Gorące tematy: Powstanie Warszawskie Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
412 postów 9876 komentarzy

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

Kościół znalazł winnych pedofilii?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga.

Abp Józef Michalik uczestniczący w obradach Konferencji Episkopatu Polski, w których m.in. mówi się o ostatnio głośnych przypadkach pedofilii wśród księży pytany przez dziennikarzy o tę sprawę odpowiedział:

Ja patrzę, boleję nad tym, oczywiście nikt nie może akceptować tego. Nie akceptuje ani Kościół, ani żaden człowiek Kościoła. Natomiast problem cały jest w tym, żeby tej troski o dziecko też nie ograniczyć tylko do ran, które zostały mu zadane. I to jeszcze w dodatku te rany, bywa, że one są przedstawiane są w taki sposób troszkę redukcyjny. (...) Ile jest ran w dziecięcych sercach, w dziecięcych życiorysach, kiedy rozchodzą się rodzice. Dzisiaj nikt nie mówi o rozwodzie, że to jest krzywda dla dziecka. Oczywiście, że jest wielką krzywdą molestowanie, nie wolno zapomnieć o tym, ale nie tylko to, może jeszcze więcej i szersze pole, dlaczego na ten temat nie mówimy? - powiedział abp Michalik.
- Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo, JESZCZE TEGO DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA.”

 
Z reguły lubię komentować, ale w tym przypadku zachowam milczenie, bo nie ma w języku kulturalnego człowieka odpowiednich słów dla skomentowania tej wypowiedzi. Zapytam tylko, jaką karę dla tych zagubionych dzieci wciągających (nieświadomych?) kapłanów  ludzi przecież dorosłych, wykształconych, przewidzi Episkopat?

Czy Kościół naprawdę nie rozumie powagi sytuacji, gdzie przykrywanie przestępstw wyświechtanym słowem "To walka z Kościołem", zamiatanie pod dywan i krycie oraz usprawiedliwianie sprawców doprowadziło do obniżenia rangi Kościoła?

Tego typu sytuacje zawsze bywają rozwojowe, dlatego po opublikowaniu notki nie mogę, chcąc być uczciwy, nie dopowiedzieć tego co wiem w tym momencie. Nie zależy mi by wyłapywać błędy ludzkie, choćby grzeszne, jakie abp Michalik popełnił. Arcybiskup Michalik przeprasza za swą wypowiedź mówiąc „Dziecko jest niewinne i nie może być krzywdzone…” zasłaniając się tym, że jego skandaliczna wypowiedź określona przez rzecznika episkopatu jako "lapsus językowy" wynikała z nieporozumienia. Nie wierzę Panu, Panie arcybiskupie ale mimo to, z radością przyjmuję iż Pan przyznał się do błędnego myślenia, do tego, że chronienie przestępców za wszelką cenę jest wystąpieniem przeciw Kościołowi i mam nadzieję, że ten "lapsus językowy" wpłynie na rozumienie przez Episkopate nie można do końca chronić przestępców tylko dlatego, że są kapłanami. Zrozumienie swego „lapsusu językowego” to dobra droga do nawrócenia. Najwyższa pora, by kapłani popełniający grzechy główne rozumieli, że skończył się czas w którym można już się skryć za parawanem "to walka z Kościołem". 
 

KOMENTARZE

 • Pycha rozum odbiera...
  Ps.
  Nasi rodacy mają uszy , a nie słyszą ,
  mają oczy, a nie widzą...
 • @
  '' - Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo, JESZCZE TEGO DRUGIEGO CZŁOWIEKA WCIĄGA.”
  //

  No jasne, to rodzicie, a szczegolnie dzieci sa winne, ze ''biedny kaplan'' musi je molestowac!


  Bezczelnosc tych perwersyjnych ludzi nie zna granic!

  ''wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka''

  Pedofilia NIE jest miloscia!
 • @zbigniew1108 18:04:45
  Czy pycha? Może i pycha, ale znacznie bardziej bezpieczeństwo jakie zapewnia dość szerokie grono tych co we wszystkim węszą "Walkę z Kościołem". I to udało się wmówić szerokiemu gronu ludzi wierzących dzięki temu grono grzeszników w sutannach uzyskało parawan dla popełniania przez nich grzechów głównych przeciw moralności, nieumiarkowaniu w jedzeniu, piciu i poszukiwaniu dóbr materialnych.
 • @Bara-bar 18:25:12
  "Bezczelnosc tych perwersyjnych ludzi nie zna granic!"
  To są przede wszystkim ludzie biedni, ludzie których życie przyzwyczaiło do tego, że to oni mają nauczać a lud słuchać, a za parawanem "walki z Kościołem" mogą robić co chcą. A dziś ten lud co ma słuchać podnosi głowę i pyta jaki mi kapłanie dajesz przykład? Zaczyna zwyciężać prawda, że kara za grzech zwykłego człowieka winna być mniejsza niż kara za ten sam grzech kapłana, bo kapłan głosi moralność więc ma ją własnym życiem pokazywać.
  Kiedyś był taki dowcip. Dlaczego każdy nowy minister kupuje nowy jeszcze bardziej miękki dywan niż miał poprzednik? Bo poprzednikowi wydawało się, że dywan jest wystarczająco miękki a jednak spadek ze stołka poprzednika bolał.
  Ten sam spadek z piedestału bardzo hierarchów boli, stąd te idiotyczne reakcje, że rodzice dzieci i same dzieci są winne, że wykształcony, dorosły człowiek sięga im do majteczek.
 • @
  ...spokojnie nie szczytujcie jeszcze ...właśnie abp michalik wyjaśnia niepoprozumienie...

  http://fakty.interia.pl/polska/news-abp-michalik-to-byl-lapsus-jezykowy-przepraszam,nId,1039257#utm_source=sg&utm_medium=referral&utm_campaign=wd
 • @trybeus 19:13:09
  Sorry Trybeus. Ale tak jak Zawisza jest programowo antykatolem, tak tym razem wypowiedź Michalika jest hmmm... dziwaczna.

  Mnie by nigdy coś takiego do głowy nie przyszło, nigdy sobie czegoś takiego nie wyobraziłem. Aż do dziś, gdy usłyszałem to z ust arcybiskupa!
 • @trybeus 19:13:09
  Właśnie, chcąc być uczciwy dla wszystkich wprowadziłem korektę w tekście, też czytam Interię. Zależy mi, na prawdzie a nie na wychwytywaniu błędów, czy też działaniu "programowym".
 • @trybeus 19:13:09
  No niestety Arcybiskup nie wyjaśnił. Nie powiedział co przez to miał na myśli, czy co chciał powiedzieć, a zapomniał.
  Nie, to nie jest usprawidliwienie. Szkoda. To jest straszne!
 • @space 19:36:23
  Wskaż choćby jeden element wskazujący na to, że jestem programowo "antykatolem", czy jest to, że zbulwersowała mnie skandaliczna wypowiedź arcybiskupa? Ty byś to pod dywan zamiótł? Nic się nie stało? Kościół to ludzie, każdy wierny i ci ludzie winni nawracać arcybiskupów, biskupów a nawet papieży, gdy ci brną w grzech.
 • @Jan Szczepanik 19:41:44
  W tym właśnie problem, że nasza hierarchia kościelna nie pojmuje, że chroniąc przestępców ściąga na siebie ich grzech. Że jeśli Kościół chronił, ludzi, którzy skrzywdzili kogoś jest zobowiązany, choćby sakramentem pokuty do zadośćuczynienia. To wyraźnie określone jest w katechizmie, w warunkach rozgrzeszenia. Tak jak kupowanie od złodzieja jest paserstwem tak chronienie przestępcy seksualnego jest przejęciem jego przestępstwa na siebie co zobowiązuje do zadośćuczynienia.
 • @space 19:36:23
  ..wielu biskupów jest dziwacznych, dla mnie dziwaczny jest Dziwisz...ale tam niestety jest silne lobby żydowskie i nie ma się co dziwić..cholerka wkleiłem tyle wyrazów bliskoznacznych od słowa dziw, aż żem się zdziwił ...he he pozdrawiam niepoprawnie
 • @Zawisza Niebieski 19:43:20
  ..."wierny i ci ludzie winni nawracać arcybiskupów, biskupów a nawet papieży, gdy ci brną w grzech..."

  znasz procedurę, wpierw upomnij w cztery oczy...a ty wyciągasz wielki bęben i bębnisz ...wielką rzecz byś zrobił, jakbyś napisał list otwarty do niego, wtedy by to było po katolicku (oczywiście jeśli nie jesteś programowym antykatoilem, jak wspomnial space)...a wkleić posta, to byle małpa potrafi...pozdrawiam niepoprawnie
 • @trybeus 19:54:51
  Widzisz, tylko, że ta małpa nie krzyczy "to walka z Kościołem". Tacy drobni ludzie jak ja, którzy zwrócili w swej masie uwagę na niestosowność wypowiedzi arcybiskupa doprowadzili do tego, że on skorygował swoje myślenie, przyznał się do popełnienia grzechu. Tacy arcykatolicy jak Ty, z całym szacunkiem, by go wsparli, że miał rację, że dziecko i jego rodzice są winni tego, że kapłan sięga do majteczek, języczkiem do uszek dziecka, bo przecież inny kapłan stwierdzał, że nic złego nie ma w tym, że języczkiem w uszko. Pojawia się dziwna prawd? Że antykatolicy (małpy co nie chcąc być oskarżeni o głoszenie kłamstw przekazują dokładnie słowa wypowiedziane przez arcybiskupów) i bronią Kościół przed grzechami hierarchii? Czy się mylę? A z drugiej strony arcykatolicy chronią przestępców. Czy nie pora skupić się na myślach kardynała Carlo Marii Martiniego, który mówił, że najwyższa pora Kościół oprzeć na ludziach którzy wśród najbiedniejszych pracowali, czy też na myślach dzisiejszego papieża Franciszka, oby nie przydarzyło mu się to samo co Janowi Pawłowi I. Ja ci nie przeszkadzam, chroń tych co za pieniądze realizowali akcję Odessa zarówno w stosunku do zbrodniarzy hitlerowskich jak i Ustaszy. Masz prawo, demokracja ci to daje. Pamiętaj jedno że Kościół stoi dziś na granicy swego istnienia. Każdego dnia w łodziach, statkach do Europy przechodzi setki muzułmanów. Oni zrodzą dzieci i te dzieci powiedzą, my jako rodowici Francuzi, Niemcy, wreszcie Polacy chcemy byście respektowali nasze muzułmańskie wartości. I co im przedstawisz w zamian, księdza co nad rozporkiem nie panuje i arcybiskupów, co go chronią? Jeśli obrona przed tym oznacza antykatolicyzm, to trudno będę antykatolikiem. Ty bądź katolikiem i broń do upadłego tego, co przytulające się dziecko wciąga w pedofilię.
 • @trybeus 19:54:51
  "znasz procedurę, wpierw upomnij w cztery oczy..."

  Czyli katolskie zamiatanie pod dywan - z jednoczesnym asekuracyjnym opluwaniem i oczernianiem ofiary bydlaka w czarnym uniformie gwałcącego dziecko.

  Typowe "rozumowanie" tępego i ślepego sekciarza - nie mylić z wierzącymi praktykującymi
 • członkami ILGA były dwie znane organizacje pedofilskie: osławiona amerykańska NAMBLA (North American Man/Boy Love Ass.
  *
  I kto tu jest pedofilem
  Katolicy dali się zapędzić w kozi róg oskarżeniami o pedofilię w Kościele. To błąd, bo „grzechy” Kościoła są tu mniejsze niż tych, którzy oskarżają – pisze w najnowszym "Do Rzeczy" Piotr Gursztyn.

  -Co z pedofilią wśród księży? Najbardziej znanym raportem w tej sprawie jest dokument z 2004 r. opracowany przez nowojorską uczelnię zajmującą się prawem i kryminalistyką John Jay College of Criminal Justice. Raport był zamówiony przez amerykański Kościół katolicki, ale ogólnie został uznany za bezstronny. Badanie objęło oskarżenia z lat 1950–2002. Przez ten czas czynnych w USA było około 110 tys. księży. Zanotowano wówczas 6,7 tys. oskarżeń wobec 4,4 tys. duchownych. W ponad 3 tys. spraw policja nie wszczęła postępowania, oskarżenie wniesiono już bowiem po śmierci duchownego. Tysiąc księży stanęło przed sądem, z czego skazano na więzienie stu, a 250 dostało inne kary. Na 110 tys. księży! To wszystko w USA, gdzie Kościół nie mógł liczyć na żadną taryfę ulgową.

  Najciekawsze są inne dane raportu. Najwięcej nadużyć miało miejsce w latach 60., a sprawcami byli stosunkowo młodzi księża. W następnych dekadach liczba nadużyć znacząco spadła. Przytłaczająca większość – 81 proc. – to molestowanie chłopców. Najczęściej powyżej 15. roku życia. Brzmi niepoprawnie, ale raport ukazał, że problemem nie była pedofilia, ale homoseksualizm. Zamknięcie drzwi seminariów przed osobami o takich skłonnościach ograniczyło problem. Raport nie wykazał, że księża katoliccy jako grupa różnią się pod tym względem od innych zbiorowości. (…)

  Raport John Jay College’u pokazał jeszcze jedną uniwersalną rzecz. Kościół nie doceniał wagi problemu, bo w tamtych latach nikt inny też nie uważał go za wyjątkową zbrodnię na tle pozostałych nadużyć seksualnych. Pokazuje to casus Romana Polańskiego. – W tamtym czasie trudno było mi przekonać samego siebie, że to było niewłaściwe. Myślałem, że w końcu nikomu nie dzieje się krzywda – opowiadał reżyser po latach. A Polański upił, odurzył narkotykami i zgwałcił 13-letnią dziewczynkę. Lista jego obrońców jest długa, jest na niej nawet minister Radosław Sikorski, który rozważał, czy nie wystąpić do władz amerykańskich z wnioskiem o ułaskawienie Polańskiego. Jednak wszystko przebili koledzy po fachu – od Krzysztofa Zanussiego, który nazwał jego ofiarę prostytutką, do osób twierdzących, że 13-latka sama była sobie winna. (…)

  Dużo za uszami ma Międzynarodowe Stowarzyszenie Lesbijek i Gejów (znane pod angielskim skrótem ILGA). Zrzesza ono także organizacje z Polski – m.in. Kampanię Przeciw Homofobii, Fundację Równości, Lambdę. Do 1994 r. członkami ILGA były dwie najbardziej znane organizacje pedofilskie: osławiona amerykańska NAMBLA (North American Man/Boy Love Association) i holenderskie stowarzyszenie Martijn. W 1993 r. ILGA otrzymała jako organizacja pozarządowa status doradczy przy Radzie Społecznej i Gospodarczej ONZ. W następnym roku jej członkostwo zostało zawieszone, gdy amerykański senator Jesse Helms wytknął przynależność do niego NAMBLA. Aby odzyskać status, ILGA wykluczyło organizację NAMBLA, Martijn i jeszcze jedną. Środowiska gejowskie nie przyjęły tego jednoznacznie, przynajmniej jedna organizacja (VSG z Monachium) została zawieszona w członkostwie w ILGA z powodu solidaryzowania się z NAMBLA.

  W poprzednich dekadach środowiska pedofilskie maszerowały ramię w ramię z homoseksualnymi. „Święci” ruchu gejowskiego są też ikonami organizacji pedofilskich. Poeta Allen Ginsberg był wielkim obrońcą NAMBLA. Esej w obronie tej organizacji i „afirmacji młodego ciała” napisał jeszcze w 1994 r. Inną ikoną obu „ruchów” jest Harry Hay, przy okazji długoletni działacz Komunistycznej Partii USA.

  O jednoczesną „emancypację” homoseksualistów i pederastów walczyli tacy ludzie jak Edward Brongersma i Frits Bernard z Holandii. Brongersma był senatorem holenderskiej Partii Pracy, a Bernard wpływowym psychologiem. Pakiet ich poglądów był zresztą kwintesencją „postępu”: walczyli o eutanazję (Brongersma nawet się jej poddał; po jego śmierci okazało się, że miał wielkie zbiory pornografii dziecięcej) oraz obniżenie wieku dopuszczającego współżycie seksualne. O niderlandzkim „wkładzie” w promowanie pedofilii warto pamiętać dziś, gdy polską opinię publiczną próbuje się epatować książką holenderskiego dziennikarza o pedofilii w polskim Kościele katolickim.

  Środowiska lewicowe i homoseksualne obciąża też walka o obniżenie wieku przyzwolenia. Mały pokaz dał niedawno Janusz Palikot, który chciał obniżyć wiek z 15 do 13 lat. W 2008 r., po fali skandali pedofilskich, Kanada podniosła wiek przyzwolenia z 14. na 16. rok życia. Kto najgłośniej się sprzeciwiał? Środowiska LGBT, podnosząc argument rzekomego ograniczenia praw obywatelskich.

  Czy ktoś im czyni jakieś zarzuty? Nie, bo pedofilia jest dobra jako młot na Kościół katolicki i jako dozwolona forma seksualnej ekspresji lewicowych celebrytów. (…)

  Cały artykuł dostępny w 37. wydaniu Do Rzeczy.

  Za:
  http://dorzeczy.pl/i-kto-tu-jest-pedofilem/
 • @Zawisza Niebieski 20:22:45
  " zwrócili w swej masie uwagę na niestosowność wypowiedzi arcybiskupa doprowadzili do tego, że on skorygował swoje myślenie"

  Nie skorygował i nie skoryguje swojego "myślenia".

  "Myśleć i robić" to jedno - a mówić pod publikę to drugie
 • @Zawisza Niebieski 20:22:45
  ..nikogo nie będę bronił do upadłego, jeśli arcybiskup byłby pedofilem i by mu to udowodniono, to w żadnym wypadku bym go nie bronił, a wręcz cieszyłbym się , że Kościół się oczyszcza, ale zauważyłem ciekawy trend wzbudzania pedofilstwa...to jest taki temat podobny do Matki Madzi...jestem na 100 procent, że temat pedofilii w Kościele to przykrywka jakiegoś mega przekrętu w Polsce ..pewnie niebawem się dowiemy, czas pokaże...

  natomiast jak mówi Ks. Oko: Media skupiają się na mówieniu o pedofilii wśród księży, podczas gdy na 1000 pedofilów, 400 to geje, a tylko 1 ksiądz...więc bądźmy obiektywni..polecam dobry tekst night rata

  http://night-rat.prawynurt.pl/polityka/wydarzenia/ks-oko-na-1000-pedofilow-400-to-geje-a-tylko-1-ksiadz,403.htm
 • Żydomason Bergoglio: nie wierzę w Boga!
  Całość i jeszcze więcej tu: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomason-bergoglio-nie-ukrywa-swojej-religii-2013-10
 • @Kula Lis 20:46:50
  Żydomasoński horror-”kościół”- cz.2 (Video)
 • @Kula Lis 20:46:50
  Żydomasońska rewolucja w pseudo-”KK”: Nowa religia II SW w skrócie http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomasonska-rewolucja-w-pseudo-kk-nowa-religia-ii-sw-w-skrocie-2013-09
 • @Kula Lis 20:46:50
  Arcybiskup fałszywego „Kościoła Katolickiego” za sodomią http://wolna-polska.pl/wiadomosci/arcybiskup-falszywego-kosciola-katolickiego-za-sodomia-2013-09 Żydomason-apostata Bergoglio odrzuca katolicki Krucyfiks http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomason-apostata-bergoglio-porzuca-krzyz-2013-09
 • @Zawisza Niebieski 20:22:45
  Trudna tematyka.
  Przede wszystkim należy wspomnieć, że pedofilia wśród księży ma mniejszy statystycznie wymiar niż wśród ogółu populacji.
  Niemniej - jest to faktem.
  Analizując problem nie można pominąć roli Kościoła jako instytucji hierarchicznej,gdzie w coraz większym stopniu podkreśla się rolę księży, jako pośredników w kontakcie z Bogiem.
  W tym roku byłem na spotkaniu opłatkowym, gdzie był starszy, emerytowany ksiądz, który podkreślał,że obecność kapłana to tak jakby obecność (w zastępstwie) Chrystusa w zgromadzeniu. To niesienie dobra swą obecnością. Ubolewał, że ten aspekt jest ostatnio gubiony.
  Proszę jednak zauważyć, że ta sytuacja jest patologiczna z natury.

  Jeśli bowiem ksiądz niesie swą osobą dobro, a przy tym z racji hierarchiczności jest ponad tłumem, to łatwo usprawiedliwiać swoje"grzeszki" na zasadzie - skoro jestem tak dobry i niosę tyle dobra, to chwilowe załamanie, jakaś ułomność etyczna jest pomijalna wobec tej ilości dobra, jakie przekazuję.

  A dziecko jest nisko w hierarchii; zatem wykorzystanie go jest małym uszczerbkiem w masie dobra niesionego przez księdza.

  PS. Warto zwrócić uwagę na lansowane obecnie zasady wychowania określane jako antypedagogika. To miejsce "spotkań" ludzi o skłonnościach pedofilskich. Jednym z nurtów jest tam sugestia,że każde,nawet małe dziecko, ma nierozbudzony seksualizm. Zatem pedofilia jest sposobem realizacji tych potrzeb dzieci dla ich dobra".
 • @Zawisza Niebieski 19:43:20
  Jesteś programowo "prosłowiański" a to mi śmierdzi masonerią rytu francuskiego. "Wielka słowiańszczyzna" to projekt ruski. Oto przykład ataku na Kościół Święty:

  //Bezsprzecznie wiary ojców dziś nie da się przywrócić a nawet jej bezspornie poznać. Badania prowadzone są dla całej słowiańszczyzny i najsilniej zachowała się kultura na ziemiach ruskich. Mamy trochę wiadomości z terenów słowiańszczyzny zachodniej.
  Warto jednak zwrócić uwagę na to, że z naszą kulturą i wiarą ojców jest tak jak z tym, co spalił dom sąsiada a później chodzi i rozpowiada iż tamten niczego w życiu się nie dorobił.
  Kościół przejął i zniszczył dorobek kulturalny, medycynę, naukę, wyrwała mu się tylko technika gdyż po prostu błąd w technice sprawdzał się natychmiast zawaleniem budowli, błąd w medycynie zawsze można było wytłumaczyć "bóg tak chciał, ale po dziś dzień mamy walkę z Wolnomularstwem.//

  http://Zawisza.neon24.pl/post/98289,slowianski-rok#comment_858294

  Nawet się w zasadzie przyznajesz, że nie podoba Ci się walka Kościoła z wolnomularstwem i jeszcze z wielkiej litery pisanym.

  Różnie się demaskujecie. Tak czy inaczej, od Prawdy jesteście daleko.
 • PRZEWODNCZĄCY EPISKOPATU POLSKI MÓWI PRAWDĘ. ATAKUJMY WASP-ÓW I UBECKIE K***RWY!!
  Dzisiaj wiele dzieci jest tak zdemoralizowanych, że w końcu powinniśmy o tym głośno powiedzieć prawdę. Onegdaj poruszył tę sprawę film o galeriankach - nieletnich polskich dziewczynkach oddających się seksualnie za zakupy w galerii handlowej. To jest prawda, niestety. Zjawisko społeczne.
  Znam również przypadki, że młodociane, źle wychowane dziewuchy z polskich i żydowskich rodzin, zainspirowane WASP-owską propagandą seksualną, gremialnie się pchają do mieszkań katolickich księży, nauczycieli, lekarzy, szczególnie tych co przystojniejszych, a potem sobie opowiadają która którego zaliczyła. Co akurat nie musi być prawdą. Ale trend jest i jest inspirowany przez media ŚWIADOMIE.
  Widziałem parę razy w Lublinie i Warszawie gówniarę bodaj dziesięcioletnią śmiało sięgającą do krocza dorosłego faceta, fachowo wypowiadającą ofertę seksualną, podającą cenę usługi w zależności - ile bez gumki, ile w gumce, w którą dziurkę etc. To nie było dziecko. To był w pełni ku***szon, Drodzy Państwo! Poprosiłem taką jedną, gdy mnie nagabywała abym skorzystał z jej usług, żeby udała się ze mną do jakiegoś pogotowia opiekuńczego, do sióstr zakonnych - powiedziała, żebym wy***rdalał, stary buc! I żebym za nią nie ważył się iść, bo się poskarży alfonsowi i mnie za***bie, a w ogóle - to mnie może wrobić, że jestem pedofilem. To dosłowny cytat wypowiedzi, która padła z ust dziewczęcia.
  +
  Warto powiedzieć - i ja bardzo Księdzu Michalikowi DZIĘKUJĘ za słowo prawdy - że takim ku***szonem ta dziewczynka się stała w państwie nieprzyjaznym katolicyzmowi, promującym aborcję, antykoncepcję Polaków, rozwody, rozbicie polskich rodzin, emigrację Polaków za chlebem. Kto dzisiaj wylewa krokodyle łzy nad losem NIEWINNYCH dzieci? Ano - leją je napchane WASP-owską propagandą ubeckie pełnoletnie ku***szony z mass-mediów, które w tym samym paśmie nadawania promują homoseksualizm, rozwody i inne wynalazki antykatolickie.
  +
  Jaką postawę zająć w tej kolejnej medialnej burzy antykatolickiej, w której dzieci się stały monetą przetargową WASP-ów? Radzę za każdym razem się dopominać konkretnych danych przypadku i pisemnego oświadczenia, że dana parafia/diecezja/zgromadzenie zakonne/szkoła katolicka brała/brało pełną odpowiedzialność finansową za zachowanie seksualne tego konkretnego opiekuna/opiekunki względem podopiecznego nieletniego. To nawet będzie kubłem otrzeźwiającej wody na te ubeckie i WASP-owskie głowy - ponieważ per analogiam - NIE MA takich imiennych oświadczeń składanych obligatoryjnie przez opanowane przez nich (ubeków i WASP-ów!) polskie państwowe szkoły, poprawczaki, więzienia, domy dziecka etc. Ja będąc rodzicem powinienem był dostawać takie pisemne oświadczenie, będące tytułem ewentualnego molestowania mojego dziecka przez pedagoga/wychowawcę/nauczyciela. A nie dostaję.
  A zatem niech dziennikarskie i ubeckie WASP-owskie ku***szony spadają na szczaw!
  Taką zalecam taktykę w dyskusji. Atakować z pozycji prawnych!
 • @Kula Lis 20:46:50
  Nowe przykazanie apostaty-żydomasona Bergoglio: „Kochajcie wasze lesbijki!”

  Apostata-żydomason, Jurek Bergoglio ostrzega, że pozmienia nawet doktryny fałszywego, nowego „kościoła”. Daję wam nowe przykazanie, mówi Bergoglio,: „Kochajcie wasze lesbijki!”. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/ry18.jpg http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nowe-przykazanie-apostaty-zydomasona-bergoglio-kochajcie-wasze-lesbijki-2013-09
 • @Kula Lis 20:51:58
  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/09/SZATAN-JESTEM-SPE%C5%81NIONY.gif
 • @trybeus 20:39:43
  "na 1000 pedofilów, 400 to geje,"

  Czyli proporcje prawdopodobnie wypisz wymaluj jak u księży:
  Na 1000 pedofilów ok 400 to geje?
  (chociaż ja skłaniałbym się w proporcjach 1000 /~ 950)
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:51:28
  "Przede wszystkim należy wspomnieć, że pedofilia wśród księży ma mniejszy statystycznie wymiar niż wśród ogółu populacji."

  Nie tak do końca...

  - po pierwsze pedofilia wśród klechów jest skutecznie od lat skrywana i uciszana co jest absolutnym przeciwieństwem do ludzi "spoza tego układu" gdzie w sekundy są roztrąbywani wszem i wobec - SŁUSZNIE

  - po drugie klechy są osobami wyjątkowego zaufania publicznego wśród ludzi wierzących którzy od małego wmawiają dzieciom że osoby w sutannach są czystym dobrem i zawsze wiedzą co jest człowiekowi najlepsze .... itd itp.
  (czym innym jest dostać w twarz od naćpanego i napitego kibola z przeciwnej drużyny a czym innym od osoby bliskiej sercu po której nigdy byś się tego nie spodziewał)


  Temat długi i szeroki lecz powoli prostowany.
  Nie dzięki klechom a zwykłym ludziom którzy zaczynają przejrzewać na oczy.
 • @trybeus 20:39:43
  Słuchaj, zrozum jedno, nie zależy mi na walce z Kościołem a wręcz odwrotnie, na jego reformie. To ty popierasz ludzi gotowych na dziecko zrzucić pedofilię człowieka dorosłego i wykształconego. Na jakich badaniach ten ks. Oko oparł swoje wnioski? Circostance wrzuciła mi tekst Terlikowskiego, tego co ma zapłacić odszkodowanie Alicji Tysiąc że wśród księży nie ma pedofilii bo przecież księża atakują nastolatków, a ci powinni już wiedzieć, że to jest karalne, tylko, że Terlikowski zakłamuje jedną prawdę, bo ten ministrant, kleryk byli podlegli temu księdzu. To to samo a może więcej niż pracodawca, który mówi pracownicy, dobrze, dostaniesz to stanowisko, ale masz mi się oddać. Tych ludzi nie tylko łączy chęć wykonywania określonych czynności ale również służenia Bogu. Mają ofertę, będziesz księdzem jeśli się mi oddasz.
  Księdza nie porównuj ze zwykłym człowiekiem, choćby gejem. Gej nie głosi nauk moralnych. Jeśli chcesz kogoś nauczać to najpierw sam pokaż swym życiem jak to robić. Geje nie mówią, macie wszyscy postępować jak ja, prawda?
  p.s. Lubię cię Tyberius, choć nasze poglądy się różnią, bo obaj kochamy Tatry a do tego podejmujesz dyskusję. W sumie jesteśmy blisko, bo obaj myślimy o dobrze Kościoła. choć widzimy to inaczej.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:51:57
  Iza dobrze pisze o tej sprawie, popieram to co napisałeś w 100% Pzdr!, poniżej mój komentarz: W Holandii badano przypadki pedofilii “w Kościele”. Rok temu opublikowano ustalenia komisji. Okazało się, że czyny pedofilskie były popełniane w ogromnej większości przez osoby świeckie ( wśród 1000 przypadków pedofilii był przeciętnie 1 ksiądz) i że sprawcami byli przede wszystkim homoseksualiści (polowanie na młode mięsko). W raporcie była nawet mowa o bezpośrednim powiązaniu homoseksualizmu z ryzykiem popełnienia czynów pedofilskich. Dokładnie w ten szkalujący sposób o duchownych katolickich mówiła propaganda Goebbelsa w czasach Hitlera. To te same stare metody uogólniania pojedynczych przypadków. Zwyrodnialcy zdarzają się w każdym środowisku. Są wśród hydraulików, nauczycieli, dziennikarz, aktorów reżyserów, dozorców, trenerów, polityków czy prawników. Propaganda dot. nadreprezentacji seksualnych dewiantów pośród stanu duchownego jest wynikiem doskonale zorganizowanej medialnej kampanii i manipulacji. Pojedynczy przypadek jest zwykle przewałkowany ( podobnie jak „matka Madzi“) przez prawie wszystkie prasowe tytuły, telewizornie. Dzień w dzień uporczywie wbija się propagandowo słabszym intelektualnie ludziom przekaz „pedofile są wyłącznie pośród księży”.
 • @Eugeniusz Sendecki 20:51:57
  O skazywanych rabinach tylko w samym NYC 77 NA KILKUDZIESIĘCIOLETNIE WIĘZIENIA CICHO SZA W ŻYDOWSKICH MENDIACH.
 • @Kula Lis 21:12:09
  Mam gdzieś na dysku ich zdjęcia z adnotacją na ile lat i na jakie grzywny skazani. Znajdę to zamieszczę.
 • @Kula Lis 21:12:09 Lista żydowskich homoseksualnych pedofili !
  http://yelita.pl/artykuly/art/lista-zydowskich-homoseksualnych
 • @Kula Lis 21:12:09 Rabin-pedofil dostał 30 lat
  Rabin-pedofil dostał 30 lat http://redir.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/5/c/5c600e981c8ffe6c53e85f7ad6595567.jpg?type=1&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=640&srch=2000&dstw=640&dsth=2000 Nowojorski rabin Israel Weingarten został skazany an 30 lat więzienia za molestowanie córki - donosi agencja Associated Press.

  Już w marcu uznano Weingartena winnym molestowania przez znaczną część dzieciństwa swojej 27-letniej obecnie córki. W sobotę orzeczono wymiar kary.

  Proces był dla ofiary traumatycznym przeżyciem. Weingarten wielokrotnie brał ją w krzyżowy ogień pytań. a jego skandaliczne zachowanie jeszcze spotęgowało skalę zbrodni.

  - Wydawało się, że w jakiś perwersyjny sposób doskonale się pan bawi - powiedział sędzia John Greeson i dodał, że nigdy nie zapomni bólu, jakiego doświadczyła ofiara rabina.
 • @Kula Lis 21:12:09 Chasydzki cadyk skazany na 103 lata więzienia za molestowanie 12-latki
  Chasydzki cadyk skazany na 103 lata więzienia za molestowanie 12-latki http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,13285559.html?i=0 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,13285559.html?i=0 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,13285559.html?i=1 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,13285559.html?i=4 http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/51,114881,13285559.html?i=3 Chasydzki cadyk z Nowego Jorku Nechemia Weberman został skazany na 103 lata więzienia za molestowanie seksualne nastolatki - również chasydki. Jak wynika z zeznań ofiary, koszmar zaczął się, gdy miała 12 lat. Sprawa wywołała szok w hermetycznej społeczności chasydów, a media w USA piszą o przełomie w ściganiu pedofilii wewnątrz tej grupy religijnej.
  12-letnia dziewczynka - amerykańskie źródła nie podają jej imienia - przyszła do Webermana, przewodnika duchowego ruchu Satmar, z pytaniami dotyczącymi wiary - rodzice posłali ją na terapię, która miała uczynić ją bardziej religijną. Zamiast tego, jak powiedziała w sądzie, "utraciła dzieciństwo".

  - Pamiętam, jak stałam przed lustrem. Widziałam dziewczynkę, która nie chciała żyć w swoim ciele. Której niewinność została zbrukana w wieku 12 lat. Widziałam smutną dziewczynkę, która chciała żyć normalnie, a zamiast tego stała się ofiarą 50-letniego mężczyzny, który zmuszał ją do robienia chorych rzeczy - cytuje słowa ofiary Webermana "New York Daily News".

  103 lata więzienia

  Wszystko działo się za zamkniętymi drzwiami biura Webermana, w którym przyjmował wiernych. Przez trzy lata - od 2007 do 2010 r. - doradca duchowy chasydzkiej wspólnoty zmuszał 12-latkę do seksu oralnego i odgrywania scenek z filmów pornograficznych - czasem nawet kilka razy w tygodniu. Według "NY Daily News" cadyk mógł też skrzywdzić co najmniej 10 innych kobiet.

  Webermanowi udowodniono łącznie 59 przypadków molestowania seksualnego, w tym molestowania nieletnich. Winnym został uznany już w grudniu, teraz jednak sąd wydał ostateczny wyrok - skazał cadyka na 103 lata więzienia. Wyrok - w praktyce oznaczający dożywocie - Weberman przyjął w milczeniu. Nie przyznaje się do winy.

  Przełom w ściganiu pedofilii w społeczności chasydów?

  Amerykańskie i izraelskie media oceniają sprawę Webermana jako szansę na przełom w ściganiu przestępstw seksualnych w hermetycznej społeczności nowojorskich chasydów. Problem był przez lata skrzętnie ukrywany. Ofiary, które odważyły się ujawnić, były zmuszane do milczenia, sprawy w sądach upadały. Dla prokuratora okręgowego Brooklynu Charlesa J. Hynesa skazanie Webermana to sukces - po raz pierwszy jego biuro wywalczyło wyrok skazujący prominentnego członka chasydzkiej społeczności z Williamsburga za molestowanie seksualne nieletnich.

  Kim są chasydzi z ruchu Satmar?

  Ruch chasydzki Satmar skupia głównie chasydów o korzeniach węgierskich i rumuńskich. Dwie największe społeczności tego ruchu żyją na nowojorskim Williamsburgu i w Kiryas Joel pod Nowym Jorkiem. Satmar to obecnie jeden z największych i najbardziej wpływowych ruchów chasydzkich - liczy ok. 200 tys. osób.

  Chasydzi Satmar są antysyjonistami, nie uznają Izraela: twierdzą (powołując się na Torę i talmudyczne "trzy przysięgi narodu żydowskiego"), że Żydzi powinni żyć w diasporze do czasu przyjścia na ziemię Mesjasza.

  USA,
  Nowy Jork,
  chasydzi
 • @Kula Lis 21:12:09 rabin molestował
  http://info.wiadomosci.gazeta.pl/szukaj/wiadomosci/rabin+molestowa%C5%82
 • @Kula Lis 21:12:09 Pedofilia o której nie napisze GW i NewsWeek ...
  Pedofilia o której nie napisze GW i NewsWeek ...LISTA NAZWISK  Sprawa rabina Eliora Chena

  Rabin Elior Chen i jego zwolennicy są podejrzani o czyny drastycznego maltretowania dzieci w wieku 3 i 4 lat, które były wściekle i systematycznie bite młotkiem, kaleczone nożem i innymi narzędziami, przy czym czyny te miały charakter przestępstwa ciągłego, bowiem trwały miesiącami, dopóki młodsze z dzieci nie straciło przytomności.

  Rabin Jerry Brauner (znany także jako: Yechiel Brauner)-uznany winnym oskarżeń o przestępstwa wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia oraz 3-ego stopnia: przedmiot sprawy – poddanie innej osoby czynności seksualnej bez jej zgody. Skazany na 11 lat okresu próby z warunkowym zawieszeniem wykonania wyroku więzienia, poddany przymusowemu uczestnictwu w programie terapeutycznym dla osób dokonujących napaści z pobudek seksualnych. Brauner pozostaje na warunkach próby od 2002 roku za wykorzystanie seksualne 15-letniego chłopca.

  Sprawa rabina Ephraima F. Shapiro-stanął pod zarzutem molestowania seksualnego wielu chłopców w okresie ponad 50-ciu lat.

  Sprawa Shlomo Avinera-jesziwa Rosh, jesziwa Ateret Cohanim, rabin Beit El w Izraelu. Brak bliższych danych o postawionych zarzutach i ewentualnym orzeczeniu ( przypis tłum. ).

  Sprawa rabina Lewisa Brennera-uznany za winnego molestowania dzieci. Akt oskarżenia wniesiony do sądu obejmował 14 zarzutów o czyny sodomii, wykorzystania seksualnego oraz narażenia życia i dóbr osobistych dziecka. Zawarł ugodę z oskarżycielem uznając się winnym jednego przypadku sodomii 3-ego stopnia, zbrodni Klasy E, i w zamian za odstąpienie od innych oskarżeń zaakceptwał wyrok 5-ciu lat okresu próby.

  Sprawa rabina Ephraima Bryksa- postawiono go w stan oskarżenia za nieodpowiednie zachowania seksualne wobec dzieci, które zaczęły się ujawniać już w latach 80-tych. Rabin Bryks jest teraz członkiem Vaad Harabonim w Queens. Vaad jest komitetem rabinicznym, który podejmuje istotne decyzje dotyczące społeczności ortodoksów.

  Sprawa rabina Shlomo Carlebacha-oskarżono go o wiele przypadków molestowania dzieci oraz agresję seksualną wobec modych kobiet.

  Sprawa rabina/kantora Sidneya Goldenberga-oskarżony został o znęcanie się nad 12-letnią dziewczynką. Później nie zgłosił sprzeciwu przed przyznaniem się do jednego czynu. Skazany za molestowanie dzieci. Pierwsze zawiadomienia o przestępstwie pochodzą z 1971 r. Ostatecznie skazany w roku 1997.

  Sprawa rabina Bernarda Freilicha-został uniewinniony z zarzutu gróźb pozbawienia życia.

  Sprawa rabina Tzvi Flauma-brak danych ( przypis tłum. )

  Sprawa kantora Joela Gordona-został uznany winnym i skazany za prowadzenie domu publicznego i udział w sutenerstwie.

  Sprawa rabina Israela Grunwalda-oskarżono go o molestowanie 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Oskarżenie wycofano po tym, gdy zgodził się na wykonanie 500 godzin pracy przymusowej na rzecz społeczeństwa i zobowiązaniu do znalezienia pomocy psychologicznej. Grunwald był głównym rabinem kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas.

  Sprawa z oskarżenia Państwa Izrael przeciwko przestępcy seksualnemu-skazany za wielokrotny gwałt i wymuszanie siłą czynności seksualnych swojej wnuczki ( brak danych sprawcy – przypis tłum. ).

  Sprawa Yehudah Friedlandera – asystenta rabina Grunwalda-oskarżenie dotyczyło molestowania 15-latka na pokładzie samolotu lecącego z Australii do Los Angeles. Friedlander był asystentem głównego rabina kongregacji Węgierskich Chasydów w Brooklyn’ie, znanej jako Pupas.

  Sprawa rabina w szkole Hillel Torah, Chicago, Illinois-nauczyciel szkoły z Chicago został oskarżony o molestowanie dziecka. Jego nazwiska nie ujawniono. Po tym, jak pojawiły się oskarżenia szkoła zapewnia, że uczyni wszystko, aby uchronić dzieci przed podobnymi niebezpieczeństwami.

  Sprawa rabina Solomona Hafnera-oskarżenie obejmowało wykorzystanie seksualne chłopca z zaburzeniami rozwoju umysłowego.

  Sprawa rabina Alana J. Shneur Horowitza-uznany winnym i skazany na karę od 10 do 20 lat więzienia za czyny sodomii względem 9-cio letniego pacjenta szpitala psychiatrycznego. Przypuszczalnie napastował wiele dzieci w Kalifornii, Izraelu i Nowym Jorku w ciągu ostatnich 20 lat. Alan J. Horowitz jest rabinem ortodoksów, nagrodzonym dyplomem magna cum laude, doktorem medycyny, doktorem filozofii, absolwentem Duke University oraz pisarzem organizacji NAMBLA, North American Man/Boy Love Association.

  Sprawa rabina Stevena Jacobsa-brak szczegółów ( przypis tłum. ).

  Przypadek Jacoba Franka i ruchu frankistów-oskarżonych o praktyki okultystyczne i czyny nierządne.

  Sprawa rabina Israela Kestenbauma-oskarżenie dotyczyło rozpowszechniania dziecięcej pornografii w internecine.

  Sprawa rabina Stevena Kaplana-miał romans z zamężną kobietą, którą zamordował.

  Rabin Yehuda Kolko-…ten wciąż jest stręczycielem dzieci.

  Sprawa rabina Roberta Kirschnera-oskarżony został o wykorzystanie seksualne lub szantaż seksualny wobec trojga wyznawców oraz wobec pracownika synagogi.

  Sprawa rabina Ze’eva Kopolevitcha-uznany winnym molestowania uczniów w jesziwie Rosh i jesziwie Netiv Meir.

  Sprawa rabina Barucha Lannera-uznany winnym zarzutu molestowania dziecka.

  Sprawa rabina Jerrolda Martina Levy’ego-uznany winnym dwóch przypadków nakłaniania do seksu przez internet i dwóch przypadków udziału w dziecięcej pornografii. Skazano go na sześć lat więzienia i terapię w zakładzie. Wpadł podczas prowadzonej od lat operacji rządu USA „Candyman” mającej na celu wyłapywanie pedofilów z sieci.

  Sprawa rabina Pinchasa Lew-oskarżonego o obnażanie się przed kobietą.

  Sprawa rabina Richarda Marcovitza-uznany winnym nieobyczajności lub czynów lubieżnych z udziałem dzieci, a także napaść seksualną.

  Sprawa rabina Judy Mintza-winny stworzenia siatki obracającej pornografią dziecięcą w internecie.

  Sprawa rabina, psychologa Avrohoma Mondrowitza-oskarżenie dotyczyło dwóch przypadków wykorzystania seksualnego chłopców w szkole specjalnej w Nowym Jorku.

  Sprawa kantora Howarda Nevisona-oskarżony w sprawie molestowania swego bratanka.

  Sprawa rabina Michaela Ozaira-oskarżono go o molestowanie seksualne niespełna 14-letniej dziewczynki.

  Sprawa rabina Charlesa Shalmana-oskarżony o niewłaściwe zachowanie seksualne względem wyznawczyń.

  Sprawa kantora Roberta Shapiro-oskarżenie dotyczy 3 przypadków gwałtu i 4 przypadków nieobyczajności zarówno w formie usiłowania, jak też sprawstwa, wobec kobiety z upośledzeniem umysłowym.

  Sprawa rabina, nauczyciela jesziwy Ze’eva Sultanovitcha-oskarżonego o molestowanie seksualne wielu dorosłych uczniów jesziwy Merkaz Harav.

  Sprawa rabina Matisa Weinberga-oskarżonego o okultystyczne praktyki i przestępstwa na tle seksualnym.

  Sprawa rabina Yaakova Weinera-oskarżenie dotyczy molestowania chłopca na obozie młodzieży Mogen Avraham w Nowym Jorku.

  Sprawa kantora Phillipa Wittlina-winny molestowania dwóch dziewcząt.

  Sprawa rabina Mordechaia Yomtova-winny wykorzystania seksualnego i usiłowania popełnienia czynów lubieżnych przeciwko 3 chłopcom.

  Sprawa rabina Sheldona Zimmermana-skazany za udzielanie wskazówek użycia przemocy w sprawach “etyki seksualnej i w sferze seksu”.

  Sprawa rabina Maxa Zuckera-oskarżenie, które go dotyczyło pochodzi od trzech kobiet i sprowadza się do zarzutów o niezgodne z prawem kontakty cielesne.

  Sprawa rabina Davida Weinbergera-brak danych ( przypis tłum. ).

  Sprawa rabina Freda Neulandera-sprawa zakończona uznaniem winy zamordowania żony.

  Sprawa rabina Mordechaia Gafni’ego-UWAGA: Marc Gafni powinien być powszechnie uważany za zagrożenie dla kobiet i dzieci. Obecnym miejscem pobytu Gafni’ego jest Salt Lake City, Utah.

  Sprawa rabina Perry Iana Cohena-Oskarżyciele z Montrealu i Toronto wytoczyli mu zarzuty wykorzystania seksualnego siedemnastolatki. Zwolniony z pełnienia funkcji rabina przez współwyznawców za nieodpowiednie zachowania seksualne.

  Sprawa rabina Yitzchaka Cohena-oskarżenie o napastowanie seksualne studentów Uniwersytetu Bar-Ilan.

  Sprawa rabina, psychologa Mordecaia Magencey-stracił prawo wykonywania zawodu w stanie Missouri wskutek niedopowiednich zachowań seksualnych względem swych pacjentów.

  Rabin Yona Metzger-główny rabin aszkenazyjczyków w Izraelu. Oskarżony o niewłaściwe zachowania seksualne wobec 4 mężczyzn.

  Sprawa kantora Stanleya Rosenfelda-uznany winnym molestowania 12-letniego chłopca, którego był wychowawcą.

  Sprawa rabina Isadore’a Trachtmana-oskarżenie dotyczy praktyk okultystycznych i przestępstw seksualnych.

  Sprawa rabina Dona Wella-brak bliższych informacji ( przypis tłum. ).

  Notatka redakcyjna: powyższe sprawy nie mają odnośników do swoich źródeł. Jeżeli macie możliwość uzupełnić te braki, prosimy o wysłanie informacji w tej sprawie na adres: webmaster@iamthewitness.com.

  Sprawa rabina Hirscha Travisa-rabin w Monsey, oskarżony o podszywanie się pod lekarza specjalistę w rozwiązywaniu problemów niepłodności, stanął pod zarzutem wykorzystania seksualnego i użycia przemocy wobec pacjentki. Oskarżenie o napastowanie wniosła niezidentyfikowana 27-letnia pacjentka. Wytoczono mu również zarzut podawania się za lekarza od problemów bezpłodności i dokonywania niedozwolonych operacji w Fertility Foundation w Borough Park, Brooklyn.

  Sprawa rabina Ephraima Goldberga – Boca Raton, Floryda-uznany winnym jednego czynu obnażania miejsc intymnych w miejscu publicznym w Palm Beach Mall.

  Sprawa rabina Melvina Teitelbauma-ten przypadek został w rzeczy samej głęboko ukryty. Naprawdę niemożliwością jest znaleźć cokolwiek na temat Teitelbauma w internecie. Oto, co wiemy: oskarżony on został o trzy przypadki popełnienia przestępstw seksualnych wobec 2 chłopców w wieku poniżej 14 roku życia, a także jeden czyn napaści z zamiarem popełnienia gwałtu na matce jednego z chłopców. Oskarżenie zostało wycofane z braku dowodów. Cofnięcie aktu oskarżenia odbyło się na wniosek Biura Prokuratora Okręgowego, które uznało że dowody na których się opiera akt oskarżenia są niewystarczająco udokumentowane. Potem Teitelbaum wniósł pozew z żądaniem zapłaty odszkodowania w wysokości 10 milionów $ z tytułu szkody wyrządzonej wniesieniem oskarżenia do Superior Court w Los Angeles. W swym pozwie roszczenie powyższe oparł na przesłance działania w spisku organizacji Jewish Federation Council of Greater Los Angeles, the Jewish Family Service of Los Angeles oraz samych rodzin poszkodowanych, których celem było doprowadzenie do jego aresztowania i wytoczenia oskarżenia. Potem, po zaprezentowaniu przez Teitelbauma dowodu na to, że w czasie zarzucanego mu czynu, przebywał w innym miejscu, pokrzywdzeni zmienili wersję zdarzeń, co prokurator opisał jako „niszczące” ich wiarygodność.

  Sprawa Lewisa K. Cohena-skazany został za używanie komputera do czynów kryminalnych w postaci pomocnictwa w popełnianiu przestępstw seksualnych na szkodę dzieci oraz nakłanianie do obnażania miejsc intymnych. Cohen używał komputerów w domu i w pracy do prowadzenia rozmów nacechowanych treścią seksualną z 14-letnim chłopcem w internetowym chat-roomie. Zarzuty dotyczą również wysyłania przez Cohena maili ze zdjęciami, na których jest nago albo zdjęcia innych nagich mężczyzn do chłopca.

  Sprawa kantora Michaela Segelsteina-oskarżenie dotyczyło próby gwałtu, Chabad – Las Vegas, Nevada.

  Sprawa opiekuna Ohel – Simcha Adlera, Nowy Jork-oskarżony został o popełnienie czynów sodomii, wykorzystania seksualnego i dwóch czynów narażających dobro dziecka wskutek usiłowania popełnienia gwałtu homoseksualnego.

  Sprawa Arie Adlera i Marisy Rimland, Nowy Jork-Arie Adler został oskarżony o molestowanie swojej córki. Marisa Rimland zamordowała córkę, a następnie popełniła samobójstwo.

  Sprawa opiekuna szkolnego – Eugene’a Louba Aronina, Teksas-skazano go w 1984 r. za napastowanie seksualne 10-latka.

  Sprawa nauczyciela szkolnego – Lawrence’a Cohena, New Jersey-został uznany winnym i skazany na 10 lat więzienia federalnego za przesyłanie pornografii dziecięcej przy użyciu domowego komputera.

  Sprawa dyrektora szkoły, uczestnika Big Brothera- Davida B. Harringtona, Rockville, Maryland-skazany za przestępstwa seksualne. Sprawy w latach 1960-80.

  Sprawa Państwo Izrael przeciwko sprawcy przestępstw seksualnych-68-letni religijny żyd, uznany za winnego przestępstwa ciągłego molestowania swojej wnuczki, skazany zostaje na wyrok 19 lat więzienia.

  Przypadek żydowskiego ochotnika do program Big Brother – Erica Hindina, Newton, Massachusetts-uznany winnym 35 czynów gwałtu na dzieciach. Skazany został na wyrok od 20 do 22 lat więzienia.

  Sprawa sędziego Ronalda Kline’a, Kalifornia-oskarżono go o posiadanie dziecięcej pornografii oraz prawdopodobne molestowanie chłopca z sąsiedztwa 25 lat temu.

  Sprawa koszernego rzeźnika z Chicago-oskarżenie dotyczyło molestowania dzieci przez okres ponad 30 lat.

  Sprawa the New York Society prowadzącego dom dla głuchoniemych- oskarżenie dotyczyło czynów: traktowania niepełnosprawnych pacjentów „jak zwierząt”, bicia, podawania narkotyków, grabieży pomocy finansowej rządu.

  Sprawa Rogers Park JCC, Chicago Illinois-był to pierwszy przypadek oskarżenia o masowe czyny molestowania odnotowany w stanie Illinois, obejmujący zarzuty wykorzystania seksualnego dzieci przez grupę dorosłych, na które składało się 246 osobnych punktów aktu oskarżenia opisujących jak członkowie instytucji wykorzystywali zapisane w tej placówce dzieci. Informacje w tej sprawie pochodzą z Departamentu dzieci i pomocy rodzinie Stanu Illinois.

  Sprawa nauczyciela, przewodnika wycieczek, instruktora skautingu dziewcząt – Adama Theodore’a Rubina, Maryland-oskarżono go o używanie komputera do nakłaniania nieletnich do seksu, posiadanie substancji niebezpiecznych wpisanych na listę oraz akcesoria służące do używania narkotyków.

  Sprawa nauczyciela – Georges Schteinberga, Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Schteinberg uciekł z kraju.

  Sprawa zastępcy konsula izraelskiego Aryeha Schera – Rio de Janeiro, Brazylia-oskarżenie w zakresie posiadania dziecięcej pornografii. Oskarżenia upadły, gdy Scher uciekł z kraju.

  Sprawa opiekuna w obozie młodzieży – Davida Schwartza, Culver City, Kalifornia-został uznany winnym i skazany na rok przymusowego pobytu w warunkach terapeutycznych oraz na 5-letni okres próby za molestowanie 4-letniego chłopca na letnim obozie dla dzieci. Wykonanie wyroku sześciu lat więzienia zostało zawieszone.

  Sprawa instruktora skautingu – Jerrolda Schwartza, Nowy Jork-uznany został za winnego i skazany na 8 lat więzienia za wielokrotne popełnienie czynów homoseksualnych względem swego wychowanka.

  Sprawa, jaka miała miejsce w szkole Tel Aviv Arts School, Tel Aviv, Izrael-brak bliższych danych ( przypis tłum. )

  Sprawa kontrolera koszerności Davida Douglasa Webbera, Kanada-uznano go winnym i skazano na 6 lat więzienia za posiadanie dziecięcej pornografii oraz molestowanie siedmiu chłopców przez okres ośmiu lat.

  Sprawa woźnego związku wyznaniowego B’Nai Torah oraz szkoły Hillel Community Day School , Boca Raton, Floryda-oskarżenia o molestowanie dzieci.

  Sprawa Chaima Cimenta-oskarżonego i skazanego za przestępstwo wykorzystania seksualnego 1-ego stopnia, po tym jak wniesiono zawiadomienie o popełnieniu przez niego czynów lubieżnych wobec 17-letniej dziewczyny w windzie.

  Sprawa Jamesa A. Cohena – przywódcy żydowskiej grupy młodzieżowej- uznany został winnym molestowania dzieci i skazany na 9 lat więzienia za napaść na tle seksualnym wobec 4 chłopców.

  Sprawa Stuarta Coopermana, Maryland – pediatry z Merrick, Nowy Jork-oskarżenie dotyczyło molestowania 6 pacjentek.

  Sprawa rodziny ze stanu Delaware-ojca oskarżono o molestowanie dziecka.

  Sprawa Mordechaia Mortona Ehrmana – Grupa zajęć pozaszkolnych Simcha, Brooklyn, Nowy Jork-oskarżony o molestowanie wielu swoich uczniów.

  Sprawa Brandona Lee Flagnera-został uznany winnym uprowadzenia i zabicia z okrucieństwem 8-letniej dziewczynki, Tiffany Jennifer Papesh. Flagner przyznał się również do wielu czynów molestowania dziewczynek w poprzednich latach. Odsiadując wyrok, Flagner przeszedł na judaizm z pomocą chasydzkiego rabina.

  Sprawa Ari’ego Sorkina – Synagoga Youth Worker, Elkins Park, Pennsylvania-oskarżenie w zakresie molestowania 16-letniej dziewczyny.

  Sprawa nauczyciela Paula Slifera- przedstawiono mu formalny zarzut popełnienia 6 czynów napaści seksualnej z użyciem przemocy, 6 czynów fizycznego kontaktu o charakterze seksualnym z użyciem przemocy oraz 2 czynów narażenia zdrowia nieletnich.

  Sprawa doktora Ozzie Orbacha- oskarżonego o molestowanie córki.

  Sprawa Arnolda i Jesse Friedmanów-“Pojmanie Friedmanów”, film przedstawiający parę uznaną winnymi popełnienia przestępstw o podłożu seksualnym.

  Sprawa Richarda “Stevena” Goldberga-zarzuca mu się doprowadzenie do czynności seksualnych wielu dziewczynek poniżej 10-ego roku życia w Kalifornii. Jego nazwisko jest umieszczone na liście FBI 10-ciu najbardziej poszukiwanych uciekinierów.


  Sprawa Rossa Goldsteina-sprawa zakończyła się uznaniem jego winy w zakresie 3 czynów homoseksualnych 1-ego stopnia oraz wykonania czynności seksualnej z użyciem dziecka. Otrzymał wyrok 4 niezależnych od siebie i kolejno wykonalnych kar pozbawienia wolności od 2 do 6 lat. Patrz również: sprawa Arnolda i Jesse Friedmanów.

  Sprawa wielokrotnego popełnienia przestępstw o podłożu seksualnym wobec dzieci w Har Nof, Jerozolima, Izrael-zawiera opis wielu czynów popełnionych z pobudek seksualnych wobec dzieci w miasteczku zamieszkałym przez ortodoksyjny odłam żydów, Har Nof.

  Sprawa Lawrence’a Nevisona-uznany winnym molestowania bratanka. Brat kantora Howarda Nevisona, o którym jest mowa powyżej.

  Sprawa Stuarta Nevisona-uznany winnym molestowania swego kuzyna. Brat kantora Howarda Nevisona, o którym jest mowa powyżej.

  Notatka redakcyjna: powyższe sprawy nie mają odnośników do swoich źródeł. Jeżeli macie możliwość uzupełnić te braki, prosimy o wysłanie informacji w tej sprawie na adres:
  webmaster@iamthewitness.com.

  Sprawa Larry Cohena – trenera soccera, Lake Oswego, Oregon-oskarżony został o molestowanie dwóch osób.

  Sprawa Phillipa “Eli” Cohena, Londyn, Anglia-oskarżony został o 13 czynów nieobyczajności seksualnej wobec chłopców oraz 4 czyny nieobyczajności seksualnej wobec dziewczynek.

  Sprawa uczniów jesziwy Ner Israel z lat 50-tych ubiegłego stulecia- uczniowie zostali oskarżeni o molestowanie swojego młodszego kolegi.

  Sprawa Jonathana Rosenthala – oficera łącznikowego policji, Londyn, Anglia-uniewinniony z zarzutu wielokrotnego napastowania seksualnego dzieci po tym, jak sędzia zastosował dawną regułę prawa zwyczajowego common law do kwalifikacji prawnej czynów okazało się, że podstawy dowodowe oskarżenia stały się wątpliwe.

  Sprawa doktora Saula i Judith Wassermanów-oskarżonych o molestowanie swojej córki.

  Sprawa Irwina Silvermana – głównego doradcy sekretarza ds zasobów naturalnych USA w latach 1933-53-oskarżony został o molestowanie córki Sue William Silverman.

  Ciągły opis nowych przypadków via internet na stronie http://jewishsurvivors.blogspot.com/ oraz http://exposemolesters.blogspot.com/

  **************************************

  Ps. Jeden z najbardziej znanych żydowskich zboczeńców na świecie (po lewej stronie zgwałcona ofiara) Roman Polański:

  Przypis tłum. – w prawie amerykańskim określa się stopień zawinienia sprawcy przestępstwa i pobudki, jakimi się kierował przy jego popełnieniu w inny sposób niż ma to miejsce w porządkach prawnych większości państw europejskich, w tym w Polsce.

  W polskim prawie działanie z niskich pobudek, a zatem popełnienie przestępstwa w możliwie najgorszy sposób, nazywa się działaniem w warunkach tzw. dolus directus coloratus. Uznanie postępowania sprawcy przestępstwa w zamiarze bezpośrednim jego popełnienia pozwala sądowi na stosowanie reguły ostrzejszego karania.
  Prawo amerykańskie natomiast stosuje tutaj regułę stopniowania, stąd może wchodzić w grę popełnienie przestępstwa 1-ego, 2-ego lub 3-ego stopnia. Przy czym przestępstwo 1-ego stopnia, tzw. Primary offence, oznacza najgorszą formę działania z zamiarem bezpośrednim wyrządzenia krzywdy.

  Dodatek w formie aneksu ( A,B,C i dalej ) do kodeksów karnych stanowych zawiera coś w rodzaju wytycznych Departamentu Sprawiedliwości co do wagi przestępstw.
  Klasa E wylicza przestępstwa, które są jakby pod specjalnym nadzorem ministerstwa.

  direct-tv.webstarts.com
  25 Czerwiec 2012 o 20:30 | #1
  Cytat

  Having read this I believed it was extremely enlightening.
  I appreciate you taking the time and effort to put this informative article together.
  I once again find myself personally spending a significant amount
  of time both reading and posting comments. But so what, it was still worth
  it! http://direct-tv.webstarts.com/
  nieustraszona
  26 Czerwiec 2012 o 22:01 | #2
  Cytat

  Szczytem szatanskiej perwersji w tym najbardziej temacie-tabu i w zachowywaniu tajemnicy sa MORDY RYTUALNE noworodkow ! Widzac tu facjate tego z ksywa Polanski przypomina sie afera zwiazana z zamordowaniem jego ciezarnej zony i czy aby nie byla to mistyfikacja z szukaniem i ukazaniem sprawcow z zewnatrz ?

  Zaczal w Polsce juz z wiele znaczacym tytulem filmu : Noz w wodzie .

  Tacy “utalentowani” filmowcy moga przeciez wyprodukowac kazda “bajke” dla publiki i to wlasnie ten zboczeniec wyprodukowal tez slynny film “Rosemarie baby”, ktorego powtorki niedawno w telawizji nie mialam nerwow ogladac.

  Tego typu “filmowcy” lacznie ze wtajemniczonymi uczestnikami orgiastycznych mordow rytualnych dla tego z rogami nagrywaja tez te potwornosci na ZYWO.

  Dzieci sa “organizowane” przez niby to instytucje charytatywne , gdzie samotne matki rodzace dzieci z niechcianej ciazy oddaja je w dobrej wierze do “adopcji” zrzekajac sie praw rodzicielskich. Sa tez “inkubatory” do wynajecia, gdzie urodzenie dziecka nie jest nigdzie rejestrowane….

  Ginie tez rowniez wiele dzieci bez sladu…

  Juz tyle obZYDliwych zbrodni wychodzi na swiatlo dzienne, ale te popelniane na dzieciach i tak dlugo zatajniane musza byc tez ujawnione, pomimo tego ze psychika chocby najtwardszego czlowieka broni sie przed ich przyjeciem do wiadomosci i o dalszym zrozumieniu tego mowy byc nie moze.

  Szczegolnie dzieci sa tez na celowniku roznych “szczepionek” i to sa tez mordy rytualne popelniane przez “kaplanow” w bieli z “blogoslawienstwem” pejsatej mafii farmaceutycznej oraz prawa …talmudycznego
  podkarpackie
  7 Wrzesień 2012 o 16:26 | #3
  Cytat

  W jakiego bożka wierzą żydzi? A może tych bożków jest więcej? Ten bożek im dał prawo do gwałtu? Aż rzygać się chce gdy pomyśle że oni z tymi swoimi bożkami w brudnych butach mają prawo rządzić naszym krajem. Pedofilia w kręgach katolickich jest już czymś “normalnym” chyba mają wspólnego bożka który im na to pozwala. Więc niech wezmą sobie tego pogańskiego bożka który im na to pozwala i wsadzą go sobie w (Y) tak głęboko, aż nim się udławią.
  nadużycie link skomentuj
  Kula Lis 62 12.01.2013 12:34:32
 • @space 20:51:53
  Nie przeczę, jestem pro słowiański, bo jestem Polakiem, potomkiem drobnej szlachty mazowieckiej. Jeśli to uznasz za zło, to jestem po złej stronie. Cenię, szukam kulturę ojców, ale również tych ludów, które przez nasze ziemie przechodziły, część ze swej wiedzy pozostawiały. Tak oddzielam folks - Watykańczyków od Polaków i tego nie zamierzam ukrywać. Nasza Polska kultura jest mi bliższa, niż kultura ludu pasterskiego, Izraelitów skorygowana przez kulturę ludów Morza Śródziemnego.
  Nigdzie nie odnosiłem się do wolnomularstwa, ale jeśli to sprowokowałeś, to ci powiem po przejęciu w państwie średniowiecznym wszelkich nauk przez Kościół, jedynymi naukami jakich nie udało się przejąć a co ważniejsze katastrofy pokryć "wolą boga" były nauki inżynieryjne. Katedra miała stać, a most nie miał się zawalić. Tak powstało wolnomularstwo, mylę się? Stąd ci ludzie, inteligencja techniczna tych czasów, stała się wrogiem Kościoła. No cóż, dalej mamy bardzo długą walkę namiętności ludzkich. Tyle, że to już mnie nie interesuje. Za to interesuje mnie kultura mych ojców i zarzucam Kościołowi (o korzeniach niemieckich), że tej kultury i wiary nie zapisał, choć mienił się historykiem zapisujący obraz wieków), tak jak zapisał sagi nordyckie czy też wiarę Celtów. Pogarda sprowadzanych zakonników niemieckich dla naszej kultury to spowodowała. Ale dziś ich potomkowie (watykańczycy) którzy zniszczyli tę kulturę mówią mi, że moi ojcowie wokół ogniska odziani w skóry tańczyli (Circostance). To tak jakbyś spalił dom sąsiadowi, a później głosił po okolicy, że on niczego się nie dorobił. Demaskuję, bo jestem jeden, nie jak twierdzili bolszewicy w liczbie mnogiej) patriotyzmem polskim, i to watykańczyków boli, stąd chcą zniszczyć. Mnie nie przeszkadza, bądźcie sobie watykańczykami, tylko nie nazywajcie się Polakami, bo do tego prawa nie macie.
 • @Kula Lis 21:12:09
  Pedofilia w środowiskach żydowskich uwarunkowana jest wpływem Talmudu i judaizmu. W społeczności żydowskiej osoby uznawane przez Europejczyków za dzieci, uznawane były za zdolne do małżeństw. Dodatkowo nie da się ukryć że kwestie seksualności były ważne w środowiskach żydowskich - o czym śwadczy i freudyzm, i demoralizacja za pośrednictwem pop kultury.
 • @Kula Lis 21:31:51
  USA: Proimigracyjny aktywista zatrzymany za ściąganie pedofilskiej pornografii
  Aktualizacja: 2013-09-24 1:28 pm

  Roy Naim, mieszkający na Brooklynie obywatel Izraela, został zatrzymany w ubiegłą środę. Postawiono mu zarzuty ściągania i posiadania dziecięcej pornografii.

  Naim nie przyznaje się do pierwszego zarzutu, jednak w akcie oskarżenia można przeczytać, że podczas przeszukania dobrowolnie wyjawił agentom federalnym informacje o posiadanych przez siebie materiałach pedofilskich oraz o kilkuletnim procederze ściągania z internetu plików wideo o takiej treści.

  Na trop proimigracyjnego aktywisty naprowadziło służby federalne aresztowanie w Luizjanie osobnika podejrzewanego o produkcję dziecięcej pornografii oraz namawianie dzieci do obnażania się i zachowań seksualnych na internetowych wideoczatach – Naim znajdował się na jego internetowej liście odbiorców.

  Sędzia Joan M. Azrack odmówiła ustalenia kaucji. Prokurator Saritha Komatireddy argumentowała decyzję zarówno ryzykiem ucieczki, jakie stwarzałoby wypuszczenie Roya Naima na wolność, jak również niebezpieczeństwem dla społeczności mogącym grozić ze strony oskarżonego o pedofilię. Podkreśliła również, że nie ma on obywatelstwa, ani nawet żadnego stałego źródła dochodu [ma, ma, spokojnie - admin].

  Adwokat Naima nieskutecznie kontrował twierdząc, że jego klient nie pracuje ponieważ skoncentrowany jest na pomocy innym, a także studiowaniu z rabinami. Podkreślił również jego udział w rozlicznych inicjatywach dotyczących imigracji.

  Naim mając zaledwie trzy lata przeprowadził się z rodziną do USA, nie otrzymał jednak obywatelstwa. Jako osoba dorosła zaangażował się w działalność na rzecz zmian w amerykańskim prawie imigracyjnym, a także w prowadzenie obozów rekreacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych i chorych. Jego historię wspominano m.in. w artykule z okładki magazynu Time, w którym inny nielegalny imigrant, Jose Atnonio Vargas, opisywał sytuację podobnych sobie ludzi używając różnej maści eufemizmów pokroju “osoba nieudokumentowana”.

  New York Daily rozpisywał się o pracy Roya Naima z dziećmi przy tworzeniu gry opartej o doświadczenia imigrantów, zaś Jewish Daily Forward nazwał go “żydowską twarzą walki o reformę prawa imigracyjnego”.

  W związku z ciążącymi na nim zarzutami Naimowi grozi od pięciu do dwudziestu lat więzienia. Nie jest jeszcze wiadomo czy grozi mu również deportacja.

  Na podstawie: cnn.com, dailymail.co.uk
  http://www.autonom.pl
  - See more at: http://www.bibula.com/?p=70468#sthash.2vPIHmAd.dpuf
 • @Kula Lis 21:31:51
  Prokurator z Brooklynu mówi, że aresztował 89 rabinów, ale odmawia podania szczegółów
  Aktualizacja: 2011-11-29 2:08 pm

  Prokurator z Brooklynu, Charles Hynes twierdzi, że zaaresztował 89 mężczyzn oskarżonych o molestowanie nieletnich z ultra-ortodoksyjnego środowiska w Brooklynie w ostatnich dwóch latach. Prokurator odmawia podanie szczegółów.

  Rabin i pedofil Baruch Lebovits z nowojorskiego Brooklynu, skazany został w kwietniu 2010 roku na maksymalną karę pozbawienia wolności – 32 lata – za dopuszczenie się licznych przestępstw molestowania seksualnego młodych chłopców.

  Ofiary molestowania i ich adwokaci od dawna oskarżali Hynesa o to, że nie robi nic w sprawie gwałtów na nieletnich z obawy, że obawia się politycznych reperkusji ze strony ultra-ortodoksyjnych rabinów.

  Hynes twierdzi, że nie jest to prawda, a informacja, która dostarczył do Forward świadczyłaby o czymś zupełnie przeciwnym. Niestety, jego biuro odmówiło dostarczenia nawet najmniejszych szczegółów i jest niemożliwe wykazanie, że to, co twierdzi Hynes jest prawdą.

  Początkowo, gdy Forward zwróciło sie o informacje w połowie października, rzecznik prasowy Prokuratury, Jerry Schmetterer, stwierdził, że nie prowadzi się statystyk w odniesieniu do rasy czy religii osób, które są aresztowane.

  Kiedy Forward przypomniało mu, że Prokuratura ujawniła w przeszłości takowe statystyki w 2009 odnośnie aresztowania 26 ortodoksyjnych żydów, Schmetterer powiedział, że musi się skonsultować w wydziałem odpowiedzialnym z przestępstwa na tle seksualnym.

  Rabin Baruch Lebovitz potwierdził w październiku, że aresztowano 89 ortodoksów oskarżonych o molestowanie. Potwierdził to w dwóch różnych konwersacjach.

  Dlaczego więc Prokuratura nie chce udzielić informacji, tym bardziej, że potwierdzenie aresztowania rekordowej liczby ortodoksów, potwierdzałaby to, co mówi Hynes, że kara się bardziej surowo tych, którzy dopuszczają się przestępstw seksualnych.

  Ben Hirsch, prezydent Survivors for Justice, powiedział, że aresztowania podane przez Prokuraturę „są bardzo niepokojące”. http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/11/a135.jpg Rabin i pedofil Baruch Lebovits z nowojorskiego Brooklynu, skazany został w kwietniu 2010 roku na maksymalną karę pozbawienia wolności – 32 lata – za dopuszczenie się licznych przestępstw molestowania seksualnego młodych chłopców. - See more at: http://www.bibula.com/?p=47638#sthash.lMv2pogP.dpuf

  By Paul Berger
  The Jewish Daily Forward

  Przekład: Centuria

  Źródło: http://forward.com (The Jewish Daily Forward – “Child Sex Arrests Spike. Or Do They? Brooklyn Prosecutor Says 89 Charged But Withholds Details”) – 11 listopada 2011
  - See more at: http://www.bibula.com/?p=47638#sthash.lMv2pogP.dpuf
 • @Kula Lis 21:31:51 Pedofilia: brudny sekret Talmudu – Ted Pike
  Pedofilia: brudny sekret Talmudu – Ted Pike Od niemal wieku, zdominowany przez Żydów przemysł filmowy Hollywood i duże media w widoczny sposób wpływają na chrześcijańską Amerykę poza biblijnymi moralnością i wartościami.

  Jednak w buncie hippisów w początku lat sześćdziesiątych, żydowskie media znalazły możliwości, aby przyspieszyć upadek moralny Ameryki. Zachęcając do narkotyków i pornografii przekonały Amerykę, że „wolna miłość” i wspólne życie poza małżeństwem są społecznie akceptowalne. Z zadziwiającą szybkością film, telewizja i media drukowane pomogły stworzyć pokolenie seksualnych libertynów. Pod koniec lat sześćdziesiątych, przyspieszyło to przejście ewolucji seksualnej do następnego etapu, homoseksualizmu.

  Teraz, ponad 40 lat później, nawet homoseksualizm stracił swoją atrakcyjność dla wielu dzieci i wnuków pokolenia hippisów. Pedofilia (seks z młodymi chłopcami i dziewczętami oraz pornografia dziecięca) jest jest najnowszą podziemną obsesją przechodzącą przez Amerykę i świat.

  Jesienią ubiegłego roku, zwracałem uwagę narodu na siłę lobby pedofilów w Kongresie; senator Edward Kennedy, długo wspierany przez homoseksualistów by poparł federalną ustawę anty-nienawiści, zdradził ich sprzyjając wyraźnie silniejszym i bardziej korzystnym pedofilom.

  Zgniłe korzenie

  Na jakich moralnych podstawach opierają się Żydzi w mediach, by mogli świadomie rozpalić i rozniecić płomienie seksualnego inferno, który nadal pustoszy nasze kiedyś chrześcijańskie społeczeństwo?

  Praktycznie wszyscy potentaci medialni, który założyli Hollywood i trzy wielkie sieci telewizyjne byli imigrantami lub ich dziećmi, głównie z ortodoksyjnych wspólnot żydowskich w Europie Wschodniej.

  Pod koniec XIX wieku, większość europejskich Żydów była ludźmi księgi. Ale ich księgą nie była Biblia. Był to Talmud babiloński. Do dziś Talmud pozostaje najwyższym moralnym, etycznym i prawnym autorytetem judaizmu.

  Czy Talmud dzieli podstawy zdrowej wartości moralnych z chrześcijaństwem? Raczej nie. Zamiast tego, Talmud jest marnym podłożem systemu religijnego, który odszedł daleko; jest to ten kod faryzejskiej niewiary, co Chrystus opisał jako „pełny wszelkiego plugastwa” (Mt 23,27). Szokująco, najbardziej szanowana instytucja judaizmu rzeczywiście popiera takie grzechy jak kłamstwo, łamanie przysięgi, jak i morderstwo pośrednie. I nawet sankcjonuje jeden z największych grzechów ze wszystkich: molestowanie dzieci.


  Trzyletnie panny młode

  Kiedy Chrystus oskarżył faryzeuszy, że są duchowymi dziećmi szatana, w pełni zdawał sobie sprawę do czego byli zdolni. Żyjący w II wieku Symeon ben Yohai, jeden z największych rabinów judaizmu i twórca kabały, usankcjonował pedofilie – pozwalając na molestowanie dziewczynek nawet w wieku poniżej trzech lat! Ogłosił, że „neoficie, który jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana.” Późniejsi rabini odnoszą się do zatwierdzenia pedofilii ben Yohai jako „halakah” lub obowiązujące prawo żydowskie. Czy współcześni Żydzi wyparli się ben Yohai, adwokata gwałtów na dzieciach? Raczej nie. Dzisiaj w rodzinnym mieście ben Yohai – Meron, Izrael, dziesiątki tysięcy ortodoksyjnych i ultra-ortodoksyjnych Żydów zbierają się corocznie na dni i noce, by śpiewać i tańczyć ku czci jego pamięci.

  Talmud obfituje w odniesienia do pedofilii. Zajmują one znaczną część traktatów Kethuboth i Yebamoth i są entuzjastycznie popierane przez definitywne opracowania prawne Talmudu, Traktat Sanhedryn.


  Faryzeusze popierali seks z dziećmi

  Rabini z Talmudu są znani z prawnych kruczków i wykrętnych debat. Ale mają rzadkie porozumienie o ich prawie do molestowania 3- letnich dziewcząt. W przeciwieństwie do wielu gorąco dyskutowanych kwestii, rzadko występuje sprzeciw wobec dominującej opinii (wyrażonej w wielu jasnych fragmentach), że pedofilia jest nie tylko normalna, ale również zgodna z pismami! To tak, jakby rabini znaleźli egzaltowaną prawdę, której majestat ucisza debatę.

  Ponieważ autorytety talmudyczne, którym jest tak znane sankcjonowanie pedofilii, i ponieważ pedofilia jako „halakah” jest tak wyraźnie podkreślana, nawet tłumacze wydania Soncino Talmudu (1936) nie odważyli się wstawić przypisu sugerującego najmniejszą krytykę. Dodali tylko komentarz: „Małżeństwo, oczywiście, wtedy było zawierane w znacznie młodszym wieku niż teraz.”

  W rzeczywistości, przypis 5 do Sanhedryn 60b odrzuca prawo rabina talmudycznego nie zgadzania się z poparciem pedofilii przez ben Yohai: „Jak mogą [rabini], w przeciwieństwie do opinii Simeona ben Yohai, który ma wsparcie w pismach, zakazywać małżeństwo z małymi neofitami?”


  Z Babilonu

  To w Babilonie po wygnaniu za rządów Nabuchodonozora w 597 pne, główni mędrcy judaizmu prawdopodobnie zaczęli oddawać się pedofilii. Babilon był zdumiewająco niemoralną stolicą starożytnego świata. Przez 1600 lat kwitła w niej największa na świecie populacja Żydów.

  Jako przykład ich zła, kapłani babilońscy mówili, że obowiązek religijny mężczyzny obejmował regularny seks z prostytutkami świątyni. Powszechnie tolerowano bestialstwo. Więc Babilończyków nie interesowało, czy rabin żenił się z 3-letnią dziewczynką.

  Ale po wygnaniu Żydów w XI wieku AD, najczęściej na zachodnie ziemie chrześcijańskie, gojowska tolerancja żydowskiej pedofilii nagle się zakończyła.

  Nadal trwa szokująca sprzeczność: jeśli Żydzi chcą czcić transcendentną mądrość i moralne wskazówki faryzeuszy i ich Talmud, muszą akceptować prawo ich największych starożytnych mędrców do naruszania dzieci. Do tej pory żaden synod judaizmu nie odrzucił swoich nikczemnych praktyk.


  Seks z „nieletnim” dozwolony

  Co dokładnie mówili ci mędrcy?

  Faryzeusze uzasadniali gwałt na dziecku, tłumacząc, że 9-letni chłopiec nie był „mężczyzną.” W ten sposób zwalniali go z Prawa Mojżeszowego: „Nie będziesz leżał z mężczyzna jak się leży z kobietą; jest to obrzydliwość” (Kpł 18:22) Jeden fragment Talmudu zezwala kobiecie, która molestowała młodego syna ożenić się z arcykapłanem. Stwierdza: „Wszyscy zgadzają się, że kontakt z chłopcem w wieku 9 lat i 1 dnia jest prawdziwym związkiem, podczas gdy dla osoby w wieku poniżej 8 lat nie jest.” Ponieważ chłopiec w wieku 9 lat jest niedojrzały płciowo, nie może „przerzucać winy” moralnie i prawnie na aktywnego sprawcę,.

  Kobieta może molestować chłopca bez stawiania pytania o moralność: ” … obcowanie z małym chłopcem, nie jest traktowane jako akt seksualny.” Talmud mówi też, „chłopiec w wieku 9 lat i 1 dnia, który zamieszkuje z żoną swego zmarłego brata nabywa ją (jako żonę).” Talmud wyraźnie uczy, że kobieta ma prawo poślubić i mieć seks z 9-letnim chłopcem.


  Seks w wieku 3 lat i 1 dnia

  W przeciwieństwie do dictum Symeona ben Yohai, że seks z dziewczynką jest dozwolony w wieku poniżej 3 lat, ogólne nauczanie Talmudu jest takie, że rabin musi poczekać 1 dzień po trzecich urodzinach. Można ją wziąć do małżeństwa po prostu poprzez gwałt.

  Rabin Joseph powiedział: Chodźcie i słuchajcie! Dziewczynę w wieku 3 lat i 1 dzień można zdobyć do małżeństwa przez spółkowanie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego.(Sanh. 55b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może być poślubionej przez wspólne pożycie. (Yeb. 57b)

  Dziewczyna w wieku 3 lat i 1 dzień może zostać nabyta do małżeństwa przez współżycie, i jeśli brat jej zmarłego męża żyje z nią, staje się jego. (Sanh. 69a, 69b, Yeb. 60b)

  Nauczano: Rabin Symeon b. Yohai stwierdził: neofitce, która jest w wieku poniżej 3 lat i 1 dzień wolno poślubić kapłana, gdyż jest powiedziane, że wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, utrzymują się przy życiu, i Fineasz (który był kapłanem, przypis mówi) na pewno był z nimi. (Yeb. 60b)

  [Talmud mówi, że takie dziewczyny w wieku 3 lata i 1 dzień]. . . nadają się do współżycia. . . Ale wszystkie kobiety dzieci, które nie poznały mężczyzny przez leżenie z nim, należy stwierdzić, że Pismo mówi o tym kto jest zdolny do współżycia. (przypis do Yeb. 60b)

  Przykład Fineasza, kapłana, który sam poślubił nieletnią dziewczynę w wieku 3 lat, przez Talmud uważany jest za dowód, że takie dzieci „nadają się do współżycia.”

  Talmud uczy, iż molestowanie 9-letniego chłopca przez dorosłą kobietę nie jest „aktem seksualnym” i nie „rzuca na nią winy,” ponieważ chłopiec nie jest naprawdę „człowiekiem.” Ale używa przeciwnej logiki wobec sankcji za gwałt na dziewczynie w wieku 3 lat i 1 dzień: Takie dzieci są traktowane jako „kobiety” dojrzałe płciowo oraz w pełni spełniają wymagania małżeństwa.

  Przypisy 2 i 4 do Sanhedrynu 55a Talmudu jasno mówią, że kiedy rabini uznają chłopca i dziewczynkę za dojrzałe płciowo i gotowe do małżeństwa. „W wieku 9 lat chłopiec osiąga dojrzałość seksualną… Dojrzałość seksualna kobiety osiągana jest w wieku 3 lat.”


  Żadnych praw dla dzieci ofiar

  Faryzeusze z pewnością znali uraz odczuwany przez molestowane dzieci. Aby utrudnić dochodzenie odszkodowań, Talmud mówi, że ofiara gwałtu musi czekać do osiągnięcia wieku zanim byłaby możliwość odszkodowania. Musi udowodnić, że żyła i będzie żyć jako oddana Żydówka, i musi zaprotestować przeciwko utracie dziewictwa o tej samej godzinie kiedy osiąga wiek. „Kiedy tylko osiągnęła wiek i przez godzinę nie protestowała, więcej nie może protestować.”

  Talmud broni tych surowych środków jako niezbędnych, by zapobiec możliwości buntu gojowskiej dziecka-panny młodej przed judaizmem i wypłacania przyznanego jej odszkodowania jako pogance – bluźnierstwo nie do pomyślenia! Ale prawa dziewczynki naprawdę nie mają z tym większego związku, gdyż „Kiedy dorosły mężczyzna ma stosunek z małą dziewczynką, to nic, gdy dziewczyna jest młodsza (trzy lata i jeden dzień) to jest tak jak włożyć palec w oko.” Przypis mówi, że „jak łzy przychodzą do oczu znowu i znowu, tak dziewictwo wróci do dziewczynki młodszej niż 3 lata.”

  W większości przypadków, Talmud potwierdza niewinność męskich i żeńskich ofiar pedofilii. Obrońcy Talmudu twierdzą, że to potwierdza niesamowite moralne zaawansowanie Talmudu i życzliwość wobec dzieci, mówią, że to pozytywnie kontrastuje z „prymitywnymi” społeczeństwami, w których dziecko mogłoby zostać ukamienowane wraz z dorosłym sprawcą.

  Faktycznie, rabini dla samoobrony, zamierzali udowodnić niewinność obu stron zaangażowanych w pedofilię: dziecko, ale co ważniejsze, pedofila. Zabierali małemu chłopcu prawo do „zrzucenia winy” na napastnika i żądali współudziału w seksie z małą dziewczynką. Tym samym, nie zapewniając żadnych znaczących szkód moralnych lub odwoławczych dla dziecka, Talmud wyraźnie pokazuje, po czyjej stoi stronie: rabina gwałciciela.


  Powszechna pedofilia

  Gwałt na dzieciach praktykowany był w najwyższych kręgach judaizmu. Ilustruje to Yeb. 60b:

  Na ziemi Izraela było pewne miasto, w którym zostało zakwestionowana prawowitość mieszkańców i rabin wysłał rabina Romanos, który prowadził śledztwo i znalazł w nim córkę neofity, która była w wieku poniżej trzech lat i jeden dzień, i rabin uznał ją zdolną do zamieszkania z kapłanem.

  Przypis mówi, że była „małżonką kapłana,” a rabin po prostu pozwolił jej żyć z mężem, zachowując w ten sposób „halakah,” oraz dyktat Simeona ben Yohai: „Neofitka w wieku poniżej 3 lat i 1 dnia może poślubić kapłana.”

  Te dzieci-panny młode miały z własnej woli uprawiać seks. Yeb. 12b potwierdza, że każdej dziewczynie w wieku poniżej 11 lat i 1 dnia zakazuje się stosowania antykoncepcji, ale „musi kontynuować współżycie seksualne w zwykły sposób.”

  W Sanhedrynie 76b udziela się błogosławieństwa mężczyźnie, który wyżeni swoje dzieci zanim osiągną dojrzałość płciową, a przekleństwo dla tych, którzy czekają dłużej. Faktycznie niedokonanie tego do czasu, kiedy córka osiąga wiek 12 lat i 6 miesięcy, jak mówi Talmud, jest tak złe jakby ktoś „zwrócił zgubioną rzecz Cuthean” (Goj) – czyn, z powodu którego „Pan go nie oszczędzi.” Fragment ten mówi: „… jest zasługą wyżenić dzieci kiedy są małoletnie.”

  Mózg się lasuje z powodu krzywd wyrządzonych niezliczonej ilości dziewcząt, które były wykorzystywane seksualnie w judaizmie w okresie rozkwitu pedofilii. Takie wykorzystywanie dzieci, zdecydowanie praktykowane w II wieku, trwało nadal, przynajmniej w Babilonie, przez kolejnych 900 lat.


  Fascynacja seksem

  Czytając uważnie Talmud, jest się przytłoczonym powtarzającą się fascynacją seksem, zwłaszcza przez wybitnych rabinów. Można przedstawić dziesiątki ilustracji w celu zilustrowania radości faryzeuszy, aby dyskutować o seksie i spierać się w jego najdrobniejszych szczegółach.

  Rabini aprobując seks z dziećmi niewątpliwie praktykowali to co głosili. Ale do chwili obecnej czci się ich słowa. Simeon ben Yohai jest szanowany przez ortodoksyjnych Żydów, jako jeden z największych mędrców i duchowych świateł, jakie widział świat. Członek najwcześniejszego „Tannaim” najbardziej wpływowych rabinów w tworzeniu Talmudu, stanowi większy autorytet dla pobożnych Żydów niż Mojżesz.

  Dzisiaj, otwarci pedofile Talmudu i obrońcy gwałtu na dzieciach bez wątpienia mieliby trudności w więzieniu za molestowanie dziecka. Ale tutaj jest to, co wybitny żydowski uczony, Dagobert Runes (który jest w pełni świadomy wszystkich tych fragmentów), mówi o takich „brudnych staruchach” i ich wypaczonych naukach:

  Nie ma żadnej prawdy w chrześcijańskich i innych strukturach wobec faryzeuszy, którzy reprezentowali najlepsze tradycje swojego narodu i ludzkiej moralności.

  Czy nie są bardziej odpowiednie słowa Chrystusa?

  Biada wam, uczeni w piśmie i faryzeusze, obłudnicy! Bo podobni jesteście do grobów pobielanych, które z zewnątrz wyglądają pięknie, lecz wewnątrz pełne są kości trupich i wszelkiego plugastwa. Tak i wy z zewnątrz wydajecie się ludziom sprawiedliwi, lecz wewnątrz pełni jesteście obłudy i nieprawości. (Mt. 23:27,28)

  Pastor Ted Pike – 11.10.2006

  Z książki Teda Pike’a „Israel: Our Duty, Our Dilemma” [Izrael: nasz obowiązek, nasz dylemat]

  Tłumaczenie Ola Gordon

  http://www.truthtellers.org/alerts/pedophiliasecret.html

  - See more at: http://www.bibula.com/?p=32335#sthash.Z68ZpQP0.dpuf
 • @Kula Lis 21:35:29
  Tu można znaleźć więcej w temacie pedofilii wśród żydów, szczególnie chasydów. http://www.bibula.com/?s=rabin+pedofil
 • @Eugeniusz Sendecki 20:51:57
  Tak, dzisiejsze dzieci są tak zdemoralizowane, że mówią księdzu, wsadź mi rękę w majtki, a ten dorosły, wykształcony człowiek musi to zrobić, tak mam rozumieć twój wpis?
 • Wybitny rabin uważa, iż gojskie ofiary pedofilii same są sobie winne.
  Wybitny rabin uważa, iż gojskie ofiary pedofilii same są sobie winne.

  Posted by Marucha w dniu 2013-06-24 (poniedziałek) Leading Chabad Rabbi Says Young Child Victims Of Sex Abuse May Have Wanted The Sex, Claims Young “Goyyim” Have Sex With Dogs
  Wybitny rabin z ruchu Chabad-Lubawicz uważa, że dzieci, ofiary wykorzystywania seksualnego mogły same tego chcieć oraz twierdzi, że młode “goje” uprawiają seks z psami.
  http://failedmessiah.typepad.com/failed_messiahcom/2013/06/leading-chabad-rabbi-says-young-child-victims-of-sex-abuse-may-have-wanted-the-sex-claims-young-goyyim-sex-dogs-789.html
  23.06.2013 – tłum./oprac. gajowy Marucha

  Czy bycie ekstremalnym bydlakiem ułatwia osiągnięcie pozycji “wybitnego rabina”?

  Gdy podano w wątpliwość twierdzenie rabina Borucha Leschesa, piastującego swą funkcję w Sydney przez 20 lat, iż młodzi chłopcy zgadzają się na uprawianie seksu [z pedofilami], ten odparł, iż “bylibyście zaskoczeni” oraz że “goje zaczynają uprawiać seks w wieku lat pięciu”.

  “Biedne goje” – powiedział Lesches – “nie mają w życiu nic do zrobienia i dlatego przez 24 godziny na dobę myślą tylko o seksie”. Ze sobą, z członkami własnej rodziny, a także z psami.

  * * *

  23.06.2013 w “The Sydney Morning Herald” ukazał się artykuł “Victims may have consented: Rabbi”:
  http://www.smh.com.au/nsw/victims-may-have-consented-rabbi-20130622-2op7d.html http://images.smh.com.au/2013/06/22/4512265/art-353-rabbi-300x0.jpg Czy bycie ekstremalnym bydlakiem ułatwia osiągnięcie pozycji “wybitnego rabina”? Leading Rabbi Says Young Victims Of Sex Abuse May Have Wanted It & Young "Goyim" Have Sex With Dogs http://www.savetubevideo.com/?v=cUc4GYC8xfQ .
  Poniżej fragmenty artykułu.

  Zasłużony australijski rabin Boruch Dov Lesches, zajmujący swego czasu kierownicze stanowisko w żydowskiej szkole (yeshiva) w Sydney, który zignorował sprawę pedofila wykorzystującego seksualnie dzieci w latach 1980-tych, stwierdził, iż niektóre z ofiar mogły same wyrazić zgodę na stosunki seksualne. Ostrzegł także, iż wmieszanie się policji w całą sprawę może “otworzyć puszkę z robakami”.

  Wypowiedzi rabina prawdopodobnie zwiększą nadzór nad tym, jak rabiniczni liderzy w Australii traktują przypadki seksualnego wykorzystywania dzieci – w połączeniu z zarzutami tuszowania takich spraw, zastraszania świadków i ukrywania przestępców za granicą.

  Z legalnie nagranej rozmowy telefonicznej rabina Leschesa wynika, że wiedział on o przestępstwach pedofila i udzielił mu porad oraz ostrzeżenia, że zarówno on, jak i wykorzystany chłopiec mogą być usunięci ze wspólnoty yeshiva, jeśli pedofil nie potrafi opanować swych potrzeb. Rabin nigdy nie poinformował policji o przestępstwie ani nie zatroszczył się o sprawdzenie, czy istotnie pedofil usłuchał dobrych rad. Otóż nie usłuchał. Wykorzystał seksualnie przynajmniej jeszcze trzech innych chłopców.

  Podczas rozmowy rabin Lesches uznał, iż jedna z ofiar pedofila, 11-letni chłopiec, mógł wyrazić zgodę na seks ze starszym o 10 lat “opiekunem”. Nie omieszkał dodać, iż wśród “goyim” zaczynają myśleć o seksie i go uprawiać już w wieku lat pięciu. Pochodząc z biednych rodzin nie mają w życiu nic innego, niż myślenie o seksie przez 24 godziny na dobę oraz uprawianie go ze sobą, z członkami własnej rodziny, a nawet psami.

  Tradycyjne prawo, mesirah, zabrania Żydom donoszenia nie-żydowskim władzom na innych Żydów, którzy dopuścili się przestępstw. Jego wpływ jest wciąż bardzo silny w żydowskich środowiskach ortodoksyjnych. Rabin Lesches jest trzecim z kolei liderem rabinicznym, który wiedział o seksualnym wykorzystywaniu chłopców w yeshiwie w Sydney, lecz nie poinformował władz.
 • @Kula Lis 21:44:50 Zamknij drzwi
  Zamknij drzwi http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/Bright-Light-Open-Door-1116582-300x244.jpg Zamknij drzwi

  To nie reptilianie – to rabini.

  To nie New World Order, tylko żydowskie NWO.

  To nie BBC (British Broadcasting Corporation), tylko Bnai Brith Corporation (żydomasońskie BBC).

  To nie gazety, tylko żydo-gazeciarnia.

  To nie telewizja, tylko Talmud-wizja.

  To nie youtube, tylko żydo-tube (jewtube).

  • Komunizm i socjalizm = produkt żydowski

  • Wolnomularstwo/masoneria = produkt żydowski

  • Scjentologia = produkt żydowski

  • świadkowie Jehowy = produkt żydowski

  • ruch wyzwolenia kobiet = produkt żydowski (jaki ma doprowadzić do rozbicia rodziny i opodatkowania kobiet)

  • ruch gejowski i rewolucja seksualna = produkt żydowski (znów stworzony po to, żeby rozbić rodzinę i następnie rozbić społeczeństwo)

  • każda wojna – wszczęta, finansowana i kontrolowana przez żydów

  • przemysł alkoholowy – wszczęty, finansowany i kontrolowany przez żydów

  • przemysł narkotykowy – wszczęty, finansowany i kontrolowany przez żydów

  • przemysł pornograficzny – wszczęty, finansowany i kontrolowany przez żydów

  • skorumpowany i niewydolny system opieki zdrowotnej – posiadany, finansowany i kontrolowany przez żydów

  • system edukacji – posiadany, finansowany i kontrolowany przez żydów

  • Media – posiadane, finansowane i kontrolowane przez żydów

  • branża wielkiego przemysłu filmowego – posiadana, finansowana i kontrolowana przez żydów

  • skorumpowany system bankowy – posiadany, finansowany i kontrolowany przez żydów.

  I tak w nieskończoność…

  Dlatego właśnie jesteś własnością żydowską – tak, jesteś dokładnie niewolnikiem żydowskim, bo to dla nich właśnie pracujesz lub pracowałeś.

  Zajmuje niewiele wysiłku, żeby dokopać się, żeby zobaczyć, że każdy negatywny aspekt w życiu był bezpośrednio lub pośrednio spowodowanymi działaniami tego plemienia. Więc jest to dla mnie absolutny punkt frustracji, jeśli nie tylko przeciętny Joe z ulicy nie może dostrzec tej prawdy, ale wiele tysięcy ludzi próbujących głosić prawdę nie potrafi tego ujrzeć, albo decydują, że nie chcą tego zobaczyć.

  Na próżno starałem się, i wydaje mi się, że mi się nie udało dotrzeć do tych głosicieli z prawdą, że to nie żadni reptilianie, ale rabini stoją za tą agendą NWO.

  Etykiety jak illuminati, Bilderbergowie, masoni, elita światowa, itp. to tylko uganianie się za duchami, jakich nie ma. Te bezkształtne nazewnictwo podsuwają nam sami żydzi, aby dokonywać sabotażu z użyciem opowiadaczy pół-prawd, i aby schować siebie w cieniu powszechnego oburzenia.

  Objawy a Przyczyna

  Państwo policyjne, skorumpowany rząd, zabieranie dzieci przez państwo, kręgi pedofilskie, obozy FEMA, szczepienia, wspólny interes, hiperinflacja, kryzys żywnościowy, manipulacje pogodą, chemtrails, ludobójstwo w zwolnionym tempie….. ad infinitum.

  Wszystko to oczywiście warte jest powszechnego nagłaśniania, ale są tylko objawy większego obrazu. Dopóki nie wejdziemy w analizę przyczyny problemu, nigdy nie będziemy mogli rozwiązać ani tych, ani wielu innych zagadnień.

  No to jaka jest przyczyna?

  Zawiera się ono w jednym słowie: ŻYDZI, to żydzi napędzani przez ich szatańskie doktryny, jak:

  • Talmud Babiloński

  • Tora (Stary Testament)

  • Kabała (Zohar)

  • Protokoły Mędrców Syjonu

  To jedno magiczne słowo

  Ludzie nie mają odwagi powiedzieć słowa na „ż” w negatywnym świetle lub wymienić go w związku z gównem, jakiemu są poddawani na co dzień. W najlepszym wypadku większość ludzi naciąga rzeczywistość do użycia określenia „syjonizm”. Jednak, gdy syjonizm wywodzi się z judaizmu i powstał zaledwie sto lat temu, ten sam kult powodował chaos na całym świecie od 3000 lat, a nawet więcej.

  To jest antysemickie

  Słowo semita wywodzi się z „shem” w odniesieniu do „namiotu Sema”, syna Noego. Semita ogólnie dotyczy Araba lub Palestyńczyka i na pewno nie białego, europejskiego chazara, który sam siebie nazywa żydem.

  gorillastroy2A banany wciąż znikają http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/gorillastroy2-150x150.jpg Dlaczego ludzie wciąż nie potrafią dostrzec, że ten wielki 800-funtowy goryl grasuje im po salonie? Czują goryle gówno, cały czas brodzą w nim, banany bezustannie gdzieś znikają, ale ze względu na programowanie polityczną poprawnością zostali tak mocno uwarunkowani, aby nie być anty-gorylowscy, że pozostają w stanie umyślnej niewiedzy na temat tej owłosionej bestii, jaka rujnuje ich życie.

  Poniżej znajduje się analogia do frustracji z rozmów ze stadem ludzkim oraz tymi, którzy opowiadają pół-prawdy, którzy po prostu nie chcą zobaczyć oczywistej przyczyny wszystkich problemów, ale dalej będą lamentować na temat objawów, pół-prawd i dezinformacji. http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2013/10/be-this-guy.jpg Zamknij drzwi

  Trzeba zamknąć drzwi.

  Uchhhhhhh…jak tu zimno. Musimy zamknąć drzwi, bo mamy tu już deszcz i wiatr.

  No to dajmy jeszcze dodatkowe uszczelki. Ale dlaczego nie możemy po prostu zamknąć drzwi?

  Włączmy ogrzewanie, będzie cieplej. To niepotrzebne, wszystko co trzeba zrobić, to po prostu zamknąć drzwi.

  Wiem – trzeba uszczelnić wszystkie okna, wtedy zatrzymamy ciepło w środku. Trzeba zamknąć drzwi .

  Tak, można by zainwestować w podwójne szyby. Trzeba po prostu zamknąć drzwi .

  Ochhhhh… jesteś taki irytujący, wszystko, o czym ciągle gadasz, to o tym, żeby zamknąć te cholerne drzwi. Tak, bo o to chodzi, ponieważ to jest źródło problemu.

  Jaki tutaj mamy mróz. Musimy zamknąć drzwi.

  Jesteś jednym z tych „teoretyków od zamykania drzwi”. No pewnie – pozwólcie, że po prostu zamkniemy drzwi, dobra?

  Na podłodze już mamy wodę. No i będzie się wlewać do środka, bo są otwarte drzwi – więc trzeba zamknąć drzwi.

  Tak, wiem wszystko o teorii drzwi, ale mam dodatkową parę skarpet do zwalczania zimna?? No to jak inaczej mogę odpowiedzieć na to pytanie??

  No to może weźmy mopa i wiadro, to powycieramy wodę. Nie ma problemu, ale dlaczego najpierw nie zamknąć drzwi, aby nie robić jeszcze gorzej?

  Wiesz, gdyby ten dom był izolowany, to byłoby w nim dużo cieplej, powinniśmy rzucić okiem na oferty sprzedaży izolacji. A może jednak po prostu zamknijmy drzwi!

  Nie da się ciebie zrozumieć, jesteś sfrustrowany przez cały czas i o jednym w kółko gadasz.

  To dlatego, że nie potrafisz zamknąć drzwi i pozwalasz, żeby zimno i deszcz wchodziły do twego domu.

  Zamknij wreszcie te cholerne drzwi!!!

  źródło: http://diggerfortruth.wordpress.com/2012/02/29/close-the-door/

  przygotował: stophasbara
 • @Kula Lis 22:11:53
  1 comment to Zamknij drzwi

  marta15
  Październik 8, 2013 at 19:40 · Odpowiedz

  tylko pozostaje pytanie, jak taka mniejszosc zydowska byla ( i jest ) w stanie omamic miliardy zakapconych gojow???
  Czemu te goje sa tak bezmyslne , tak lekliwe, oglupiale i obojetne??
  Czemu te goje daja sobie wciskac te goooowna i ten kit codziennie , bez ustanku??
  Czemu te goje reaguja na prawde wzruszeniem ramion , niedowierzeniem i szyderczym smiechem ???
 • @Zawisza Niebieski 21:41:24 - JEST JESZCZE GORZEJ. NIECH PAN DOCZYTA DO KOŃCA.
  Dzisiaj niektóre dzieci w Polsce są już tak zdemoralizowane, że uprawianie seksu jest dla nich formą sportu, zabawy i wyżycia się. Zabawy seksem stały się również metoda perwersyjnego zniewalania, upokarzania, niszczenia - szczególnie ludzi wierzących przez rozwydrzone bachory. Bachory są inspirowane przez anty-katolickie WASP-owskie i ubeckie media oraz (jak podejrzewam) kanałami masońskimi, w które obfituje współczesne ciało nauczycielskie. Szkoły, szczególnie gimnazja stały się piekłem antypolonizmu i antykatolicyzmu.
  Dzisiaj dochodzi do zastraszania osób duchownych przez bezpodstawne pomawianie i fałszywe świadectwa. Na razie w USA doszło do wielu takich nadużyć (kompromitowania księży, oszczerstw, wpierania pedofilii po wielu latach od zakończenia dzieciństwa, absurdalnych roszczeń finansowych od niewinnych ludzi) a w Polsce się to zaczyna.
  Dzisiaj bachory wiedzą jak się to robi, mają przyzwolenie satanistów anty-polskich i medialną padgatowkę - do robienia z uczciwych polsich księży pedofilów, a z rzesz katolickich - bankrutów. Bo o to tutaj chodzi. O duchową władzę katolicką i polskie pieniądze.
  Dla władzy i pieniędzy nieuczciwi ludzie zrobią z Panem najgorsze świństwo; oskarżą Pana, żeś wsadzał łapę pod spódnicę swojej pięcioletniej córce. Mam kolegę, którego żona podczas sprawy rozwodowej do takiego świństwa się posunęła. To już się dzieje.
  Udowodnij Pan, żeś Pan tego nie robił.
 • @trybeus 19:13:09
  "...spokojnie nie szczytujcie jeszcze ...właśnie abp michalik wyjaśnia niepoprozumienie..."

  >>> nieporozumienie ? :)) zabawny jesteś wierząc w tego typu 'nieporozumienia'
 • @Andy-aandy 20:31:51
  "Środowiska lewicowe i homoseksualne obciąża też walka o obniżenie wieku przyzwolenia.."

  >> wiesz jaki wiek obowiązywał w Watykanie przez całe lata, również za kadencji JPII ? 12 lat !
  Dopiero papież Franciszek w tym roku podniósł go do 18 lat.
 • @Krzysztof J. Wojtas 20:51:28
  35 tysięcy molestowanych przez kler w samej Irlandii:
  http://youtu.be/0AqJueaxgQo
 • prof. Płatek
  Karnista: księża pedofile są traktowani łagodniej niż inni obywatele
  http://www.wprost.pl/ar/419411/Karnista-ksieza-pedofile-sa-traktowani-lagodniej-niz-inni-obywatele/
 • @ekoludek 00:22:16
  A ty kto, z skąd masz takie dane- to jest bzdura co piszesz !!!! i doskonale o tym wiesz. Ja to wiem i ty ale piszesz te bzdury bo może jakiś naiwaniak się na to nabierze.
 • @Eugeniusz Sendecki 22:31:38
  //Bachory są inspirowane przez anty-katolickie WASP-owskie i ubeckie media oraz (jak podejrzewam) kanałami masońskimi, w które obfituje współczesne ciało nauczycielskie. Szkoły, szczególnie gimnazja stały się piekłem antypolonizmu i antykatolicyzmu.
  Dzisiaj dochodzi do zastraszania osób duchownych przez bezpodstawne pomawianie i fałszywe świadectwa. Na razie w USA doszło do wielu takich nadużyć //

  Tak... to jest atak na Kościół, czyli na nas, bo Kościół to księża i przede wszystkim my.
  Nagonka jak za najlepszych czasów stalinizmu- to nie jest żadna przesada... to jest to samo zło !
  Mam znajomego, który mówi jasno, dobitnie i głośno- najwięksi pedofile to:
  - homoseksualiści
  - cyganie
  -żydzi


  I napiszę tak- na podstawie tego, co przeczytałam, usłyszałam i oglądałam - ma chłopak rację.....

  i napiszę tak... ma chłopak racje
 • 1% skazanych za molestowanie to księża
  ALE kler katolicki w Polsce to ok. 29tys osób
  Zatem gdyby każda 29tysieczna grupa mężczyzn 'generowała' 1% ukaranych przypadków molestowania to pozostałe 99% przypadków wygenerowałaby grupa 2,87 mln osób.

  Tymczasem w Polsce, w wieku produkcyjnym mamy ok 13 mln mężczyzn a to oznacza, ze 1% przypadków molestowania przypada na ok 131tys mężczyzn, a u kleru na 29tys osób.
  Oznacza to, ze natężenie występowania przypadków molestowania wśród kleru jest 4,5 RAZY WIĘKSZE niż w pozostałej populacji mężczyzn w wieku produkcyjnym.
 • @Astra 00:52:07
  A ty kto, z skąd masz takie dane- to jest bzdura co piszesz !!!! i doskonale o tym wiesz. Ja to wiem i ty ale piszesz te bzdury bo może jakiś naiwaniak się na to nabierze.

  >>> A konkretnie o co pytasz ?
 • @Eugeniusz Sendecki 22:31:38
  Nic więcej dodać, brawo!5+++++ miałem to samo napisać. Pzdr!
 • @Eugeniusz Sendecki 22:31:38
  Wyjęci spod prawa. Czyżby Wydział IV SB ożył? To, że akcja jest skoordynowana, to moim zdaniem pewne. Są równi i równiejsi. Nie dotyczy to tylko prawa, możliwości zatrudnienia, ale i ochrony dóbr osobistych. Aż wstyd przyznać, że sama nie zwróciłam na to uwagi, że jak media piszą i mówią o podejrzanych o pedofilię księżach, to zawsze podają imię i nazwisko. Jest mama Madzi - Katarzyna W., ale już - np. ks. Gil. Na portalach, w gazetach, w telewizji i radio - wszędzie księża pedofile, aż strach lodówkę otworzyć.

  Czyżby Wydział IV SB ożył? To, że akcja jest skoordynowana, to moim zdaniem pewne. Odnoszę wrażenie, że środowiska progenderowskie opanowały niektóre media i usiłują społeczeństwu przedstawić Kościół Katolicki, jako klub gejowsko–pedofilski. W ich zamyśle jest takie postraszenie rodziców, aby bali się posyłać dzieci na lekcje religii, czy do kościoła! Trwa walka o serca i umysły Polaków. Nowa ideologia chce stworzyć nowego człowieka. Stare wartości kultury chrześcijańskiej, przeszkadzają. Tak samo przeszkadzały komunistom i nazistom. Jedni i drudzy mordowali księży i chrześcijan. To jasne, że dla zwycięstwa zbrodniczej ideologii komunistycznej, muszą zostać zniszczone fundamenty, na których zbudowane było życie narodów Europy, czyli cywilizacja łacińska-chrześcijańska. Teraz mam wrażenie, że postępują zgodnie z tym, co radził Antonio Gramsci. Trwa marsz przez instytucje – uniwersytety, kulturę, a nawet szkoły i przedszkola. Nowy totalitaryzm ma być wprowadzony nie przy pomocy siły, bo ona rodzi opór, a miękko, przez zawładniecie umysłami.

  Już w polskim sejmie procedowana jest ustawa, zabraniająca nie tylko głoszenia poglądów na temat odstępstwa od seksualnej normy, ale i jakiejkolwiek dyskryminacji osób, mających problemy z tożsamością płciową, czyli w zatrudnieniu w szkołach, przedszkolach, a nawet w charakterze opiekunki do dziecka, we własnym domu. No cóż, już niedługo, gdy użyję słowo „wynaturzenie”, zostanę skazana, jako „faszystka” za sianie „mowy nienawiści”. Natura jednak pozostaje bez zmian, a wynaturzenia atakują jedynie gatunek ludzki. Samiczki rybek, motylków, muszek, ptaków składają jajka, a sarenki i szczeniaczki instynktownie podpełzają do cyca mamy. Już słyszę jak niemowlak zamiast mama, wypowiada pierwsze swoje słowo - „rodzic A” i zamiast tata krzyczy - „rodzic B”!
  Równocześnie z promocją zachowań genderowych trwa atak na rodzinę. Już w Polsce, przed kilku laty oskarżono pewną babcię o pedofilię za zrobienie zdjęć, przewijanej wnusi. Wczoraj dowiedziałam się, że prasa kanadyjska jeszcze przed procesem, skazała aresztowanego policjanta polskiego pochodzenia za to, że nagrał pierwsze samodzielne golenie się niewidomego syna. Zapomniał wyłączyć w łazience kamerę, gdyż przyszli goście - szwagierka z dziećmi. Gdy zorientował się, że nagrał także młodszego syna w kąpiącego się w wannie, skasował film. Na dysku pozostał jednak ślad. Teraz w więzieniu czeka na proces.

  Rodzice - nie róbcie zdjęć swoim pociechom, bo zostaniecie pedofilami, a wasze dzieci wychowa genderowy dom dziecka, genderowe przedszkole i szkoła. Mogą trafić też do gednerowej rodziny zastępczej i będą miały dwóch tatusiów, lub dwie mamusie. Piszę, co myślę -póki jeszcze wolno. Za chwilę, jak zapanuje nowa odsłona komunizmu – genderyzm, to w nowym totalitaryzmie czeka nas powtórka z rozrywki - podziemna bibuła i kościół w katakumbach. O Polskę jestem spokojna. My Polacy, nie tylko mamy kilkusetletnie doświadczenie w konspiracji, ale i brak instynktu stadnego. Uwielbiamy też robienie na przekór. Może dlatego trwa w niektórych mediach tak zacięta walka z polskością? Totalitaryzm u nas nie przejdzie, musi być nam narzucony siłą. - Jadwiga Chmielowska

  Tekst ukazał się na stronie SDP.pl
 • @Eugeniusz Sendecki 22:31:38
  To afera GW i TVN przy współudziale dziennikarki z Dominikany, która nie mając dowodów oskarża innych ludzi. Pewnie jest czosnkowa tak jak GW i TVN ? Wszystko mówi to, że jej matka to maoistka z Kolumbii, ojciec komunista z Kuby. Nic więcej dodać. Pzdr!
 • Wszyscy.
  Niezwykle ważny temat. Widać, że Temida III RP działa wybiórczo. Osoba, która jest oskarżona o jakieś przestępstwo, ma także jakieś prawa, zwłaszcza do ochrony danych osobistych. Istnieje domniemanie niewinności. A tu, w przypadku księdza z Dominikany, nawet się śledztwo nie zaczęło, a ksiądz jest już skazany z imienia i nazwiska przez "zatroskane" media. Nie bronię księdza Gila. Nie wiem, czy jest winien zarzucanych mu czynów, czy też ich nie popełnił. Jednakże jeśli matka małej Madzi ma prawo do nieujawnienia w prasie całego nazwiska, dlaczego prawa tego odmówiono księdzu??? czyżby była to oddzielna kategoria ludzi, różniąca się od wspomnianej powyżej Katarzyny W? Czyżby tacy dziennikarscy "specjaliści" od wszystkiego, jak Tomasz Lis, mieli prawo - jak hieny, atakować - jak nie pisiorów, to księży, i innych, niewygodnych dla dzisiejszej władzy obywateli? Wyraźnie idzie wielka nagonka na kościół. Na tradycyjne wychowanie dzieci i młodzieży. Na tzw. homofobów, którzy wolą być heteroseksualistami. Jak zauważyła autorka tekstu - następuje neokomunizm w postaci genderyzmu. Nie lekceważmy tego problemu, to dotyczy nas wszystkich. Ludzie nie są obojnakami, mamy mężczyzn i kobiety, i dzięki temu rodzą się dzieci. Dla mnie osobiście wszelkie mniejszości seksualne to zaburzenia osobowości, które można próbować leczyć - gdyż nie jest to normalne zjawisko. A wracając jeszcze do księdza Gila: gdyby nawet okazało się, iż popełnił te nieprawości, co jest przestępstwem, i zostanie skazany przez sąd na więzienie - nawet wtedy powinien zaskarżyć wszystkie media, które ujawniły jego dane osobowe oraz fotografię przed rozpoczęciem śledztwa i sądowego procesu. Na jego miejscu zażądałbym wielomilionowych odszkodowań, które może nauczyłyby te "rzetelne" media traktować wszystko jedną miarą. Prawda jest taka: dawni oficerowie IV departamentu MSW "aktywowali" swych dawnych agentów wśród kleru (pozyskanych w PRL szantażem po przyłapaniu ich na pedofilli) aby skompromitować Kościół i rzucić żer Gazecie Wyborczej. W akcji prawdopodobnie uczestniczy kpt. Grzegorz Piotrowski, na co wskazuje zbieżność tych działań ze sprawą ks. Popiełuszki, którego przed jego zabójstwem SB też chciało skompromitować przy pomocy usłużnych dziennikarzy... Scenariusz co do joty taki sam!!!! Kto będzie pierwszą ofiarą śmiertelną? Boję się bardzo o Ojca Tadeusza. Wydaje mi się jednak, że jest to również działanie mające na celu odwrócić uwagę społeczeństwa od sprawy referendum w Warszawie!http://www.aferyprawa.eu/Afery/Mataczenia-rodziny-Hanny-Gronkiewicz-Waltz-w-pozyskaniu-i-sprzedazy-pozydowskich-kamienic-w-centrum-Warszawy; Jest to zgodne z zasadami socjotechniki , psychologii tłumu, opracowanymi przez J. Goebbelsa i Machiavelego czytajhttp://blogmedia24.pl/node/54823 JAK MANIPULUJE SIĘ „CIEMNIAKAMI” - instrukcja wciąż w użyciu 1 – ODWRÓĆ UWAGĘ. Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi ... rozwijania całości nagromadzonych nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi (tzw. puszczanie szczura) jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami itd. (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”- Cicha broń dla cichej wojny). 2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE. Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności, lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.itd. Często internauci (na tym forum też) zachodzą w głowę dlaczego prokuratura na dominikanie nie poczekała dwóch dni aby aresztować ks. Gila na swoim terytorium. Ponadto z końca swiata telepie się lewacka dziennikarka przeprowadzic wywiad z księdzem.Po co to wszystko.A moze oni nie chcą aby ks. Gil wracał do Dominikany. Może chodzi o to aby dać mocne i głośne entrée dla antyklerykalnej partii Ruch-wuja. A może w to mieszał brudne paluchy Jąkała prosząc o internacjonalistyczna pomoc swoich i Hartmana ziomków. ================ "Zniknięta" strona GW Tytuł:Tropikalny raj księży pedofilów - Gazeta Wyborcza https://www.google.pl/#q=edith+febles ------------------------------ Zaraz po wywiadzie w TVP Info z ks.Gilem przyleciała do w-wy Edith Febles. http://diariodom.com/articulos/2013-08-10/68777-los-dias-de-alicia-ortega-marino-zapete-y-edith-febles-estarian-contados-en-antena-latina.php ---------- Jaki zwiazek ma GW z Alicja Ortegą i Edith Febles? Paru.. dosłownie PARU frajerów.. w zaciszu gabinetów, zadecydowało NARODY MUSZĄ BYĆ PODDANE LAICYZACJI.., bo -Boga nie ma!!!Paru facetów..przesądza o naszej wierze i o naszych zachowaniach..Wydaje się to niemożliwe, a jednak..a jednak to prawda!!! Ci "faceci "puszczają machinę propagandową w ruch i..koordynują atak na kościół. Ma rację autorka , wszystko jest bardzo dobrze skoordynowane, ma myśl przewodnią. Śledząc ową akcję unicestwiania KK ma się wrażenie , że czyta się POwieść kryminalną w odcinkach, znając, jednak,zakończenie.Ma rację autorka , pisząc o odrodzeniu IV wydziału SB / jest jednak wątpliwe że go wygasili/ ..Systemy TOTALITARNE tak jak :faszyzm , czy komunizm..nie znosiły dzielenia się rządem dusz z kościołem, zatem to TOTALITARYZM -teraz , też walczy z kościołem...Paru facetów, których nawet nazwisk nie znamy przesądza za narody...paru drani...Jest , w przypadku Polski jeszcze jeden aspekt..: naszego kraju nie podbije się jako katolickiego..Za tą przyczyną starają się oddzielić naród od religii., naszego spoiwa!!!! Zatem mamy "spokój" , ta nagonka, na KK, szybko nie ucichnie!!!!
 • Wszyscy.
  Niezwykle ważny temat. Widać, że Temida III RP działa wybiórczo. Osoba, która jest oskarżona o jakieś przestępstwo, ma także jakieś prawa, zwłaszcza do ochrony danych osobistych. Istnieje domniemanie niewinności. A tu, w przypadku księdza z Dominikany, nawet się śledztwo nie zaczęło, a ksiądz jest już skazany z imienia i nazwiska przez "zatroskane" media. Nie bronię księdza Gila. Nie wiem, czy jest winien zarzucanych mu czynów, czy też ich nie popełnił. Jednakże jeśli matka małej Madzi ma prawo do nieujawnienia w prasie całego nazwiska, dlaczego prawa tego odmówiono księdzu??? czyżby była to oddzielna kategoria ludzi, różniąca się od wspomnianej powyżej Katarzyny W? Czyżby tacy dziennikarscy "specjaliści" od wszystkiego, jak Tomasz Lis, mieli prawo - jak hieny, atakować - jak nie pisiorów, to księży, i innych, niewygodnych dla dzisiejszej władzy obywateli? Wyraźnie idzie wielka nagonka na kościół. Na tradycyjne wychowanie dzieci i młodzieży. Na tzw. homofobów, którzy wolą być heteroseksualistami. Jak zauważyła autorka tekstu - następuje neokomunizm w postaci genderyzmu. Nie lekceważmy tego problemu, to dotyczy nas wszystkich. Ludzie nie są obojnakami, mamy mężczyzn i kobiety, i dzięki temu rodzą się dzieci. Dla mnie osobiście wszelkie mniejszości seksualne to zaburzenia osobowości, które można próbować leczyć - gdyż nie jest to normalne zjawisko. A wracając jeszcze do księdza Gila: gdyby nawet okazało się, iż popełnił te nieprawości, co jest przestępstwem, i zostanie skazany przez sąd na więzienie - nawet wtedy powinien zaskarżyć wszystkie media, które ujawniły jego dane osobowe oraz fotografię przed rozpoczęciem śledztwa i sądowego procesu. Na jego miejscu zażądałbym wielomilionowych odszkodowań, które może nauczyłyby te "rzetelne" media traktować wszystko jedną miarą. Prawda jest taka: dawni oficerowie IV departamentu MSW "aktywowali" swych dawnych agentów wśród kleru (pozyskanych w PRL szantażem po przyłapaniu ich na pedofilli) aby skompromitować Kościół i rzucić żer Gazecie Wyborczej. W akcji prawdopodobnie uczestniczy kpt. Grzegorz Piotrowski, na co wskazuje zbieżność tych działań ze sprawą ks. Popiełuszki, którego przed jego zabójstwem SB też chciało skompromitować przy pomocy usłużnych dziennikarzy... Scenariusz co do joty taki sam!!!! Kto będzie pierwszą ofiarą śmiertelną? Boję się bardzo o Ojca Tadeusza. Wydaje mi się jednak, że jest to również działanie mające na celu odwrócić uwagę społeczeństwa od sprawy referendum w Warszawie!http://www.aferyprawa.eu/Afery/Mataczenia-rodziny-Hanny-Gronkiewicz-Waltz-w-pozyskaniu-i-sprzedazy-pozydowskich-kamienic-w-centrum-Warszawy; Jest to zgodne z zasadami socjotechniki , psychologii tłumu, opracowanymi przez J. Goebbelsa i Machiavelego czytajhttp://blogmedia24.pl/node/54823 JAK MANIPULUJE SIĘ „CIEMNIAKAMI” - instrukcja wciąż w użyciu 1 – ODWRÓĆ UWAGĘ. Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi ... rozwijania całości nagromadzonych nieistotnych informacji. Strategia odwrócenia uwagi (tzw. puszczanie szczura) jest również niezbędna, aby zapobiec zainteresowaniu społeczeństwa podstawową wiedzą z zakresu nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Opinia publiczna odwrócona od realnych problemów społecznych, zniewolona przez nieważne sprawy. Spraw, by społeczeństwo było zajęte, zajęte, zajęte, bez czasu na myślenie, wciąż na roli ze zwierzętami itd. (cyt. tłum. za „Silent Weapons for Quiet Wars”- Cicha broń dla cichej wojny). 2 – STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE. Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy, lub zaaranżuj krwawe ataki tak, aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności, lub: wykreuj kryzys ekonomiczny aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.itd. Często internauci (na tym forum też) zachodzą w głowę dlaczego prokuratura na dominikanie nie poczekała dwóch dni aby aresztować ks. Gila na swoim terytorium. Ponadto z końca swiata telepie się lewacka dziennikarka przeprowadzic wywiad z księdzem.Po co to wszystko.A moze oni nie chcą aby ks. Gil wracał do Dominikany. Może chodzi o to aby dać mocne i głośne entrée dla antyklerykalnej partii Ruch-wuja. A może w to mieszał brudne paluchy Jąkała prosząc o internacjonalistyczna pomoc swoich i Hartmana ziomków. ================ "Zniknięta" strona GW Tytuł:Tropikalny raj księży pedofilów - Gazeta Wyborcza https://www.google.pl/#q=edith+febles ------------------------------ Zaraz po wywiadzie w TVP Info z ks.Gilem przyleciała do w-wy Edith Febles. http://diariodom.com/articulos/2013-08-10/68777-los-dias-de-alicia-ortega-marino-zapete-y-edith-febles-estarian-contados-en-antena-latina.php ---------- Jaki zwiazek ma GW z Alicja Ortegą i Edith Febles? Paru.. dosłownie PARU frajerów.. w zaciszu gabinetów, zadecydowało NARODY MUSZĄ BYĆ PODDANE LAICYZACJI.., bo -Boga nie ma!!!Paru facetów..przesądza o naszej wierze i o naszych zachowaniach..Wydaje się to niemożliwe, a jednak..a jednak to prawda!!! Ci "faceci "puszczają machinę propagandową w ruch i..koordynują atak na kościół. Ma rację autorka , wszystko jest bardzo dobrze skoordynowane, ma myśl przewodnią. Śledząc ową akcję unicestwiania KK ma się wrażenie , że czyta się POwieść kryminalną w odcinkach, znając, jednak,zakończenie.Ma rację autorka , pisząc o odrodzeniu IV wydziału SB / jest jednak wątpliwe że go wygasili/ ..Systemy TOTALITARNE tak jak :faszyzm , czy komunizm..nie znosiły dzielenia się rządem dusz z kościołem, zatem to TOTALITARYZM -teraz , też walczy z kościołem...Paru facetów, których nawet nazwisk nie znamy przesądza za narody...paru drani...Jest , w przypadku Polski jeszcze jeden aspekt..: naszego kraju nie podbije się jako katolickiego..Za tą przyczyną starają się oddzielić naród od religii., naszego spoiwa!!!! Zatem mamy "spokój" , ta nagonka, na KK, szybko nie ucichnie!!!!
 • Ksiądz jest winny. Nikt nie zawraca sobie głowy domniemaniem niewinności i czekaniem na sądowy proces
  Ksiądz jest winny. Nikt nie zawraca sobie głowy domniemaniem niewinności i czekaniem na sądowy proces. Media okrzyknęły katolickiego księdza winnym czynów, które są straszne, niegodne, dyskwalifikujące. Na niektórych zdjęciach i filmach widać księdza w kompromitujących, niedwuznacznych sytuacjach mających miejsce w pokoju podobnym do pokoju księdza, a na innych obrazach widać inne osoby w innych miejscach, co też ma obciążać księdza. Wyrok zapadł: winny.

  Zza oceanu do Polski przybyła dziennikarka z szokującymi informacjami. Nie miała ze sobą dowodów, filmów i zeznań obciążających księdza - te nadejdą później. Niemniej jednak Prokuratura poświęciła dziennikarce cenny czas w sobotę, dniu wolnym od pracy. Wyrok nie zapadł, ale media zawyrokowały: winny.

  W ferowaniu wyroku przodują politycy partii, której lider szczyci się znajomością z deputowanym do Parlamentu Europejskiego – zadeklarowanym pedofilem. Tego pedofila fetował i występował z nim w Audytorium Maximum na Uniwersytecie Warszawskim naczelny poczytnego dziennika, którego dziennikarze nie mają wątpliwości, że ksiądz katolicki jest winny. Równie pryncypialni są politycy partii rządzącej, której konstytucyjny minister chciał wstawiać się na forum międzynarodowym za reżyserem-pedofilem oskarżonym o gwałt na nieletniej dziewczynie, a której senator widnieje na kompromitujących zdjęciach w poczytnej bulwarówce, co wtedy uznane było przez tą partię za niedopuszczalne. Media i opinia publiczna miały nie ferować wyroków nawet wtedy, gdy senator tłumaczył, że wciągany przez niego przez nos biały proszek to lekarstwo. Nikt nie wezwał do telewizyjnego studia eksperta, by spytać, które lekarstwo pacjent wciąga rurką przez nos…

  Podobnie było, gdy piosenkarka będąca w komitecie poparcia partii rządzącej tłumaczyła, że przesyłka z marihuaną nie jest dla niej, a dla jej pieska, a jej życiowy partner klarował, że posiadana w ich domu marihuana służy do naukowych badań. Nie było wtedy dziennikarza zadającego pytanie, jakie badania, w jaki sposób, na jakim sprzęcie badawczym wykonuje członek komitetu poparcia rządzącej partii w swoim domu?

  Z księdzem katolickim sprawa jest arcyboleśnie prosta: jest winny. Nikt nie zawraca sobie głowy nieujawnianiem wizerunku, niepodawaniem pełnego imienia i nazwiska czy czekaniem na sądowy proces i prawomocny wyrok. Jako, że oskarżany jest ksiądz katolicki, to rozgłośnie radiowe, stacje telewizyjne, dzienniki i tygodniki, internetowe portale, a także politycy różnych partii politycznych nie zawracają sobie głowy domniemaniem niewinności. Ksiądz jest winny! - Piotr Strzembosz
 • A TERAZ NAJWAŻNIEJSZE; TAJEMNICA SPOWIEDZI, TAJEMNICA LEKARSKA I ETYKA ZAWODOWA.
  Po pierwsze - jeśli dochodzi do sytuacji, że o pedofilii (albo o innym ciężkim przestępstwie ściganym prawem - na przykład morderstwie) dowie się przełożony pedofila drogą Spowiedzi Świętej - ma nakaz milczenia. Należy zawsze rozpatrywać - czy pedofil nie zastosował aby takiego wybiegu, że specjalnie wyznał grzech przełożonemu na spowiedzi? W szkołach katolickich szefem zwykle jest ksiądz, w parafii podobnie - jakiś wikary może przejść na stronę Zła i manipulować proboszczem nadużywając sakramentu. W takich przypadkach NAKAZ OD SAMEGO BOGA jest jednoznaczny; obowiązuje tajemnica spowiedzi. Nie ma wyjątków.
  Po drugie - podobnie jest w przypadku tajemnicy lekarskiej. Kodeks etyki lekarskiej każdemu pacjentowi gwarantuje milczenie lekarza, jeśli się dowie podczas procesu leczniczego o tym, że pacjent popełnia jakieś przestępstwa. Z tajemnicy lekarskiej może lekarza zwolnić jedynie pacjent, ewentualnie opiekun prawny (rodzice) pacjenta nieletniego.
  Po trzecie i czwarte - analogicznie jest w przypadku psychologów i adwokatów. Nakaz milczenia OBOWIĄZUJE. To są kanony naszej cywilizacji. Jakkolwiek krzywda dziecka woła o pomstę do Nieba. Lepiej jest zabić w sposób okrutny każdego demoralizującego niewinne dzieci, niż sprawę tolerować. Sam Bóg się tak wypowiedział. Jednak w takich przypadkach jak powyżej opisałem - pole działania się zawęża. Zwracajmy na to uwagę. Jeśli nie będzie tajemnicy spowiedzi, lekarskiej, psychologa i adwokata - świat się stanie piekłem jeszcze bardziej.
  Ja mam podskórne przeczucie, że KOMUŚ ZŁEMU chodzi o odwiedzenie dzieci polskich od konfesjonałów. Żeby się nie nauczyły duchowego oddychania, czerpania łaski od Boga, którą przekazuje kapłan Kościoła Świętego (i również Prawosławnego).
 • @Eugeniusz Sendecki 20:51:57
  No i czego Pana nauczyła ta wiara katolicka? Ano właśnie widać czego: poziom słownictwa - makabra, i to nie jest wyjątek - takie są Pana wszystkie wypowiedzi- a to przecież Pan Jezus powiedział, że należy uważać na to co i jak się mówi, bo nie brudzą nasz rzeczy z zewnątrz, brudzi człowieka jego plugawość w środku.
  A co do Pana rozważań (sic!) - tak dzieci dziś są zdemoralizowane...między innymi przez kościół katolicki, który już nie widzi ludzi, widzi pieniądze - od wielu lat zamiast pomagać rodzinom, ma w oczach i na sercu dolary, złotówki i euro. Proszę mi nie wciskać ciemnoty, że ksiądz, lekarz czy nauczyciel nie potrafią się, bidulki, bronić przed zdemoralizowanym dziesięciolatkiem i , że dla jego dobra ściągają mu majty w zaciszu swoich gabinetów czy zakrystii. Takie twierdzenie i stawianie dzieci - nawet zdemoralizowanych- w pozycji dorosłego, może wymyślić tylko osoba chora psychicznie - bo ma poprzestawiane wartości.

  W wielu przypadkach to kościół katolicki stoi za demoralizacją - za aborcją, rozpadem rodzin, homoseksualizmem i pedofilią. A wie PAn czemu? Ano bo zlekceważył samego Boga i zamiast żyć wedle Jego wytycznych, ogłosił swoje prawa i swoje bożki. Efekt- jak widać bardzo marny...Czego jest Pan przykładem.
 • @Eugeniusz Sendecki 08:34:47
  Zgadzam się z Tobą. Ksiądz powinien tych obłudników pozwać do sądu z art. 212, i zażądać odszkodowania. Ksiądz skazany już przed wyjaśnieniem. Wróciły stalinowskie metody pod przewodnictwem PO, PSL, SLD, palikociartwa i innych liberałów. Dajcie mi człowieka, a znajdzie się na niego paragraf, a tym bardziej na księdza. Co powiedzą ci którzy tak dzisiaj oskarżają, gdy okaże się za jakiś czas, że jest niewinny zarzucanych mu czynów ? Jeśli się okaże, że oskarżenia są fałszywe ? Tak na marginesie: jeśli ksiądz Gil jest rzeczywiście autorem tych zdjęć, to jest imponująco pracowity. Jeśli każde z nich wymaga ok. minuty (a pamiętajmy, że część tych 87.000 obiektów to filmiki!), to sporządzenie ich zajęłoby oczywiście 87.000 minut. Dzieląc to przez 60 otrzymuję ilość godzin pracy, następne przez 8 pokaże mi ilość roboczodniówek (solidnych, bez choćby minuty przerwy!) Wychodzi 453 dniówki. Znaczy to, że ksiądz harował z dobrym aparatem okrągły rok i kwartał bez 4 dni, dzień w dzień, także w niedzielę. Jeśli robił sobie przerwy niedzielne, to zajęło mu to 75,5 tygodnia czyli prawie rok i 5 miesięcy. A przy tym przecież pełnił obowiązki duszpasterskie, był doradcą miejscowego wójta, działał społecznie i charytatywnie... A parafianie nic nie zauważyli! Czy jeszcze ktoś wierzy oskarżeniom? Bo ja nie. Tak jak kiedyś nie wierzyłem, że ks. Jerzy mógł wieczorem ukradkiem przynieść do swojej kawalerki tony broni, amunicji, granatów i gazetek jakie znalazła tam SB. 87 tysięcy zdjęć porno to zdecydowanie ponad 200 GB danych (mój byle jaki aparat robi fotki po ok. 2,5MB, aparaty lepszej klasy dają większe, proszę sobie policzyć). To pewnie będzie pół twardego dysku. I ksiądz wyjeżdżając na miesiąc pozostawił taki materiał dostępny dla osób postronnych, podobnie jak pokój i sejf? Może i ktoś w to uwierzy - ja nie. Dwie kwestie zwracają moja uwagę. Wizyta w Polsce dziennikarki, która mówi że reprezentuje prokuraturę. Oraz mówi ona, że dowody są zabezpieczone i będą miały "certyfikaty" od państwa. Takie stwierdzenia nie mieszczą się w kulturze prawnej normalnego państwa i wskazują, że sprawa może być nieuczciwą nagonką. Winny, czy niewinny, cały temat mocno "obecny" w mediach wydaje się raczej TEMATEM ZASTĘPCZYM dla odwrócenia uwagi od tego, co się rzeczywiście "ważnego" dzieje dla obecnego obozu rządzących. Temat zastępczy nie wprost uderza oczywiście w środowisko konserwatywne związane z Kościołem. Reszta wydaje się już w miarę jasna. Referendum warszawskie jest rzeczywiście TYM istotnym na obecną chwilę tematem, który wpłynie na dalszy rozwój polskiej polityki tak domowej jak i zagranicznej, z których ta druga wydaje się być zdecydowanie ważniejsza. Obecna ekipa zdaje się prowadzić Polskę nie w "tym" kierunku. Z pewnym napięciem czekam na referendum; przepraszam bo raczej powinno być przez duże "R", bo to jest właśnie ten TEMAT, od którego chce się odwrócić uwagę Polaków.
 • Głupia i szkodliwa wypowiedź
  niezbyt mądrego arcybiskupa, dająca czerwonym szmalcownikom możliwość atakowania Kościoła.

  Dzięki wierze katolickiej naród polski jest "nie do ruszenia".

  Wiedzieli o tym zaborcy i dlatego niszczyli Kościół Katolicki metodami administracyjnymi i zesłaniami.

  Wiedzieli o tym Hitler i Stalin i dlatego mordowalii księży i zakonników.

  Wiedzą o tym dziś i syjonistyczne antypolskie ścierwa i daltego skwapliwie wykorzystują każdą nadarzającą się okazję do atakowania Kościoła.

  Nic wam , gnojki , z tego nie przyjdzie.
  Amen!
 • @Ptasznik z Trotylu 09:23:39
  Agentura jest żałosna. Na okrągło pedofilia, in-vitro i aborcja. A co słychać w gospodarce ? Może pogadamy o bilionach zadłużenia kraju i zlikwidowanym przez agenturę PO przemyśle ?
 • @Eugeniusz Sendecki 22:31:38, Kula Lis, tyberius
  Musicie Panowie zrozumieć, że robicie wybitnie złą robotę dla Kościoła. Dokładnie takie samo zachowanie spowodowało, że abp Michalik wypowiedział te skandaliczne słowa. Wszyscy winni, nie księża, W każdym społeczeństwie jest pewien odsetek osób osób świadczących usługi seksualne za pieniądze, są w tym i młodociani. Są również ludzie zdemoralizowani.Jak tu ktoś wyliczył wśród Kościele jest ponad 4 krotnie wyższy odsetek pedofili niż w całej męskiej populacji. Działanie takie jak Panów osłania tych przestępców, każe ofiarom milczeć, bo presja społeczna, że ksiądz nie mógł tego zrobić pewnie ty go bezpodstawnie oskarżasz.
  I oczywiście istnieje druga strona medalu, są również tacy "sprytni" którzy oskarżają niewinnego dla wyłudzenia pieniędzy albo innych korzyści. Dlatego te sprawy rozstrzyga sąd, choć najczęściej obrona jest bardzo trudna bo najczęściej to słowa jednego przeciw drugiemu.
  Dlaczego dziś mówi się, że ksiądz posądzony jest jakby od razu skazywany. To właśnie działania osób takich jak Panowie oraz hierarchii kościelnej do tego doprowadziły. Bo zamiast eliminować ludzi co takie przestępstwo popełnili hierarchia ich chroniła stąd odczucie społeczne, to na pewno pedofil a i tak mu się upiecze. W sumie wypowiedź abp Michalika jest fortunną, bo wreszcie może otrząśnie Kościół że nie jest to właściwa droga. Jedyną drogą jest prawda i jej poszukiwanie a nie szukanie, że więcej murzynów, żydów, homoseksualistów jest pedofilami niż księży więc księża są mniej winni a tę drogę Panowie blokujecie.

  Sprawa homoseksualnizmu w kościele jest zupełnie odmienną rzeczą, bo nie trzeba być jasnowidzem, że w tak dużej społeczności żyjącej w warunkach skoszarowania muszą być takie jednostki, środowiska jednopłciowe ściągają takie osoby. Homoseksualizm zawsze był problemem np. wojska. Przy czym nie jest to karalne, stąd nikt się tym zajmować nie musi i nie powinien. To sprawa dwójki dorosłych ludzi o ile taka osoba nie będzie chciała korzystać z podległości drugiej dla wymuszenia określonych zachowań.
 • Autor
  Abp Michalik w rozmowie z dziennikarzami poczuł wenę i rozpędził się, jak na kazaniu... Wypowiedź skandaliczna. Człowiek, zdawałoby się wykształcony, elokwentny, autorytet, winien szczególnie pilnować się podczas wypowiedzi publicznych. Większość prostych obywateli, nie szukała głębszego sensu i niuansów wypowiedzi arcybiskupa, ale wyłapała prosty i czytelny przekaz - to dzieci są winne pedofili...
  Zamiast wykorzystać swój intelekt do łagodzenia napięć, pięknie dolał oliwy do ognia. Próba wycofywania się z tej wypowiedzi, niczego nie zmieni. Jako wysokiej rangi przedstawiciel Kościoła, popełnił niewybaczalny błąd. Część ludzi sądzi wręcz, że tak myślą wszyscy księża - skoro sam arcybiskup publicznie tak twierdzi.
  Powinien mieć automatyczny zakaz wypowiedzi w mediach na co najmniej rok, może nauczyło by go to powściągliwości w wypowiedziach.
 • @Kula Lis 10:31:43
  Cały problem w tym, że to nie ci których Pan opisuje a abp Michalik tę sprawę sprowokował (no chyba, że również jego Pan do tej grupy zalicza) swoją niemądrą wypowiedzią wynikającą z głębokiego przekonania, że wszystko to "walka z Kościołem". Ten termin wspaniale chronił różne przekręty różnych osób. Hierarchia żyła w błogostanie pełnej niewinności, bo wszystko załatwiało hasełko "Walka z Kościołem", niestety nazbierało się tyle, że jak już się rypnęło, to osoby zwalczające Kościół mają pełne pole do popisu. Zamiast spokojnie eliminować z kapłaństwa osoby, które na to nie zasługują zamiatano pod dywan z napisem "Walka z Kościołem" teraz wszyscy którym na tym zależało wymietli to i Kościół drży w posadach.
 • @Zawisza Niebieski 10:15:39
  Motto: "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem". Obserwuję uważnie rządzących i wnioski nasuwają się jedyne z możliwych. Rządzi nami sowiecka sowiecko niemiecka hołota z czworaków. Tym którzy mogą poczuć się urażeni hołotą z czworaków, od razu odpowiadam by nie było niedomówień. To nie obraza to niezaprzeczalny fakt, oni pierwsi podpisujący się krzyżykami, analfabeci poszli za nośnymi hasłami żydoboszewii, o równouprawnieniu, władzy robotników i chłopów, że nawet kucharka może rządzić - Lenin(z nami żydami za plecami oczywiście, tego już im nie mówiono)etc..., rabowali dwory, także Powstańców Styczniowych rabowali, dobijali ponieważ byli to Pany, zasilali szeregi UB, SB, IW, Prokuratur, Sądów, MO, etc… To oni z rozkazu swych żydowskich mocodawców torturowali, zabijali Patriotów Podziemia, swych bogatszych sąsiadów, rabowali…etc… ponieważ niepiśmiennej hołocie dano władzę nad tzw.Panami, Kułakami, którzy ponoć ich wykorzystywali, okradali?, to ich nobilitowało w ich niepiśmiennym środowisku, każdym środowisku jak mniemali i mniemają do dnia dzisiejszego, ta mentalność pozostała w nich do dziś, mimo wykształcenia czy “wykrztałcenia”, obserwujemy to na co dzień od dołu po górę, przykładem chamskie bydlaki w Poilicji…etc…etc...Jest jeszcze pokaźna żydochazarska agentura z bezprawnie? buszującym po Polsce, czy już POlin uzbrojonym Mossadem w tle. Mentalnie usadowiona jedna nogą po stronie Moskwy, której na kolanach jest wdzięczna za „"awans" społeczny a drugą nogą tkwiąca w zbrodni sowieckiej w Polsce, zatuszowaną trzecim pokoleniem chamów z czworaków i nagrzanymi sądami. Wszelkiej maści mendy ludzkie od kryminalistów sowieckich, szmalcowników i donosicieli oraz zabójców działających w imieniu swej "ludowej" ojczyzny, bo nie Ojczyzny, Ojcowizny. Te stworki, POtwory jako osobniki wyzute z moralności prowadzą cyniczną wojnę ze wszystkimi naszymi uczuciami, wartościami z naszym jestestwem. Walczą w perfidny sposób z Kościołem Katolickim i polską rodziną. Próbują narzucić nam swój chamski język i sposób walki w której osiągnęli szczyty możliwości. Podzieli nas jako Naród, codziennie puszczają newsy mające zohydzić nasze wartości. Chcą mieć rodziny pedalskie i lesbijskie. Chcą by dzieci uprawiały seks od 13 roku życia. Nie dajmy im tej satysfakcji . Brońmy stanowczo naszych polskich tradycji, rodziny i wiary. Pozwolę na koniec sobie tylko przypomnieć - po raz pięćsetny, że likwidację obcej agentury tak sowieckiej jak i niemieckiej, rozpocząć należy od wyczyszczenia tzw. organów ścigania i sądownictwa oraz obcych nam kulturowo żydowskich mendiów, prasy ogłupiających Polaków. Do zera.
 • Dziwne to wszystko.
  Troszkę tego wszystkiego nie ogarniam.
  Czy Biskup nie mówił tu czasami o dzieciach skrzywdzonych z faktu rozwodu rodziców przez co nabywających złe nawyki oraz upośledzenia?
  Czy nie chodziło mu o to ze dziecko wychowane w rodzinie patologicznej do jakiej można zaliczyć rodzinę rozwiedziona jest właśnie dzięki temu bardziej skłonne do wchłonięcia chorób i zachowań patologicznych przez co w życiu już dorosłym dokonuje więcej rzeczy złych aniżeli dziecko wychowane w rodzinie "zdrowej" moralnie? Przecież napastnik kiedyś także był dzieckiem!
  Wiem ze trochę to zagmatwane lecz czy to nie o to w tej wypowiedzi Biskupowi chodziło?
 • @Stara Baba 12:06:00
  Jeśli zaczniemy wszyscy domyślać się co osoba nauczająca i roszcząca sobie prawo do umoralniania innych miała na myśli, to będzie bardzo źle.

  Plus.

  Proszę nie pisać, że rodziny rozwiedzione są patologiczne. Patologiczne są rodziny, które trzymają się na siłę razem i ... mordują dzieci, tłuką je, molestują psychicznie. Patologiczne są te, gdzie jest alkohol, narkotyki i przemoc- bez względu na to, czy są rozbite, czy nie.

  Proszę wytłumaczyć co to jest to zachowanie patologiczne i co rozumiemy jako rodzina zdrowa moralnie. Bo coś się chyba wypaczyły niektóre pojęcia...
 • @Bez kredek we łbie 12:29:01
  No dobrze, poprawie się, "rodziny rozwiedzione w większości są patologiczne". Czy teraz lepiej? Jeżeli bloger nie wie dla czego zapyta się ludzi, których w ich dzieciństwie spotkało nieszczęście rozwodu własnych rodziców. Do wniosków najlepiej jest dojść samemu więc powodzenia.
 • @Elis 10:46:06
  Abp Michalik wyrządził swoją nieprzemyśłaną wypowiedzią dużą szkodę Kościołowi ichyba już zaczął sobie z tego zdawać sprawę.

  Niestety mleko się rozlało.
  Przed godziną tankowałem paliwo na stacji Orlenu.
  Stała tam grupa stałych bywalców , głównie taksówkarzy i kierowców cięzarówek bazy transportowej Orlenu.
  Słyszałem ich rozmowę własnie na ten temat . Byli oburzeni na wypowiedź Abp Michalika i komentowali ją jako butną i bezczelną, generalizując ją na wszystkich księży katolickich.

  Hierarchowie Kościoła powinni sobie zdawać sprawę z tego że w obecnej sytuacji , wobec wrogości mediów "głównego ścieku", stąpają po polu minowym .
 • @Stara Baba 12:38:25
  Dalej nie rozumiem. Dlaczego patologiczne? Proszę nikogo nie odsyłać nie wiadomo gdzie... Ja jestem rozwiedziona z mężem. Abstrahując od tego, że sklejamy, to co się rozwaliło, to przez wiele lat byliśmy osobno i stanowiliśmy rodzinę rozbitą. Ale... Nie było żadnej patologii. Oczywiście należy podkreślić, że dzieci z rodzin rozbitych mają większe problemy emocjonalne niż te , które żyją w szczęśliwych i zgodnych pełnych rodzinach. Ale za to mają mniejsze problemy niż potomkowie w rodzinach pełnych i skażonych alkoholem, przemocą, narkotykami, pedofilią czy molestowaniem psychicznym i przemocą. Mówiąc o patologii proszę ważyć słowa. Bo w wielu przypadkach właśnie rozwodzący się uciekają od nich...
 • @Ptasznik z Trotylu 12:48:01
  Sowiecka hołota z czworaków - to są ci zarażeni sowieckim wirusem. Pełno jest jeszcze tej hołoty. Ktoś kiedyś powiedział, że trzy pokolenia muszą minąć, żeby tą zarazę sowiecką wytępić. W Polsce już trzy pokolenia żerują na narodzie polskim. Lustracji nie było także nazwisk, pochodzenia, etc... gospodarczej - to jest przyczyna.
 • @Kula Lis 13:26:48
  Pisał o tym Ossendowski w swoim dziele "Lenin" - zakazanym i skazanym na niebyt tak w PRL jak i w POlsce czyli III RP/PRLbis! Wystarczy przeczytać książkę tego genialnego pisarza, który zetknął się dość mocno z żydokomunistami i komunistami tuż po rewolucji 1917 by zrozumieć co to znaczy motłoch, mierzwa, bydło ludzkie (przepraszam biedne zwierzątka - język już się taki przyjął - bez Waszej winy).
 • Wszyscy.
  Warto jednak zrozumieć co mówi abp Michalik. Nie byłoby tylu przypadków pedofilii, gdyby nie rewolucja seksualna! Zacznijmy wreszcie trzeźwo wiązać fakty. http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/84/26/84268dec7ac788669cd5afdc6c9bf83a.jpg Wielka wrzawa po słowach arcybiskupa Michalika nie cichnie, mimo ich powtórnego wyjaśnienia. Przewodniczący Episkopatu Polski bardzo słusznie zwrócił uwagę na drugie dno problemu pedofilii, o czym niewielu ma odwagę mówić. Kto tego nie rozumie albo jest całkowicie oderwany od rzeczywistości albo ma inny cel w ciągłym piętnowaniu każdego posunięcia Kościoła.

  W sprawie pedofilii należy podkreślić jedno: dziecko zawsze jest ofiarą. Jest ofiarą potrójną - pedofila, rodziców, którzy nie stanęli na wysokości zadania w budowaniu zdrowych pełnych więzi z dzieckiem oraz rozseksualizowanego świata, który co rusz odziera dziecko z niewinności. Każdy z tych elementów sprawia, że dziecko jest niepewne, zagubione i nie ma świadomości gdzie znajdują się jego nieprzekraczalne granice.

  Abp Michalik w swojej krótkiej wypowiedzi kilkakrotnie podkreślał, że pedofilia jest złem, na które Kościół nie daje przyzwolenia. Wskazał przy tym jednak na sytuację dziecka, które staje się jej ofiarą.

  Wiele tych molestowań udałoby się uniknąć, gdyby te relacje między rodzicami były zdrowe. Słyszymy nie raz, że często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy dziecko szuka miłości. Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga. (...) Dzisiaj otrzymujemy z instancji międzynarodowych, światowych instrukcję, że mamy zaczynać informację, czy wprowadzenie w życie seksualne dziecka, w przedszkolach. To jest horrendalna rzecz, przecież trzeba pomóc i dziecku i rodzinie być mocniejszą, a nie iść po tej linii najłatwiejszej

  Z czym się tutaj nie zgodzić? To oczywiste, że dziecko zaniedbane w rodzinie szuka miłości i bliskości poza nią. Jest przez to narażone na zranienie w gronie rówieśników, ale staje się też łatwym łupem dla ludzi o nieuporządkowanej seksualności. Warto przy tym pamiętać, że prawdziwe zagrożenie pedofilią - wbrew pozorom - nie leży w Kościele, ale tylko on brany jest w tej sprawie pod lupę. Od czasów światowej rewolucji seksualnej mamy też trend lolitek, a napędzany przez media trend seksualizacji człowieka przerabia na lolitki już kilkuletnie dziewczynki, które w pełnym makijażu wystawiane są przez rodziców w konkursach piękności. Na ten wątek też należy zwrócić uwagę.

  Ks. arcybiskup podkreślił jednak wątek rodziny i ran, jakie odnosi dziecko wskutek rozwodu rodziców. W wielu przypadkach dzieciom brakuje fizycznej, zdrowej bliskości z rodzicami, której bezwzględnie potrzebują do właściwego rozwoju emocjonalnego. Jej brak powoduje dramatyczne skutki, które nosi przez resztę życia. Prowadzi to do zaburzeń lub zahamowania rozwoju psychicznego. Zjawisko choroby sierocej opisał dokładnie węgierski psychiatra Rene Spitz, który w latach 40. porównał wychowywanie dzieci w dwóch instytucjach: w czystym, przestronnym, wręcz sterylnym przytułku, gdzie dziećmi opiekowały się wykwalifikowane pielęgniarki, stosujące zimne metody wychowawcze oraz w żłobku więziennym, któremu daleko było do sterylności, ale dzieci miały zapewniony swobodny kontakt fizyczny z matkami. W ciągu dwóch pierwszych lat życia zmarła jedna trzecia wychowanków przytułku, podczas gdy przez 5 lat nie zmarło ani jedno z dzieci więziennego żłobka. Na trzydzieścioro dzieci z przytułku tylko jedno rozwijało się prawidłowo: to, które w oczach pielęgniarek było dzieckiem ładnym, a co za tym szło – było przez nie przytulane i głaskane. Warto mieć to na uwadze w czasie, gdy matki namawiane są do masowej aktywności zawodowej i zachęcane do porzucania niemowląt w żłobkach. Poczucie nagłego osamotnienia i porzucenia może na resztę życia zapisać się w człowieku lękiem przed stratą.

  Dzieci, które nie otrzymały poczucia bezpieczeństwa poprzez więź i fizyczną bliskość z rodzicami, będą jej szukać poza nią. To oczywiste. Najprościej młodemu człowiekowi znaleźć rekompensatę braku bliskości w przedwczesnej inicjacji seksualnej, bo do budowania dojrzałej, wymagającej więzi często nie jest przygotowany. Jeśli do tego dojdzie przedwczesna seksualizacja - edukacyjna i medialna - będziemy świadkami nieodwracalnego dramatu. Zwolennicy edukacji seksualnej co rusz próbują nas zastraszyć statystykami o obniżającym się wieku inicjacji. Słyszymy, że gimnazjaliści przekraczają progi seksualne, o których nie słyszeli nawet ich rodzice. Szkoda tylko, że ci sami, którzy na siłę forsują edukacyjne technicyzowanie seksu w szkołach, nie widzą, że problem tkwi w niedojrzałości i nieodpowiedzialności rodzin.

  Z badań wynika, że główne czynniki, które skłaniają do podejmowania przedwczesnej aktywności seksualnej to:
  • nieobecność ojca w domu;
  • rozwód, separacja lub powtórne małżeństwo rodziców;
  • brak jednego z rodziców;
  • destabilizacja układu z ojcem jako głową rodziny;
  • rodzice nadmiernie surowi lub nadmiernie ustępliwi;

  Niemal każdy z tych elementów dotyczy ogromnej części polskich rodzin. Jeśli się nie opamiętamy, będziemy mogli tylko biernie obserwować spadającą w przepaść lawinę nieszczęść. Nie trzeba przecież tłumaczyć, że dzieci z zaburzeniami emocjonalnymi nie będą w stanie zbudować trwałych, pełnych i zdrowych relacji małżeńskich i przekażą swoje nieszczęście własnym dzieciom.

  Zamiast reagować na ten problem i zrobić wszystko, by uzdrowić rodzinę, uświadomić rodziców, wyposażyć ich w stosowne narzędzia do podreperowania kondycji wychowawczej, za każdym razem uderza się w ich kompetencje. Zamiast uzbroić szkołę i nauczycieli w instrumenty wychowawcze, odziera się ich z autorytetu. Jednocześnie we wszystkie dziedziny życia wprowadza się gwałtem ideologię gender, która trafia nawet do przedszkoli. Jaki jest jej prawdziwy cel? Ludźmi żyjącymi wiarą, chrześcijańskim systemem wartości i głęboką więzią z tradycją i narodem trudno manipulować. Żeby rozmontować wspólnotę, należy więc uderzyć w seksualność, o czym doskonale wiedzieli już komuniści.

  Wszyscy rewolucjoniści seksualni XX wieku wyrośli na marksistowskim podglebiu, którego postulaty zostały jasno ujęte w Manifeście komunistycznym z 1948 r. Cel był precyzyjny: "komunizm znosi wieczyste prawdy, znosi religię, moralność, zamiast nadać im nową formę, staje więc w sprzeczności z całym dotychczasowym rozwojem historycznym". Z "moralnością burżuazyjną" walczyła namiętnie Aleksandra Kołłontaj, która piastowała w rządzie Lenina funkcję komisarza ds. opieki społecznej. Wprowadziła wówczas legalizację rozwodów i aborcji, organizowała "komuny małżeńskie" i propagowała wolną miłość. Twierdziła też, że państwo powinno kontrolować wychowanie dzieci. Wszystko to znalazło swoją kontynuację w Europie, a apogeum nastąpiło w 1968 roku. Odżyły wówczas idee niemieckiego rewolucjonisty seksualnego, Wilhelma Reicha, który nawoływał do nieograniczonego zaspokajania popędów seksualnych i całkowitej seksualizacji kultury. Podkreślał, że główną rolę mają w tym odegrać dzieci i młodzież, które jak najwcześniej trzeba rozbudzić seksualnie, bo jako aktywne w tym obszarze będą się buntować przeciwko każdemu autorytetowi.

  Zrewolucjonizowana młodzież jest wroga rodzinie i zabójcza dla niej

  - pisał, nie kryjąc że rewolucja seksualna ma na celu likwidację klasycznego państwa i Kościoła. Reich przeformatował freudowską teorię libido na teorię orgazmu, w której twierdził, że człowiek dla równowagi psychicznej potrzebuje kilku orgazmów tygodniowo. Jego pomysły chętnie podchwytywali inni, a w 1968 roku zostały przejęte jako teorie tzw. szkoły frankfurckiej, nawołujące wyzwolenia się z represyjnej chrześcijańskiej moralności seksualnej. Co ciekawe, to właśnie ona promuje wszechobecną ideologię gender, a jej założenia widać doskonale choćby w raporcie WHO "Standardy Edukacji Seksualnej w Europie", który jest forsowany w MEN.

  W czasie rewolucji seksualnej rozkwitły na świecie tendencje nawołujące do uwolnienia się spod tabu kazirodztwa i zakazu pedofilii. Postulaty te jawnie realizowano w Berlinie w tzw. komunach nr 1 i nr 2. Nie było żadnych granic. Media żywo włączyły się w propagowanie rewolucji seksualnej, przemianowując pojęcia i diametralnie przesuwając granice. Propagatorzy wolnego seksu z czasem weszli na stałe do struktur społeczno-politycznych, obejmując wysokie urzędy i piastując odpowiedzialne funkcje. Aktywiści ruchu '68 zasiadają dziś na honorowych krzesłach w polityce, mediach, wyższych uczelniach, pełnią funkcje w strukturach państwowych, unijnych czy ONZ-towskich. Można tu choćby wymienić eurodeputowanego frakcji "Zielonych" Daniela Cohn-Bendita, który w l. 70. na antenie francuskiej telewizji opowiadał, że seks z pięcioletnią dziewczynką jest "fantastyczny", a swoje doświadczenia pedofilskie opisał już w 1975 r. swojej autobiograficznej książce "Wielki Bazar":

  W 1972 roku złożyłem podanie o pracę w alternatywnym przedszkolu we Frankfurcie nad Menem. Pracowałem tam ponad 2 lata. Mój ciągły flirt z dziećmi szybko przyjął charakter erotyczny. Te małe pięcioletnie dziewczynki już wiedziały jak mnie podrywać. Kilka razy zdarzyło się, że dzieci rozpięły mi rozporek i zaczęły mnie głaskać. Ich życzenie było dla mnie problematyczne. Jednak często mimo wszystko i ja je głaskałem...  Właśnie taki kształt "wyzwolonego" świata budują ci, którzy z zapałem walczą z pedofilią w Kościele katolickim. Jeśli tego nie zatrzymamy, problem pedofilii i innych wynaturzeń stanie się w kolejnych pokoleniach plagą, której nie będzie już można zatrzymać. Zamiast sobie to uświadomić, patrzymy na wszystko biernie, sprawiając wrażenie uodpornionych na fakty obserwatorów, którzy podpuszczeni przez mainstream tylko czekają na jakiekolwiek potknięcie Kościoła. Obserwując poruszenie niektórych tzw. "katolickich publicystów" naprawdę trudno odpowiedzieć sobie na pytanie ile z tej rzeczywistości rozumieją... - Marzena Nykiel Ps moje. Brawo Marzena. Banda obłudników, niby zgorszonych wypowiedzią abp Michalika, udaje teraz autorytety moralne. Najbardziej widzę obłudę niejakiego Hołowni. Potem ks. Zaleskiego. To okazali sie super-hipokryci. Teraz niepoprawna politycznie analiza źródeł pedofilii będzie myślozbrodnią. Bo jesli chodzi o wrogów Kościoła to oni robią to od czego są. Atakują. Ale faryzeusze, to ciężka obłuda. PO tych nagonkach na Kościół i księży nareszcie jaskrawo widać jaki jest układ sił w mediach. "Polskie" media zwłaszcza elektroniczne to tuba lewaków i skrajnych antyklerykałów ( łącznie z mediami niby publicznymi). Stan taki istnieć może jedynie za aprobatą rządzących państwem.
 • @Ptasznik z Trotylu 12:48:01 - NIECH PAN NIE DAJE SIĘ ZWIEŚĆ ILUZJI MEDIALNEJ, JAK CI PROŚCI KIEROWCY, KTÓRYCH ŚWIATOPOGLĄD...
  ...ukształtowany jest przez WASP-owskie, antykatolickie i ubeckie rozgłośnie. Problem pedofilii jest bardziej złożony, a to co się dzieje teraz to jest ATAK NA KOŚCIÓŁ za pomocą manipulacji w temacie pedofilskim. Jak ci kierowcy tego nie rozumieją - to są durniami. Teraz jest naszą sprawą, polskich elit - wyprowadzić kolejne zastępy durnych polskich gojów z manowców zniewolenia medialnego.
  Z mediów reżymowych płynie jednoznacznie fałszywe przesłanie - że księża katoliccy polują na niewinne dzieci, i że jedynymi obrońcami polskich dzieci są te media. A to jest akurat odwrotnie.
  Kiep, kto stokrotkom wierzy!
  Tutaj trzeba mieć instynkt, jak za czarnej nocy komuny!
 • @Kula Lis 15:09:26
  Ps moje. Brawo Marzena. Banda obłudników, niby zgorszonych wypowiedzią abp Michalika, udaje teraz autorytety moralne. Najbardziej widzę obłudę niejakiego Hołowni. Potem ks. Zaleskiego. To okazali się super-hipokryci. Teraz niepoprawna politycznie analiza źródeł pedofilii będzie myślozbrodnią. Bo jeśli chodzi o wrogów Kościoła to oni robią to od czego są. Atakują. Ale faryzeusze, to ciężka obłuda. PO tych nagonkach na Kościół i księży nareszcie jaskrawo widać jaki jest układ sił w mediach. "Polskie" media zwłaszcza elektroniczne to tuba lewaków i skrajnych antyklerykałów ( łącznie z mediami niby publicznymi). Stan taki istnieć może jedynie za aprobatą rządzących państwem. Pani Marzeno, wstyd mi za komentarze na tym forum. Podobnie jak Sz.p, ja tez tak rozumiałem słowa Arcybiskupa. Media niewiele rozumieją z rzeczywistości albo robią to celowo..... Pozdrawiam bardzo serdecznie. Nie przejmujmy się zaczadzonymi pseudo postępem.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:13:00
  Ja nie komentuję. Jedynie stwierdzam rezonans społeczny jaki wywołała ta idiotyczna wypowiedź.
  Czyżby Pan przypuszczał że nie widzę manipulacji mediów ?
  Jeśli tak to bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 15:13:00 wSumie.pl: Czołowa organizacja zajmująca się tzw. edukacją seksualną współpracowała z pedofilami. K
  wSumie.pl: Czołowa organizacja zajmująca się tzw. edukacją seksualną współpracowała z pedofilami. Krytykowali "krucjatę przeciwko pedofilii" http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/ac/cc/accc300a2d52b0f591c3f004dec9099e.jpg Berliński „Tagesspiegel” ujawnił, że w latach 80. i 90. na łamach magazynu wydawanego przez organizację Pro Familia ukazywały się teksty przychylne pedofilom. W licznych egzemplarzach „Pro Familia Magazin” publikowane były artykuły, które akceptowały i usprawiedliwiały seks dorosłych z dziećmi.

  Stowarzyszenie Pro Familia to niemieckie ramię aborcyjnej organizacji International Planned Parenthood Federation (IPPF). Prowadzi edukację seksualną w szkołach i jest jednocześnie największym oferentem środków antykoncepcyjnych oraz wczesnoporonnych. Na terenie Niemiec ma ok. 180 poradni. Jako organizacja pożytku publicznego jest dofinansowana przez państwo, poszczególne kraje związkowe i gminy.

  W magazynie stowarzyszenia wielokrotnie do głosu dochodzili autorzy, którzy krytykowali „krucjatę przeciwko pedofilii”. Należy do nich socjolog Rüdiger Lautmann, który w swoich analizach dowodził różnicy pomiędzy wykorzystaniem seksualnym dziecka a pedofilią. W 1995 r. pisał, że „prawdziwy pedofil” postępuje wobec dziecka „nadzwyczaj ostrożnie”, a szkodliwość dla dziecka jest w takich wypadkach „bardzo wątpliwa”. Dodatkowo Lautmann argumentował, że istnieje „coś takiego jak naturalna zgodność woli” między dorosłymi i dziećmi.

  CZYTAJ WIĘCEJ NA PORTALU WSUMIE.PL Najczęściej wykorzystują dzieci PEDOFILE, co głośno wrzeszczą STOP STOP. Na sękaty i ostry pal nabić taką swołocz. Trzeba powiedzieć stop przeciwko każdej formie demoralizacji obyczajowej, które skutkują rozwydrzeniem, zgorszeniem, pedofilią i aborcjami. Precz z lewactwem!
 • @Kula Lis 18:47:37
  Panie @Kula Lis, to nie jest lewactwo, to jest coś gorszego. Traktując to w ten sposób upolitycznia pan przestępców robiąc z ich działania kontekst polityczny. Ludzie krzywdzący innych ludzi są przestępcami i powinni być tępieni w sposób zależny od popełnionego czynu czyli od pozbawienia wolności do "drzewa" włącznie.

  Ten sam błąd nagminnie jest powtarzany z ludźmi z "bezpieki" oraz ich czynami. Funkcjonariusz np. z SB popełniwszy przestępstwo na pierwszym miejscu jest bandytą a dopiero później pracuje np. w bezpiece. Upolitycznianie bandytyzmu powoduje jeszcze większe jego nasilenie jednak już pod płaszczem politycznym, jakże trudniejszym do zwalczenia. To są karygodne błędy ludzi oskarżających, lub w niektórych przypadkach specjalne działanie z premedytacją na korzyść przestępców.
 • -------WSZYSTKIM !!!!! broniących --PEDOFILÓW --ŻYCZĘ !!!
  --- aby w przyszłym życiu --byli gwałceni ! przez tłustego sapiącego , obślinionego ,śmierdzącego -z 25 cm członkiem w stanie wzwodu -
  -------------- świętego kapłana z krzyżem rytmicznie dyndającym na tłustym brzuchu
 • ZAWISZA
  Zostaw tych deviantów ! Z Pedofilami to tak jak ze Smoleńską mgłą:
  .http://logiconly.salon24.pl/232144,il-76-zadymka-tumana
 • @ninanonimowa 20:06:49 - PANI WPIS JEST BARDZO DZIWNY. KTO TUTAJ BRONI PEDOFILÓW?
  My, porządni ludzie, prawdziwi Polacy i wyznawcy Kościoła Świętego oraz Prawosławnego bronimy Księdza Michalika, który słusznie zwrócił uwagę na plagę rozwodów stymulowaną przez WASP-owską antypolską mafię, którego opadła sfora medialnych oszustów i manipulatorów antypolskich. Arcybiskup Michalik wskazał słusznie na współzależność zjawiska podatnych na akty pedofilskie dzieci, bezprizornych od osłabienia władzy rodzicielskiej, stymulowania rozwodów, ekonomicznego zmuszania Polaków do patologizacji życia rodzinnego. Pani wpis świadczy najlepiej o kierunku w którym ich manipulacja podąża. Im właśnie o to chodzi - żeby naiwne kobiety skojarzyły kapłaństwo z otyłością, nieestetycznym sapaniem, oslizgłością, brzydkim zapachem i długim penisem. Pani swoim wpisem uświadomiła, jak bardzo Pani jest powierzchowna i niestabilna emocjonalnie, jak łatwo się Pani daje zasugerować Wrogom. Szczególnie martwi, że w Pani urojeniach rolę fetysza pedofilskiego pełni Krzyż. Oczekuję od Pani przeprosin. Nikt tutaj nie broni pedofilów, wszystkim nam zależy na dobru polskich dzieci. My po prostu mówimy całą prawdę i żądamy elementarnej sprawiedliwości.
  ------------------
  WSZYSTKIM !!!!! broniących PEDOFILÓW --ŻYCZĘ !!! aby w przyszłym życiu --byli gwałceni ! przez tłustego sapiącego , obślinionego ,śmierdzącego -z 25 cm członkiem w stanie wzwodu - świętego kapłana z krzyżem rytmicznie dyndającym na tłustym brzuchu
  nadużycie link skomentuj // ninanonimowa 09.10.2013 20:06:49
 • @koniecPOLSKI 01:40:56
  Bardzo cię lubię, ale czy naprawdę widzałeś mapy pogodowe? Widziałeś jak duży był to obszar? Mgła ta była przewidywana we wszystkich prognozach, prognoza którą powinni dostać piloci, a jakimś cudownym sposobem nie dostali nie zezwalała na lot. Tyle w kwestii mgieł, helów, sztucznych magnesów ściągających duralominiowe samoloty itd.
 • @Eugeniusz Sendecki 06:22:23
  --Pana żydoska retoryka brzydzi mnie --proszę wiedzieć,że nie wszystkich moralność została zażydzona --MOJA NIE!

  --Pan powinien przeprosić i mnie i innych Polaków -Pana teksty ZGWAŁCIŁY nie tylko moje WRODZONE poczucie -UCZCIWOŚCI i SPRAWIEDLIWOŚCI


  http://zbigniewjacniacki-zyciemojeinasze.blogspot.com/2013/10/czy-starszyzna-sowianska-wypowie-sie-w.html
 • @ninanonimowa 13:49:46 - NIE POWINNA SIĘ PANI PODDAWAĆ ANTYKATOLICKIEJ I ANTYPOLSKIEJ MANIPULACJI MEDIÓW.
  Retoryki się Pani Szanownej pomyliły. Moja retoryka jest piękna, trafna i czysto rzymska.
  Przez Panią przemawia taka złość wobec kleru, że zagubiła tak istotny szczegół - że Michalik jest POLSKIM kapłanem. To Ksiądz Michalik jest kontynuatorem tych wszystkich mądrych pogańskich kapłanów, którzy prowadzili naród i mówili co jest dobre, a co złe - zanim Polacy przyjęli Wiarę Świętą.
  Pani nie umie patrzeć przez wieki, oczami ducha, przeszywać i przenicowywać sprawy. Pani sądy są emocjonalne, powierzchowne, często rażąco śmieszne. Jeśli jakiś polski prawicowiec JESZCZE nie rozumie, że Michalik jest przeznaczony na odstrzał z tego samego powodu, co Wielgus (blondyn o niebieskich oczach! Słowianin! niebezpieczny dla WASP-ów autentyczny autorytet Polaków) - TEN NIC NIE ROZUMIE!
  Jakby Pani była autentycznie zwolenniczką Polskości Prawdziwej - to by Pani wiedziała, że właśnie Michalik jest po Gulbinowiczu, Tokarczuku, Śrutwie, Macharskim OSTAŃCEM polskości w coraz mniej polskim episkopacie. Taka jest polityka Bertone. Żeby nas obezhołowić. Obecna nagonka na Michalika jest skorelowana z obsadzaniem stolic arcybiskupich i biskupich w Polsce przez nie-Polaków, dys-Polaków i anty-Polaków.
  Pani się kolejny raz zdradza WIELKĄ nieznajomością rzeczy w Polsce. Bardzo mi przykro.
 • Ta wypowiedź żyda mówi wszystko.!!!
  Żydowski pisarz Artur Sandauer uważa to za normalne i tak bezczelnie
  uzasadnił żydowską przemoc i dominację:

  "W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy.

  Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy.

  Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce - mówi Sandauer - to żydowska głowa
  nałożona na polski tułów.

  Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące."

  "Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to
  choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie.

  Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi - pisał Sandauer - a Polacy to ręce
  i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy" - pouczał żyd Artur
  Sandauer.

  Ileż ten cyniczny żyd okazał wobec Polaków pogardy i kpiny, tłumacząc w
  ten sposób żydowską dominację nad Polakami, osiągniętą krwawymi
  zbrodniami jego rodaków.

  Ale czyż nie miał racji ...?

  jedna uwaga, ...ta żydowska głowa, ...ten łeb, ...to nie jest własny
  łeb, ... i nie nasz łeb, ...to łeb hydry!
 • A oto i "właściciele" tego "państwa".
  Motto: "jeżeli boisz się głosić prawdę - już jesteś niewolnikiem" - A oto i "właściciele" tego "państwa". Czas pomyśleć o unieważnieniu paszportów obecnym "właścicielom" III RP/PRLbis, tudzież ustalić tożsamość rozmaitych knechtów, szabesgojów i janczarów.
  http://pl.pregierz.narkive.com/GHijOR42/lista-polonofobow-ydowskich-i-innych-kurew
 • @Zawisza Niebieski 12:13:12
  Naprawdę ? To ja Nic Nie widziałem Nic Nie słyszałem. Wierzę tylko Tym którzy przedstawiają Życie jakim Ono jest a nie CUDA-Niewidy !
  I Ja Ciebie lubię z Wzajemniości ale i z Wiedzy i zdawałoby się Rozsądku,
  choć tego Mniej. Jeśli mozesz to Zdradź mi Powody i Źródło tej Nietypowej o tej porze Roku nagonce na "ŻYDÓW" w której i Ty jakby Udział bierzesz.
  Wiem ze do byle Akcji się Nie Palisz !
  Pzdr.
 • @Kula Lis 14:30:13
  --------------Panie K. Lisie --Michalik jest czy nie jest -żydem ?! -żądam odpowiedzi albo będę miała Pana za schizofrenika
 • @ninanonimowa 23:38:15
  Jest przechrztę na prykaz UB/SB, jak i rebe Gocłowski.
 • Ks. Ireneusz Skubiś przestrzega: to, co media robią dziś Kościołowi, łatwo przyrównać do sytuacji Trzeciej Rzeszy. "Potem przyjd
  Ks. Ireneusz Skubiś przestrzega: to, co media robią dziś Kościołowi, łatwo przyrównać do sytuacji Trzeciej Rzeszy. "Potem przyjdzie czas na zabijanie" W dniach, w których wymierzona w Kościół histeryczna nagonka sięga zenitu, warto zacytować poświęcony tej sprawie świetny komentarz ks. Ireneusza Skubisia - redaktora naczelnego tygodnika "Niedziela".

  W komentarzu pt. "Zaplanowany atak mediów nienawiści" stwierdza on: "trzeba zwrócić uwagę na to, czy przestępstwo rzeczywiście zostało udowodnione, czy zaistniały wyroki prawowitych sądów w kwestiach domniemanych czynów złych, które trzeba potępić". I zauważa:

  (...) dziwne wydaje się, że dziennikarze i publicyści, skądinąd mający pewien szacunek, potrafią np. w sposób arogancki odnosić się do biskupa, żądając, czy to przeproszenia, czy jakichś innych deklaracji, które miałyby być odpowiedzią na natarczywe pytania i propozycje prowadzących rozmowy.

  Ks. Skubiś podkreśla, że Kościół ma swój Kodeks Prawa Kanonicznego, ma dział swojego prawa karnego, metody kanoniczne, a biskupi mają święty obowiązek kierowania się prawem kanonicznym, także wtedy, gdy dochodzi do zgorszenia czy popełnienia czynów przestępczych:

  W kwestii pedofilii biskupi uznają tok spraw sądów świeckich i powołują się na sposoby, którymi te sprawy są załatwiane. Są też prawa podstawowe, obowiązujące tak w prawie kanonicznym, jaki i państwowym, a mianowicie, że każdy człowiek ma prawo do niewinności – by go skazać, winę trzeba udowodnić. Ta zasada obowiązuje nie tylko duchownych, ale wszystkich ludzi, urzędy, a przede wszystkim sądy. Jeżeli więc dziennikarz nastaje na biskupa i chce wymusić pewne decyzje, jest to zwyczajne nadużycie.

  Redaktor naczelny "Niedzieli" stawia też pytanie: czy można stosować odpowiedzialność zbiorową? I zauważa:

  Jak można łatwo przyrównać to, co robią obecnie media do sytuacji Trzeciej Rzeszy i antysemityzmu, którego ofiarą padł naród żydowski. Obecnie jesteśmy świadkami podobnego traktowania Kościoła i księży. Gdy jeszcze dłużej i częściej będą nadawać w programach medialnych o pedofilii wśród duchownych, w bardzo krótkim czasie szczególnie młodzi ludzie zaczną uważać, że każdy ksiądz jest pedofilem, zboczeńcem czy dewiantem. Potem przyjdzie czas na zabijanie. To jest postać podobna do antysemityzmu, głoszona przez media nienawiści w stosunku do Kościoła i duchowieństwa.

  (...) w Polsce wolno cywilnie zabijać księży, niszczyć opinię, wrzucać do wspólnego worka wszystkich – bo mediom chodzi o to, żeby zlinczować polskie duchowieństwo. Ksiądz, który walczył o wolną Polskę, nagle jest pomawiany o wszystko, co najgorsze.

  Ks. Skubiś dodaje, że dziś media – prasa, radio, telewizja, internet, portale – zrobią wszystko, żeby zohydzić dobre imię kapłana. "To niesprawiedliwe i nieuczciwe wobec Kościoła" - zauważa, i apeluje:

  (...) nie dajmy się zmanipulować. Piszmy do prezesa TVP Juliusza Brauna, by się zastanowił, jak poprowadzić polską telewizję, by była dla wszystkich Polaków i nie szkalowała dobrego imienia ludzi Kościoła.
  Źródło: http://wpolityce.pl/artykuly/64446-ks-ireneusz-skubis-przestrzega-to-co-media-robia-dzis-kosciolowi-latwo-przyrownac-do-sytuacji-trzeciej-rzeszy-potem-przyjdzie-czas-na-zabijanie
 • Wszyscy.
  Ciekawe jest to, że to się dzieje w najbardziej katolickim państwie Europy. Kto napędza te seanse nienawiści, kto to finansuje ? Czy jest coś takiego w ogóle jest możliwe bez inspiracji i akceptacji takiego stanu rzeczy przez ośrodki decyzyjne państwa, no i wobec tego gdzie one tak naprawdę są? Mamy świetny przykład, że to zorganizowana akcja: te komentarze tutaj.Pieski siedzą i mają za zadanie opluwać KK nawet na portalach, których normalnie - zapewne - nie odwiedzają. Nie wierzę, że robią to tak za friko... Moim osobistym skromnym zdaniem niestety celibat naszych księży przyczynia się w jakimś stopniu do jednej z najgorszych chorób społeczeństwa, a mianowicie wymuszonej, promowanej za wszelką cenę emancypacji kobiet i feminizacji całego społeczeństwa. Nasi księża idealizują kobiety, a ich rolę w rodzinie znają tylko z dzieciństwa kiedy obserwowali i oceniali swoje mamy. To niestety nie daje pełni obrazu. Nasi księża mają także duże skłonności do generalizowania i złej oceny mężczyzn z tego powodu, że sami jako mężczyźni pożądają i upadają w sprawach seksualnych. Kilka razy już słyszałem na kazaniu, że biedne żony są bohaterkami i trwają z tymi "chamami", którzy piją, leżą przed telewizorem i nie pomagają w wychowaniu dzieci. To nie jest prawda o polskich rodzinach. Te żony i ci mężowie pochodzą z tych samych domów i są siebie warci, ale to niestety mam wrażenie bardzo ciężko zrozumieć naszym księżom. Sytuacja powoli dochodzi do tego, że jak mężczyzna chce być głową rodziny, to oszołom i talib, a jak kobieta wymusza taką sytuację, to godny pochwały i naśladowania postępowy wzór. Jeszcze jeden minus celibatu to ten, że żony zyskują argument usprawiedliwiający ich odmowę współżycia seksualnego z mężem. Mogą mówić tak: popatrz na księży, oni wytrzymują wiele lat bez seksu ! Swego czasu biskup płocki Wielgus napisał list pasterski w którym omówił tzw. biały terror , czyli sposoby dążenia do hegemoni i rządzenia w rodzinie przez kobiety.Była tam mowa o drażnieniu wzywaniu policji, wrzaskach, samo okaleczaniu dla udowodnienia jak się jest katowaną, itd. Konkluzja była oczywista kobiety są sprytniejsze bardziej stanowcze i latami potrafią działać dla wykończenia współmałżonka. Histeryczna nagonka na KK. uprawiana przez oligarchiczne media III RP/PRLbis. służy nie tylko rozbijaniu chrześcijańskich korzeni i tradycji. "Robi" prze wszystkim za zasłonę dymną dla wprowadzanej na siłę[bez wiedzy i zgody rodziców]propagandy gender i seksualizacji małych dzieci w polskich przedszkolach,podstawówkach i gimnazjach. Ukrywa także propagowanie dewiacji i hedonistycznego trybu życia przez w/w mendia,a zwłaszcza w programach dla młodzieży, kolorowych piśmidełkach i przez lansowanych celebrytów. Jeżeli My nie obronimy Kościoła, to On sie sam nie obroni. Jest naszpikowany agentami TW, jak i masonami. Dla nas jest to być albo nie byc Polski. Bo Polski Kościół jest gwarantem ciągłości państwa Polskiego. Aby to państwo osłabić uderza się w jego fundament czyli Kościół. "Uderz w pasterza, a rozproszą się owce". Bóg Honor i Ojczyzna. BROŃMY za wszelką cenę fałszywie oskarżanych księży. CHAMY musza NATYCHMIAST zrozumieć, że MY nie przepuścimy. NO PASARAN. KOŚCIÓŁ TO MY przecież księża się z nas wywodzą, nie z innej planety !!!!.
 • @Kula Lis 08:51:07
  Sądzę, że chodzi o coś więcej niż samo niszczenie księży. WYGLĄDA TO NA DOBRZE OPRACOWANY SPOSÓB WYTWORZENIA STEREOTYPU "NIEBEZPIECZNY KSIĄDZ, BRUDNY KSIĄDZ". Jeżeli uda się to wdrożyć, a wszystkie metody są starannie przebadane i dopracowane, to raz ukształtowany nie zniknie w ciągu pokoleń. Do takiego księdza wstyd się zbliżyć. Rodzice będą wstydzić się kontaktów własnych dzieci z duchownymi. Dalsze skutki łatwo przewidzieć. To próba wyrwania Kościołowi całych pokoleń. Sprawdzona na zachodzie Dlatego też nie można demobilizować społeczeństwa, a tym samym osłabiać i tak już jego tragicznej aktywności, poprzez notoryczne nawoływanie, przez osoby publiczne prawej strony, o KULTURALNĄ postawę, czy też podchodzenie z " KULTURĄ " do wrogów Kościoła! Gdyby Orban z Fideszem posłuchali Takich doradców, to dalej siedzieli by w głębokiej , schowanej w rezerwacie opozycji! A marszałek Piłsudski też potrafił odpowiednio do sytuacji i dosadnie głośno powiedzieć, co myśli o takich czy innych osobach czy zjawiskach! "Historia uczy, że demokracja bez wartości łatwo przemienia się w jawny lub zakamuflowany totalitaryzm" (Jan Paweł II). Dlaczego tak zajadle prześladują chrześcijan- wyjaśnienie znajdziecie na tych dobrych stronach www.prisonplanet.pl i ww.poznajprawde.net
 • @koniecPOLSKI 15:08:21 Pzdr!
  POd płaszczykiem niby katolickiego odnowienia lewica jest w natarciu, bo lewica wie, że już przegrywa, ale ma władzę i wpływy, które zachowała dzięki okrągłemu stołowi z kantami. To jedyna metoda bo w tej desperacji jest szansa na utrzymanie stanu POsiadania. Ale Kościół w Polsce przetrwał gorsze czasy, przetrwa i POkomusza hołotę. Sytuacja w III Targowicy przyPOmina III Rzeszę POd wieloma względami, a czas MOrdowania trwa i nasilił się PO zajęciu stołków przez POmioty gestaPO (np. tuSSek, halicki), czk/nkwd/kgb (szczynuKOw-KOmorusek) i band upa (np. sieMOniak, sycz). Na POczątek zamordowali 20 lotników (Mirosławiec), co było tylko generalną próbą przed Zbrodnią Kwietniową. Dla ukrycia dowodów tej zbrodni, co sobotę mordowali kolejnych świadków i ekspertów, aż doszli do zbrodni POd Szczekocinami. POd niektórymi względami III Targowica przerasta III Rzeszę, np. kilkunastoma ministerstwami propagandy - Hitler miał tylko jedno.
 • @Kula Lis 09:00:58
  ---Drogi Panie -przecież musi Pan widzieć !! tego nie sposób nie widzieć,że K.K zniszczył PAŃSTWOWOŚĆ Polską ! zniszczył nas ! SŁOWIAN ,że zawsze trzymał stronę naszych WROGÓW

  ---porusza się Pan sprawnie po zakamarkach archiwów --musi Pan przecież wiedzieć, że SYNAGOGA SZATANA jest i była przeciwko wolnemu człowiekowi -PRZECIEŻ !! Pan musi wiedz o nożach w plecy zadawanych przez stulecia Polsce przez Watykan

  ----ŚWIATY SŁOWIANIN musi wiedzieć !! powinien się dowiedzieć !! albo jest się Polakiem albo chrześcijaninem !

  --proszę jednak PAMIĘTAĆ że !! poza Polską -NIGDY Polak nie będzie już Polakiem -mającym wpływ na swoją Ojczyznę

  ---jest dla nas RATUNEK ! ten słowiański pierwiastek wciąż w nas jest !!

  http://polonuska.wordpress.com/2012/05/14/kryptozydzi/

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/100094,polak-potrafi-czyli-slowianska-spiskowa-teoria-dziejow
 • @koniecPOLSKI 15:08:21
  Widzisz do czego prowadzą teorie spiskowe i się nimi zajmowanie? Artykuł o Żydach Chazarskich napisałem, bo ktoś, nie wiem czy nawet nie ty w komentarzu napisał, a dlaczego nie piszesz o Żydach. Jest to czysta historia a nie nagonka na kogokolwiek. A u ciebie zapala to już lampkę "nagonka na...". To właśnie jedna z chorób toczących nasz kraj, napiszesz prawdziwą historię Kościoła - wiadomo nagonka na Kościół, prawdziwą historię Polski - nagonka na Polaków itd. Ja nie mam uprzedzeń do żadnego narodu, miewam uprzedzenia do konkretnych ludzi ale to wynika z ich czynów a nie narodowości, państwowości, religii czy co tam byś chciał.
 • Wszyscy.!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Eksperci od prawa do lewa biją na alarm: Władza wyśle cię do psychiatryka(oto co nam Polakom szykuje żydobolszewia i jej POmiot! zgroza!) http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/nowa-wiadomosc/foto2013/46999-527411381426170.jpg
  Eksperci od prawa do lewa biją na alarm: Władza wyśle cię do psychiatryka - niezalezna.pl
  foto: sxc.hu
  Każdy, kto trafi na parę miesięcy do więzienia za jazdę po pijanemu na rowerze czy szarpaninę z policjantem na manifestacji, może być bezterminowo umieszczony w ośrodku psychiatrycznym, jeśli za kratkami okaże się, że ma zaburzoną osobowość – zdecydowała sejmowa komisja pracująca nad projektem rządu Tuska. – To przepis typowy dla systemów totalitarnych – mówi „Gazecie Polskiej” prof. Monika Płatek.

  „Projektowana ustawa zawiera immanentne ryzyko nadużyć, polegających w szczególności na wymuszaniu zeznań, zmuszaniu do współpracy z policją i innymi służbami po odbyciu kary, a zatem stwarza zagrożenie dla funkcjonowania demokratycznego państwa prawnego” – napisał w opinii przekazanej sejmowej komisji dr Ryszard Piotrowski z Uniwersytetu Warszawskiego.

  Prof. Janusz Heitzman: głupota i nonsens

  – Głupota, nonsens – komentuje prof. Janusz Heitzman, wiceprezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, gdy czytamy mu przepis, który przyjęła komisja podczas posiedzenia 26 września. – Więzień przed wyrokiem nie był upośledzony i stwierdzono to dopiero w zakładzie karnym? Absurd, przecież upośledzenie rozwija się w zdecydowanej większości przypadków w dzieciństwie – mówi prof. Heitzman.

  Chodzi o art. 1 zgłoszonego przez Donalda Tuska projektu ustawy „o postępowaniu wobec osób z zaburzeniami psychicznymi stwarzających zagrożenie życia, zdrowia lub wolności seksualnej innych osób”. Określa on tak osoby, które zostały skazane na wyrok więzienia bez zawieszenia i „w trakcie postępowania wykonawczego (tj. w więzieniu – przyp. PL) stwierdzono u nich zaburzenia psychiczne w postaci upośledzenia umysłowego, zaburzenia osobowości lub zaburzenia preferencji seksualnych”.

  Protest psychiatrów – nie mniejszy niż „upośledzenie” – budzi też sformułowanie o „zaburzeniach osobowości”. Ma je według różnych ekspertów od kilkunastu do kilkudziesięciu procent społeczeństwa. – Twórcy tych przepisów wchodzą w działkę, na której się nie znają, chcą decydować o sprawach zarezerwowanych dla psychiatrów. To wywołuje oczywisty protest naszego środowiska – mówi prof. Heitzman. Jego zdaniem sprawcy przestępstw, zwłaszcza cięższych, mają z reguły niepoprawną osobowość. Tyle że nijak ma się to do odkrywania ich rzekomej choroby w więzieniu.

  Jak podkreślają w innej opinii przedstawionej komisji prof. Piotr Kruszyński i dr Marcin Warchoł, wśród zaburzeń osobowości wymienia się osobowość fanatyczną, pieniaczą, histeryczną, lękliwą czy bierną. Nie są one chorobą psychiczną.

  Tymczasem według projektu ustawy osoby z takimi zaburzeniami mają być przymusowo umieszczone w Krajowym Ośrodku Terapii Zaburzeń Psychicznych, o ile ich zaburzenia „mają taki charakter lub nasilenie, że zachodzi co najmniej wysokie prawdopodobieństwo popełnienia czynu zabronionego (…) zagrożonego karą pozbawienia wolności, której górna granica wynosi co najmniej 10 lat”.

  Prof. Monika Płatek: instrument do rozprawy z niewygodnymi

  Kto ma decydować o tym, czy więzień ma takie zaburzenia? Zgodnie z art. 9… dyrektor zakładu karnego. Do wniosku o psychiatryk dołączyć ma on informację o postępach w resocjalizacji oraz opinię psychiatryczną i psychologiczną.

  Pretekstem do przyjęcia ustawy ma być fakt, iż na wolność wyjść mają zbrodniarze z czasów PRL. Tyle że nie ma to nic wspólnego z treścią przygotowanego projektu. „Twierdzenie to nie odpowiada treści projektu, w którym nie ma mowy o tego rodzaju osobach” – stwierdza dr Piotrowski.

  Dlaczego rząd forsuje rozwiązanie, że ustawa dotyczyć ma osób, które nie miały na koncie wysokich wyroków? Wiceminister sprawiedliwości Michał Królikowski tłumaczył w czasie posiedzenia komisji, że chodzi o orzecznictwo Europejskiego Trybunału Praw Człowieka: „Trybunał dopuszcza możliwość izolacji osób przy spełnieniu określonych kryteriów, przesłanek, opinii biegłych. (…) Natomiast nie może to być powiązane z czynem”.

  – Mieliśmy do czynienia z wywołaniem przez ministra Gowina stanu zagrożenia, że oto na wolność wyjdą bestie, mordercy i gwałciciele – mówi prof. Monika Płatek. – Tymczasem projekt w obecnej postaci w ogóle nie dotyczy tych, którzy byli pretekstem do jego powstania – dodaje. Projekt mówi bowiem o skazanych na karę pozbawienia wolności, a zgodnie z polskim prawem do takich zalicza się osoby, które dostały wyrok od miesiąca do 15 lat. Wyroki 25 lat i dożywocia, wbrew potocznej opinii, w ogóle nie podpadają pod tę kategorię.

  – Ta ustawa może być instrumentem do rozprawienia się przez władzę z osobami niewygodnymi. Każdą władzę. Również jeśli rządy obejmie Jarosław Kaczyński, nie chcę, żeby miał taki instrument w ręku – stwierdza prof. Płatek.

  Więcej w tygodniku „Gazeta Polska”
 • @Zawisza Niebieski 11:27:13
  Teorie spiskowe prowadzą do Spisku, Zamachu i Przewrotu, dlatego One Są i Tak się Zwą. Istnieją i będą istnieć Zawsze ,dopóki będzie istniała instytucja Władzy.To jest takie Prawo Naturalne.Oczywiście u istot zwanych niższymi odbywa się to w dużo prostszy sposób ,na zasadzie otwartych turnieii przy licznej widowni a "Przegranego" często zjadają. Człowiek jako istota informatyczna snuje plany ,rezyseruje i wykonuje wsposób widowiskowy często przy czynnym udziale widowni.
  Taki Teatr Interaktywny.
  Jeśli chodzi io żydów to nie ma Czystej historii bo to historia RELIGII wielu plemion koczowniczych ,narodów ,zwyczajów i wierzeń skupionych w myśl świętych Ksiąg Talmudu i Prawa Mojżeszowego tworzących religię - żydów a to Naród Bez Państwa - "Żyd Wieczny Tułacz" .Próbowano ich osiedlić w mitycznej "kolebce" ale One roznieśli się po Świecie i wlepili w historę wielu Państw z lepszym i gorszym Skutkiem ,oczywiście dla tych Państw i Narodów.U Nas "wlepiają "się Z coraz lepszym , dla Nas niestety gorszym.
  Pedofilia w Kościele to Problem kościoła.Od wieków dawał sobie z tym radę i da teraz a Propagowanie Homoseksualizmu w czysto świeckim wymiarze Kościołowi nie pomaga a szkodzi. Kościół zwalczał Wszelkie wynaturzenia człowieka w sposób mu dostępny i w Imię Boga uciekając się do metod czasami radykalnych( nawet Spalenie na stosie ) i trwa dwadzieścia wieków.Trwać bedzie do Całkowitej Zagłady a nawet i dłużej.Kościół stanowi może 30% wszystkich Wyznań .Duchowni -Księża to ułamek ilości wiernych .Tym samym procent zainteresowanych pedofilią i innymi Obrzydlistwami jest stosunkowo wąski.Polska To Kościół
  Nagonka na Kościół to Nagonka na Polskę .
  Mówisz że Jesteś Internacjinalistą-Nacjonalistą , Patriotą-Kosmopolitą , z Wyjątkową tolerancją ale i celebracją Wszystkich Wyznań Czyli takim Katolikiem-Racjonalistą.Tego się pogodzić Nie da i dlatego co jakiś czas się zaplątujesz Sam w Sobie.
  Jeżeli jeszcze powiesz że swoją chałupę trzymasz otwartą dla każdego Gościa , oferujesz darmowe obiady ,udzielasz wsparcia i kredytów nieoprocentowanych ,dzielisz się ostatnim kawałkiem chleba a nawet i żoną z bliźnim - To Powiem że jesteś Wariat i to Groźny!
 • @
  Dodam:
  Ja w przeciwieństwie;Nie Jestem ZwolenikiemWspólnot,Spółdzielni.Związków ani zadnych Unii. Stąd Nie Podoba mi się Uczestnictwo w tym Cyrku zwanym "Unią Europejską ". Nie Głosowałem Za. Są szaleńcy albo wyjątkowi hipokryci , niby Ideolodzy Gender itd...
  To bzdura. Nie ma Kamienicy z mieszkaniami bez drzwi,choć zdarzają się bez klamek.
  Żaden Idiota jeszcze nie zaprowadził Komuny i Wspólnoty - Unii w Ogrodzie
  Zoologicznym przez otwarcie klatek .Członkowie takiej uni pozżerali by się Nawzajem poczynając od Niego.
 • @koniecPOLSKI 12:29:40
  Więc jeśli tak definiujesz wariata to nim nie jestem. Jestem za to polskim patriotą, nie watykańskim. Kosmopolitą nigdy nie byłem. Wielokrotnie byłem za granicą i nigdy nie miałem ciągot by tam pozostać.
  Nigdy się nie zgodzę na to, że Polska to Kościół, Polska to nasza ziemia kultura przed którą Kościół się ugiął. Jak bym miał chwilkę czasu, ostatnio jednak pracuję ponad 12 godzin na dobę i chwil wytchnienia niewiele to bym ci napisał kim jesteśmy dla Kościoła. W skrócie można powiedzieć niekochaną córką, którą gdy się potrzebuje to się hołubi, gdy ona potrzebuje daje jej się kopa w pupcię :)
  Wymienię ci kilka wydarzeń historycznych, potrafisz je zinterpretować?
  Bitwa pod Grunwaldem
  Bitwa pod Warną
  Bitwa pod Wiedniem
  Powstanie Listopadowe
  Powstanie Styczniowe
  II wojna światowa
  Jak Kościołowi strach zagląda w oczy, to o pomoc prosi, jak to Polsce trzeba pomóc, to Polacy winni słuchać swego prawowitego władcy Cara Rusi.
 • Przemysł seksualny - abp. Michalik nie powinien przepraszać
  Przemysł seksualny - abp. Michalik nie powinien przepraszać
  2013-10-11 20:21
  Ostatnia fala histerii medialnej na temat pedofilii w Kościele spowodowana została oskarżeniami przeciw księżom pracującym na Dominikanie, nuncjuszowi ks. Wesołowskiemu i ks. Gilowi. Abp. Michalik zasugerował, że przy kontaktach seksualnych z nieletnimi, ci ostatni nie muszą być bez winy. Został za to wdeptany w ziemię przez media i zaczął się wycofywać i przepraszać. A przecież miał rację.

  Dzisiejszy weekendowy numer dziennika "Polska" ma na pierwszej stronie ogromny napis "PEDOFILIA - tabu polskiego Kościoła". W numerze mamy także wywiad z ks. Sową /TUTAJ/. Czytamy:

  "Pytam, jak ksiądz odebrał słowa, że sprawcy przemocy seksualnej są wodzeni na pokuszenie przez dziecko. "Ono lgnie, zagubi się i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga"?

  Odebrałam tę wypowiedź jako coś, z czym nie można się zgodzić. Coś, co wręcz jest nawet kompromitujące dla osoby tak ważnej w życiu duchowym, religijnym, publicznym, jakim jest przewodniczący Episkopatu Polski. Dobrze, że arcybiskup Michalik prostował tę wypowiedź, przyznając się do błędu i przepraszając wiernych.".

  Dalej jest też wywiad z Jackiem Kurskim, który mówi m.in.:

  "Choć arcybiskup wyjaśnił, że zabrakło mu precyzji i intencje były inne, bo podnosił kwestie współodpowiedzialności złych relacji w rodzinie to jednak chlapnięcie wyszlo ciężkie. Dziecko nigdy nie jest winne pedofilii, tylko ofiarą zboczeńca.".

  No cóż, to ostatnie zdanie jest po prostu nieprawdziwe. Wszyscy chcielibyśmy wierzyć w to, że dzieci to niewinne aniołki. Gdyby jednak tak było, niepotrzebne byłyby sądy dla nieletnich i poprawczaki. Ksiądz Sowa może nie mieć orientacji w tych sprawach, ale Jacek Kurski nie powinien udawać, że urodził się wczoraj i nie wie, co to znaczy "seksturystyka". To istotne bo sprawa dotyczy Dominikany i takich kurortów jak San Juan Dolio.

  W ubogich krajach, takich jak Dominikana, Kenia czy Tajlandia istnieje cały "przemysł seksualny". Gangi sutenerów kupują nieletnie dzieci od niezamożnych rodziców, przyuczają je do zawodu przy pomocy licznych gwałtów i wypuszczają ną plaże w pobliżu hoteli, by obsługiwali oni zamożnych turystów, zaspakajając ich żądze. Te nieletnie prostytutki płci obojga wabią klientów jak tylko mogą.

  W czasie, gdy byłam w Kenii, nikt się z tym procederem nie krył. W hotelu w którym mieszkałam pełno było młodziutkich Murzynów "prowadzających się" ze starszymi wiekiem turystkami i turystami. W barze przy plaży urzędował ich nadzorca - zwalisty Murzyn noszący okulary w złotej oprawce. Zachowywał się jak król Wszechświata. Były tam też "panienki".

  Korzystanie z usług nieletnich prostytutek płci obojga jest oczywiście grzechem i przestępstwem. Jak jednak widać, nie zawsze stosunki seksualne z nieletnimi są równoznaczne z deprawacją dzieci, Często te dzieci są już tak zdeprawowane, iż bardziej się nie da.

  Arcybiskup ma też rację, gdy zwraca uwagę na relacje w rodzinie. Trudno sobie wyobrazić gorsze układy rodzinne niż te, co skłaniają do sprzedawania własnych nieletnich dzieci do burdeli i sutenerskich mafii. - elig-emerytka
 • @koniecPOLSKI 12:29:40
  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • @Kula Lis 21:12:14
  ---500 lat katolicyzmu wystarczyło do zdegenerowania tuziemców
  -myślałam,że KulaLis to mądry patriota --a to po prostu MOHER

  http://pl.wikipedia.org/wiki/Dominikana#Religia
 • @ninanonimowa 21:47:15
  To Ja nie wiedziałem! Byłem Pewien że kościół jest w Polsce od TYSIĄCA lat! Wraz z Chrztem Polski ,przyjęliśmy Cywilizację Chrześciańską -Mieszko I ochrzcił się podobno 14.IV.966r. i od tej daty zaczyna się chrystianizacja Polski i budowa Organizacji Kościoła. Chrzest króla oraz utworzenie Biskupstwa Gniezieńskiego był pierwszym krokiem wstąpienia i uznania Polski na równi z krajami Europy w krąg Chrześcijańskiej Kultury Europejskiej.
  Kościół był nośnikiem Kultury ,Nauki , Wiedzy o Państwowości i Polityce.
  Uczył ,Leczył , Bronił i Żywił. To kościół .poczynając od Pierwszych wioskowych budowli kościelnych był często ostatnią ostoją i Ratunkiem ,
  Kościół Był Opoką na której Powstało Silne i Duże Państwo POLSKIE Państwo które było na swój Sposób Pierwszym na Świecie Państwem Tolerancji ,Wolności i Bogactwa Obywateli. Do Polski ściągały rzesze Uciekinierów,Emigrantów i Prześladowańców wszelkiego rodzaju z Całej Europy.Polska Była Mekką Nadzieii na lepsze Życie.Osiedlali się tu żydzi
  Wszędzie Prześladowani i Przeganiani. To Nie Polacy "wymyślili " Pogromy.
  Gościnność Polska to EWENEMENT w Świecie..Tak że taką Piękną i Silną Polskę zawdzięczamy religii chrześciańskiej i KOŚCIOŁOWI !!!

  KTO jest Wrogiem Kościoła Jest Wrogiem POLSKI i Nalezy Go ZNISZCZYĆ Bezwzględnie Wszelkimi Sposobami Jak WROGA!
 • @
  Kościół jest tak samo zdegenerowany jak Państwo a to Świadczy o stanie społeczeństwa bo kościół to nie Anioły z Nieba ale z Młodzieży Polskiej ,
  z dzieci urodzonych w Polsce, wyuczonych i wychowanych w Polsce i przez Polskich rodziców. Jaki Naród taka Polska i Taki kościół ;
  Tylko " byle Bydle" może mówić źle o własnej Matce i Ojcu, o Księdzu czy swojej religii , źle o swym Prezydencie i Polsce !
  Bo Bydle wszystkie swe potrzeby sprowadza do żarcia trawy w drodze z chlewa do rzeźni.
 • @koniecPOLSKI 02:50:57
  Nie bierz się za historię, bo się na tym nie znasz.
  "Kościół był nośnikiem Kultury ,Nauki , Wiedzy o Państwowości i Polityce.
  Uczył ,Leczył , Bronił i Żywił. To kościół .poczynając od Pierwszych wioskowych budowli kościelnych był często ostatnią ostoją i Ratunkiem"
  Wchodząc do Polski Kościół znajduje wysoki poziom medycyny oparty na układzie mistrz - uczeń. Wiedźmy to osoby wiedzące, lekarze, weterynarze, akuszerki. W średniowieczu medycyna podupada do tego stopnia, że medycyna arabska góruje nad europejską. Transplantacje czaszki przeprowadzane z powodzeniem w neolicie zostają zakazane do XIX w gdy pojawia się nowoczesna aseptyka. W XVIII w gdy lekarze europejscy spotykają się z szamanami afrykańskimi czy też ameryki płd są zadziwieni skutecznością tamtej medycyny.
  Kultura - wszelkie rzeczy związane z kulturą były zawsze związane z religią, wszelkie wydarzenia kulturalne to równocześnie święta ludowe. Kościół adoptuje te święta, tyle świąt przedchrześcijańskich występuje w katolicyzmie, Wigilia, lany poniedziałek, św. Jan, Zielone świątki. Tak jak dziś politycy prą by stać się osobą centralną danej imprezy, tak kiedyś ksiądz parł ku temu.
  Bronił, od zarania ludzkość budowała budowle obronne, np, grody w których nie odbywało się normalne życie (Jadźwingowie - Góra Zamkowa na Suwalszczyźnie). Kościół budowany był przez społeczeństwo pod nadzorem pana danej okolicy jako fundatora. I ponieważ była to najsilniejsza budowla w okolicy budowano ją z myślą o zastosowaniach obronnych.
  Gościnność polska, wynika z naszej natury z tego, z warunków pogodowych, człowieka w podróży należało ugościć, by samemu będąc w podróży uzyskać gościnę. Nie ma to żadnego związku z religią. Zresztą Kościół bardzo szybko wyzbył się "hotelarstwa", zgodnie z "prawem łupu" miał obowiązek udzielić schronienia posłańcowi w drodze. Prawo łupu znosi Kazimierz Sprawiedliwy.
  W Kościele w Polsce było wiele pięknych postaci (zdrajców też) ale nie wynikało to z ich wiary a z tego, że byli synami tej ziemi.
  Kościół to nie Polska
 • @koniecPOLSKI 03:13:07
  ---wybaczam Panu- moja słowiańska dusza tak ma

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2013/05/29/zakazana-historia-kosciol-katolicki-a-rozbiory-polski/
 • @Zawisza Niebieski 10:35:31
  Zawisza! Nie Pleć trzy po trzy .Nie jestem historykiem ale Znam Historię
  Polski i jej Nie poprawiaj w/w swoich wyobrażeń. Nie masz żadnego Prawa Krytykować Wiary ,bo to jest wyjątkowo intymna dziedzina ludzkiej psychiki. Kto w Co wierzy to Jego osobista sprawa. Nie wolno włazić NIKOMU do duszy. Kościół ,Cerkiew,Synagoga,Meczet ,to widok Polskiego Krajobrazu od stuleci i Jedni na drugich Nigdy Nie Napadali.
  Przyznając się do wiary katolickiej , nie znaczy bym był fanatykiem ,wprost przeciwnie nie jestem zbyt dobrym synem kościoła ale ZAWSZE
  go bronię i Będę, bo mam świadomość swej tożsamości..
  Zapamiętaj sobie że w POLSCE nie było żadnych Wojen ani Animozji religijnych.To Napływowy Element wrogi Polsce rozpowszechnia,oczernia
  ośmiesza i szkaluje w myśl zasady -Jeśli chcesz Zniszczyć Naród zniszcz
  Jego Religię -.Ośmieszaj i opluwaj . Robili to konkwistadorzy i zniszczyli całą Religię i Kulturę Południowo amerykańską ,czym wcale się nie chlubią - prezykład jak widzisz dobry jako wynik chrystianizacji '"na siłę".
  Spróbuj krytykować i ośmieszać Mahometan albo Żydów - Marnie skończysz !!! Katolicy- chrześcijanie są niestety z tym swoim "Kochaj bliźniego" całym nieszczęściem ,upośledzeni .Ja Jestem tu wyznawcą
  judaistycznej szkoły -"Oko za oko ząb za ząb" bo Polska inaczej by
  wyglądała choć wszędzie "Słupy i pękały by dupy",ale żadna "menda" nie śmiała by podrywać Autorytetu Rzeczypospoklitej - I tu jak widzisz z tobą się Zgodzę winiąc kościół .Kościół jest INSTYTUCJĄ stworzoną przez człowieka ,na miarę jego wiedzy i umiejętności.Tak jak ty stworzyłeś swoją rodzinę przez małżeństwo,dom i dzieci też na miarę twych zdolności to nie powód byś omawiał to publicznie ,wytykał grzechy swojej żonie i wady swym dzieciom. Są Jakie są.
  Kościół zbudował NAUKĘ i Państwowość ,Co byś nie chciał wymyślać to Fakt. Jak zbudpwał i jaka jego przyszłość to inna sprawa.Nie podoba Cii się nie chodź do kościoła ale nie napadaj i nie "pluj do zupy" złaknionym.
  Dzięki Kościołowi ( Wierze i Religi )" człowiek wyszedł z Jaskiń i jako tako Rozwijał się do Epoki Oświecenia która stała się Całym Nieszczęściem ludzkości przez Ingerencję w Prawa Natury dzięki mędrkom Ignorantom Kołłątajowskim.
  Zwróć uwagę jako Flozof -Socjolog na pewną prawidłowość:
  Jeżeli chodzi o Wiarę to najwięcej wyznawców to ludzie prości (w sensie
  duchowym) oraz dzieci, przyjmują na wiarę wszystko łatwo i przyjemnie
  W miarę wyuczenia wzrasta ilość Niedowiarków i najliczniejszą grupę stanowi kategoria Pseudo-wykształcuchówi tzn, Co to wydaje im się że Zjedli wszystkie Rozumy i w swoim mniemaniu i są "guru".
  W miarę Zdobywania WIEDZY( nie nauki) szczególnie tej "blisko" boga
  jak Medycyna ,Fizyka,Chemia Biologia" w zadziwiający sposób wzrasta ilość Wierzących jakby "dotknęli" ręki Boskiej. Szykując się do "jazdy w
  Inny wymiar" gwałtownie szukają kontaktu z Bogiem . I nie jest to tylko strach przed smiercią.Nazwisk cudownie Nawróconych nie będę wyliczał
  bo długo by to trwało/.
  Tak że Zostawmy Co boskie Panu Bogu i nie "mieszajmy mu się w jego sprawy a zostawmy Specjalistom; księdzu,.popowi,rabinowi czy mulle,
  a będziemy Zbawieni !

  Zadziwiający jest Twój PATRIOTYZM!
  '
 • @koniecPOLSKI 12:46:13
  "wysoki poziom medycyny oparty na układzie mistrz - uczeń. Wiedźmy to osoby wiedzące, lekarze, weterynarze, akuszerki. W średniowieczu medycyna podupada do tego stopnia, że medycyna arabska góruje nad europejską. Transplantacje czaszki przeprowadzane z powodzeniem w neolicie zostają zakazane do XIX w gdy pojawia się nowoczesna aseptyka. W XVIII w gdy lekarze europejscy spotykają się z szamanami afrykańskimi czy też ameryki płd są zadziwieni skutecznością tamtej medycyny."

  "..adoptuje te święta, tyle świąt przedchrześcijańskich występuje w katolicyzmie, Wigilia, lany poniedziałek, św. Jan, Zielone świątki. Tak jak dziś politycy prą by stać się osobą centralną danej imprezy, tak kiedyś ksiądz parł ku temu ".

  "ludzkość budowała budowle obronne, np, grody w których nie odbywało się normalne życie (Jadźwingowie - Góra Zamkowa na Suwalszczyźnie). Kościół budowany był przez społeczeństwo pod nadzorem pana .."
  "Gościnność polska, wynika z naszej natury z tego, z warunków pogodowych,"

  " Kościół bardzo szybko wyzbył się "hotelarstwa", zgodnie z "prawem łupu" miał obowiązek udzielić schronienia posłańcowi w drodze".

  "W Kościele w Polsce było wiele pięknych postaci (zdrajców też) ale nie wynikało to z ich wiary a z tego, że byli synami tej ziemi."
  skomentuję:
  Tak .Człowiek wykształcony Niby i Patriota Niby .Niemozliwe żeby nie zdawał sobie sprawy Co I Po Co Pisze.
 • @ninanonimowa 11:32:33
  Nie trzeba Przepraszać a kościół omijać i krzyż na Krakowskim też , - przechodzić na drugą stronę i nie wsadzać nosa między drzwi Po co?
  jest tyle W Polsce do poprawy ze kościoła nie trzeba - da sobie radę sam !
  To samo zalecam z Cerkwią i Synagogą ,One sobie radzą Same!
 • P.S.
  Ja Na Wspaniałomyślność wtym Wypadku Pozwolić sobie nie mogę.
 • @Zawisza Niebieski 10:35:31
  "Kościół to nie Polska" dodam nie tylko Polska ale Polski Kościół.!
 • @koniecPOLSKI 12:46:13
  Wiara jest zawsze sprawą intymną, dla mnie to aksjomat i zawsze to szanuję. Bez względu na to, czy to wiara płynąca z nauk Jezusa, czy jakakolwiek inna. I przyjmij to jako aksjomat względem mojej osoby. Drugim aksjomatem jest fakt, że Kościół to wszyscy wierzący i jak każdy z ludzi każdy z nas jest grzeszny, nie omija to papieży, biskupów, kapłanów ani tego najniższego, co rankiem żebrze u bramy kościoła. Po coś w Kościele pozostał Zauważ, że ja też uważam się za katolika, choć może pewne elementy wskazywałyby, że jestem chrześcijaninem. Pewnych elementów w które dziś ewoluuje Kościół Katolicki nie jestem w stanie zaakceptować. Wielkiego biznesu wokół sanktuariów (omijam te miejsca wielkim łukiem, by przypadkiem komuś nie obrazić jego uczuć religijnych) ale wąchając smród palonego wosku w Fatimie zastanawiałem się jak bardzo bałwochwalcza jest religia którą chciałbym uznać za moją.

  Polska to nie Kościół, nawet średniowiecze uznawało dwoistość władzy, dziś chcesz, by Watykan zawładnął Polską. Wielcy nasi władcy jak Kazimierz Wielki, Bolesław Szczodrobliwy i wielu innych potrafili pokazać gdzie jest miejsce Kościoła w Polsce. Jestem Polakiem, szanuję i staram się zrozumieć kulturę i wiarę ojców, jako kulturę ludu rolniczego, nie pasterskiego, nawarstwiającego się wkładu kolejnych pokoleń, kultura rolnicza w Polsce to ok. 6.5 tysięcy lat. I to jest mój patriotyzm, nic w tym do wiary, nic w tym do Watykanu, który w momentach dla nas ważnych albo nas wykorzystywał albo odwracał się plecami, każąc nam być wiernymi poddanymi prawosławnego Cara Rusi. Wiara w Boga, w prawdziwość nauki Jezusa jest czymś zupełnie niezależnym od Polski. I znów jako człowiek poszukujący, widzę jak ojcowie Kościoła zmieniali naukę Jezusa, jak jego Kościół równości wszystkich ludzi, stawał się nauką dającą władzę jednemu człowiekowi nad drugim. Również ja jako Polak patriota widzę ludzi którzy powołując się na moją wiarę chcą zawładnąć Polską. Na stolicy Piotrowej w jej historii zasiadali erotomani, zasiadali ludzie nie szanujący powagi śmierci (Synod trupi), im nic do Polski im nic do nauki Jezusa ani mojej wiary. Dziś widzę również u steru Kościoła nawet Polaków ludzi niegodnych, mam wymieniać?
  Dzięki Bogu Polska to jeszcze nie jest kraj wyznaniowy nadal nad nami Orzeł i flaga Biało Czerwona a nie żaden inny symbol i myślę, że każdy patriota zrobi wszystko, bo to się nie zmieniło.
 • @koniecPOLSKI 12:46:13
  Czytając dalej Twą wypowiedź mówisz "Kościół zbudował NAUKĘ i Państwowość ,Co byś nie chciał wymyślać to Fakt." znowu błąd. Naukę zbudowali ludzie renesansu Giordano Bruno, Kopernik i wielu innych, oni otworzyli ludzkości oczy, że tezy głoszone przez Kościół nie muszą być prawdziwe. Przez wieki Kościół podąża krok lub kilka kroków za nauką, jak kiedyś za teorią heliocentryczną, dziś za in-vitro. Oczywiście nie wszystkie osiągnięcia nauki muszą mi się podobać, jak choćby możliwości programowania zygoty ludzkiej, by był chłopiec albo dziewczynka, by był uzdolniony w tym albo tamtym kierunku.
  "Dzięki Kościołowi ( Wierze i Religi )" człowiek wyszedł z Jaskiń i jako tako Rozwijał" O jakiej jaskini mówisz, Rzym był jaskinią? Albo kultura naszych ojców, dzięki Kościołowi średniowiecznemu cywilizacja ludzka cofnęła się wiele wieków wstecz szczególnie nauki medyczne.
  Dalej piszesz "W miarę Zdobywania WIEDZY( nie nauki) szczególnie tej "blisko" boga jak Medycyna ,Fizyka,Chemia Biologia" w zadziwiający sposób wzrasta ilość Wierzących jakby "dotknęli" ręki Boskiej." i masz pełną rację, ale połóżmy nacisk na jedno słowo do "Boga", nie "Kościoła". Tajemnice świata nas zadziwiają, jego przemyślność, doskonała prostota - układ planetarny - budowa atomu, to właśnie mówi o istnieniu siły wyższej, która to wszystko zaplanowała.
  "Tak że Zostawmy Co boskie Panu Bogu" a co cesarskie cesarzowi, czyli zostawmy wiarę Bogu a Polskę Polakom, odrzucając pośredników.
 • @Zawisza Niebieski 19:04:20
  Zawisza lubię tą twoją Ekwilibrystykę. Problem w tym że chcesz Uzdrawiać Kościół ? Akurat Najgorszy czas i pora a Ty ze Swoimi Ciekawymi Teoriami nie w tę Porę. Znowu będzie na Ciebie i Oplują .A PO co? Biskupem nie Zostaniesz. Ludzie Koscioła są Naprawdę BARDZO Wykształceni w całym tego słowa Znaczeniu. Z Dwu powodów jest tam wielu zdolnych i mają
  Dużo Czasu. Dlatego My Im Nie jesteśmy w stanie Nic Doradzić.
  Godzimy się albo nie ale siedzimy Cicho i czekamy na "Podniesienie"

  Pzdr.
 • W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" o medialnej nagonce na Kościół. "Czy zatrzymają się dopiero, gdy zaczną ginąć księża?"
  W najnowszym numerze tygodnika "wSieci" o medialnej nagonce na Kościół. "Czy zatrzymają się dopiero, gdy zaczną ginąć księża?" http://wpolityce.pl/site_media/media/cache/61/0a/610ac327f99e90c03e334a1a243a0d42.jpg W najnowszym numerze tygodnika młodej Polski między innymi o medialnej nagonce na Kościół, odrzuconej przez premiera prośbie o pomoc dla wdowy po zamordowanym działaczu PiS, a także o niezwykłym nagraniu przesłania z Ziemi umieszczonego w sondzie Voyager.

  Tematem tygodnia jest medialna nagonka na Kościół porównywana przez publicystów „wSieci” do propagandy goebellsowskiej.

  "Zakrystie przemieniły się w burdele”, „Klasztory stały się melinami homoseksualistów” – te mięsiste nagłówki kreowane przez architektów goebbelsowskiej propagandy nie pozostawiały złudzeń, że III Rzesza ma wobec Kościoła jednoznaczne zamiary. Jeśli porównamy je z dzisiejszym przekazem medialnym, nie znajdziemy żadnej różnicy

  – pisze Marzena Nykiel.

  Bracia Karnowscy rozmawiają z Krzysztofem Zarembą, byłym założycielem i senatorem PO, obecnie działaczem Prawa i Sprawiedliwości, który mówi:

  Z pierwszych haseł PO nie zostało dziś nic. To czysta partia władzy, która się sypie, ale za wszelką cenę broni stołków.

  Marek Pyza ujawnia, jak premier Donald Tusk odrzucił prośbę o pomoc dla wdowy po zamordowanym działaczu PiS.

  W III RP zdarzyło się jedno morderstwo na tle politycznym. Wdowa po ofierze zwróciła się do szefa rządu o przyznanie renty specjalnej. Premier podejmuje decyzje w takich sprawach uznaniowo. Jednak tym razem trwała długa wymiana korespondencji. Urzędnicy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów zrobili wszystko, by wniosek kobiety oddalić. A przy okazji ją upokorzyć

  – pisze.

  Redakcja „wSieci” przygotowała także dla czytelników stały dodatek „wSieci Kultury”, w którym miedzy innymi o nowym nazwisku w polskim kinie – sylwetka Dawida Ogrodnika, pożegnaniu królowej kryminału – Joanny Chmielewskiej, a także rozmowa z liderem i wokalistą zespołu De Press, Andrzejem Dziubkiem.

  Na czytelników czekają również stałe rubryki między innymi Mazurka i Zalewskiego, Doroty Łosiewicz, Łukasza Warzechy, Wiktora Świetlika.

  Nowy numer „wSieci” już od 14 października w sprzedaży, także w formie e-wydania.

  http://wpolityce.pl/artykuly/64581-najnowszy-numer-tygodnika-wsieci-o-medialnej-nagonce-na-kosciol-czy-zatrzymaja-sie-dopiero-gdy-zaczna-ginac-ksieza

  Mój komentarz:
  Okładka mocna .Choć okładka winna miec dwie wersje. Ta obecna i druga: Lis w mundurze enkawudzisty. Wybor bylby prawie kompletny. Pewnie się zacznie burza, adwokaci itp. Ale zacznie się dyskusja czy w TV publicznej jest miejsce na tak zajadłego i jednoznacznie sformatowanego politruka. Czas wreszcie na zajęcie stanowiska przez wszystkie uprawnione do tego podmioty czy to co robi Lis mieści się w normach i standardach dziennikarskich.Czy tzw dziennikarstwo lisowe to nie rodzaj podłej wojny wytoczonej dużej części polskich obywateli.I nie chodzi tu tylko o kościół.Lis jest bezwzględnym cynglem wykonującym rozkazy władzy. Programy Lisa zbliżyły się do poziomu dr Goebelsa i maja osiągnąć ten sam cel w stosunku do pewnych grup społecznych. Czas najwyższy by działalność Lisa została rzetelnie oceniona przez fachowców. Mamy tyle uczelni na których uczy się dziennikarstwa, tylu profesorów a wszyscy zaciskają zęby ,milczą tak jak milczeli w latach trzydziestych. Wtedy też pewna grupa społeczna przeznaczona do likwidacji była ośmieszana, robiono filmy propagandowe, plakaty, programy radiowe. Gdyby w III Rzeszy była już telewizja to programy publicystyczne byłyby w stylu; lis na żywo zapraszał by do programu czterech antysemitów a oponentem byłby funkcjonariusz SD lub gestapo. Taka to byłaby dyskusja. Widać Lis czerpie od, najlepszych; TV publiczna to nie jakaś prywatna szczujnia.
 • @koniecPOLSKI 23:34:25
  Jak najbardziej zgodzę się, jest tam bardzo wiele ludzi posiadających wiedzę, niekoniecznie zdolnych, mądrych ale posiadających wiedzę w wybranych kierunkach. Kiedy ty, ja i wielu innych mężczyzn pieluchy zmienialiśmy, pod nos butelki podstawialiśmy, harowaliśmy po nocach, by na wyprawkę, wakacje, kino, teatr, czy wreszcie by dać to 10 zł, by mogło z chłopakiem/dziewczyną pójść do kina oni mieli czas by czytać, by wiedzę zdobywać. Ale jak powiedziałem tylko z wybranych dziedzin. Wybitnie nie posiadają wiedzy z zakresu rodziny a jednak się wypowiadają. Ich wiedza jest wybitnie teoretyczna za sprawdzalną praktykę nigdy się nie brali. Można zajmować się astronomią, bo póki nie wysyłasz rakiet w kosmos póty ziemia może być sobie środkiem świata, można medycyną, ostatecznie zawsze można powiedzieć "Bóg tak chciał" Nie można budować mostów, katedr, bo się zawalą. Stąd m.in. wyodrębniło się wolnomularstwo, ludzie światli w naukach technicznych. Więc z pewnością w ogólnym zakresie się zgodzimy, a szczegóły? Na szczęście to rozważania teoretyczne więc 2+2 może i być 5 :)
 • @Zawisza Niebieski 11:30:55
  Zdolni bośię uczą ,niezdolni by nie mogli.Inteligentni bo to to samo -zdolność Pojmowania -uczenia się.
  Ja nie "zmieniałem pieluch " Butelkę jak podstawiałem czasami ,aby się napić "z gwinta" , rzadko bo nie lubię pić z puszki czy butelki. To Prawda były takie czasy że "wypadało"..Na Kino i teatr zawsze miałem więc na wagarach zaliczałem Wszystkie kina i Wszystkie Filmy ,nawr "radzieckie" a te przewaznie z dziewczyną.
  Księża ,Zakonnicy zdobywają Wiedzę ze Wszystkich dziedzin ,Nawet Nauk Społecznych ,Politycznych ,dziennikarskiicg itd,Zakonnicy są Specjalistami w swoich kierunkach,Swojego czasu Nie było lepszych w Zegarmistrzostwie
  mechaników jak ;Podwapiński ,Bartnik , w Niepokalanowie na ten przykład.
  I to nie tylko teoretycznie ale i Praktycznie .
  Jezeli chodzi o Rodzinę Są najwyższej klasy Specjalistami ,możesz udać
  się na konsultacje. Poradzą Ci w kazdej Rozterce,Psychologii,Psychiatrii,
  Problemie Alkocholowym ,Nałogach a nawet mogą Udzielić Egzorcyzmów nie mówiąc o Naukach Medycznych ,przez Duże "M" oraz
  Medycynie Naturalnej -Zioło i Wodolecznictwie.Pamiętaj że byli założycielami szpitali ,kościół był FUNDATOREM , czyli prekursorami obecnej Służby Zdrowia ,tylko na dużo lepszym poziomie lecznictwa (na ówczesne warunki).. Zawsze przodowali i byli prekursorami Nauk takich jak;Astronomia i Medycyna ,Chemia i podobne a na ich Uniwersytetach studiowali ;Kopernik i Gallileusz na których się powołujesz. itd.,itp,i możemy tak sobie pisać i pisać dla samego pisania .
  Powiedz mi jako chrześcijanin i katolik dlaczego Napadasz na "SWOICH" tzn, Chrześcijan i katolików a nie na "Odszczepieńców" ,Jehowów,
  Sekciarzy,Masonów,Zydów i mahometan. Boisz Się czy masz Takie zadanie i Musisz? Przyłącz się do Akcji "Odżydzania" masz dużą wiedzę .Było Jedwabne i Kielce ,napisz o Nalibokach ...........
  W szczegółach diabeł tkwi.!i Pzdr.
 • @Kula Lis 11:16:10
  Bądź Dobrej Myśli ! i Odpocznij trochę. Podziwiam Twoje siiły i Energię ,Wiedzę też Oczywiście.
  Jak Zdrowie ? Biegać możesz? Jak nie ,co z tego że Celnie strzelasz ?
  Nie możesz uciekać , znaczy kamikaze, Straceniec albo Wariat?
  Mam to samo uczucie, bezradność ,bezsilność ,zdrowie ,starość . Do Młodych Świat Należy. Zobacz że Ich wcale Nie jest Tak mało,jakby się zdawało. Piszą też ładne rzeczy . Miło słuchać i czytać bo dużo mądrych i rozsądnych. My możemy tylko "Prostować" Lemingów i gonić Gnomów i Elfów lub polować na przeróżnych Trollii.!
  Pzdr.
 • @koniecPOLSKI 14:29:00
  Widzisz, piszę o tym co akurat w danym momencie skupia moją uwagę. Ja dziennikarzem obywatelskim jestem już około 10 lat, praktycznie o wszystkim pisałem, również o partyzantce żydowskiej w tym tej radzieckiej i braciach Bielskich, sprawa jest mi znana i nieciekawe jest ponowne grzebanie w tym co już dokładnie poznałem. Piszę z potrzeby serca i impulsu, nie zgodnie z jakimiś tam schematami. Kiedyś przyjdzie i taki impuls, ale wiedz jedno, w moich tekstach zawsze unikam tendencyjności, jeśli czegoś nie jestem pewien, nie miałem możliwości sprawdzenia dokładnego to to wyraźnie zaznaczam. O Nalibokach nie ma dostępnych pełnych źródeł. Naprawdę to nie wiemy, który oddział współpracował wtedy z oddziałem partyzantki radzieckiej. Są tylko zeznania świadków, że wśród Rosjan był żydowski oddział partyzancki. Tylko tyle wiemy, zaś o samych Bielskich powstał film którego autorzy zaprzeczają jakoby był to ten oddział.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031