"

  :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
  No tutaj to chłopaków ostro poniosło.............
  Chyba antek nieznanego "towaru" do swojej fajki napakował i się wszyscy dookoła ostro nabuchali :D :D

  A odpowiedź jest wg sekty prosta:
  - w zależności która wersja bardziej pasuje do z góry założonej tezy
 • @1normalnyczlowiek 16:52:43
  " niekoniecznie jakiś wielki wybuch musiał dokonać destrukcji całego samolotu wraz z ludźmi, lecz można było to załatwić wybuchem w jednym ze skrzydeł, urywając je i jednoczesnym zablokowaniem steru wysokości. W tym przypadku fala uderzeniowa z wybuchu nie musiała dotrzeć do części pasażerskiej."

  I tutaj jest główny bzdet:
  - wybuch rozrywający/urywający skrzydło zapaliłby opary paliwa
  - wybuch tylu ton paliwa i oparów z całą pewnością doszedłby do wnętrza (znajdziesz to w wersji obrazkowej na KAŻDYM FILMIE z takimi uszkodzeniami)
 • @1normalnyczlowiek 16:52:43
  @1normalnyczlowiek 16:52:43
  " niekoniecznie jakiś wielki wybuch musiał dokonać destrukcji całego samolotu wraz z ludźmi, lecz można było to załatwić wybuchem w jednym ze skrzydeł, urywając je .....

  No .............. wg. wersji zaPISdziałych "experttóóóffff" zapewne da się to wykonać KAŻĄC bombie rozerwać samolot na kawałki lecz nie zainicjować wybuchu masy oparów i rozbryzgiwanego paliwa.

  A może są na tą wersję dowody przeciwne?
  To może jakiś pierwszy z brzegu:

  http://www.youtube.com/watch?v=z8ECqr28rrU&feature=related

  Oj sekciarze sekciarze............ załamka
 • @ALIK 18:47:54
  Alik zaczynam cię lubić ,za zadziorność. Jak chcesz podyskutować ,
  udowodnij coś sensownego od czego można by zacząć. Udowodnij że TAM spadł wogóle jakiś samolot.
  Ustaliliśmy ,że nawet jeśli były jakieś ,wybuchy to pasażerowie nie żyli.
  Ślady trotylu były na fotelach,pasach, kadłubie wewnątrz i zewnątrz ,nawet na skrzydłach,co tłumaczono że żołnierze wracali z Afganistanu(?)
  Zebrano kilkaset próbek dla oznaczenia materiałów wybuchowych.
  Na ubraniach pasażerów i w ciałach nic NIE wykryto.
  Przypuśćmy ze jakaś ilość śladów pochodzi od szminek i perfum oraz (alkohole?) , pasty do butów .Dyskusja żeby miała sens musi opierać
  się na Oficjalnych urzędowych ustaleniach komisji ,MAK ,Millera i na końcu w/g Ciebie mało wiarygodnej Komisji Sejmowej, TYLKO.
  Inaczej nie zawracaj głowy, pograj sobie w pliszki.
  Pzdr.
 • @1normalnyczlowiek 16:52:43
  Oczywiście, normalny człowiek bierze pod uwagę wszystkie możliwości, po czym odrzuca te, które nie znajdują żadnego uzasadnienia. Czy którakolwik z rodzin twierdzi, że osoba nie spędziła nocy przed katastrofą tam, gdzie spędzić powinna? Jeśli byłyby jakiekolwiek wątpliwości, to czy Macierewicz by tego nie sprawdził? No chyba, że uznamy Macierewicza za jednego z zamachowców. Możemy również rozważać, czy przypadkiem nie porwało ich UFO i po doświadczeniach zwłoki pozostawiono na miejscu katastrofy. Są granice poza które nie wolno wychodzić a zwolennicy maskirowki poza nie wyszli. Wystarczy zapytać tych, którzy tego dnia pracowali na wieży, kontrolę ruchu na tym obszarze, czy taki samolot widać było na radarze. Nie, lepiej pleść bzdury o przewożeniu zwłok turboodrzutowymi furmankami.

  Ja nigdy nie wykluczyłem możliwości zniszczenia skrzydła ani poprzez brzozę ani poprzez ładunek wybuchowy. Jak na razie zniszczeniu przez ładunek wybuchowy przeczy to, że spalający się w temperaturze ok. 3000 st trotyl musiałby zapalić paliwo znajdujące się w zbiorniku. W przypadku brzozy Binienda nie bierze pod uwagę sytuacji w której kolizja z drzewem niszczy skrzydło w stopniu takim, że nie jest ono w stanie przenieść obciążeń wynikających siły nośnej skrzydła samolotu. Bo skrzydło nie tylko musiałoby przeciąć brzozę (zakładamy, że do kolizji doszło) ale jeszcze później przenieść naprężenia wynikające z lotu. Ostatecznie na skrzydła działa siła równoważna wadze samolotu, a nawet ją przewyższająca, wszakże samolot w tym momencie wznosił się., stąd siła działająca na skrzydła była wyższa niż ciężar samolotu.
  Łapiesz to?
  I zostaw te papierosy które Rosjanie palili, nie żałuj im, wszakże to też ludzie.
  Jest wiele pytań na które nie znajduję odpowiedzi. Przykładem jest chocby pytanie, dlaczego po wydaniu rozkazu odchodzimy na wysokości 100m samolot opada do wysokości 6 - 26 m?
 • @ALIK 18:42:53
  Tak naprawdę nigdy takiego doświadczenia nie robiłem. Jednak trzeba zestawić kilka faktów. Trotyl spala się w temp. ok. 3000 stopni, opary paliwa stają się palne w temp. 38 stopni,mówią to na filmie który dołączyłeś a ja wcześniej w którymś moim wpisie również załączałem. Jak wiemy z fizyki w szkole z działu kalorymetria, że do zapłonu paliwa trzeba dostarczyć dużej energii. Bo samolot ok. godziny przebywał w temperaturze ok. -30 st. Jednak miejscowe podgrzanie paliwa spowodowałoby jego spalanie, które dalej rozgrzewałoby dalsze paliwo. W mojej ocenie, mówię subiektywnej w takim przypadku samolot powinien spaść jako kula ognia. Czyli ofiary musiałyby być mocno popalone. Co jak wiemy nie miało miejsca, choćby z sekcji zwłok p. Anny Walentynowicz, którą już oglądały osoby posiadające zaufanie PiS.
 • @Zawisza 14:51:33
  opacznie Pan zrozumiałeś!
  Oceniłam w ten sposób Pański post!!!
 • @Zawisza 21:52:59
  "opary paliwa stają się palne w temp. 38 stopni,mówią to na filmie który dołączyłeś a ja wcześniej w którymś moim wpisie również załączałem"

  http://fluid.wme.pwr.wroc.pl/~spalanie/dydaktyka/spalanie_lotnicy_wyklad/Wyklad_11.PDF
 • @koniecPOLSKI 20:28:47
  " Udowodnij że TAM spadł wogóle jakiś samolot."


  Wrak samolotu a nawet z Polskimi oznaczeniami, ciałami, szczątkami ciał, wyposażenia, odzieży, rzeczy osobistych, ................ itd. itp. jest zarówno na filmach jak i zdjęciach - dla wariatów zamochowo maskirowskich to za mało.
  Więc Ty udowodnij że to nie ta Tutka o której się mówi i UDOWODNIJ CO SIĘ Z NIĄ STAŁO JAK TEŻ I Z PASAŻERAMI I ICH RZECZAMI OSOBISTYMI.

  Wersja NIET bo musiało/mogło być inaczej to za mało - pokaz konkretne dowody.

  Widzisz i tutaj w takich jakże prostych momentach wychodzi na jaw totalny debilizm i ślepy fanatyzm sekty jarka zawsze dziewicy
  - nagrania na skrzynkach które w wielkim wariactwem doklejają do wersji zamachowej są ważne i rzeczywiste - ale dziesiątki innych w jasny i prosty sposób temu przeczące są albo źle odczytane albo sfałszowane
  - rodziny ofiar mówią prawdę że są w bólu - ale kłamią że ofiary nie były porywane z domów dzień/kilka dni wcześniej
  - świadkowie naoczni którzy dość spójnie opisywali przebieg katastrofy są niewiarygodni i podstawieni (dzieci, młodzi, starsi a w końcu i piloci JAKa) - ale relacje z katastrofy wybranych z nich wybrane wybiórczo i przekręcone są już dowodem na zamach.
  I mówię tu o pilocie JAKa który teraz jest stawiany jako przykład zamachu bo chciał rzekomo zeznać że słyszał 2 wybuchy...
  A to gów...o prawda bo z tego co pamiętam "Muś" (chyba tak miał na nazwisko) zeznał zupełnie coś innego. Jeśli mnie pamięć nie myli to zeznał iż NIE WIDZIELI NADLATUJĄCEJ TUTKI A TYLKO SŁYSZELI JAK SCHODZI DO LĄDOWANIA, PO CZYM SILNIKI ZWIĘKSZYŁY OBROTY A PO JAKIMŚ CZASIE USŁYSZAŁ DWA ODGŁOSY KATASTROFY.
  I widzisz kolego: DWA ODGŁOSY KATASTROFY to nie to samo co dwa wybuchy w powietrzu (żołnierz je odróżni) i kilka jak nie kilkadziesiąt łomotów o ziemię spadających większych części (należy założyć z wielkim prawdopodobieństwem że umiał liczyć do więcej niż dwóch).

  I jeśli mówimy o zamachu to może tutaj należy go szukać?
  Muś zeznał że słyszał dwa odgłosy katastrofy a sekciarze przekręcili to na dwa wybuchy w powietrzu... Może zabili go bo chciał to sprostować?
  Jeśli szukasz dziury w całym to dlaczego nie szukacie w tak dużo prawdopodobniejszej kwestii.

  I można tak wymieniać setkami zdań lecz to nic nie zmieni:
  - samodzielnie myślących przekonują dowody a nie urojenia wieszcza z fajką i zgorzkniałego dziadka z kotem na ręku
  - a sekciarzom i funkcyjnym własne myśli nie chodzą po głowie a tylko to co usłyszą od guru i jego przydupasów
 • @Tatarka
  "Oceniłam w ten sposób Pański post!!!"

  Słowa Piłsudskiego o Narodzie i ludziach, odnoszące się do takich ludzi, jak m.in. tutejszy autor, to dla niego zbyt trudna analogia. :)))

  PS. Im trzeba kawa na ławę. Ale jak widać po ilości i długości moich komentarzy ... to też zawodzi.

  Pozdrawiam
 • @1normalnyczlowiek 12:22:06
  "Ale jak widać po ilości i długości moich komentarzy ... to też zawodzi."

  Nie liczy się ilość tylko jakość.
  Nie liczy się długość tylko treść.

  Czasy w których kłamstwo i bzdet powtórzone kilkaset razy stawały się "rzeczywistością/prawdą" dawno temu i bezpowrotnie minęły - naród a przynajmniej jego część już myśli samodzielnie i tak samo samodzielnie wyciąga wnioski.
  Niestety ale jeszcze masa otumanionego i manipulacyjnego narodu wciąż pozostała co systematycznie wykorzystują cwaniacy i zdrajcy ze starych służb i układów - tak jak jarek zawsze dziewica
 • @ALIK 08:29:05
  Proste.Dużo blach blaszek itp .Zamknij oczy i wobraź sobie lecący w powietrzu i spadający urwany silnik któru waży ok.2-3 t. spada z wys.26m,lecąc z prędkością 170km/g .Silnik stoi ,turbiny nie wirują,paliwa nie ma. I....on sobie leży ,wcale specjalnie nie "ubabrany" ,wygląda jak nowy,brak śladu okopceń ,opaleń, nówka jak z fabryki..
  2 tony spada na podmokły grunt ......powinien wbić się co najmniej do połowy.Leży! jeszcze ma gałązki podłożone.,to oczywiście przypadek
  Czy zdajesz sobie sprawę ile to jest 100 trupów po katastrofie ,porwanych zdefragmentowanych , krew,morze krwi .To jest 7 ton mięsa z kośćmi. Tam lata 2 ruskich sanitariuszy z noszami i ani kropli krwi. Zdjęcia perzedstawiające ofiary na placu boju - można się doliczyć zaledwie kilka kilkanaściie osób.Ofiary od razu wkłada się do trumien - gdzie to tak jest? i wjakich wypadkach?
  Skąd wiesz że to jest TEN samolot. Na pokładzie znaleziono ksiązeczki rejestracyjne obydwu TU101/102.Dowód to czerwono malowne znaki???
 • @koniecPOLSKI 13:14:15
  "wobraź sobie lecący w powietrzu i spadający urwany silnik któru waży ok.2-3 t. spada z wys.26m,lecąc z prędkością 170km/g .Silnik stoi ,turbiny nie wirują,paliwa nie ma. I....on sobie leży ,wcale specjalnie nie "ubabrany" ,wygląda jak nowy,brak śladu okopceń ,opaleń, nówka jak z fabryki.."

  Więc to byłoby kolejne potwierdzenie że nie spadł z wysokości 26 metrów tylko z niższej i nie wybuchło nic dookoła niego więc się nie okopcił.

  Sam podajesz konkretne fakty i sam je negujesz tylko dlatego że nie pasują do z góry założonej tezy o wybuchu i rozczłonkowaniu na wysokości około 30 metrów nad ziemią :D :D
  Więc to nie ja muszę otworzyć oczy tylko sekciarze.

  Głębsze szczegółowe dywagacje z założeniami jako pewniki nie maja sensu bo wszystko jest mniej lub bardziej prawdopodobnym domysłem - przy czym wersja zamachowo wybuchowa MNIEJ / a dokładniej to paranoiczno histeryczno urojeniowa (wedle znanych faktów/danych/dowodów)
 • @koniecPOLSKI 13:14:15
  "Skąd wiesz że to jest TEN samolot. Na pokładzie znaleziono ksiązeczki rejestracyjne obydwu TU101/102.Dowód to czerwono malowne znaki???"

  Skąd wiesz że to nie ten?
  Pokaż dowody że to "nie TEN".

  Bo tych przemawiających że "to TEN" są setki.
  Jakiś konkret poza urojeniami/odgórnymi tezami zamachowymi
 • @ALIK 13:37:14
  To że są setki ,ale nikt nie widział ,nie słyszał i nie czuł, podważa Niestety
  wystarczająco wiarygodność WSZYSTKICH teorii i dlatego Potrzebna jest Komisja Eksperów nie amatorów czy też specjalistów "Wszystkich Specjalności" lecz Ekspertów Międzynarodowych i nie Jednej słusznej Racji.
  NA PEWNO: w dn.10.IV.2010r. W niejasnych okolicznościach i miejscu
  Zaginęło/Zginęło 96 (+ 1 ?) Obywateli Polskich . I Tyle.
  Na zdrowy rozsądek !
  Masz rację ; - "Głębsze szczegółowe dywagacje z założeniami jako pewniki nie maja sensu bo wszystko jest mniej lub bardziej prawdopodobnym domysłem "
  Co do ZAMACHU to bym się wstrzymał z tezami. NIGDZIE na świecie nie zginęłi w katastrofie Prezydent wraz Rządem.Samoloty VIPów nie spadają
  NIGDY !!! ktoś im pomaga .ZAWSZE!
 • @
  -"Jakiś konkret poza urojeniami/odgórnymi tezami zamachowymi"!
  Właśnie: Nr./Nr/ - kokpit/ nr. kadłuba/podzespołów/ silniów/aparatury pokładowej/ap.łączności/ Odb.Nad, /Czarnych skrzynek/ Generalnie Identyfikatorów samolotu/ Książek Kontroli Serwisowych .Przeglądów
  .wymian/zmian podzespołów /części .
  Nie MA ? a dlaczego???
  Były tylko Dwa więc : Jakiś sposób na identyfikację. Może Obsługa techbniczna albo Piloci? Nie ma ? a dlaczego???
  Nie można zidentyfikować inaczej jak na zdjęciu? a dlaczego?

  Pływasz w mętnej(bardzo) wodzie!
 • @koniecPOLSKI 14:08:19
  "Samoloty VIPów nie spadają
  NIGDY !!! ktoś im pomaga .ZAWSZE!"

  Więc kto pomógł dla CASY?
  :D :D
 • @koniecPOLSKI 14:08:19
  "To że są setki ,ale nikt nie widział ,nie słyszał i nie czuł, "

  Mylisz się bo słyszała to załoga JAK-a.
  Mogli to zobaczyć i ludzi ez Twojego punktu myślenia 'jedyni Prawi I Sprawiedliwi" z obecnym najwięksiejszym znawcą na świecie czyli maciorą - NIESTETY OLELI KATASTROFĘ, OLELI SWOJEGO PREZYDENTA, OLELI SWOJĄ PREZYDENTOWĄ, OLELI WSZYSTKICH I ZAMIAST GONIĆ NA MIEJSCE KATASTROFY POPIERDOLILI W TE PEDY DO KNAJPY NAŻREĆ SIĘ, NAPIĆ ZAJARAĆ FAJKĘ PAPIEROCHA CZY BLANTY I SPOKOJNIE POWRÓCIĆ W WIELKIEJ ŻAŁOBIE I ROZPACZY DO KRAJU.

  I pomimo iż nie ma nagrań z samej katastrofy to zapisy skrzynek w tym rozmowy z załoga JAKa i czasy definitywnie zaprzeczają jakiejkolwiek maskirowce - nie wykonalne.
  Dlatego wersja o katastrofie jest może do końca definitywnie ni eudowodniona lecz najbardziej prawdopodobna - dużo bardziej niż urojona i absurdalna maskirowka.
 • @ALIK
  "Nie liczy się ilość tylko jakość.
  Nie liczy się długość tylko treść."

  ---> Wiedziałem, że tak odpowiesz, ale pozostawiłem w takiej formie, bo wiedziałem również, że nie skojarzysz "ilości i długości" z poprzedzającymi słowami o ŁOPATOLOGII, która niestety tego wymaga. :)))
 • @koniecPOLSKI 14:20:46
  "Właśnie: Nr./Nr/ - kokpit/ nr. kadłuba/podzespołów/ silniów/aparatury pokładowej/ap.łączności/ Odb.Nad, /Czarnych skrzynek/ Generalnie Identyfikatorów samolotu/ Książek Kontroli Serwisowych .Przeglądów
  .wymian/zmian podzespołów /części .
  Nie MA ? a dlaczego???
  Były tylko Dwa więc : Jakiś sposób na identyfikację. Może Obsługa techbniczna albo Piloci? Nie ma ? a dlaczego???
  Nie można zidentyfikować inaczej jak na zdjęciu?"

  I właśnie po raz kolejny zaprzeczasz sam sobie i wersji urojeniowo zamachowo maskirowskiej.
  Jeśli jak sam twierdzisz ni emasz żadnych dowodów więc dlaczego z góry zakładasz że rozbita Tutka nie jest "naszą" Tutką.
  To kolejny dowód na z góry założona tezę i szukanie na nią na siłę dowodów......
 • @koniecPOLSKI 16:31:28
  Od Copperfielda wolę DYNAMO.

  Ale dałeś właśnie kolejną wskazówkę dla Grupy PISowskiej dla zmyłki zwanej Zespołem Downa tzn. przepraszam Zespołem Para.lamentarnym, tzn. sorki Zespołem Parlamentarnym - te pomyłki są ze względu na to "co" i "jak" robią.

  Może niech zapytają się tych dwóch jak oni zorganizowaliby rzekoma maskirowkę - a nóż dostaną nowe wizje.
  :D :D
 • @ALIK 16:45:07
  Gadamy tak bez sensu, z nudów? .Jak przekonać frajera że samochód który mu ukradli jest na zdejęciu ; " Punkt Skupu Złomu w Pcimiu Dolnym" Nabiliśmy punktów Zawiszy na "Najdłuższy Post w N.E.". Koniec .Żaden Leming nie dał się wciągnąć. To z jednej strony dobrze że Głupków coraz mniej z Drugiej żle - Premii nie będzie!
  Przeskoczę chyba do Onet'u .Miło Było. Pozdrowienia dla Zawiszy!
  Cóś tam majstruje ,albo ma służbę.
  Pzdr.
 • @
  a nuż nożem ich nie strasz!
 • @koniecPOLSKI 17:22:32
  "Gadamy tak bez sensu, z nudów? "

  Ja mam całkiem niezłą zabawę czytając wpisy sekty próbujące wmówić ludziom że jaja są kwadratowe (a najlepsiejsze to te kacze) a trójkąt to w zasadzie prawie koło.

  "Żaden Leming nie dał się wciągnąć"

  Bo ja wiem...
  Przez jakiś czas wspomagał Ci niejaki "paranormalny ludzik"
  :D

  " Premii nie będzie!
  Przeskoczę chyba do Onet'u '

  No cóż...
  Jak uważasz.
  Oby i tam słabo Ci poszło.
  Ja od zawsze wołałem pracę fizyczną niż etatowego agitatora.
  :D :D
 • @koniecPOLSKI 17:44:59
  "a nuż nożem ich nie strasz!"

  A to kolejny -już E'nty- dowód na paranoiczną wizję otaczającego Cię świata:
  - wszędzie zamachy, spiski, wrogowie, śpiochy.............. :D
  Pozdrówka
 • @
  http://www.youtube.com/watch?v=Bg6YSKmFOTs&feature=player_embedded
 • @koniecPOLSKI 13:08:34
  Moje wyrazy szacunku za analizę faktów, dosadną, barwna ale bardzo logiczną.
 • Nieznane sa użyte śrdoki i metody sekcji zwlok
  Dlatego też, wyniki sekcji nie są wiarygodne i wykorzystywane do manipulacji opinią publiczną.
 • @jaDOCENT 11:32:37
  fakt, gdyby był słaby wybuch na skrzydle, to ofiary nie byłyby z tego powodu w jakikolwiek uszkodzone czy oznakowane, także rejestrator mógłby nie odnotować zmiany ciśnienia, natomiast mógłby odnotować jakiś wstrząs, jeśli ma taki czujnik albo zgrzyt niesiony poprzez konstrukcję metalową kadłuba.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031