Gorące tematy: Po wyborach Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
421 postów 10043 komentarze

Zawisza

Zawisza Niebieski - Hyde-Park, porozmawiaj o sprawach trudnych, bez cenzury stosowanej przez niektórych zwolenników teorii spiskowych. Tu nie banuję, chcę rozmawiać lecz na argumenty, jak Polak z Polakiem. Proszę tylko, by nie obrażać gości mego bloga.

PiS wygrał w Rybniku

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W wyborach uzupełniających do Senatu w Rybniku Bolesław Piecha, dotychczasowy poseł PiS pokonał siedmiu innych kandydatów ubiegających się o mandat po zmarłym senatorze Antonim Motyczce (PO).

Poparcie rozłożyło się w sposób następujący:
 
Bolesław Piecha (PiS) - 28,48 proc.
Józefa Makosz (Komitet Wyborczy Józefa Makosza) - 19,59 proc.
Mirosław Duży (PO) - 18,01 proc.
Paweł Polok (KWW Autonomia dla Ziemi Górnośląskiej) - 13,12 proc.
Grażyna Kohut (PSL) - 8,36 proc.
Janusz Korwin-Mikke (komitet Kongresu Nowej Prawicy) - 7,92 proc.
Krzysztof Sajewicz (SLD) - 2,84 proc.
Piotr Masłowski (KWW Piotra Masłowskiego) - 1,68 proc.
 
Warto zwrócić również uwagę na bardzo niską frekwencję która wyniosła tylko 11.14% i która w pewnym stopniu wyjaśnia ten wynik.
 
Czy ta wygrana może dać nam jakieś wskazówki dotyczące przyszłych wyborów?
Warto się nad tym zastanowić. Ważnym jest, że PiS wygrywa w miejscu, gdzie w poprzednich wyborach wygrał kandydat PO, bo to oznacza, że PO traci poparcie społeczne. Z drugiej strony należy zwrócić uwagę na niską frekwencję, zaś PiS ma znacznie bardziej zdyscyplinowany elektorat, tak więc z pewnością nie jest to jeszcze powód do wyciągania zbyt głębokich wniosków.
 
Pewnym jest, że PO po dwóch kadencjach traci poparcie w społeczeństwie, przy czym nie można liczyć na to, że elektorat odchodzący od PO poprze PiS. W Polsce obecnie powstaje silny elektorat który nie chce już rządów PO, ale za nic w świecie nie zagłosuje na PiS. Ten elektorat jest do zagospodarowania i szykuje się do tego SLD i Ruch Palikota. Dość prawdopodobnym jest,  że im się to uda. Pamiętamy jakie zdziwienie wywołała 3 pozycja Ruchu Palikota w ostatnich wyborach. Właśnie zręczne zagospodarowanie elektoratu odrzuconego przez wszystkie partie czyli mniejszości seksualnych oraz właśnie tego rosnącego dziś w siłę elektoratu który nie zagłosuje ani na PiS ani na PO dało im zdumiewające 10% poparcie. Języczkiem u wagi przyszłych wyborów będzie właśnie ten elektorat, kto go przekona ten stanie się decydentem o tym, kto poprowadzi Polskę przez następne 4 lata. Jak wiemy PiS jest partią o małych możliwościach koalicyjnych. Musi albo wygrać w stopniu pozwalającym im na samodzielne rządy albo też jeśli nie zdoła zawiązać koalicji będzie to kolejna przegrana PiS.
Stąd rozsądniej byłoby dla PiS poprzeć któreś z ugrupowań, które się z niego wyłoniło czyli SP albo PJN, które ma większe szanse na przekonanie tego elektoratu.
 
Tak więc Polska powoli przygotowuje się do kolejnych wyborów, nie będą to wybory latem lub jesienią tego roku, jak kolejny raz buńczucznie zapowiada Adam Hofman. Wszystko jednak wskazuje na to, że w tych wyborach SLD ma szanse powrócić do gry, może jeszcze nie jako partia tworząca rząd ale już jako partia rządząca.
 
Jednak dziś należy pogratulować panu Bolesławowi Piecha, życząc by swoim postępowaniem w przyszłych wyborach znowu przekonał wyborców, że ich wybór nie był pomyłką.
 
 
 

KOMENTARZE

 • Skrobacz Bolesław Piecha wygrał z Januszem Korwin-Mikke!
  Kara Boaża nie ominie nas wszystkich.
  Wstyd i żenada.
 • @panMarek 08:34:34
  Prawda jest taka, że wybór narodu należy akceptować. Ale przypomnę ci jedno, że Kościół grzechy wybacza.
  Osobiście niektóre poglądy JKM mi się podobają, ale myślę, że jest on zbyt radykalny w swoich poglądach, by wygrywać w wyborach. Jak widać tu zajął 5 miejsce na 7 kandydatów.
 • Zabolało?
  "Ten elektorat jest do zagospodarowania i szykuje się do tego SLD i Ruch Palikota. Dość prawdopodobnym jest, że im się to uda. Pamiętamy jakie zdziwienie wywołała 3 pozycja Ruchu Palikota w ostatnich wyborach."

  Juz widze ten "sukces" tego pijaczyny Kwasniewskiego co to nawet na konferencje prasową przylazł nachlany! On mógł zaimponować niebieskimi koszulami z Pewexu na poczatku lat 90tych a nie teraz! A Palikot to zbierze ten swój elektorat chyba w pedalskich tancbudach..Nawet Grodzka mu nie pomoże bo ma problemy z prostatą!

  Owszem, udało sie małolatów Palikotowi oszukać przy pomocy szkolnych funkcjonariuszy zwanych pedagogami POstUBeklandu! Moja córka była w czasie tamtych wyborów w klasie maturalne ósmego LO w Gdańsku na Kartuskiej..Na krótko przed wyborami dla klas maturalnych urządzono prawybory oczywiscie z kampanią wyborczą i temu podobnym show. Ta hucpa odbyła się pod opieka nauczycielki od...historii która goraco namawiała aby głosowano na Palikota! Ponadto pani nauczycielka zgodnie z wzorami wprost zaczerpnietymi z ZSRR zorganizowała spośród uczniów grupę POstUBeckich hunbejwinów których zadaniem było wysmiewać PiS i Jarosława Kaczyńskiego! W ten sposób stworzono psychoze zastarszania drwiną, wyśmiewaniem tych którzy śmieli mysleć inaczej! Tak było w całej Polsce z mniejszym lub wiekszym natężeniem! No i udało się stworzyć takich polskich Pawków Morozowów..Tamtego za głuPOtę POwiesił własny dziadek, ci nasi dzis sami płaca cene za swoją głuPOtę!
 • @panMarek 08:34:34
  Już gdzies to pisałeś, nie spamuj!
 • Meszjasz transcendentalnego liberalizmu pasożytniczego przegrasl z pisaurem?
  A mógł by uratować przed II wojną światowa gdyby błl na miejscu Becka w 1939r.
 • @antysowiet 08:59:50
  Kogo miało zaboleć? Moje przywiązanie do wszystkich partii jest identyczne, do żadnej nie należałem, nie należę a dziś jestem tzw. elektoratem mocno niezdecydowanym.
  Jedno tylko twierdzę, przysłowia mądrością narodu są a one mówią, "dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi", a więc ani PO, ani PiS ani SLD, zaś Ruch Palikota na pewno mnie nie przekona. I co ja teraz pocznę, biedny miś?

  A tak na poważnie, jeśli analizuję fakty polityczne to na pewno nie stoję po stronie żadnej partii. Dla mnie to suche i czyste dane. Tylko zimna kalkulacja pozwala uniknąć rozczarowań. Każda partia oberwie jeśli będzie głupoty robić.
 • Autor
  "Jednak dziś należy pogratulować panu Bolesławowi Piecha, życząc by swoim postępowaniem w przyszłych wyborach znowu przekonał wyborców, że ich wybór nie był pomyłką."  udało Mu się już przekonać wyborców, którzy głosowali na Niego dwa lata temu żeby odwołali go z funkcji posła.....to czemu ma się nie udać kolejne "przekonywanie wyborców" ???
  -----------------------------------------------------------------------------------

  "Warto zwrócić również uwagę na bardzo niską frekwencję która wyniosła tylko 11.14% i która w pewnym stopniu wyjaśnia ten wynik."


  frekwencja jak na wybory uzupełniające byłą wyjątkowo wysoka. (vide poprzednie wybory uzupełniające w tym samym okręgu
  ) Jak się okazuje zbyt wysoka, żeby dokonano rozsądnego wyboru.

  -------------------------------------------------------------------------------------

  "Prawda jest taka, że wybór narodu należy akceptować. Ale przypomnę ci jedno, że Kościół grzechy wybacza."

  a ja przypomnę ,że grzesznik musi odbyć pokutę, aby Mu wybaczono. Spójrz na wzorce literackie -Kmicic, Soplica....Ci ludzie w pokorze i cichości pracowali aby odkupić swe przewiny dla Ojczyzny.....a Piecha ? -poszedł w posły....I TO MA BYĆ POKUTA ?
 • @prawi co wiec 09:54:23
  "Ale przypomnę ci jedno, że Kościół grzechy wybacza."

  a ja przypomnę ,że grzesznik musi odbyć pokutę, aby Mu wybaczono. "

  Dawne to czasy, dziś obowiązują inne standardy. Weźmy nawet Kościół, ukrywanie pedofilii jest grzechem, jednak Episkopat nie widzi żadnej potrzeby zadośćuczynienia, choć o ile pedofilia jest grzechem człowieka o tyle jej ukrywanie już grzechem hierarchii Kościoła. Mówienie o grzechach biskupa Głodzia hierarcha jak również Rydzyk nazywa nagonką na biskupa, znowu nie widać chęci wypełnienia warunków odpuszczenia grzechów.
  Tak więc myślę iż to, Piecha przyznał się i wyraził za to skruchę stanowi znacznie niż zrobili to ci którzy chcą normy moralności nam ustanawiać.
 • @panMarek 08:34:34 - Pan pisze; "Skrobacz Bolesław Piecha wygrał"
  Domyślam się, że Panu chodzi, ze wykonywał aborcje/ Czy mógłby Pan o tym więcej opowiedzieć? To jest bardzo poważny zarzut.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:21:51
  Jak podaje Wikipedia "W latach 90. na łamach gazetki wydawanej przy parafii Bożego Ciała i Świętej Barbary w Rybniku-Niewiadomiu przyznał się do przeprowadzania aborcji oraz zadeklarował przemianę swoich poglądów w tej kwestii. W lipcu 2007 potwierdził raz jeszcze swoją przeszłość na łamach Gościa Niedzielnego[1], a w październiku także w tygodniku Niedziela. Przyznał się do dokonania około 1000 aborcji[2]. Później rozpoczął działalność w środowiskach ruchów pro-life."
 • @Zawisza Niebieski 09:19:23
  "A tak na poważnie, jeśli analizuję fakty polityczne to na pewno nie stoję po stronie żadnej partii. Dla mnie to suche i czyste dane. Tylko zimna kalkulacja pozwala uniknąć rozczarowań. Każda partia oberwie jeśli będzie głupoty robić."

  A kim ty człowieku jesteś że tak dobrze wiesz co jest głupotą a co nie?!
  Fakty polityczne jakie są, to ani ty ani ja się nie dowiemy!! Poraża mnie twoje przekonanie że jesteś tak dobrze poinformowany, że informacje skądkolwiek one nie przychodzą to "cysta "prawda jak Witkacy mawiał?!

  "Zimna kalkulacja pozwala ci unknąć rozczarowań" ..

  A mogę wiedziec jakież to są te twoje oczekiwania które ewentualnie moga być niespełnione?! Bo moim zdaniem właśnie w oczekiwaniach siedzi diabeł..a te są baaardzo rózne! tak różne, jak interesy róznych grup.
  Mówisz że do tej samej rzeki sie niewchodzi..Problem polega na tym, że po latach PRLu i latach POstPRLu większość w Polsce nie wie jak WYJŚĆ z tej bolszewickiej rzeki! Gdybyś chciał sobie zadać troche trudu, to zauważyłbyś że tylko PiS w latach 2005-2007 podjął próbe wyjscia z tej bolszewickiej rzeczywistości bez względu na błędy! A błędy były, są i będą, bo człowiek jako taki jest niedoskonały!!włącznie z Tobą! Dlatego ja nie szukam doskonałosci, ja szukam tych którzy gorzej/lepiej ale chcą Polskę uczynić Polska jak Pietrzak śpiewał! A nawet jakby tą Polskę rzeczywiscie udałoby się wyrwac z łapsk Niemiecko-Rusko-Żydobolszewickich, to też cudów nie oczekuję bo wiem że powstanie masa innych problemów i konfliktów..tak jak w rodzinie! I o to mi tylko chodzi..chodzi mi, aby Polskę urządzali Polacy a nie przechrzty, farbowane lisy, pełniący obowiązki Polaków i inne Kwasniewskie czy Palikoty!! Ponadto chodzi mi, aby z piramidy społecznej na szczyty władzy wybierano tych z wierzchołka tej piramidy a nie tych z rynsztoka..Tylko tyle i aż tyle!
 • @prawi co wiec 09:54:23
  A jakież to przewiny Piechy wobec Ojczyzny Oleńko prawi co wcu żeś zakonotował?! O te aborcje ci chodzi? Zapewne to przewina..ale jak to się ma do przeiwn twojego JKMa który służy kremlowi jak pies ogrodowy?!
 • @Zawisza Niebieski 08:56:02
  "Prawda jest taka, że wybór narodu należy akceptować. Ale przypomnę ci jedno, że Kościół grzechy wybacza."

  Uważaj abyś nie został zaskoczony bo Kościół do Ciebie może się spóźnić, i co będzie?
 • @Rze 09:12:57
  Piszę wszędzie gdzie tylko zobaczę tego skrobacza. I będę pisał do usranej śmierci.
 • @Eugeniusz Sendecki 10:21:51
  Nie byłem przy tym ale Pana wpis mnie rozczulił. Szczególnie "To jest bardzo poważny zarzut." Zaczynam się bać.
 • @antysowiet 10:27:50
  Widzisz, moje rozumne dzieciństwo upłynęło w czasach Gierka, nauczyłem się wtedy dwóch rzeczy nie wierzyć politykom, a szczególnie ich hasłom wyborczym a także czytać między wierszami. To są dwie podstawowe umiejętności, które stosuje do analizy polityki.

  Jeśli chodzi o tę pro-polskość PiS to wybacz, ale dla mnie jest to tylko hasełko wyborcze, nic więcej. Zbyt wiele razy widziałem, jak PiS stawiał dobro partii nad dobro kraju. Żeby nie być gołosłowny "dotacje do partii".

  PiS jest znakomite w PR, jedno z tych działań w zakresie Smoleńska opisałem w poprzednim moim wpisie.

  Podchodząc od tej strony na prywatny użytek kontroluję każdą z partii, wykazuję jej błędy, jej działania na szkodę Polski co jako Polaka jest moim obowiązkiem, zaś nie wierzę w partie działające dla ludu, partie działające dla Polski, partia działa dla swych członków i w ich interesie.
 • @Zawisza Niebieski 11:28:48
  Ja też kształtowałem się w czasach Gierkach i wtedy rozterek wierzyc czy nie wierzyć politykom nie miałem bo nie pyło POLITYKÓW!! Wtedy byli funkcjonariusze jednej partii i jej przystawek oraz oportunistyczny, konformistyczny ludek robiący za szeregowego członka tych partii o mentalności kundla smietnikowego co to dobry ochłap na kilometr potrafił wywęszyc..

  A twoje stwierdzenie o "dotacji do partii" świadczy o całkowitm braku zrozumienia INTERESU PAŃSTWA mechanizmów wyłaniania przedstawicieli tegoz państwa w warunkach demokratycznych!! Kto niby twoim zdaniem ma płacić na partie polityczne? Kulczyk? Krauze? a może Putin z Merkel?! Możesz być pewny...ktoś te partie bedzie finansował i niestety tak się w obecnej Polsce własnie dzieje!! PO czy SLD nie potrzebuje finansowania z budżetu Państwa Polskiego, bo mają zapewnione takie finansowanie z budżetów innych państw! Po to własnie załozono Fundacje Batorego czy Fundacje Adenauera! Ponadto finsnowaniem konkretnych partii zajmuje sie obcy kapitał, np.PO-niemiecki a SLD-oligarchiczny i ruski! Nie ma państwa na świcie które by nie finansowało swoich partii politycznych! Mało, to finansowanie jest scisle kontrolowane i bez jakiegoklowiek dopuszczania finansowania przez ośrodki zagraniczne i biznesowe! Czy to na prawde jest dla ciebie-człowieka doświadczonego takie skomplikowane?! Piszesz u góry o "tworzeniu głupstw" a takowe prawisz bez jakiejkolwiek refleksji, zastanowienia! Słyszałem wypowiedzi róznych cwaniaków bolszewickiego autoramentu, co to proponowali aby "członkowie i symapatycy danej partii" te partie finansowali!! Przypominsz sobie w jaki sposób Palikot ten przepis obchodził? Rozdawał pieniadze studentom i emerytom którzy potem wpłacali trefne pieniadze na konto jego komitetu wyborczego!! To czysto promafijny pomysł , który by zabetonował Polske na dzisiatki lat tak samo jak pomysł na JOWy!! Nie chce mi sie dalej argumentować, bo mam poważne watpliwości czy masz szczere intencje w tym co piszesz!
 • @Zawisza Niebieski 11:28:48
  A tak na marginesie..napisałeś że kształtowałeś się za Gierka..A zatem przyznaj się, jestes emerytowanym żołnierzem zawodowym LWP?Zgadłem?
 • @antysowiet 12:05:35
  A czy potrafisz czytać ze zrozumieniem? Za Gierka miałem świadome dzieciństwo, jestem czowiekiem aktywnym zawodowo, zaś z wojskiem miałem tyle wspólnego, co 12 miesięcy obowiązkowej służby po studiach. Tyle z twojego szerloko-holmsowania. Czasami zastanawiam się jak takie osoby jak ty mogą chodzić po ulicy. Przecież dookoła muszą chodzić sami agenci FBI, KGB i ABW i innych pomniejszych lub powiększych wywiadów.
 • @antysowiet 12:02:27
  Rozumiem iż wierzysz, że PiS nikt w pozabudżetowy sposób nie finansuje? Że PiS nie ma majątku pochodzącego z dzikiej prywatyzacji, czyli uwłaszczania się na majątku państwowym?
 • @Zawisza Niebieski 14:40:18
  OK, nie jeteś emerytowanym trepem LWP od których aż sie roi na NE..

  "Rozumiem iż wierzysz, że PiS nikt w pozabudżetowy sposób nie finansuje? Że PiS nie ma majątku pochodzącego z dzikiej prywatyzacji, czyli uwłaszczania się na majątku państwowym?"

  Wierzyć to ja wierzę w Boga! a co do finansowania pozabudżetowego PiSu, nic nie wiem i chciałbym abys mnie w tej materii uświadomił! Pyatnie: a któż według ciebie mógłby antysystemowy i antyresortowy PiS finansowac poza oficjalnym budżetem? znasz takich? A zza granicy? kapitał niemiecki? gazprom? a może Izrael?

  OK, słyszałem o telegrafie a nawet to że FOZZ to PiS..ale proszę, zostaw ten trop, bo to ubliża inteligancji orangutana!
 • @panMarek 08:34:34
  a ty kto? tez skrobacz trolljebus fuu
 • @Rze 09:12:57
  un to trolljebus, zarabia na tym, ale podatków za ujadanie nie płaci
 • @panMarek 11:26:04
  bo i taka czeka ciebie smierć trolljebie
 • nei ma czym sie podniecac
  1. 11 Procent wzielo udzial w glosowaniu. Wiec bardzo malo.

  2. pis wystawił jedna ze swoich bardziej znanych twarzy. Doswiadczonego polityka a PO nikomu nei znanego samorzadowca. Tak musialo sie skonczyc.

  Wyniku w skali kraju bym z tego nie wrozyl.
 • @antysowiet 15:18:17
  Nie będę wyciągał telegrafu czy FOZZ, tak naprawdę finansowaniem partii zbyt mocno się nie zajmuję, ot tyle, by wiedzieć, że każda z nich ma różne finansowanie boczne, nie tylko z budżetu. Jeśli chodzi o finansowanie jeszcze z czasów PC to masz fundację Srebrna, sprzedaż Ekspresu Wieczornego. W 2006 PiS wraz z SLD miało problemy z odrzuceniem przez PKW ich sprawozdania finansowego ze względu na nieprawne finansowanie przez cudzoziemców i osoby prawne. Tak więc jak widzisz pod tym względem nie ma partii czystych. Partia jest partią, ma swoje cele, realizuje cele lobbystów. Tak jest w parlamentach na całym świecie.
 • @antysowiet 15:18:17
  Jadą co poniektórzy po Tobie z Panem Oparą na czele, a mnie jakoś do Ciebie ciągnie. Może to dlatego, że kończyłem podstawówkę w Gdańsku nr.14 na przeciw LO Twojej córki, może dlatego, że moja córka kończyła IX LO też w Gdańsku, może byliśmy gdzieś blisko ważnych wydarzeń, ale tak naprawdę to dlatego, że mam podobne przekonania do Twoich i bardzo często zgadzam się z Twoimi opiniami.

  Trafiłeś Zawiszę między oczy z tym Gierkiem, ale on jak zwykle wije się jak piskorz, przecież nie przyzna się, dlaczego tak naprawdę produkuje się na NE.

  Uważam, że najbardziej wymowne zdanie, które Zawisza Czerwony powyżej napisał, to takie:

  "Wszystko jednak wskazuje na to, że w tych wyborach SLD ma szanse powrócić do gry, może jeszcze nie jako partia tworząca rząd ale już jako partia rządząca"

  To jak, został ukształtowany za czasów czerwonego Gierka, czy nie?
  Pozdrawiam
 • @Bogdan 19:20:24
  Logika niektórych ludzi jest tak zabawna, że czasami nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać. Młodość Twoich rodziców upłynęła w czasach stalinowskich, więc na pewno byli UB-kami i do tego czerwonymi, bo przecież niczego innego nie wymyślisz.

  PiS z niezrozumiałych dla mnie powodów nigdy nie potrafił zagospodarować elektoratu środka. A to potężna siła. Jeśli SLD trafi do tego elektoratu, a jak dziś widać, po banicji na jaką zesłali SLD ich złodziejscy członkowie SLD jest na fali wznoszącej. Wcześniej czy później wejdzie w skład któregoś z rządów. Choć ambicją SLD jest tworzenie rządu, na pewnych warunkach mogą wejść w koalicję jako słabszy koalicjant, bez względu na to czy będziemy chcieli, czy też nie. Wystarczy mieć otwarte oczy by to widzieć a nie mieć zasłonięte czerwoną płachtą tak jak ty masz.

  Zdradź mi jedną tajemnicę, bo naprawdę tego pojąć nie umiem. Dlaczego ludzie mieniący się "prawdziwymi polakami" nie mają zielonego pojęcia o historii naszego kraju? To przecież podstawowy obowiązek każdego Polaka.
 • @Zawisza Czerwony
  Dlaczego ludzie mieniący się "prawdziwymi polakami" nie mają zielonego pojęcia o historii naszego kraju.
  ----------------------------------------------------------------------------------------

  Nie ucz mnie historii i nie machaj mi czerwoną szmatą przed oczami prawdziwy bolszewicki Polaku. Powiedziałem Ci już dawno temu, podczas naszych sporów smoleńskich, że nie widzę sensu jakiejkolwiek dyskusji z Tobą. Nasze spojrzenie na ten dramat, jak również na wszystkie polskie sprawy jest tak różne, że nie widzę żadnej możliwości podjęcia dyskusji z Tobą.

  Dzisiaj znowu mnie poniosło i pośrednio, przez antysowieta niepotrzebnie napisałem te kilka słów i znowu żałuję, że to zrobiłem. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy.
 • @Bogdan 21:38:14
  Naprawdę zabawne, jeden kombinuje że Zawisza to trep LWP, drugi że na pewno czerwony- bo tak się akurat złożyło, że dorastał za Gierka :D
  I tacy ludzie uważają, że są predestynowani do jakiejkolwiek sensownej, logicznej dyskusji. "Wam kury szczać prowadzić a nie politykę robić".
 • @Alia 16:10:53
  Alia Ty to z V komendy WiN cz z XIII posterunku MO? A może ze skarbowego skoro ciągle nadajesz o niezapłaconych podatkach?
  Napisz proszę, coś o sobie.

  * Obstawiam jednak, że jesteś tylko tym Czerwonym Kapturkiem co to zapomniał koszyczka.
 • @Bogdan 19:20:24
  OK Bogdan, ja nie potrzebuję lat na to aby sie zorientować who i who jak to mawiają Kaszubi..A to że Zawisza pisze że jest niebieski a nie czerwony, to nie znaczy że tak jest..Tu na NE takich Zawiszów jest dużo więcej..To są niestety w większości sieroty po ciotce PZPR albo jakims POstPRLowskim resorcie bezpośrednio lub pośrednio..Tak to jest jak się swoje uczucia zainwestuje w menela i łajzę, a tak to sie stało z wieloma tutaj..Dopóki GW, TVN, Polsat miały monopol na informacje, to te dbały o samopoczucie tychże futrując ich tą mocno przeterminowaną paszą ku pokrzepieniu ich rozdygotanych serc i sponiewieranych sumień. No i co się stało? Ano okazało się iż ta wyrachowana lub ślepa miłość okazała się miłoscią do hochsztaplera, pijaka, zboczeńca, menela..To musi boleć, i widać że to naszego Zawiszę Niebieskiego mocno boli co dobrze o nim świadczy. Boli bo MUSI boleć! Nasz szanowny Zawisza Niebieski zachowuje się jak zdradzona panienka co to wiedziała że jej wybranek to łobuz, drań, pijak i menel..ale pomimo to go kochała..Kochała go,bo wierzyła że "on się zmieni". Przecież ma tak inteligentą twarz, taki przystojny, wygadany no i lubi dyskopolo..A tu sie okazuje że nie zmieni sie! Mało, wybranek popada w jeszcze większe patologie czego nawet widące media nie umieją zatuszować! No więc co robi zdradzona panna? Tłumaczy sobie że popełniła błąd, że zadała się z menelem, ale tamten drugi którego mogła wybrać jest wcale nie lepszy! Nie ma żadnych argumentów że nie jest lepszy, ale wciąż powołuje się na źródła informacji i podszeptywaczy którzy ją w to gówno wpakowali, zeswatali ją z tym menelem, podsuneli jej tego lumpa..Pomimo tragicznej pomyłki, pomimo niewyobrażalnego w skutkach błędu, ta wykiwana, oszukana i porzucona jak ścierka pannica nadal za główne źródło informacji traktuje Czerską i Wiertniczą..I jak tu takiej współczuć?!
 • @antysowiet 05:18:43
  Masz rację, zostałem oszukany i mam w sobie o to żal. Choć twoja fobia nie pozwala ci zobaczyć sedna sprawy. Nic zapraszam do kolejnego wpisu. Może i tobie się oczy otworzą.
 • @prawi co wiec 09:54:23
  a Piecha ? -poszedł w posły....I TO MA BYĆ POKUTA ?

  a niby co ma zrobić??? a niby co robi, czyż nie walczy z aborcją -zbrodnią ludobójstwa XXIw. czyż nie walczy z in vitro? kolejna zbrodnicza metoda poczęcia człowieka, oparta na aborcji i eugenice. Sam fakt, że senator przyznał się do tak ciężkiego przewinienia publicznie, daje mu szansę na rozgrzeszenie, a czyny to potwierdzają, a trzeba pamiętać, a nie kłamliwie nadinterpretować wiadomości, co nie przystoi prawicowcowi, że zabiegi aborcji dokonywał zgodnie z prawem. Ludzi podobnych do senatora jest wiele na całym świecie, wystarczy poszukać w sieci.
  Czytałem o jednym takim aborcjoniście, który miał niesamowity sen, śnił mu się ogród, gdzie bawiły się dzieci, spotkał tam starca, którego zapytał kim są i czyje te dzieci, starzec odpowiedział mu, że to są dzieci, które nie doczekały narodził, bo zostały przez niego abortowane. Od tego momentu zaprzestał aborcji, robi wszystko, by temu przeciwdziałać.
  Pamięta kolega skandal z kondolencjami zamordowanego Prezydenta Kaczyńskiego, który złożył na wieść o katastrofie lotniczej pewnego lekarza, któremu zginęła rodzina???
  Jaki skandal, okazało się, że tym lekarzem jest właściciel największych klinik aborcyjnych w USA, a znamienne jest, że samolot spadł na cmentarzu, koło pomnika poświęconym dzieciom zamordowanym przez aborcję, to można znaleźć w sieci, są zdjęcia i cała historia, mnie za opis tego zdarzenia szuja Janke zbanował na S24.
 • -- wygrał Pan Piecha ???!!!
  --- no to Polska PRZEGRAŁA !! podziały IDEOLOGICZNE dla dzisiejszej Polski - są ŚMIERTELNE !!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031